kruszynka

    • SGO
    • Siemano młoda!

      kruszynka napisał(a):

      Że jesteś marudą :P


      Uff... Już myślałem, że to mnie uważasz za marudę. Cebula i menda byli oczywiści, ale cały czas nie było wiadomo kto jest marudą :)

      Skoro Draken to maruda, to kim ja jestem? :)

      Wolisz twardy czy miękki materac?

      Czego najbardziej Ci brakuje z czasów studenckich?

      Jaka jest najbardziej nieużyteczna rzecz jaką kupiłaś? :D

      Tyle męczenia na dziś :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siemano młoda! Siemano młody!

      kruszynka napisał(a):

      Że jesteś marudą :P


      Uff... Już myślałem, że to mnie uważasz za marudę. Cebula i menda byli oczywiści, ale cały czas nie było wiadomo kto jest marudą :) To, że Draken to maruda nie oznacza, że nie może być więcej marud :P

      Skoro Draken to maruda, to kim ja jestem? :) Jeżeli Draken to maruda to jesteś jego mistrzem :D czyli Wielka Maruda! :P

      Wolisz twardy czy miękki materac? Sama nie wiem. Niby twardszy to zdrowszy? Ale jak za twardy to nie wygodnie :P

      Czego najbardziej Ci brakuje z czasów studenckich? Tego, że miałam mniej lat, ćwiczeń i wykładów z matematyki i innych ciekawych przedmiotów :) I troszkę moich dawnych współlokatorów (ale nie wszystkich :P)

      Jaka jest najbardziej nieużyteczna rzecz jaką kupiłaś? :D yyy troszkę tego jest bo lubię bibeloty :D Ciężko mi teraz wskazać jeden przedmiot.

      Tyle męczenia na dziś :D eee tam! Nie było zbytnio męcząco :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dobry wieczór, młoda!

      kruszynka napisał(a):

      Skoro Draken to maruda, to kim ja jestem? :) Jeżeli Draken to maruda to jesteś jego mistrzem :D czyli Wielka Maruda! :P


      Wielka mi rzecz :D Każdy mod jest z definicji mistrzem dla pomarańczy :P A tym bardziej ex pomarańczy (patrz: cez) :P

      kruszynka napisał(a):


      Czego najbardziej Ci brakuje z czasów studenckich? Tego, że miałam mniej lat, ćwiczeń i wykładów z matematyki i innych ciekawych przedmiotów :) I troszkę moich dawnych współlokatorów (ale nie wszystkich :P)


      Miałaś mniej ćwiczeń i wykładów z matematyki niż teraz? :O

      Co najbardziej podoba Ci się w matematyce?

      Jakie cechy najbardziej cenisz u współlokatora?

      Byłbym dobrym kandydatem na Twojego współlokatora? Dlaczego?

      I dla odmiany: co najgorzej wspominasz z czasów studenckich i cieszysz się, że to już za Tobą?

      Dobranoc!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Dobry wieczór, młoda! Dzień dobry młodzieńcu!

      kruszynka napisał(a):

      Skoro Draken to maruda, to kim ja jestem? :) Jeżeli Draken to maruda to jesteś jego mistrzem :D czyli Wielka Maruda! :P


      Wielka mi rzecz :D Każdy mod jest z definicji mistrzem dla pomarańczy :P A tym bardziej ex pomarańczy (patrz: cez) :P Pfff chyba sobie kpisz...Akurat w byciu mistrzem w marudzeniu to nie ma się czym chwalić prze Pana! Powinieneś się zarumienić!

      kruszynka napisał(a):


      Czego najbardziej Ci brakuje z czasów studenckich? Tego, że miałam mniej lat, ćwiczeń i wykładów z matematyki i innych ciekawych przedmiotów :) I troszkę moich dawnych współlokatorów (ale nie wszystkich :P)


      Miałaś mniej ćwiczeń i wykładów z matematyki niż teraz? :O Chyba raczej więcej i były ciekawsze :P

      Co najbardziej podoba Ci się w matematyce? To, że jest logiczna. Na studiach uwielbiałam całeczki <3 Teraz pewnie to już nic z tego nie pamiętam :(

      Jakie cechy najbardziej cenisz u współlokatora? Umiejętność utrzymywania porządku, otwartość, czasem i gadulstwo ;) No i poczucie humoru :)

      Byłbym dobrym kandydatem na Twojego współlokatora? Dlaczego? Ciężko powiedzieć. Myślę, że tak chyba że byś robił imprezy a później po nich nie sprzątał. To byś miał ze mną ciężko :P

      I dla odmiany: co najgorzej wspominasz z czasów studenckich i cieszysz się, że to już za Tobą? Mieszkanie na ostatnim piętrze w mieszkaniu nieuszczelnionym gdzie w lecie była sauna a w zimie zamrażarka :P Wykładów strasznie nudnych na które trzeba było chodzić, kolejek do dziekanatu.

      Dobranoc! Do usłyszonka!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • ciap napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      ciap: Żeby mniej przeklinała i słuchała swojego SGO i innych SGO!
      Hmm

      Wiesz że przeklinasz więcej? Nie sądzę! :fgrin:
      Dlaczego wypierasz prawdę? Nie wypieram :P
      0_o

      Czuję się urażona! Pfff! do swojego CT lepiej zajrzyj bo się kurzy! :bicz:

      Całka z e^x? :fgrin: e^x? :roll:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Siema młoda!

      "kruszynka" napisał(a):

      Całka z e^x? :fgrin: e^x? :roll:


      A gdzie stała C? :D A kto powiedział, że całkujemy po dx? :D


      Jaka najbardziej niebezpieczna sytuacja spotkała Cię na drodze?

      Zdarzyło Ci się kiedyś dokonać jakiegoś aktu wandalizmu? :D

      Umiesz sobie radzić ze stresem? W ogóle Ty się kiedykolwiek stresujesz? :>

      Dziękuję, dobranoc! :*
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema młoda!

      "kruszynka" napisał(a):

      Całka z e^x? :fgrin: e^x? :roll:


      A gdzie stała C? :D A kto powiedział, że całkujemy po dx? :D hahah wiedziałam, że ktoś się czepnie ale myślałam że Daga będzie szybsza :D


      Jaka najbardziej niebezpieczna sytuacja spotkała Cię na drodze? hmmm...nic mi za bardzo nie przychodzi to głowy.. może sytuacja jak jeszcze miałam naukę jazdy to dojeżdżałam do skrzyżowania i był znak ustąp pierwszeństwa. Po rozejrzeniu się chciałam jechać ale instruktor dał mi po hamulcach i przez to koleś za nami wrąbał mi się w tyłek. Troszkę mnie to rozbiło a później jeszcze kark zaczął boleć :(

      Zdarzyło Ci się kiedyś dokonać jakiegoś aktu wandalizmu? :D Pisałam kolorowym ryżem (mniej więcej takim klik klik)po murze kościoła i mnie ksiądz przyłapał :rumieniec:

      Umiesz sobie radzić ze stresem? W ogóle Ty się kiedykolwiek stresujesz? :> Stresuje się przez większość życia i to niestety czasami przez błahostki :) Jestem ogólnie panikarą i szybko się stresuje. Na początku stres mnie paraliżuje i nie myślę logicznie dopiero później się ogarniam :)

      Dziękuję, dobranoc! :* Dobranoc :3msie:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ave
      Jakbyś miała uczyć w Hogwarcie to czego?
      X-Men czy Avengers?
      Lubisz jesienną pogodę?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Ave Aloha! :fsmile:
      Jakbyś miała uczyć w Hogwarcie to czego? Hm....eliksirów, transmutacji lub latania na miotle :D
      X-Men czy Avengers? X-men
      Lubisz jesienną pogodę? Jeżeli byłaby taka jak tegoroczny wrzesień to tak ;) Ale ogólnie nie przepadam :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Pomarańczowy!

      Zbliża się jedyne święto w roku kiedy pomarańczowy kolor jest dozwolony wiesz jakie i dlaczego? :>

      Chciałabyś kogoś nastraszyć? Tak tylko trochę. ... albo tak żeby popuścił w spodnie...

      Drażyłaś kiedyś dynie? Chciałabyś?

      A może fajny ludzki szkielet świecący w ciemnościach przywiązany do żyrandola?

      Czy to już nie czas żeby dla lepszego efektu zacząć straszyć kruszonke? :>

      Mimo wszystko narazie jednak Zielonego!
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • No to hello!

      Uważasz, że więcej w życiu rzeczy osiągasz ciężką pracą czy szeroko pojętym talentem i zdolnościami?

      Wolisz cierpieć za cudze błędy czy jak inni cierpią za Twoje?

      Z jaką postacią filmową się najbardziej identyfikujesz?

      Jeśli miałabyś śpiewać karaoke to jaką piosenkę byś wybrała i dlaczego?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Cezarcfc napisał(a):

      Pomarańczowy! oooo! Aż niewiarygodne, że nie zielony :D

      Zbliża się jedyne święto w roku kiedy pomarańczowy kolor jest dozwolony wiesz jakie i dlaczego? :> Ten amerykański wymysł masz na myśli?:P

      Chciałabyś kogoś nastraszyć? Tak tylko trochę. ... albo tak żeby popuścił w spodnie...No oczywiście i nie tylko od święta ;) :P

      Drażyłaś kiedyś dynie? Chciałabyś? Nie drążyłam, ale obierałam do zupy dyniowej, masakra bo dopiero po fakcie dowiedziałam się jak można sobie tą czynność ułatwić!:P

      A może fajny ludzki szkielet świecący w ciemnościach przywiązany do żyrandola? Mam Cię przywiązać do żyrandola? :E Pytanie tylko czy świecisz.. :>

      Czy to już nie czas żeby dla lepszego efektu zacząć straszyć kruszonke? :> Ej Ej tylko bez takich! Mnie nie wolno straszyć :roll:

      Mimo wszystko narazie jednak Zielonego! Mimo wszystko Pomarańczowego! :D


      Mati napisał(a):

      No to hello! hej ho!

      Uważasz, że więcej w życiu rzeczy osiągasz ciężką pracą czy szeroko pojętym talentem i zdolnościami? Hmm ciężkie pytanie..powiedziałabym raczej że więcej się w życiu osiągnie sprytem i odrobiną szczęścia. Ale jeżeli mam wybrać tylko z tych opcji co przedstawiłeś to chyba mimo wszystko ciężką pracą.

      Wolisz cierpieć za cudze błędy czy jak inni cierpią za Twoje? "Wolę" to raczej złe słowo, ale jak już ktoś ma cierpieć to wolę przyjąć to na klatę niż żeby ktoś cierpiał przeze mnie/za mnie.

      Z jaką postacią filmową się najbardziej identyfikujesz? Kolejne trudne dla mnie pytanie. A może być z bajki?:D Jak z bajki to Vanellope z Ralpha Demolki :P A z filmowych to hm...nie wiem.. wolałabym sklecić się z kilku różnych postaci..ale pomyślę i najwyżej uzupełnię odpowiedź :)

      Jeśli miałabyś śpiewać karaoke to jaką piosenkę byś wybrała i dlaczego? "Jagódki" Fasolek bo w dzieciństwie to śpiewałam i nawet gdzieś to jest nagrane więc fajny powrót do przeszłości :D Ewentualnie "Marchewkowe pole"Lady Pank bo lubię ten utwór :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ave
      /me podejrzanie patrzy na krusz
      Zdrada! Zielony GO, co to się stało? /me idzie po drucianą szczotkę i zaczyna czyścić krusz
      Jakbyś miała uczyć w Hogwarcie to czego?
      Ulubiona rzecz ze szkoły?
      Ulubiony przedmiot w szkole?
      Ulubiona lektura szkolna?
      Ulubione zespoły?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Ave hej :)
      /me podejrzanie patrzy na krusz Dlaczego podejrzanie? :>
      Zdrada! Zielony GO, co to się stało? /me idzie po drucianą szczotkę i zaczyna czyścić krusz Już od ponad roku mam zielonkawy odcień, a nick zmieniłam bo się FAfiki czepiały! :P
      Jakbyś miała uczyć w Hogwarcie to czego? To pytanie zadałeś mi kilka postów temu xD
      Ulubiona rzecz ze szkoły? Dzwonek :P
      Ulubiony przedmiot w szkole? Matematyka i plastyka
      Ulubiona lektura szkolna? Ciężko powiedzieć, było kilka naprawdę fajnych :)
      Ulubione zespoły? Chyba nie mam :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me jest zadowolony, wreszcie pomarańczowa krusz wróciła
      Co powiesz o takiej pogodzie jaka jest teraz?
      Co powiesz o obecnej sytuacji w kraju?
      Co sądzisz o reformie edukacji?
      Jakbyś miała jeszcze raz wybierać studia to co być wybrała i czemu?
      Ulubiony polski autor?
      Ulubiony zagraniczny autor?
      Rozpoznajesz 'Mutatis Mutandis'? Jak tak to z jakim komiksem/filmem to kojarzysz?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      /me jest zadowolony, wreszcie pomarańczowa krusz wróciła Od razu lepiej, co nie? :D
      Co powiesz o takiej pogodzie jaka jest teraz? Hmm jest nijaka..wolałabym aby było cieplej i słoneczniej albo żeby spadło mnóstwo śniegu
      Co powiesz o obecnej sytuacji w kraju? kabaret
      Co sądzisz o reformie edukacji? Za szybka, nieprzemyślana.
      Jakbyś miała jeszcze raz wybierać studia to co być wybrała i czemu? O dziwo moje fajne były więc nie żałuję. Ale może psychologia albo matematyka? :D
      Ulubiony polski autor? Ostatnio czytywałam powieści Katarzyny Michalak. Fajne, lekkie i przyjemne.
      Ulubiony zagraniczny autor? Hmm.. J.K.Rowling (ze względu na Pottera) i lubiłam książki Dana Brown'a chociaż są troszkę do siebie podobne. Clancy też miał fajne powieści.
      Rozpoznajesz 'Mutatis Mutandis'? Jak tak to z jakim komiksem/filmem to kojarzysz? Z niczym mi się to nie kojarzy :roll:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Draken napisał(a):

