Sygnatura a .swf

  • Sygnatura a .swf

    Czy sygnaturą może być aplikacja flash,oczywiście nie przekraczająca rozmiaru i wymiarów?
    Czy sygnatura obsluguje kody html?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • Dobrze że chociaż bbcode działa :),
    A jak jest z obrazkami ,jest bezwzględny zakaz używania więcej jak jednego obrazka?

    Bo chce zrobić sygnaturę w jednej częsci,a w drugiej linki-
    tylko chce użyć zamiast tekstów(np link do czegoś) użyć buttonów jak tu:
    po prawej w menu s124-pl.ogame.gameforge.com/ga…eInfo.php?allianceId=1660-więc czy można używać obrazków(małych) jako odnośniki?

    Jeżeli nie to można uzyskać jakieś pozwolenie - na przykład zrobie sygnaturę i wtedy zapytam czy może zostać,
    lub podać kod moderatorowi,a on sprawdzi czy może zostać?-Czy bezwzględnie nie? <-jak to często czytam na forum :)

    Bo raczej z jednego obrazka bez html nie da się zrobić kilku odnośników,a tekst trochę głupio dla mnie wygląda?

    Można używać znaków ASCII? (bo chyba to tylko zostanie jak reszta powyższych pomysłów odpadnie)
    np.
    ______________
    ★★★ LINK ★★★
    ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
    czy np

    ______★★★★★______
    █▓▒░ LINK ░▒▓█
    ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

    cd.
    czy zostaną uznane jako np. powtórzenia "!" x3 i zablokowane-czy nie dotyczy to np. sygnaturki.

    Moderatorzy chyba mogą używać więcej obrazków - ile? -w zasadach nie ma podanej liczby,albo przeoczyłem
    Kasai - patrząc na twoją sygnaturke znalazłem
    -jest to obrazek z zawartości forum? Czy ty dodałaś do sygnatury (2 obrazki niby i nawiązanie do poprzedniego pytania :) )?

    No i chyba będzie najbardziej skomplikowana sygnatura na forum :)
    +moja myśl i podpis.

    Moim zdaniem warto też dodać do zasad jaką objętość może mieć cała sygnatura obrazek +reszta.

    Przy okazji jak wyłączyć datę rejestracji w miniprofilu -tym po lewej :)
    Dokładniej w której zakładce Profil Opcje Zarządzanie -w opcji x czy y
    nie potrzeba mi linka do ustawień itp. bo wiem gdzie się znajdują :)

    PS:
    Nie usuwajcie linka do sojuszu,nie podałem go w celach reklamowych w niewłaściwym dla tego dziale,ale w celach zobrazowania myśli.
    Czy powtórzeń znaków przy przykładzie ASCII

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • Hej!

    sanecrossek napisał(a):

    A jak jest z obrazkami ,jest bezwzględny zakaz używania więcej jak jednego obrazka?

    sanecrossek napisał(a):

    Jeżeli nie to można uzyskać jakieś pozwolenie - na przykład zrobie sygnaturę i wtedy zapytam czy może zostać,
    lub podać kod moderatorowi,a on sprawdzi czy może zostać?-Czy bezwzględnie nie? <-jak to często czytam na forum

    Niestety, ale użytkownikowi przysługuje tylko jeden obrazek w sygnaturze i nie ma od tego wyjątków. ujęte jest t zresztą w Regulaminie Forum -> Regulamin Forum

    sanecrossek napisał(a):

    Można używać znaków ASCII? (bo chyba to tylko zostanie jak reszta powyższych pomysłów odpadnie)

    Znaki ASCII zabronione są tylko przy nickach. Spokojnie możesz ich użyć w sygnaturze.

    sanecrossek napisał(a):

    Moderatorzy chyba mogą używać więcej obrazków - ile? -w zasadach nie ma podanej liczby,albo przeoczyłem
    Kasai - patrząc na twoją sygnaturke znalazłem
    -jest to obrazek z zawartości forum? Czy ty dodałaś do sygnatury (2 obrazki niby i nawiązanie do poprzedniego pytania )?

