Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Neferet napisał(a):

      Cześć Cebulkowy Potworze :thumbsup: Cześć :) Tylko czemu od razu cebulkowy? ;P
      Zaczęłam czytać, ale ileż można 8| zaaaaa dużo masz tych pytań już :( Moje pewnie się powtórzą ;(
      Czytając znalazłam kilka fajnych odpowiedzi, ale postanowiłam odnieść się do tych trzech :D

      Toadie napisał(a):

      Indestructible napisał(a):

      Jak Twoja psychika reaguje na horrory? :D Ostatni horror jaki oglądałem to chyba "Martwica mózgu", jeszcze w liceum czyli spokojnie można przyjąć, że przez ostatnie 10 lat nie widziałem horroru ;). Ogólnie jakoś ten gatunek mnie nudzi, bo filmy bardzo rzadko są w stanie wywołać u mnie poważniejsze emocje takie jak strach, jakoś nie umiem się bać na filmie.
      edit. Poprawka, oglądałem parę lat temu REC, to chyba hiszpański horror był, ale wynudziłem się strasznie.


      Czo to za seriale tam oglądasz? Czemu to nie jest AHS?! Jakbym zaczął wymieniać, to by miejsca nie starczyło, to wymienię te najlepsze jakie ostatnio oglądałem: Shameless (chyba mój ulubiony, jest tak porąbany i chory, że poprawia mi humor za każdym razem :D), Fargo, Suits, Vikings, House of Cards (3 sezon niestety kiepski), no i jeszcze po raz któryś z kolei oglądam 'Allo 'Allo!, serial który jest po prostu nieśmiertelny. Co do drugiego pytania, nie oglądam AHS, bo o tym serialu nawet nie słyszałem :( Teraz już wiem dzięki wujkowi google, że chodzi o American Horror Story ;)

      Zgadzam się, REC hiszpański horror - nudny ;< ale polecam Obecność i Annabelle :evil: Jeśli znajdę kiedyś czas...
      To jakie filmy lubisz? :fgrin: Jeśli chodzi o gatunek, to nie mam ulubionego. Jeśli chodzi o konkretne tytuły, to w ich wymienianiu pomogę sobie pewną strona gdzie nożna oceniać filmy, bo jak widzę tam 10/10 dałem tylko 5 filmom: Matrix, Skazani na Shawshank, Leon Zawodowiec, Gran Torino i chyba mój ulubiony - Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

      Toadie napisał(a):

      Drakensang napisał(a):

      Ave! Ave!
      Ogry są jadalne? Jak tak to z czym najlepiej je przyrządzić? Zdecydowanie nie są jadalne. I nawet nie wspominaj głośno o tym, że mogą być, bo jeszcze smoki usłyszy ;)

      Emmm... skosztowałabym Ogra ]:-D takiego z ogniska ; data-verified= ">
      Stare i przeterminowane, aleee... co myślisz o odejściu Casillasa z Realu? ; data-verified= "> Miałem mieszane uczucia. Z jednej strony trochę stracił formę, ale on był legendą i nie podobał mi się sposób w jaki odszedł. A pamiętam dobrze jeszcze jak wchodził do drużyny jako nastolatek. Chyba tylko Raul był i jest dla mnie większa legendą niż Iker.

      Mecze reprezentacji Hiszpanii też oglądasz? :love: Raczej tylko te na mistrzostwach Świata czy Europy. Na tych turniejach Hiszpania jest zawsze zespołem któremu najbardziej kibicuję (poza Polską oczywiście).
      Chciałbyś pojechać do Hiszpanii? Jak tam to którą część chciałbyś zwiedzić? Tą ciepłą czy zimną? Chciałbym pojechać, a zdecydowanienajbardziej chciałbym zwiedzić Andaluzję.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Odkopujemy. <: Spoko, tylko na przyszłość poproszę łatwiejsze :P


