Czemutujestem mówi "Pa pa" :)

  • Czemutujestem mówi "Pa pa" :)

    Witam wszystkich w naszym zakurzonym DiD,

    za starych czasów dział tętniący życiem, teraz słaba namiastka dawnej świetności, no ale co tam :)

    Chciałem się pożegnać z tym uni jak należy, więc jestem tutaj. Dzisiaj o północy, moje konto zostaje przekazane w ręce innego gracza, a tym samym zakończy to moją karierę na tym uni.

    Obecne statystyki konta :

    top 1 eko z wynikiem 46.963.045 pkt
    top 4 ogolne z wynikiem 48.511.437 pkt
    top 102 flota z wynikiem 747.367 pkt
    top 46 badań z wynikiem 1.170.549 pkt

    Kilka ciekawostek o mnie na oberon :
    - Oberon jest pierwszym uni na którym nie zrobiłem ST
    - całość hajsu wpakowana w anty na tym koncie wynosi ... 50 PLN
    - nigdy sie tutaj nie pushowałem, oraz nie złamałem zasad regulaminu ogame (widać i bez tego można zajść wysoko)

    Sojusze :
    - NEY - epizod za czasów świetności uni, fajny sojusz gdzie poznałem wisniekrk :)
    - OLD - nie trzeba przedstawiać, potęga i esencja uni zebrana w jednym sojuszu :)

    Podziękowania dla sojuszników :
    - dex - lamka, która zaprzedaniem duszy diabłu wyrosła na top 1. klasa gracza z dawnych lat ogame. oby Ci nie padła pikawa i zdrowie od tej gry :) powodzenia dalej :)
    - wisniakrk - przedstawiać nie trzeba. największy bandyta i "badass" tego uni. słowa trzeba od niego kupować podobnie jak od imarcina, niemniej da się z nim także normalnie porozmawiac. wszytkiego dobrego kolego :)
    - milkiwaj aka batoniarz :) - szara myszka, przedstawicielka płci pięknej złomująca samców każdego dnia :)
    - zgredek aka radzio - dobry flociarz i sojusznik, wielokrotnie pomagający w cięzkich chwilach. ma aspiracje na bycie top 1 :)
    - Zagubiony - człowiek tajemnica, miarkowane wypowiedzi, oraz emoty używane z czestotliwości 1/1000 wiadomości. w moim odbiorze, bardzo fajny gość :)
    - Sierstek - niewiele razem gadaliśmy, ale robisz wrażenie luznego gracza. rośnij w siłe :)
    - silver88 - pomimo drobnych spięć, życzę Ci jak najlepiej. bądz aktywnym sojusznikiem i wspieraj przyjacioł :)
    - unkas - od dawna na urlopie. człowiek z którym miałem kosę przez dobre 2 miesiace w sojuszu, aby na koniec odkryć, że takich jak on ze świecą szukac. wszystkiego dobrego w realu :)
    - Safar - niedawno emerytowany OLD. mam nadzieję, że się kiedyś jeszcze złapiemy w CS:GO :)
    - Alter oraz Ender - zapomniane legendy uniwersum, mam nadzieję że wypoczywacie w realu :)
    - Pawlikus - zostawiłem go sobie na koniec :) gracz który przywrócił dawnemu kontu Arona blask. Niesamowicie dobry kompan oraz sojusznik. Rosnij w sile i nie kończ gry tak jak zapowiadałeś na PW :)


    Druga strona barykady :
    - imarcin - gracz któremu sprzedałem najwieksze ilości deuteru idace w grube kkk. Wszystkiego dobre Ci życze, mimo, że tak jak sądze masz inne priorytety teraz niż granie w ogame
    - Prezes19 - gość którego pamietam z top 200, rosnącego w siłe każdego dnia. Bardzo fajny gracz, mimo tego, że potrafił napsuć sporo krwi :)
    - Bumier123 - mniejsza wersja Prezesa :) wymienimy pewno jeszcze nie jedne zdania na FB :)
    - puszkin - gnębiciel i oprawca, który na koniec okazal się graczem z klasa. Wszystkiego dobrego :)
    - zeratul - gracz który motywował mnie do ciągłej gonitwy w pkt eko, i zatraceniu się w tej pogoni. Powodzenia w walach w klatkach :)
    - Fenrir - jedyny z DZ którego mam w buddyliscie. Mocno ironiczny z wysoko podniesioną głowa, jednocześnie niesamowicie honorowy gracz. Kiedyś wyjaśnimy sobie co zaszło z moim perm banem top 1 uni 4 :))
    - Krzynio - duża lama, z duzą ilościa gsów :) mniej chlej a wrocisz do top 10 ze sporą siła :) powodzenia :)
    - krysteketsyrk - aktywny gracz, lubiący sie przelecieć na satki :) dobrej zabawy dalej na uni.