    Tak, członkowie Teamu mogą zamieszczać w sygnaturze dodatkowe, małe obrazki, ale raczej jest to wykorzystywane do zrobienia odnośnika np. do supportu, czy pisania prywatnej wiadomości - tak jak jest to zrobione u kasai. I również ten wyjatek ujety jest w Regulaminie Forum - > Regulamin Forum

    sanecrossek napisał(a):

    Moim zdaniem warto też dodać do zasad jaką objętość może mieć cała sygnatura obrazek +reszta

    Wszystkie parametry podane są w Regulaminie. :P Widać jak się czyta. :P Użytkownik ma prawo do sygnatury nie przekraczającej 500x150 pikseli oraz 80 kB, avatara 50x50 pikseli oraz 50 kB. Sygnatura członka Teamu może mieć 90 kB oraz dodatkowe, małe obrazki.

    sanecrossek napisał(a):

    Przy okazji jak wyłączyć datę rejestracji w miniprofilu -tym po lewej

    Wydaje mi się, że raczej jest to niemożliwe, a jeśli się da, to tylko przy włączeniu opcji "profil widoczny dla znajomych'. Wtedy informacje dotyczące Twojego profilu będą widzieli tylko Twoi znajomi. Chociaż wydaje mi się, że rejestracja widoczna jest w każdym profilu.



  • :P Widać jak się czyta. :P Użytkownik ma prawo do sygnatury nie przekraczającej 500x150 pikseli oraz 80 kB, avatara 50x50 pikseli oraz 50 kB. Sygnatura członka Teamu może mieć 90 kB oraz dodatkowe, małe obrazki. " class="jsResizeImage" alt="" />

    W regulaminie są podane tylko maksymalne wymiary obrazka w sygnaturze a nie całej sygnatury np. 729px(maksym szerokosc) X 300px

    b. maksymalna szerokość obrazka w podpisie to 500 pikseli, maksymalna wysokość to 150 pikseli
    c. maksymalna objętość grafiki to 80KB (81920 bajtów)



    Chociaż wydaje mi się, że rejestracja widoczna jest w każdym profilu.

    Nie np u:
    -Gienek
    Szczegóły tego profilu są dostępne tylko dla znajomych "Gienek".
    -khartvin
    Szczegóły tego profilu są dostępne tylko dla znajomych "khartvin".

    Wiec tak jak napisałeś
    Wydaje mi się, że raczej jest to niemożliwe, a jeśli się da, to tylko przy włączeniu opcji "profil widoczny dla znajomych'. Wtedy informacje dotyczące Twojego profilu będą widzieli tylko Twoi znajomi.


    włączenie opcji "profil widoczny dla znajomych"
  • sanecrossek napisał(a):

    W regulaminie są podane tylko maksymalne wymiary obrazka w sygnaturze a nie całej sygnatury np. 729px(maksym szerokosc) X 300px

    Nie jest to chyba do "podania". Co znaczy szerokość i wysokość sygnatury? Jest pewna ilość znaków do wykorzystania w sygnaturze (muszę się zapytać FA ile dokładnie - niestety teraz jest na urlopie) i po jej przekroczeniu sygnatura się nie doda, trzeba będzie coś usunąć. Codo wysokości nie jest wskazane, żeby była jakoś specjalnie długa - żeby nie utrudniać przeglądania forum. ;)

    *I napisałaś, a nie napisałeś. :P



  • Indestructible napisał(a):

    Jest pewna ilość znaków do wykorzystania w sygnaturze (muszę się zapytać FA ile dokładnie - niestety teraz jest na urlopie)
    500


    Tak, członkowie Teamu mogą zamieszczać w sygnaturze dodatkowe, małe obrazki, ale raczej jest to wykorzystywane do zrobienia odnośnika np. do supportu, czy pisania prywatnej wiadomości
    Albo do wklejania denerwującego psa i kota.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Albo do wklejania denerwującego psa i kota.

    Kot jest wykorzystywany :) "wykorzystywane do zrobienia odnośnika"

    Jest pewna ilość znaków do wykorzystania w sygnaturze (muszę się zapytać FA ile dokładnie - niestety teraz jest na urlopie)

    wiem ile-pisze jak sie da za dużo ze 500-jakby nie to to już bym miał tylko obrazek do zrobienia by został :)


    Nie jest to chyba do "podania".

    Jest po prosu szerokość dla wątku jest 729px a maksymalna wysokość można ustalić miej więcej na ok 400-500px

    Co znaczy szerokość i wysokość sygnatury?

    Przykładowa-użyłem np. :p

    Jest pewna ilość znaków do wykorzystania w sygnaturze (muszę się zapytać FA ile dokładnie - niestety teraz jest na urlopie) i po jej przekroczeniu sygnatura się nie doda, trzeba będzie coś usunąć.