      Jaka jest najlepsza i najgorsza rzecz związana z Twoją pracą? Najlepsza to niektórzy ludzie, najgorsza to niektórzy ludzie.
      Jakbyś zdefiniował prawdziwą kobiecość? Nad tym myślałem najdłużej, i niestety poddaję się.
      Wolałbyś być dwa razy szczęśliwszy czy dwa razy mądrzejszy? Gdzieś czytałem, że ludzie inteligentni są mniej szczęśliwi. Więc wolałbym być szczęśliwszy, bo co mi po inteligencji jak będę tyko bardziej nieszczęśliwy? :-/


      :xbiggrin: O, Mikołaj! Dostanę prezent? :rolleyes:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Ogrze!


      Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia? W dzisiejszym świecie bez laptopa i smartfona. I samochodu.
      Czy jest coś, za czym wszyscy szaleją, a ty nie przepadasz? No jasne, że jest - cebula :D
      Jeśli mógłbyś w ogóle nie spać, co byś zrobił z zaoszczędzonym w ten sposób czasem? Pewnie bym go zmarnował ;) Może nadrobiłbym zaległości w książkach albo serialach :P

      }: :popcorn:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ciekawe czy wady tez sa w modzie i taki np. Toadie jest w stanie zniesc porazke i zrozumiec swoj blad.
      Z tego co chwilke poswiecilem czasu to tylko same zachwyty, nikt nie widzi wad....a wlasnie toadie udowodniles,ze masz tez wady, tylko nie za bardzo potrafisz o nich rozmawiac.... to nie boli.
      Samo ę ą w słownictwie i piśmiennictwie nie świadczy o tym,żeby sprawować funkcję AF. przyjąłeś tą funkcję,bo i tak siedzisz na tym forum,ale tak na prawdę za samo siedzenie na forum nie powinno się dostawać stołka.
      Wykaż się tym za co ludzie będą Cię szanować,a nie za samo siedzenie....
      Pozdrawiam
      Mati
      salut,amor,dinero..%)
      Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
      ]:-D


      para siempre Valencianistas


      Todo por el Valencia!
    • Ruda napisał(a):

      Siema Ogr! Siema Sansa!

      Jaki jest najdziwniejszy przesąd czy wierzenie z jakim się spotkałeś? Nie wiem, czy to można uznać za przesąd, lub wierzenie, ale jak widzę, że mamy XXI wiek, a wiele osób wierzy w to, że Ziemia jest płaska, albo uważa, że szczepionki bardziej szkodzą niż pomagają, to tracę wiarę w ludzkość. A raczej tracę jeszcze bardziej, bo nigdy nie miałem wiary w ludzkość i tylko coraz bardziej się w tym utwierdzam.
      Wygląd czy intelekt – co bardziej przyciąga cię w ludziach? Intelekt. Kompletnie nie lubię osób które są puste i z którymi nie da się sensownie pogadać.
      Co robisz gdy jesteś zdenerwowany? Przeklinam :P
      Dlaczego Chinol, a nie schabowy? :E Bo jest smaczniejszy, a poza tym do chinola mam bliżej :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema Gr. OGR!

      Skoro sama zwiedzam świat wiedźmina, to dzisiaj pytanka z niego :fgrin:

      Jakie zadanie było dla Ciebie "najlepsze"? Które najbardziej zapadło Ci w pamięć?
      Która z Pań Lasu była najbardziej okropna? :fgrin:
      Często podróżowałeś używając "Szybkiej podróży" czy raczej wolałeś poznawać tereny i zwiedzałeś mapę konno? :fgrin:
      Rozmawialiśmy o ekwipunku, czy zdarzyło Ci się wyrzucić z niego coś co potem było potrzebne? :fgrin:
      Żałowałeś niektórych decyzji, które potem wpływały na resztę fabuły? :fgrin:

      Namawiam do powrotu zielony Geralcie! :P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Siema Gr. OGR! Siema Świniak!

