Konto moonowe

  • Konto moonowe

    Kolega chce grać ze mną na jednym uni. Ja na poważnie, on dla podtrzymania towarzystwa - stwierdził, że może mi robić próby moonowe. Czy to jest dozwolone? Zgłaszam to gdzieś?
    I teraz załóżmy - ja konto silniejsze, on słabsze. Na budowę statków surowców mu nie daję, bo on jest w stanie sam sobie produkować, ale co z PZ po próbie? Muszę mu oddać tak, ale zgłaszam to gdzieś? Jak to wygląda?
  • Jeżeli to faktycznie będzie grał kolega a nie ty na dwóch kontach wszystko jest OK :)
    Jeżeli czasami gracie z jednego IP powinniście zgłosić wspólną grę na jednym IP przez support wypełniając ticket wg szablonu.
    W przypadku gdy on (słabszy) rozbija o Ciebie swoje LMy, ty zbierasz złom musisz mu jego złom odesłać w przeciągu 72h od starcia. W przeciwnym razie grozi Wam blokada kont za push.
    Takiej pożyczki recyklerów nie trzeba zgłaszać do GO. Zgłaszamy tylko gdy to słabszy zbiera złom i odsyła silniejszemu :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • PZ które musisz oddać to PZ które powstało z jego floty. Jakaś cześć (nie wiem gdzie gracie i jaki % trafia na PZ) jego floty trafia na PZ a reszta przepada. Żeby nie było pusha nie musisz oddawać mu co przepadło. Jedynie możesz wyrównać jego straty które poniósł na zrobienie Tobie moona.
    Jeżeli coś stracisz to do Doku trafią tylko do odbudowy Twoje statki - nie musisz ich oddawać ponieważ PZ który powstaje z Twojej floty nie musisz odsyłać.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik