uni Libra - dyskusja ogólna

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Piciu - to Ty jeszcze w to grasz?? ;) pamiętasz stare czasy ~ 2008-9r?

    Webber założyłes tutaj konto czy tylko spamujesz na boardzie? ;)

    Ojj widzę że niezła ekipa się zebrała - trzeba chyba założyć konto :)

    Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pamiętają i życzę powodzenia.
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
  • Supek napisał(a):

    @Piciu - to Ty jeszcze w to grasz?? ;) pamiętasz stare czasy ~ 2008-9r?

    Webber założyłes tutaj konto czy tylko spamujesz na boardzie? ;)

    Ojj widzę że niezła ekipa się zebrała - trzeba chyba założyć konto :)

    Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pamiętają i życzę powodzenia.


    Gram, gram. Dawno nie grałem od początku, chciałem zobaczyć jeszcze raz jak to jest :P
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • To będzie ciekawie ;)... uni sprzyja flociarzom. W takim razie wielkich % życzę a ja sie jeszcze zastanowie - jest jeszcze czas żeby wystartować ;)
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
  • Też odnosicie takie wrażenie, że wcale aż tak dużo anty na starcie się nie wylało? Topka wcale tak daleko nie uciekła. Zawsze pamiętałem, że mieli przewagę 4-5 krotną, a teraz ledwo x2. Mój kumpel zaczynał wraz ze mną, ale gra bez anty i jest w top 150. Może jednak szybko się wyrówna gra, a może ta topka to tylko taka na glinianych nogach :) Interesująco to wygląda..
    Hear Me Roar!
  • Lannister napisał(a):

    Też odnosicie takie wrażenie, że wcale aż tak dużo anty na starcie się nie wylało? Topka wcale tak daleko nie uciekła. Zawsze pamiętałem, że mieli przewagę 4-5 krotną, a teraz ledwo x2. Mój kumpel zaczynał wraz ze mną, ale gra bez anty i jest w top 150. Może jednak szybko się wyrówna gra, a może ta topka to tylko taka na glinianych nogach :) Interesująco to wygląda..

    Słuszne wrażenie, według mnie świadczy to również o poziomie graczy którzy grają na uni. Ludzi znudziło oczekiwanie na EB i wystartowali na librze. Jakby nie patrzeć zapowiada się ciekawa rozgrywka, czas pokaże.
  • mobdeep napisał(a):

    Lannister napisał(a):

    Też odnosicie takie wrażenie, że wcale aż tak dużo anty na starcie się nie wylało? Topka wcale tak daleko nie uciekła. Zawsze pamiętałem, że mieli przewagę 4-5 krotną, a teraz ledwo x2. Mój kumpel zaczynał wraz ze mną, ale gra bez anty i jest w top 150. Może jednak szybko się wyrówna gra, a może ta topka to tylko taka na glinianych nogach :) Interesująco to wygląda..

    Słuszne wrażenie, według mnie świadczy to również o poziomie graczy którzy grają na uni. Ludzi znudziło oczekiwanie na EB i wystartowali na librze. Jakby nie patrzeć zapowiada się ciekawa rozgrywka, czas pokaże.

    [ciach]
    No ja już się boje :P I dzięki Bogu, że poszli gracze po rozum do głowy i nie wskoczyła prędkość flot x5 :P

    Moderator kruszynka:
    Usunęłam zdublowany cytat :)
    Hear Me Roar!
  • servantez DI napisał(a):

    Witam serdecznie :)

    Siedząc w pracy i odczytując emaile rzuciła mi się w oczy reklama OGame z nowym serwerem. Pomyślałem sobie więc , że wpadnę i może polatam trochę :) Ale nie spodziewałem się , że spotkam tu jeszcze graczy z okresu 2005 - 2010 :) Webber , Supek ... ciekawi mnie kto jeszcze tu gra ze znajomych twarzy



    Witam również kolegę pamiętam ze starych czasów ;). Ja niestety tutaj nie pogram... zostaje na Kalisto (top8) i tam popykam do czasu EB ;), ale powodzenia.
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )
  • Supek napisał(a):

    servantez DI napisał(a):