      Skoro sama zwiedzam świat wiedźmina, to dzisiaj pytanka z niego :fgrin: Dobry wybór pytań ;)

      Jakie zadanie było dla Ciebie "najlepsze"? Które najbardziej zapadło Ci w pamięć? Zdecydowanie zadania związane z wiejskim weselem. Najlepszy moment w tej grze :P W pamięć zapadł mi tez cały wątek z Krwawym Baronem (genialny dubbing btw) i zadania z dodatków: to Olgierdem Von Everec i wszystko co było w Toussant (bo wrócił znany z książek Regis). A i jeszcze zadania z Jaskrem i Priscillą. Ogólnie dużo tego, ale gra ma wiele super momentów.
      Która z Pań Lasu była najbardziej okropna? :fgrin: Musiały być tak brzydkie, że ich nawet nie zapamiętałem.
      Często podróżowałeś używając "Szybkiej podróży" czy raczej wolałeś poznawać tereny i zwiedzałeś mapę konno? :fgrin: Zawsze szybka podróż jeśli tylko się dało.
      Rozmawialiśmy o ekwipunku, czy zdarzyło Ci się wyrzucić z niego coś co potem było potrzebne? :fgrin: Nie miałem tak, albo było to na tyle nieistotne, że nie zapamiętałem :P
      Żałowałeś niektórych decyzji, które potem wpływały na resztę fabuły? :fgrin: Nie, bo poczytałem odpowiednio wcześniej czego nie robić, żeby nie mieć złego zakończenia :>

      Namawiam do powrotu zielony Geralcie! :P Kiedyś wrócę, odkurzę stare sejwy i muszę lepiej pozwiedzać Skellige (zazdro, że to jest jeszcze przed Tobą). Ale tym pisaniem o wiedźminie namówiłaś do ponownego czytania. Akurat wczoraj, czy tam dziś po północy zacząłem znowu czytać Wiedźmina. I jest dobrze ;) Bardzo dobrze.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Oko, lecimy dalej :fgrin:
      Gdybyś miał do wyboru zakończenie relacji miłosnej z Yen, Shani czy Triss : to wybrałbyś Shani pomimo tego że jest to wbrew wątkowi fabularnemu? 8-/
      Jakie rozwiązanie z Krwawym Baronem byłoby najlepsze? (mi się powiesił) a może uważasz, że dla tej historii nie ma szczęśliwego zakończenia?
      Gdybyś miał możliwość przeniesienia się do świata gry, który miejsce byś wybrał? I dlaczego? :fgrin:

      Miłego piątku! :fgrin:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Oko, lecimy dalej :fgrin:
      Gdybyś miał do wyboru zakończenie relacji miłosnej z Yen, Shani czy Triss : to wybrałbyś Shani pomimo tego że jest to wbrew wątkowi fabularnemu? 8-/ Nawet nie ma co się zastanawiać, wiadomo że Shani jest najlepsza i Triss czy Yen nie mają doniej startu, nawet jeśli Shani jest brew wątkowi z książek (inna sprawa, że Triss jest chyba jeszcze bardziej wbrew wątkowi z książek niż Shani :P )
      Jakie rozwiązanie z Krwawym Baronem byłoby najlepsze? (mi się powiesił) a może uważasz, że dla tej historii nie ma szczęśliwego zakończenia? U mnie żona Barona przeżyła ale była chora, więc on on samobójstwa nie popełnił tylko ją gdzieś zabrał żeby ją uzdrowić (nie pamiętam już dokładnie, ale coś takiego).
      Gdybyś miał możliwość przeniesienia się do świata gry, który miejsce byś wybrał? I dlaczego? :fgrin: Gdyby liczył się cały świat Wiedźmina a nie tylko ten z gry, to wybrałbym Kovir i Poviss, bo to kraj ceniący neutralnośc, stroniący od wojen, mądrze rządzony i bogaty. A jeśli chodzi tylko o świat gry, to Skellige albo Toussaint.