      /me jest zadowolony, wreszcie pomarańczowa krusz wróciła Od razu lepiej, co nie? :D
      Co powiesz o takiej pogodzie jaka jest teraz? Hmm jest nijaka..wolałabym aby było cieplej i słoneczniej albo żeby spadło mnóstwo śniegu Jakbyś miała wybierać to które z tych dwóch? Śnieg czy słońce?
      Co powiesz o obecnej sytuacji w kraju? kabaret Kto jest twoim zdaniem najlepszym aktorem z całego obecnego rządu?
      Co sądzisz o reformie edukacji? Za szybka, nieprzemyślana. Ty chodziłaś jeszcze do 8-letniej podstawówki czy już się łapałaś na 6-letnią?
      Jakbyś miała jeszcze raz wybierać studia to co być wybrała i czemu? O dziwo moje fajne były więc nie żałuję. Ale może psychologia albo matematyka? :D A archeologia albo prawo? Czy jedna wolisz coś bardziej ścisłego?
      Ulubiony polski autor? Ostatnio czytywałam powieści Katarzyny Michalak. Fajne, lekkie i przyjemne.
      Ulubiony zagraniczny autor? Hmm.. J.K.Rowling (ze względu na Pottera) i lubiłam książki Dana Brown'a chociaż są troszkę do siebie podobne. Clancy też miał fajne powieści. Co powiesz o najnowszej książce Browna
      Rozpoznajesz 'Mutatis Mutandis'? Jak tak to z jakim komiksem/filmem to kojarzysz? Z niczym mi się to nie kojarzy :roll: Płoń! :xga: Powinnaś to znać z X-Men

      Jakbyś miała głosować na jakąś partie to na kogo byś oddała ten głos?
      Co jest szybsze smok czy ogr?
      Co sądzisz o nowym forum?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Jakbyś miała wybierać to które z tych dwóch? Śnieg czy słońce? Słońce! :)
      Kto jest twoim zdaniem najlepszym aktorem z całego obecnego rządu? Największą pomyłką jest wg mnie minister spraw zagranicznych i minister obrony narodowej
      Ty chodziłaś jeszcze do 8-letniej podstawówki czy już się łapałaś na 6-letnią? Do 8letniej na szczęście :) Myślę, że to był dobry podział, ale skoro już się zaczęli w te gimnazja bawić to nie powinni tak na łapu capu wracać do starego systemu.
      A archeologia albo prawo? Czy jedna wolisz coś bardziej ścisłego? Wolę coś ścisłego bo historia itp. to nie moje klimaty. Chociaż jak byłam mała to chciałam zostać archeologiem :D (się naoglądałam Jurassic Park) a jak był na topie serial Ally McBeal chciałam być prawniczką :P Na szczęście życie zweryfikowało to i owo ^^
      Co powiesz o najnowszej książce Browna Pytasz o "Inferno" czy jest jakaś jeszcze o której nie wiem? :P Inferno mi się bardzo podobała :)
      Rozpoznajesz 'Mutatis Mutandis'? Jak tak to z jakim komiksem/filmem to kojarzysz? Z niczym mi się to nie kojarzy :roll: Płoń! :xga: Powinnaś to znać z X-Men I tak nie wiem o co lotto :P