    Witam serdecznie :)

    Siedząc w pracy i odczytując emaile rzuciła mi się w oczy reklama OGame z nowym serwerem. Pomyślałem sobie więc , że wpadnę i może polatam trochę :) Ale nie spodziewałem się , że spotkam tu jeszcze graczy z okresu 2005 - 2010 :) Webber , Supek ... ciekawi mnie kto jeszcze tu gra ze znajomych twarzy



    Witam również kolegę pamiętam ze starych czasów ;). Ja niestety tutaj nie pogram... zostaje na Kalisto (top8) i tam popykam do czasu EB ;), ale powodzenia.
    Lol
    Pochwaliles sie topem prawie tak jakby sie chwalil ze jestes studentem prawa.
    ERI - offline
    top6
    top3 flo
    top3 zniszczonych
    top1 IQ :D:D:D:D
  • Kamlot napisał(a):

    Supek napisał(a):

    servantez DI napisał(a):

    Witam serdecznie :)

    Siedząc w pracy i odczytując emaile rzuciła mi się w oczy reklama OGame z nowym serwerem. Pomyślałem sobie więc , że wpadnę i może polatam trochę :) Ale nie spodziewałem się , że spotkam tu jeszcze graczy z okresu 2005 - 2010 :) Webber , Supek ... ciekawi mnie kto jeszcze tu gra ze znajomych twarzy



    Witam również kolegę pamiętam ze starych czasów ;). Ja niestety tutaj nie pogram... zostaje na Kalisto (top8) i tam popykam do czasu EB ;), ale powodzenia.
    Lol
    Pochwaliles sie topem prawie tak jakby sie chwalil ze jestes studentem prawa.



    Swoją drogą mamy tu na uni gracza o nicku studentprawa , śmiechłem mocno jak to przeczytałem :E
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF
  • Jay napisał(a):

    Kamlot napisał(a):

    Supek napisał(a):

    servantez DI napisał(a):

    Witam serdecznie :)

    Siedząc w pracy i odczytując emaile rzuciła mi się w oczy reklama OGame z nowym serwerem. Pomyślałem sobie więc , że wpadnę i może polatam trochę :) Ale nie spodziewałem się , że spotkam tu jeszcze graczy z okresu 2005 - 2010 :) Webber , Supek ... ciekawi mnie kto jeszcze tu gra ze znajomych twarzy



    Witam również kolegę pamiętam ze starych czasów ;). Ja niestety tutaj nie pogram... zostaje na Kalisto (top8) i tam popykam do czasu EB ;), ale powodzenia.
    Lol
    Pochwaliles sie topem prawie tak jakby sie chwalil ze jestes studentem prawa.



    Swoją drogą mamy tu na uni gracza o nicku studentprawa , śmiechłem mocno jak to przeczytałem :E


    Fajny nick sobie wymyśliłem, prawda? Dostałem kilka PW z propsami za mój pomysł :D
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Webber, toć Ty jesteś moim sąsiadem, ale pod nickiem takim jak na forum :E
    Swoją drogą widzę, że sytuacja na uni sie normuje, po nocy (przespanej) spadek tylko o 30 miejsc, a anty już nie robi takiej przewagi i sporo osób powoli się pnie do przodu.
    Co najdziwniejsze, strasznie mało skanów jak na ten etap gry, nie wiem jak u was

    Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
  • Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o Anty i to co ktoś pisał, że chyba grają tu lepsi gracze bo czołówka nie ma aż takiej przewagi... to nie w tym rzecz. W graczy nie będę wnikał :D, a w opłacalność antymaterii. Ci którzy zakupili spore ilośc surowca ( w paczkach po 10k ) wydając kupę kasy nie odskoczyli za daleko ze względu na to, że uni ma speed eko 5x. Nawet gdyby nagle mieli 100 pkt w pierwszej minucie uni to reszta dogoni go po jednym dniu, nie jak na uni 1x po tygodniu. Przyśpieszenia też nie dają cudów, bo budynki budują się 5x szybciej. Stą wniosek, że to uni będzie sprzyjało normalnym graczom.
    10 lat gry w Ogame...
    200 Starć Tytanów...
    Tysiące wspomnień...