      Miłego piątku! :fgrin: A nawzajem! :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Zbliża się koniec marca, więc znowu bawimy się w piłkarskie typowanie ;)

      Kto wg Ciebie:
      a) zostanie Mistrzem Polski?
      b) zostanie królem strzelców Ekstraklasy?
      c) zostanie Mistrzem Świata?
      d) zostanie królem strzelców Mundialu?
      e) zostanie Mistrzem Włoch?
      f) zostanie królem strzelców Premier League?
      g) spadnie z Ekstraklasy?
      h) awansuje do Ekstraklasy?
      i) zostanie nowym trenerem Arsenalu? A może kolejny sezon z Wengerem?
      j) zostanie czarnym koniem Mundialu, a kto największym przegranym?

      Jak wg Ciebie:
      k) będą wyglądały półfinały LM?
      l) będą wyglądały półfinały LE?
      m) daleko Reprezentacja Polski zajdzie w MŚ?
      n) zdecyduje się trener Nawałka na obsadę bramki na Mundialu 2018?
      o) będzie wyglądał finał Pucharu Polski?

      Czy wg Ciebie:
      p) Wiśle uda się zakwalifikować do europejskich pucharów?
      q) ktoś z czwórki Lewandowski, Błaszczykowski, Milik, Zieliński w najbliższym okienku zmieni klub? Jakie docelowe proponujesz?
      r) pojawi się na Wiśle na jakimś meczu co najmniej 25 tysięcy widzów?
      s) Carlitos zostanie w Wiśle na kolejny sezon?
      t) w meczu Polski na MŚ zostanie użyty VAR?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Zbliża się koniec marca, więc znowu bawimy się w piłkarskie typowanie ;)

      Kto wg Ciebie:
      a) zostanie Mistrzem Polski? Lech Poznań
      b) zostanie królem strzelców Ekstraklasy? Carlos Daniel López Huesca
      c) zostanie Mistrzem Świata? Hiszpania
      d) zostanie królem strzelców Mundialu? Cristiano Ronaldo
      e) zostanie Mistrzem Włoch? Juventus
      f) zostanie królem strzelców Premier League? Mohamed Salah
      g) spadnie z Ekstraklasy? Nieciecza i Sandecja
      h) awansuje do Ekstraklasy? Miedź i Chojniczanka
      i) zostanie nowym trenerem Arsenalu? A może kolejny sezon z Wengerem? Dalej Wenger
      j) zostanie czarnym koniem Mundialu, a kto największym przegranym? Największym przegranym Anglia, choć w ich przypadku raczej można mówić o tradycji i Argentyna. Czarnym koniem będą Kolumbia i Chorwacja.

      Jak wg Ciebie:
      k) będą wyglądały półfinały LM? Real, Barcelona, City, Bayern. (jeśli ma być nie tylko kto awansuje, ale i losowanie, to Real - Bayern i Barcelona - City)
      l) będą wyglądały półfinały LE? Arsenal, Atletico, Lazio, Lipsk (jak wyżej, jeśli muszę losowanie też uwzględniać, to Arsenal - Lazio, Atletico - Lipsk)
      m) daleko Reprezentacja Polski zajdzie w MŚ? 1/8 finału
      n) zdecyduje się trener Nawałka na obsadę bramki na Mundialu 2018? Szczęsny (w rezerwie Fabiański i Białkowski)
      o) będzie wyglądał finał Pucharu Polski? Korona - Legia

      Czy wg Ciebie:
      p) Wiśle uda się zakwalifikować do europejskich pucharów? Nie
      q) ktoś z czwórki Lewandowski, Błaszczykowski, Milik, Zieliński w najbliższym okienku zmieni klub? Jakie docelowe proponujesz? Lewandowski zostanie, Błaszczykowski do jakiejś drużyny z MLS lub słabszej z Bundesligi, Milik coś słabszego od Napoli we Włoszech, Zieliński zostanie.
      r) pojawi się na Wiśle na jakimś meczu co najmniej 25 tysięcy widzów? Tak
      s) Carlitos zostanie w Wiśle na kolejny sezon? Trudne pytanie. Zależy, czy ktoś wyłoży odpowiednio dużą kupkę pieniędzy. Pół na pół, może z minimalną przewagą opcji, że nie zostanie.
      t) w meczu Polski na MŚ zostanie użyty VAR? Oczywiście