      Jakbyś miała głosować na jakąś partie to na kogo byś oddała ten głos? Nie powiem :P
      Co jest szybsze smok czy ogr? Smok, Ogra częściej łapię za... uszy :P
      Co sądzisz o nowym forum? Jedyny plus to możliwość wstawiania tabel. Niestety jest niedopracowane, ma mnóstwo błędów, długo się laduje i jest pstrokate dlatego używam stylu Retro.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dla twojej wiedzy Mutatis Mutandis to znaczy tyle 'zmieniając to, co powinno być zmienione.'
      Co takiego jest złego w tej historii? Przecież uczenie się o tym czemu X zaatakował Y jest lepsze niż kolejne nudne równanie.
      Magneto czy Professor X?
      W jaki sposób najlepiej przyrządzić smoka?
      Jakbyś miała być w jakimś domu w Hogwarcie to w jakim?
      Chciałabyś być prefektem? Czy zbyt dużo odpowiedzialności i wolałbyś zamieniać życie innych prefektów w piekło?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Zoonk napisał(a):

      No cześć :) hejka! :)

      Co najbardziej lubisz w zimie? Czekasz niecierpliwie na święta? W zimie lubię jak jest dużo śniegu ale takiego konkretnego, a nie że popada a później chlapa się robi. No i najlepiej w weekend żebym nie musiała w takie dni do roboty dojeżdżać :D Co do świąt to jakoś nigdy na nie niecierpliwie nie czekałam, ale to zawsze czas gdzie można spotkać się z rodziną i mimo wszystko fajnie jest :) Chociaż nie mam jakiegoś "świątecznego fioła" jak niektórzy :P
      Jak sylwester to bal, kameralnie ze znajomymi czy samemu / z drugą połówką przy filmach i takich tam : data-verified= "> ? Wolę sylwestra spędzić w domu z drugą połówką. Nie jestem typem imprezowiczki :x
      Jakbyś miała możliwość cofnąć się w czasie to dokąd i dlaczego byś się cofnęła? Jeżeli chodzi o moje życie to do podstawówki aby pewne sprawy inaczej mogły się potoczyć... a tak ogólnie to chciałabym zobaczyć jak to jest żyć np. w XVIII/XIX wieku jak zupełnie inaczej wyglądały relacje ludzkie. Chociaż wolałabym być jakąś dworzanką czy kimś takim niż np. praczką :E

      Draken napisał(a):

      Dla twojej wiedzy Mutatis Mutandis to znaczy tyle 'zmieniając to, co powinno być zmienione.' Wiem Draken, umiem używać Google :P Ale nijak nie chce mi się myśleć nad tym co to dla mnie oznacza albo z kim mi się kojarzy^^
      Co takiego jest złego w tej historii? Przecież uczenie się o tym czemu X zaatakował Y jest lepsze niż kolejne nudne równanie. Historię lubię słuchać z opowiadań starszych osób albo kogoś kto umie o niej mówić. Czysta historia, bez tych takich dodatkowych elementów jak np. własne doświadczenia jest wg mnie strasznie nudna. A matmę lubię bo jest po prostu logiczna i 2+2=4. Historię ludzie z czasem zmieniają i tak naprawdę trzeba by grzebać w różnych źródłach aby poznać prawdę o dawnych czasach.
      Magneto czy Professor X? Profesor X chociaż do Magneto o dziwo też czułam sympatię bo walczył o swoich.
      W jaki sposób najlepiej przyrządzić smoka? Yyy...nie wiem, wolę nie próbować :D Zbyt ryzykowna to potrawa :P
      Jakbyś miała być w jakimś domu w Hogwarcie to w jakim? Oczywiście, że Gryfindor!
      Chciałabyś być prefektem? Czy zbyt dużo odpowiedzialności i wolałbyś zamieniać życie innych prefektów w piekło? Prefektem chyba bym być nie chciała. Poza tym zawsze byłam wzorową uczennicą więc na pewno bym prefektom nie zamieniała życia w piekło.
      /me aniołek :saint:



      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Czy masz swoją ulubioną książkę, taką, do której lubisz wracać i czytać jeszcze raz i jeszcze i jeszcze?
      W ogóle czy lubisz czytać, czy dużo czytasz?
      Czy jest jakaś postać literacka / filmowa, z którą się identyfikujesz?
      Kawa szklance, w kubku czy w filiżance? Sypana czy rozpuszczalna?
      Kolędujesz z rodzinką przy stole? Chórkiem czy może jesteś solistką? :)
      Komu byś dała rózgę pod choinkę? :>

      uni66 - off - Vendetta
      wasat - on - MAFIA
      merkur - on - BERK

      Support
      Zasady Gry
    • X-Men jako komiks czy X-Men film czy też X-Men Evolution(animowane)?
      Snape czy McGonagall?
      Whiskey czy wódka?
      Kawa czy herbata?
      Czemu boisz się przyrządzić smoka? Podobnież ma być chrupiący i smaczny.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Zoonk napisał(a):

      Czy masz swoją ulubioną książkę, taką, do której lubisz wracać i czytać jeszcze raz i jeszcze i jeszcze? O dziwo nie mam takiej książki. Są książki które bardzo mi się podobały i czasem kusi czy nie przeczytać jeszcze raz ale jakoś tak się nie mogę zdecydować..skoro znam zakończenie :P
      W ogóle czy lubisz czytać, czy dużo czytasz? Bardzo lubię czytać i myślę, że jak na przeciętnego Polaka to dużo czytam. O ile mam okazję dorwać coś fajnego :D Przeważnie czytam jak jestem na wakacjach w domu rodzinnym bo mama zawsze mi jakąś fajną książkę przyniesie :D
      Czy jest jakaś postać literacka / filmowa, z którą się identyfikujesz? żadna mi nie przychodzi do głowy więc chyba nie, chociaż czasami przy czytaniu/oglądaniu miewam tak, że się łapie na myśli "też tak mam/też taka jestem".

      Kawa szklance, w kubku czy w filiżance? Sypana czy rozpuszczalna? Nie piję kawy..fuuj :P
      Kolędujesz z rodzinką przy stole? Chórkiem czy może jesteś solistką? :) U mnie nie było jakiejś tradycji kolędowania więc nie śpiewam ;)
      Komu byś dała rózgę pod choinkę? :> oj dużo by wymieniać :D Tobie, ciap, cezowi, Todiemu, Matiemu i jeszcze kilku osobom ;)

      Draken napisał(a):

      X-Men jako komiks czy X-Men film czy też X-Men Evolution(animowane)? X-men film bo z komiksem i animacją się nie miałam okazji zapoznać.
      Snape czy McGonagall? McGonagall
      Whiskey czy wódka? Nie piję alkoholu ale jakbym miała wybierać to whiskey z colą :P
      Kawa czy herbata? Herbata! <3
      Czemu boisz się przyrządzić smoka? Podobnież ma być chrupiący i smaczny. Bo jeżeli to smok co zjadł owce z prochem to taka potrawa może być niebezpiecznie wybuchowa :E


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Siemaneczko młoda!

      Wraz z rozwojem techniki mamy coraz łatwiejszy dostęp do multimediów - wymarły wypożyczalnie filmów, wymierają biblioteki. A ja zapytam w drugą stronę: wypożyczalnie jakiej rzeczy najbardziej przydałyby się w Twoim życiu? :>

      Rozwój techniki powoduje też, że starsze modele różnych rzeczy są zastępowane przez nowsze, niekoniecznie lepsze (patrz: nowa wersja forum). A jest jeszcze jakiś "starszy model" za którym tęsknisz i nowa wersja Cię nie satysfakcjonuje wystarczająco?

      Świat też jest pełen wspaniałych budowli minionych lat: koloseum, wieża Eiffle`a, piramidy, stadion Pogoni Szczecin. A Ty którą ze słynnych budowli chciałabyś zobaczyć na własne oczy?

      Jakie jest Twoje zdanie na temat tatuaży?