    Inni :
    - ladys - wegetuj dalej, i nie zniechęcaj się :) a synowi poleć inna grę niż ogame, sama powinnaś wiedzieć, że to nic dobrego :D
    - Mastakila - najbardziej intrygujący gracz na uni, zniechęcony do gry dwoma złomami od OLD :) może kiedyś wrócisz do gry :) powodzenia :)
    - Darki - wieczny urlop ! a obiecałeś, że wrocisz ! nie doczekałem sie :) powodzenia w realu :)
    - Sanders - top 1 bunkier na oberonie - konto na wiecznym urlopie na którym nigdy nie zapalilo sie "I". Wracaj do gry, a nie odswieżaj konta :)

    Wszyscy inni, o których zapomniałem, przepraszam, i życze wszystkiego dobrego :)


    Krótko o mnie :

    - w ogame gralem od 2008, dostając w 2009 perm bana na konto top 1 na uni 4 (Fenrir ma inne zdanie na ten temat, ale to może przy okazji :) )
    - po 5 letniej przerwie, wróciłem do ogame grajac na Hyperionie - najbardziej pustym na chwile obecną uni na ogame.pl. Skonczyłem z wynikiem 106 ST co czyniło mnie ówczesnym top 1 w ilości ST. Konto oddałem będac top 4 ogolny i top 3 flot. Konto po 3 miesiącach spadło na top 8 a po kolejnym miesiacu sie skasowało. Coż, smutne :)
    - historie moją na oberonie znacie :)
    - udowodniłem sobie, że coś jeszcze pamietam z tej gry, i bez pushy, oraz wkładania tony kapusty, można na uni flociarzy zrobić całkiem miły dla oka wynik w topce. czuje się spelniony :)


    Serdecznie pozdrawiam Was wszystkich i uni Oberon

    CTJ, nie mówi "żegnajcie", a raczej "do zobaczenia". Nie za miesiąc, nie za rok. Ale niestety, ta smycz prędzej czy pozniej, znowu mnie przyciągnie przed monitor :)

    DO ZOBACZENIA ! :)


    BTW, razem ze mna kończy grę moja dziewczyna Angelika :) nie ma ona w planach takich sentymentalnych pożegnań jak ja, więc napisze w jej imieniu krótko :

    BYWAJCIE ! :)
    Uniwersum 4 - TOP 1 OGÓLNE, TOP 2 FLOT - perm ban za młodzieńcze cwaniactwo :)
    Uniwersum Hyperion - TOP 4 OGÓLNE, TOP 3 FLOT - zakończenie gry z wynikiem 106 ST
    Uniwersum Oberon - TOP 4 OGÓLNE, TOP 150 FLOT , TOP 1 EKO - eko emerytura, próbuje wykopać Balroga !!!!!
  • Nikt nie neguje faktu, że nie da się zajść wysoko bez pushów i oszustw. :P Ale faktem jest, że jest kilka osób, które zaszły wysoko na różnych machlojach, na szczęście kilka kolejnych już dawno konta pokasowało (LadyM czy pazur), więc jest szansa, że każdego w końcu dopadnie sprawiedliwość.

    Z mojej strony: powodzenia. Ogame to jednak gra, z którą zerwać niełatwo ze względu na poświęcony na klikanie czas. A to uni4 w końcu musimy wyjaśnić. Najlepiej przy szlachetnym trunku. :)
  • Dzięki za krótką wspólną grę!

    Niestety OGame staje się nałogiem jak każdy inny :P sam się przekonałem wracając po 6 latach przerwy do tego "hobby" tak więc na pewno jeszcze się gdzieś zobaczymy :D
    Jedno jest pewne OGame daje wielkie możliwości do poznania nowych świetnych ludzi - i to chyba jedyny plus tej gry :fgrin:
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • Koniec świata !! CTJ kończy z ogame(na jakiś czas), jeszcze zabiera kobietę od monitora ;) .

    Szczęście że na kontak pewnie ktoś zasiądzie bo w innym wypadku to problem dla Milki, zgredka i dex, gdzie by mogli zatankować ;p


    Dzięki za wyróżnienie i pozdrowienia, z tym CS'em to sie zobaczy... narazie to nie gra dla mnie :E


    BYWAJ/CIE I ODPOCZYWAJ/CIE


    Piona dla OLD !!
  • dzieki wszystkim za mile slowa :)

    (Pozdrawiam Rudzielcu, miło że pamietasz Hypka :))) )


    standardowo jak to w moich pożegnaniach, zapraszam chetnych do Poznania

    Jakby byl czas, to zawsze idzie sie dograc na piwie :)

    Na wiadomosci PW na forum na pewno odpowiem + całe OLD ma na wew. stronie sojuszu moj nr tel :)

    zapraszam

    bajo :)
    Uniwersum 4 - TOP 1 OGÓLNE, TOP 2 FLOT - perm ban za młodzieńcze cwaniactwo :)
    Uniwersum Hyperion - TOP 4 OGÓLNE, TOP 3 FLOT - zakończenie gry z wynikiem 106 ST
    Uniwersum Oberon - TOP 4 OGÓLNE, TOP 150 FLOT , TOP 1 EKO - eko emerytura, próbuje wykopać Balroga !!!!!