      @Mati teraz Ty odpowiedz na te same pytania, żeby można było porównać. Możesz w tym temacie.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Już Ci się nie chce wymyślać samemu pytań? :>

      a) Jaga;
      b) Carlitos;
      c) Francja, ewentualnie Brazylia;
      d) Neymar;
      e) Juventus;
      f) Salah;
      g) Sandecja i Termalica;
      h) Miedź Legnica, GKS Katowice;
      i) Thomas Tuchel;
      j) Czarny koń Meksyk lub Belgia, przegrany Urugwaj lub Argentyna;

      k) Barca, Bayern, Real i Liverpool; :>
      l) Lipsk, Arsenal, Atletico i Lazio;
      m) 1/8 finału;
      n) Szczena;
      o) Legia vs Arka;

      p) Nie;
      q) Lewy zostanie, Kuba wróci do Wisły, Milik i Zielu zostaną;
      r) Nie;
      s) Nie;
      t) Tak;
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Jak wymyślę samemu, to jak to potem porównać nasze odpowiedzi, jeśli ty odpowiesz na inne, ja na inne? :P Ale kilka dam!

      1. Jaki będzie skład finału LM?
      2. Jaki będzie skład finału LE?
      3. Czy w tym sezonie ligowym będą jeszcze derby Krakowa?
      4. Czy Mohamed Salah zmieni klub latem?
      5. Czy Neymar zmieni klub latem?
      6. Ile bramek strzeli najlepszy strzelec mistrzostw?
      7. Czy Sławomir Peszko pojedzie na mundial?
      8. Ile bramek na mistrzostwach zdobędzie Robert Lewandowski?
      9. Czy w jakimś meczu na mistrzostwach padnie 8 bramek albo więcej?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • 1. Jaki będzie skład finału LM?
      Liverpool vs Barcelona.

      2. Jaki będzie skład finału LE?
      Arsenal vs Lipsk.

      3. Czy w tym sezonie ligowym będą jeszcze derby Krakowa?
      Tak.

      4. Czy Mohamed Salah zmieni klub latem?
      Nie.

      5. Czy Neymar zmieni klub latem?
      Nie.

      6. Ile bramek strzeli najlepszy strzelec mistrzostw?
      5.

      7. Czy Sławomir Peszko pojedzie na mundial?
      Nie.

      8. Ile bramek na mistrzostwach zdobędzie Robert Lewandowski?
      Na pewno nie 5 :P Stawiam 2 :)

      9. Czy w jakimś meczu na mistrzostwach padnie 8 bramek albo więcej?
      Szybka fachowa analiza mówi, że w każdych mistrzostwach mamy mecz z min. 6 bramkami, tylko 3 razy się zdarzyło, że nie było meczu z min. 7 bramkami, ale 2 mistrzostwa pod rząd z min. 8 bramkami nie zdarzyły się od lat 60 - czyli nie będzie. Oczywiście wliczamy dogrywki, nie wliczamy bramek z karnych.
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • A to i ja dam odpowiedzi dla porównania:
      1. Real - Man. City
      2. Arsenal - Atletico
      3. Tak
      4. Nie
      5. Nie
      6. 6
      7. Tak
      8. 2
      9. Tak

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No! W końcu się przekopałem przez cały temat! x_x Głupio by mi było, gdybym powtórzył jakieś pytanie, więc postaram się tego nie zrobić :D