      Tyle!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siemaneczko młoda! hej młodziaku :)


      Wraz z rozwojem techniki mamy coraz łatwiejszy dostęp do multimediów - wymarły wypożyczalnie filmów, wymierają biblioteki. A ja zapytam w drugą stronę: wypożyczalnie jakiej rzeczy najbardziej przydałyby się w Twoim życiu? : data-verified= "> O matko, ciężkie pytanie :D Chyba wypożyczalnie sprzętów kuchennych i tego typu rzeczy bo czasami mam ochotę coś upichcić a żeby to zrobić potrzebuje czegoś tam, a tego nie mam. A nie ma sensu kupować. No i pomysł zostaje odwieszony na półkę. Albo lepiej ogólnie "wypożyczalnia sprzętów domowych" czyli nie tylko kuchnia, ale i np. narzędzia do majsterkowania etc. o! :P


      Rozwój techniki powoduje też, że starsze modele różnych rzeczy są zastępowane przez nowsze, niekoniecznie lepsze (patrz: nowa wersja forum). A jest jeszcze jakiś "starszy model" za którym tęsknisz i nowa wersja Cię nie satysfakcjonuje wystarczająco?
      Ostatnio wspominałam sobie moją Nokie 3330, fajny telefon był :) Te nowsze to niby takie bajeranckie ale bywają irytujące. Brakuje mi też jakiegoś takiego starego podejścia na życia. Teraz jak się ludzie spotykają to i tak każdy ma głowę spuszczoną i gapią się w te telefony, że nawet pogadać nie można. Ale w sumie nie wiem czy to jest dobra odpowiedź na Twoje pytanie...


      Świat też jest pełen wspaniałych budowli minionych lat: koloseum, wieża Eiffle`a, piramidy, stadion Pogoni Szczecin. A Ty którą ze słynnych budowli chciałabyś zobaczyć na własne oczy?
      Hmm..z tych co wymieniłeś to piramidy a poza nimi to na pewno Wielki Chiński Mur i chciałabym spróbować przejść po tym słynnym szklanym moście, ale nie jestem pewna czy jakbym stanęła przed wejściem na niego to bym zrobiła krok w przód :D


      Jakie jest Twoje zdanie na temat tatuaży?
      Nie mam nic przeciwko. Sama kiedyś chciałam mieć jakiś ładny. Ale w związku z tym, że nie mogłam się zdecydować na wzór i na to gdzie go zrobić stwierdziłam, że lepiej odpuścić. Bo to jednak pamiątka na całe życie i musi to być przemyślana decyzja.
      Nie podoba mi się jednak jak ktoś ma całe ciało w tatuażach. Ale jakiś mały, niewinny i piękny tatuażyk to czemu nie? :)


      Tyle! Mrr! :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ruda napisał(a):

      /me odkopuje wątek /me dziękuje i przeprasza że się tak z odpowiedzią guzdrała :D


      Gdybyś mogła cofnąć czas, do którego okresu swojego życia byś wróciła? Zdecydowanie do podstawówki. Najlepiej 7 albo 8 klasa <3
      Zieleń czy pomarańcza? ;> Pomarańcza ;) Chociaż odkąd jestem pół zielona to już tak na zielonki nie narzekam :P
      Wolisz wypoczywać aktywnie czy raczej wolisz nie robić nic? Wolę nic nie robić. Chociaż miewam zrywy typu "ech rusz tyłek!"
      Jaki film mogłabyś polecieć? Za dużo fajnych filmów jest żeby polecić tylko jeden :) ale zawsze będę zachęcać do oglądania bajek o!
      Czego nienawidzisz w facetach? Ich wybujałego ego, tego że strzelają fochy gorsze od kobiet i hmm... rozmów o piłce nożnej :E


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Siema kruszonka o/

      Na początek gratulacje/wyrazy współczucia (wybierz sama to co jest odpowiednie :P), bo jutro minie Ci 2 lata w zielonych, a wczoraj minęło Ci 3 lata w pomarańczowej części teamu.
      Szybko minął Ci ten czas w teamie?
      Żałujesz lub żałowałaś kiedyś decyzji o dołączeniu do teamu?
      Co Cię skłoniło do napisania podań?
      Zauważasz zmiany w obu teamach pomiędzy tym co było wtedy, a teraz?
      Jest coś, co się zmieniło i za czym tęsknisz?
      Jak Ty się zmieniłaś przez ten czas?

      :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.