    Za pierwszym razem mi się wyświetliło :)

    Codo wysokości nie jest wskazane, żeby była jakoś specjalnie długa - żeby nie utrudniać przeglądania forum. ;)

    Kolejne nawiązanie do okreslenia maksymalnej wysokości sygnatury
    obrazek 150 + 350 tekst plus headlinex2
    od ilu px wysokości blokujecie sygnature/wysyłacie pw :]

    *I napisałaś, a nie napisałeś. :P

    Sorry nie widać przy twoim mini profilu,a nie mam czasu na aś/eś :)
    Czyli opcja Płeć: Bez deklaracji :p w ustawieniach profilu >dane>Informacje o sobie

    I pytanie:
    W jakich konkursach można zdobyć więcej znaków/obrazków?
    Ile znaków ma do wykorzystania lepiej usytuowana osoba jaka jest np. moderator :) ? (750?)

    Przydało by się jeszcze nadkreślenie
    np.zeby tak wygladało
    ____
    abcd

    w edytorze? Jest może wykorzystwany skrot bbcode?
    w stylu

    Kod źródłowy

    1. [u][/u]


    Jeżeli nie ma wnoszę o dodanie :)
    [o]Upperline text[/o] => Upperline text

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek
    Kot jest wykorzystywany :) "wykorzystywane do zrobienia odnośnika"
    Link prowadzi do jej profilu - z punktu widzenia moderatora jest to rzecz zbędna. ;)

    Jest po prosu szerokość dla wątku jest 729px a maksymalna wysokość można ustalić miej więcej na ok 400-500px
    Szerokość wątku? Jeżeli chodzi Ci o szerokość postu to nie jest to stała wartość.

    W jakich konkursach można zdobyć więcej znaków/obrazków?
    Jest wiele konkursów w których do wygrania jest ranga którą ja mam. Tutaj masz ogłoszenia ze starych: board.pl.ogame.gameforge.com/b…g-oszenia/board786-forum/
    Taka ranga daje 750 znaków. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Link prowadzi do jej profilu - z punktu widzenia moderatora jest to rzecz zbędna.

    Jest tam odnośnik do napisz wiadomość-może komuś się przydaje :p

    Szerokość wątku? Jeżeli chodzi Ci o szerokość postu to nie jest to stała wartość.

    Wg. mnie jest to stała i wynośi 729px jesli nie to daj link do takiego tematu :)

    Jest wiele konkursów w których do wygrania jest ranga którą ja mam. Tutaj masz ogłoszenia ze starych: board.pl.ogame.gameforge.com/boar…board786-forum/
    Taka ranga daje 750 znaków.

    Co rok coraz mniej konkursów,czy mi się wydaje?
    A w quizach też można wygrać?

    Z tego co zauwazyłem jeszcze jak ktoś ma napisanych 7500 postów to też może mieć własną rangę-ale czy wtedy można zrobić własny obrazek rangi ?

    I up

    Przydało by się jeszcze nadkreślenie
    np.zeby tak wygladało
    ____
    abcd


    Jest może obsługiwany tu skrot bbcode w stylu do tego?

    Jeżeli nie ma wnoszę o dodanie :) [o]Upperline text[/o] => Upperline text

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    W jakich konkursach można zdobyć więcej znaków/obrazków?

    W każdym, w którym oferowana jest ranga 'Zwycięzca konkursu". A to znaleźć można (albo i nie, zależy, czy dany konkurs oferuję tego typu nagrodę) w regulaminie zabawy. ;)

    ciap napisał(a):

    Link prowadzi do jej profilu - z punktu widzenia moderatora jest to rzecz zbędna.

    Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, ja w przeciwności do Ciebie, zamiast spamu w profilu mam całą rozpiskę moderacji. :*



  • sanecrossek napisał(a):

    Wg. mnie jest to stała i wynośi 729px jesli nie to daj link do takiego tematu :)
    Zmień szerokość przeglądarki :P
    Jaki masz styl? ^^

    Co rok coraz mniej konkursów,czy mi się wydaje?
    Czy ja wiem... Sporo było kiedyś graficznych.

    Z tego co zauwazyłem jeszcze jak ktoś ma napisanych 7500 postów to też może mieć własną rangę-ale czy wtedy można zrobić własny obrazek rangi ?
    Możesz wpisać sobie tekst pod nick. ;)

    Indestructible napisał(a):

    Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, ja w przeciwności do Ciebie, zamiast spamu w profilu mam całą rozpiskę moderacji. :*
    Żadnego spamu nie mam w profilu. :ocb:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • W każdym, w którym oferowana jest ranga 'Zwycięzca konkursu". A to znaleźć można (albo i nie, zależy, czy dany konkurs oferuję tego typu nagrodę) w regulaminie zabawy. ;)


    Na to to już mi ciap odpowiedziała :)

    Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, ja w przeciwności do Ciebie, zamiast spamu w profilu mam całą rozpiskę moderacji. :*

    Ciap nie ma spamu,Ciap nic nie ma w opisie :)
    Żadnego spamu nie mam w profilu. :ocb:


    Co rok coraz mniej konkursów,czy mi się wydaje?
    Czy ja wiem... Sporo było kiedyś graficznych.