    N C - Kalisto, H GROUP u45,u49 - all top 10
    Supek, DILDO VAGINS, The Suppressor

    OGAME - OFF
    ( 2006 <- :roll: -> 2016 )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Supek ().

  • Nie wiem czy tak sprzyja normalnym graczom. Ja wróciłem tu do gry po ponad 6 latach i ciągle jestem w szoku z powodu szybkości rozwoju. Jakoś nie mogę sobie w głowie poukładać że tak szybko buduje kolejne levele budynków, albo mam XX lvl czegoś zanim jeszcze zbudowałem np. kolonizator. No i na nic nie trzeba składać cały dzień tylko kilka godzin maks.
  • Supek napisał(a):

    Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o Anty i to co ktoś pisał, że chyba grają tu lepsi gracze bo czołówka nie ma aż takiej przewagi... to nie w tym rzecz. W graczy nie będę wnikał :D, a w opłacalność antymaterii. Ci którzy zakupili spore ilośc surowca ( w paczkach po 10k ) wydając kupę kasy nie odskoczyli za daleko ze względu na to, że uni ma speed eko 5x. Nawet gdyby nagle mieli 100 pkt w pierwszej minucie uni to reszta dogoni go po jednym dniu, nie jak na uni 1x po tygodniu. Przyśpieszenia też nie dają cudów, bo budynki budują się 5x szybciej. Stą wniosek, że to uni będzie sprzyjało normalnym graczom.

    No nie bardzo, bo on te przykładowe 100k surki nie wpakuje w obrone, która nic nie daje tylko w eko i wraz z wyższymi poziomami kopali ma wyższe wydobycie, a że jest 5x eko to mu to dużo daje i on powiększa swój dystans do innych graczy, a nie pomniejsza.
    Prosta majca ;]

    EDT: Właśnie odkryłem drugie sens twojej wypowiedzi i mogę się z tobą zgodzić co do tego że na 5x skracanie nie daje tak dużego kopa co na 1x. Co do tego ze na 1x gracze bez anty mają gorzej z dogonieniem tych z anty niż na 5x to bym się spierał.
    Kupie Deuter

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tori Black ().

  • Na flociarza zawsze znajdzie się lepszy flociarz, albo flota farmiąca kiedyś wtopi w zasadzkę. A kopalni nikt nie zburzy ani nie ukradnie ;) Każdy ma swój styl gry dopasowany do swojego stylu życia, ile czasu można ładować kasę i żyłować wyniki?
  • Bo ten Webber koło ciebie to Melmax który tak się wkrecił w teorię że Webber ( z forum) to nie Webber, ze w końcu sam stał się Webberem :D

    [ciach] to wszystko ale jakoś tak jest ;))

    ( zresztą sam się zdziwilem z początku co robi webcio w ekipie z boczkami ) :D moze jest kretem haha

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę.
    "Skrobak"
  • Zarejestrowałem się dzisiaj rano. Trochę poklikałem kopalń, pooglądałem zmiany.
    I przypomniały mi się godziny poświęcone na aktywną grę, może i świetne godziny, ale jednak przy wysokim zaangażowaniu trochę tego było. :D
    I mi się odechciało, bo na pół gwizdka i tak bym nie umiał zagrać. Zawsze kończyłem jak się nudziła gra, a jednocześnie poświęcałem na nią dużo czasu. Dopiero po oddaniu/kasacji czuło się różnicę. Tylko że wtedy człowiek był w gimbie/liceum, miał inne priorytety. :D

    Powodzenia aktywnym.
    offline
  • Piszę jak bylo. od poczatku widzialem pare ludkow (ksywek) z ocb fidis. Tutaj w soju OMG Był Melmax, Flo Rida, Maicon . teraz pozmieniali na doberman webber. To albo wy macie jakies rozdwojenie jazni badz to jest jakis multi sojusz prowadzony przez oblakanego fana ;) jeszcze mam jedna teorię: mianowicie tak cienko wam idzie że aż wstyd sie przyznać ze to wy gracie :D

    Pozdro
    "Skrobak"