      Co cię skłoniło do złożenia podania na Moda?
      Dlaczego tak bardzo wzbraniasz się przed byciem GO?
      Czy bycie FA nadal sprawia ci przyjemność czy jednak nie masz motywacji do pieszczenia swojego stanowiska jak to było za czasów bodajże SMrODa? :E
      Ulubiony członek teamu(poza tobą rzecz jasna! :quasi: )?
      Kiedyś odpowiedziałeś, że wiek masz podany w profilu. Z ciekawości sprawdziłem, no i nie wiem :P Czy to jest/będzie 31 czy 32 na liczniku w tym roku? :P
      Czy nadal szukasz drugiej połówki? :love:
      Czy uważasz typowanie za trudne, czy jednak nie jest jednak tak skomplikowane? Kiedykolwiek typowałeś wyniki za pieniądze?
      Co sprawiło, że polubiłeś czytać książki?
      Jak dużo masz ich w swojej kolekcji?
      Czy od czasów wierszowanych pytań w tym temacie pisałeś jeszcze coś wierszem albo chociaż zamierzenie rymowałeś jakiś nawet krótki tekst? ^^
      Coś co mnie bardzo zastanawia... Co to był za zakład, w wyniku którego założyłeś ten temat?

      No i najważniejsze!
      Dlaczego wszyscy mówią do ciebie per Ogr? Skąd się to wzięło? Przecież Żabek brzmi lepiej! :E


      Miałem jeszcze kilka w głowie, ale jak zwykle mi uciekło :-|


      Dobrej nocy!(albo raczej dzień dobry) :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex

    • Mamikaz napisał(a):

      No! W końcu się przekopałem przez cały temat! x_x Głupio by mi było, gdybym powtórzył jakieś pytanie, więc postaram się tego nie zrobić :D Ponad 10 stron takich głupot czytać :P Szacun!

      Co cię skłoniło do złożenia podania na Moda? Kiedyś udzielałem się tylko w dziale nauka, bo wtedy nie grałem, i poprzedni mod tego działu zapytał czy nie chciałbym zostać moderatorem. Uznałem, że czemu nie, wysłałem podanie w tym samym dniu i dalej jakoś poszło.
      Dlaczego tak bardzo wzbraniasz się przed byciem GO? Bo po prostu to nie dla mnie.
      Czy bycie FA nadal sprawia ci przyjemność czy jednak nie masz motywacji do pieszczenia swojego stanowiska jak to było za czasów bodajże SMrODa? :E Jeszcze sprawia, inaczej by mnie tu nie było. Aczkolwiek chyba w czasach smoda bardziej mi to sprawiało przyjemność. A może po prostu to typowa wybiórcza pamięć, że dawniej to było lepiej, trawa zieleńsza itd :P
      Ulubiony członek teamu(poza tobą rzecz jasna! :quasi: )? Jak wymienię, to potem reszta mnie zabije. No way, nie odpowiem :P
      Kiedyś odpowiedziałeś, że wiek masz podany w profilu. Z ciekawości sprawdziłem, no i nie wiem :P Czy to jest/będzie 31 czy 32 na liczniku w tym roku? :P Już miałem urodziny w tym roku ;)
      Czy nadal szukasz drugiej połówki? :love: Nie.
      Czy uważasz typowanie za trudne, czy jednak nie jest jednak tak skomplikowane? Kiedykolwiek typowałeś wyniki za pieniądze? Nie jest trudne, bo mam pewien system :P Ale na pieniądze nie typowałem i nie mam zamiaru.
      Co sprawiło, że polubiłeś czytać książki? Po prostu od dziecka lubiłem. Ale pamiętam na czym się nauczyłem czytać. Jak miałem jakieś 6 lat to był akurat boom na dinozaury (bo w kinach był Park jurajski) i rodzice kupili mi coś tam o dinozaurach. Już wcześniej czytać umiałem, ale to było takie czytanie pojedynczych słów, i to pisanych ręcznie, drukowanymi literami. A że strasznie się na czytanie tego napaliłem, to żeby móc to przeczytać samemu, a nie musieć prosić o to rodziców czy dziadków, to nauczyłem się czytać litery takie jak są w gazetach/książkach.
      Jak dużo masz ich w swojej kolekcji? Nie tak dużo, około 40, bo zdecydowaną większość czytam w wersji elektronicznej, a kupuję raczej tylko te najlepsze, które chcę mieć. Ale ostatnio coraz więcej kupuję, kupowanie książek sprawia mi przyjemność.
      Czy od czasów wierszowanych pytań w tym temacie pisałeś jeszcze coś wierszem albo chociaż zamierzenie rymowałeś jakiś nawet krótki tekst? ^^ Życzenia urodzinowe dla pewnej osoby.
      Coś co mnie bardzo zastanawia... Co to był za zakład, w wyniku którego założyłeś ten temat? Nie pamiętam już, wtedy sporo tych zakładów było.

