Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ania26 napisał(a):

    Toadie napisał(a):

    Jak konkurencja mała, to łatwiej można wygrać kupony :D Wszędzie trzeba widzieć pozytywy ;)

    Teoretycznie tak ;) ale wiesz lepsza zabawa gdy jest rywalizacja ;)
    Sądziłam ,że wiecej pań weznie udział a tu proszę ,panowie jak widać mniej kompleksów mają ;) Brawo za dystans .
    Widocznie jednak to Panowie są bardziej próżni:D haha
    taki mały żarcik:)
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Maxol napisał(a):

    Zapowiadało się, że będzie wesoło i bez zbędnych uwaga. Rozważałam nawet swój udział w konkursie, a teraz to już nie wiem... Miała być zabawa, a robi się kwas :quasi:

    Nie ma co się przejmować ;) zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy . Ja uważam ,że im wiecej uczestników tym lepsza zabawa .
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015
  • Aniu masz racje co do zabawy i tego, ze im więcej uczestników tym weselej :fsmile:

    Mi się nie rozchodzi o przeciwników takowych konkursów, a o ludzi którym się wydaje, że ich opinie/poglądy sa jedyne, ostateczne i powinny byc powszechnie egzekwowane co najgorsze. Historia ludzkości jest pełan takich przykładów i w zadnym przypadku nie jest to nic co byłoby powodem do dumy, to po co to kolejny raz wałkowac na mniejszą skalę ?
    Tak naprawde boli mnie, że ludzie nie potrafią sie akceptować takimi jacy są, bez oceniania i niepotrzebnych niskich emocji. Ja wiem, że takie konkursy to młyn dla wszystkich tych, którzy wiedzą najlepiej i swietnie potrafią skwitować podejscie innej osoby czy tez jej wygląd , tylko dlatego, że nie idzie w parze z ich własnymi przemysleniami. Niestety moim zdaniem to jest chore i nie prowadzi do nieczego dobrego.
    Dlatego mam ładną prośbę do wszystkich czytajacych, czy też bioracych udział: aby zwyczajnie nie krzywdzić siebie na wzajem bo radość jest dużo fajniejsza, niż wbijanie sobie szpilek :fgrin:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Maxol ().

  • Z reguły nie leży to w mojej naturze. Jednak tym razem wstrzymam się z decyzją coby zobaczyć jaka atmosfera będzie temu konkursowe towarzyszyc. Lubię mieć dobre samopoczucie i nie zamierzam się podkładać każdemu kto będzie miał mi je ochotę popsuć, tylko dlatego, że mogę komuś nie przypaść do gustu.
    Czy jest to podaniem się? Myślę że raczej szacunkiem do siebie ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maxol ().

  • Almera napisał(a):

    Już się poddajesz?


    Mistrzowskie podsumowanie tego taniego moralizatorstwa :super:
    Sam konkurs chyba wygląda nie tak jak powinien Panowie pokazują aż za dużo :quasi: a Panie... i coś małe zainteresowanie z ich strony :E
    Po starej znajomości kibicuje oczywiście kebabowej Ani :kwiat:
    • Pojednanie istnieje tylko na cmentarzach.
    • Uni 1 top 20 OFF
    • Antares top 30 ON

    • Virgo STANNIS BARATHEON ON ...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez STANNIS BARATHEON​ ().

  • Wiesz dlaczego Twój post zgłoszono?
    Ano dlatego, że nie ma w tym zgłoszeniu zdjęcia (maks 3 - lecz dystans to Wy macie do siebie dziewczyny, ale w toalecie, stając na wadze :ocb: )
    Bo jesteście odważne tylko jeśli chodzi o pisanie. To samo tyczy się Ani26. Jedynie ekstaza - sensowne zgłoszenie - brawo.

    Dobrą robotę robicie :] - skasować w cholerę takie zgłoszenia, bo z zewnątrz strój, a przy łbie z siekierą stój 0_o
    Tak to już jest z kobiecym czytaniem ze zrozumieniem :ocb:

    Moderator Indestructible:
    Upominam za flame.
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • No chwali się chwali, że Ekstaza założyła konto do konkursu i o to chodzi:) Brawo:)

    Logi-tech napisał(a):


    Wiesz dlaczego Twój post zgłoszono?
    Ano dlatego, że nie ma w tym zgłoszeniu zdjęcia (maks 3 - lecz dystans to Wy macie do siebie dziewczyny, ale w toalecie, stając na wadze )
    Bo jesteście odważne tylko jeśli chodzi o pisanie. To samo tyczy się Ani26. Jedynie ekstaza - sensowne zgłoszenie - brawo.