    Z tego co zauwazyłem jeszcze jak ktoś ma napisanych 7500 postów to też może mieć własną rangę
    -ale czy wtedy można zrobić własny obrazek rangi ?
    Możesz wpisać sobie tekst pod nick. ;)

    Dzięki xd

    Zmień szerokość przeglądarki :P
    Jaki masz styl? ^^

    Nie zmieniałem od początku,a gdy zmienie szerokość przegladarki to dalej 729px,chyba ze nie chodzi ci o powiększenie,tylko co?W edytorze tez 729px :p

    I up

    Przydało by się jeszcze nadkreślenie
    np.zeby tak wygladało
    ____
    abcd


    Jest może obsługiwany tu skrot bbcode w stylu do tego?

    Jeżeli nie ma wnoszę o dodanie :) [o]Upperline text[/o] => Upperline text


    Reszta pytań :)

    A w quizach też można wygrać?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Nie zmieniałem od początku,a gdy zmienie szerokość przegladarki to dalej 729px,chyba ze nie chodzi ci o powiększenie,tylko co?W edytorze tez 729px :p
    To masz domyślny styl i tu szerokość jest stała. W drugim już nie ;)

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…category=settings.display
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • To masz domyślny styl i tu szerokość jest stała. W drugim już nie ;)

    Jest stała i wynosi 62,5% :P Można by było ustawić wersje dla 2 wersji xd,lub zmniejszanie sie czcionki i obrazka razem z powiekszeniem :)
    Zawsze można ustalić wyskokość takiej sygnatury,tu wartości te same.

    Odpowiedzi na resztę pytań gdzie? :)

    A w quizach też można wygrać rangę?
    Jest może obsługiwany tu skrót bbcode w stylu nadkreślenia upperline do tego?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • Stalej dozwolonej 'dlugosci' sygnatury nie ma ustalonej. Po prostu powinna byc w granicach rozsadku.

    Upperline dodalam pod [.o]. Jednak gdy bedziesz tego naduzywal to zostanie to wylaczone.

    W quizach nie jest poki co przewidziana do wygrania ranga zwyciezca konkursu, jako ze te quizy to gry bez konca ;)
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Upperline dodalam pod [.o]. Jednak gdy bedziesz tego naduzywal to zostanie to wylaczone.

    Poprawka

    Kod źródłowy

    1. [o][/o]
    Chyba że kropki przeciwko uznawaniu przez forum.
    Dzięki =)
    Używał będę max. ok 6 razy w sygnaturce ,więcej się nie zmieści.

    Ostatnie pytanie:
    Czy można wyśrodkować tabelę?
    Używając

    Kod źródłowy

    1. [align=center][/align] czy [center][/center]

    Wyśrodkowuje mi tylko teksty i obrazek ale w tabeli,nie na szerokość posta.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • Mozesz uzyc

    Kod źródłowy

    1. [align=center][/align]
    przy czym musisz to zastosowac dla kazdej komorki tabeli aby wysrodkowac tylko w srodku napisy. Jezeli wpisy te sa krotkie, to roznicy zbytnio nie widac. Calej tabeli nie da sie ( nie jest mi znane) wyśrodkować.


    i tak, Chodzilo mi o

    Kod źródłowy

    1. [o] [/o]
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • przy czym musisz to zastosowac dla kazdej komorki tabeli aby wysrodkowac tylko w srodku napisy. Jezeli wpisy te sa krotkie, to roznicy zbytnio nie widac.

    Wystarczy zaznaczyć wszystko,nie trzeba oddzielnie dla każdej komórki.

    Calej tabeli nie da sie ( nie jest mi znane) wyśrodkować.

    Znalazłem i próbowałem:
    phpbb.com/customise/db/mod/adv…box_3/support/topic/97972

    phpbb.com/community/viewtopic.php?f=438&t=2195158

    Nic nie działa.Tak więc potwierdza to ,że chyba nie da tego wykonać.
    Bez html się chyba nie obejdzie,ale kwestia zabezpieczen nie pozwala dac takiej funkcji uzytkownikom.

    Temat do zamknięcia.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().