      No i najważniejsze!
      Dlaczego wszyscy mówią do ciebie per Ogr? Skąd się to wzięło? Przecież Żabek brzmi lepiej! :E Jeśli chodzi Ci o tłumaczenie słowa Toadie z angielskiego, to raczej powinno być coś z ropuchą a nie żabą :P Więc wolę ogr.


      Miałem jeszcze kilka w głowie, ale jak zwykle mi uciekło :-|


      Dobrej nocy!(albo raczej dzień dobry) :D A pospałbym chętnie, więc może być dobrej nocy.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć :D
      Pytanie o to kogo najbardziej lubisz mi się bardzo spodobało :evil: Trochę zamieszania by narobiło, a tak to wieje nudą /me czeka na odpowiedź na to pytanie :popcorn:
      "Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja " A dlaczego nie moderatorem Toadiego? :evil:
      Który dział na forum najbardziej lubisz moderować?
      Jaka piosenka ostatnio utknęła ci w głowie i nie możesz się jej pozbyć? O ile taka jest.

      Tak btw; też próbowałam przebrnąć przez wszystkie 11 stron, nawet z 4 czy 5 przeczytałam, ale później już nie dałam rady :E

      Jeśli ładnie odpowiesz na pytania to dostaniesz nagrodę ^^ (pssst to cebula :D )


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Cześć :D Hej :)

      Pytanie o to kogo najbardziej lubisz mi się bardzo spodobało :evil: Trochę zamieszania by narobiło, a tak to wieje nudą /me czeka na odpowiedź na to pytanie :popcorn: Nie mogę napisać, bo się obrazicie, poza tym Tygrysa już na forum nie ma!
      "Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja " A dlaczego nie moderatorem Toadiego? :evil: Kasai ma w swojej sygnaturze info, że można zostać jej moderatorem, więc ja w swojej odniosłem się do tego :P
      Który dział na forum najbardziej lubisz moderować? Naukę, o ile można to nazwać moderowaniem.
      Jaka piosenka ostatnio utknęła ci w głowie i nie możesz się jej pozbyć? O ile taka jest. Nawet mnie nie denerwuj :> Ale obecnie żadna nie tkwi.

      Tak btw; też próbowałam przebrnąć przez wszystkie 11 stron, nawet z 4 czy 5 przeczytałam, ale później już nie dałam rady :E Za przeczytanie nawet 4 czy 5 stron wysłałbym na obserwacje do psychiatry :P

      Jeśli ładnie odpowiesz na pytania to dostaniesz nagrodę ^^ (pssst to cebula :D ) To wole karę, jeśli tak wyglądają nagrody...


      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ja też się dołączę do ponownego zapytania o ulubionego członka Teamu :P Może być zagadką, jeśli nie chcesz wprost :P
      Karą za nie odpowiedzenie może być usunięcie wygodne wyrka z domu i zastąpienie go cebulowym łożem. Co ty na to @Neferet?

      Toadie napisał(a):

      Tak btw; też próbowałam przebrnąć przez wszystkie 11 stron, nawet z 4 czy 5 przeczytałam, ale później już nie dałam rady Za przeczytanie nawet 4 czy 5 stron wysłałbym na obserwacje do psychiatry
      To w takim razie co ze mną byś zrobił, skoro przeczytałem wszystko?