    Dobrą robotę robicie - skasować w cholerę takie zgłoszenia, bo z zewnątrz strój, a przy łbie z siekierą stój
    Tak to już jest z kobiecym czytaniem ze zrozumienie
    • Zakończenie etapu zgłoszeń: 3.03.2015
    Post mój zgłoszony i co z tego? Mam jeszcze czas tak samo jak Ania na zdjęcie. Może wrzucimy , a może nie....Jak tak bardzo chcesz nas zobaczyć to musisz poczekać chłopczyku. A to powiedzenie sam wymyśliłeś? bo jakieś takie kompletnie bez znaczenia...zupełnie jak Twoja osoba.
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Logi-tech napisał(a):

    Bo jesteście odważne tylko jeśli chodzi o pisanie. To samo tyczy się Ani26. Jedynie ekstaza - sensowne zgłoszenie - brawo.
    Nie rozumiem skąd ten sarkazm ?

    Jest czas na dodanie fotek ;) spokojnie. W regulaminie jest wyraznie napisane ,że do zgłoszenia należy dodać fotkę z kartką "Miss Ogame 2015 " co wiąże z zrobieniem świeżej . Niestety jestem uwięziona przez grypę stąd moje spóznienie . Jak tylko dojdę do siebie dołączę wymagane foty.
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ania26 ().

  • Ja też nie rozumiem o co w ogóle chodzi? Tak jak dzewczyny wyżej napisały czas na zgłoszenia jest do 3.03 co znaczy, że i nawet 3 marca mogą dodać swoje zdjęcia - ja tu nie widzę żadnego problemu.
    Prowokacje w stylu "że ktoś jest odważny tylko w pisaniu, a zdjęć dodać nie może" są totalnie zbędne i niepożądane. Ważne, żeby przed końcem etapu zgłoszeń wszystkie posty/zgłoszenia były kompletne.

    Nie widzę tez sensu zgłaszania tych postów, bo ja ich po prostu nie będą kasować - jest termin, to się go trzymajmy. Dopiero później, gdy przyjdzie czas na głosowanie, a zgłoszenia nie będą kompletne - to się je unieważni.

    I proszę o zaprzestanie takich zaczepek, bo mija się to z celem.



  • Ciekawy wątek. Tylu fajnych piosenek można posłuchać. Serdecznie dziękuję za te linki. :fsmile:

    Wracając do tematu:
    To, że uważam takie wybory za nietrafiony pomysł, nie przeszkadza mi przyglądać się rozwojowi sytuacji. Wśród potencjalnych "Misterów" mam już swojego faworyta. Zaś "Misterki" mnie zapewne "zjedzą" za to co napiszę. Ale jak na razie nie widzę faworytki.
  • Zgadzam się z Almerą ;)
    noo słowo w słowo!


    Muszę brać udział aby móc się wypowiadać? z takim myśleniem pokazujesz NoName - że sam jesteś trollem :E, a tym samym, nam zgromadzonym tutaj to odpowiada - im więcej trolli, tym łatwiej będzie o bojkot :ocb:
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • Bojkot? Nie wydaje mi się.
    Jak pisałam wyżej - znalezienie miejsce do trollowania na forum i wyśmiewania innych ludzi jest bardzo proste, ale w tym temacie nie będę tego tolerować. Nie podoba Ci się konkurs? To nie bierz udziału. Przestań również komentować zgłoszenia/zdjęcia innych ludzi w taki "krzywdzący" sposób. Wystarczy, że ktoś raz napisze, że mu się konkurs nie podoba i udziału brać nie będzie - dalsze ciągnięcie tematu i flameowanie uczestników jest niewskazane.

    I mam nadzieję, że w końcu skończycie z tymi zaczepkami.



  • Logi ależ wypowiadaj się, może nawet ktoś to przeczyta, nie oczekuj jednak , że masz w posiadaniu monopol na prawdę stosowana bo takowego nie masz. Chcesz bojkotu, bojkotuj sobie - święte Twoje prawo, jednak weź na klatę, ze to może być tylko i wyłącznie Twoje zdanie, które dla inny może znaczyć tyle co nic ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maxol ().

  • Indestructible napisał(a):

    Nie podoba Ci się konkurs? To nie bierz udziału. Przestań również komentować zgłoszenia/zdjęcia innych ludzi w taki "krzywdzący" sposób


    To po co powstał ten temat? Ty widzę z moderatora zamieniasz się w moralizatora.
    Prostą rzeczą jest,że jak ktoś bierze udział w czymś takim powinien się liczyć z krytyką nie tylko z zachwytem [ciach]
    Moderator Indestructible:
    Upominam za obrazę.
    • Pojednanie istnieje tylko na cmentarzach.
    • Uni 1 top 20 OFF
    • Antares top 30 ON

    • Virgo STANNIS BARATHEON ON ...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez STANNIS BARATHEON​ ().