      I pytanie uzupełniające:
      Gdybyś miał do wyboru przeczytać tę samą książkę w wersji papierowej badź elektronicznej to którą byś wybrał i dlaczego?

      Toadie napisał(a):


      Mamikaz napisał(a):

      No i najważniejsze!

      Dlaczego wszyscy mówią do ciebie per Ogr? Skąd się to wzięło? Przecież Żabek brzmi lepiej! :E Jeśli chodzi Ci o tłumaczenie słowa Toadie z angielskiego, to raczej powinno być coś z ropuchą a nie żabą :P Więc wolę ogr.

      To skoro nie Żabek i mówisz, że coś z ropuchą to może Ropuszek? :lool:

      Przepraszam, musiałem :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Mamikaz napisał(a):

      Ja też się dołączę do ponownego zapytania o ulubionego członka Teamu :P Może być zagadką, jeśli nie chcesz wprost :P
      Karą za nie odpowiedzenie może być usunięcie wygodne wyrka z domu i zastąpienie go cebulowym łożem. Co ty na to @Neferet? Przecież odpowiedziałem :P


      Toadie napisał(a):

      Tak btw; też próbowałam przebrnąć przez wszystkie 11 stron, nawet z 4 czy 5 przeczytałam, ale później już nie dałam rady Za przeczytanie nawet 4 czy 5 stron wysłałbym na obserwacje do psychiatry
      To w takim razie co ze mną byś zrobił, skoro przeczytałem wszystko? Uznałbym, że nie nadajesz się nawet na leczenie :P

      I pytanie uzupełniające:
      Gdybyś miał do wyboru przeczytać tę samą książkę w wersji papierowej badź elektronicznej to którą byś wybrał i dlaczego? Papierową, bo przyjemniej się tak czyta.


      Toadie napisał(a):

      Mamikaz napisał(a):

      No i najważniejsze!

      Dlaczego wszyscy mówią do ciebie per Ogr? Skąd się to wzięło? Przecież Żabek brzmi lepiej! :E Jeśli chodzi Ci o tłumaczenie słowa Toadie z angielskiego, to raczej powinno być coś z ropuchą a nie żabą :P Więc wolę ogr.

      To skoro nie Żabek i mówisz, że coś z ropuchą to może Ropuszek? :lool: <Facepalm>

      Przepraszam, musiałem :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Mamikaz napisał(a):

      Ja też się dołączę do ponownego zapytania o ulubionego członka Teamu :P Może być zagadką, jeśli nie chcesz wprost :P
      Karą za nie odpowiedzenie może być usunięcie wygodne wyrka z domu i zastąpienie go cebulowym łożem. Co ty na to @Neferet? Przecież odpowiedziałem :P
      Ano racja ._. Mój błąd :x Ale łóżko i tak możemy podmienić :D

      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Mamikaz napisał(a):

      Pytanie nieco podobne do tego, które już kiedyś miałeś, ale...

      Czy skusiłbyś się na zjedzenie cebuli wiedząc, że nie poczułbyś jej smaku? :D A co jakbym nagle zaczął czuć smak? Albo potem by mi się jej smakiem odbijało. Dlatego za darmo bym nie zjadł, bo to za duże ryzyko ;)
      Pokaż spoiler
      Odpowiedni moment od 5:12



      kruszynka napisał(a):

      W Shreku mamy osła i kota...kto wg Ciebie (cez / Mati) pasowałby na osła a kto na kota? :P Na kota żaden, na osła trochę Mati bo marudzeniem irytuje ogra, więc to pasuje :D
      Kto jest Twoja Fiona? :D Zapytaj ceza, on zawsze lepiej wie :P
      Zdarzyło Ci się mieć rozpięty rozporek w miejscu publicznym?:P Nie przypominam sobie, więc chyba nigdy bo zasuwanie czy zapinanie rozporka to jednak odruch. Więc odruchowo się przed takim przypałem bronię :>


      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.