Przyklejony webber, zUy ares, Mallory Knox, Mickey Knox, zUy kUn [MNS] vs dawczu, Eddard Starsky, Knopers, ZUAKUNA , DrJoint [GEN&BWOLF] - 78502,49% - TOP 1 ACS :E wojna

  • Ursa
  • webber, zUy ares, Mallory Knox, Mickey Knox, zUy kUn [MNS] vs dawczu, Eddard Starsky, Knopers, ZUAKUNA , DrJoint [GEN&BWOLF] - 78502,49% - TOP 1 ACS :E wojna

    #108

    [ciach]

    Dedykacja dla marudki Sarmikowej, która ma dziś 18te urodziny! :D
    Fajerwerki muszą byc!*


    *barwy narowode z powodu rocznicy powstania warszawskiego.


    Nie mogę powiedzieć, że się nie spodziewaliśmy takiego obrotu spraw. Jednak entuzjam MNS dało się odczuwać cały dzień na ircu. :E
    "rozwalimy się!"
    "to pewne, że tam stoją :D"
    "lecim na szczecin :E"
    "gdzie są moje wymionka? :O"
    "-na bank stoją, lecimy z jajami czy cofamy bez?
    -no jasne, że lecimy :D"
    "to chyba wasze najdłuższe 27 min na ogame co?:D"

    Recków posłaliśmy tyle ile było pod ręką - mogliśmy zorganizować 3x tyle, ale wyszło jak wyszło. Takich bitew nie robi się codziennie. :D

    p.s to wszystko WINA WEBBERA ! :E

    Od: Webber
    Mam nadzieje, że BWOLF połączy się z GEN, teraz jest jeszcze większa ochota by zamienić ich wszystkich na metal i kryształ

    & pomidor


    Od: Mickey Knox
    Pozdrawiam MNS i jestem gotowy wkroczyć do Valhalli ! XD


    Od: Mallory Knox
    napisz kopytkiem tak;p
    Podziękowania dla sojuszników za lot, ale panowie następnym razem proszę użyć antyperspirantów:D
    Buziaki dla Perfekcyjnego:***


    Od: zUy ares
    Genderki jak strzela akcje to pol uni pada/ze smiechu :D
    Gratki super podstawki i zakonczenia wojny przed czasem ! na nasza korzysc :E
    MNS mysle ze dominacja teraz niepodważalna !
    Dzieki sojusznikom za lot :) no i SZO w sumie wszystkim !
    I pozdrowionka dla sojusznikow i znajomych :)


    Dzięki za wspólny lot i dopingowanie całemu MNS, knucie z Wami, ochrzanianie Was i rozbijanie się z Wami to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. :)
    Chce zaznaczyć, że KAŻDY z Nas się odbuduje - co wy byście bez nas zrobili? ]:-D
    Dzięki za towarzystwo na IRCu, Sarmik za nerwy, Darmozjadowi za optymistyczne prognozy, Tabaludze za niepodważalny ogar, Leo "ale co się stało?", Noxe za cierpliwość co do wystawiena. :E

    Dzięki też obrońcom, pomimo, że większa część (ogólna) flot jest z pushu to i tak fajnie, że dolecieliście do końca. :)

    [center]Walka honorowa (+1.658.622)

    Agresor webber [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    L.myśliw. 210.000
    Krazownik 31.111
    Panc. 22.222

    Agresor zUy ares [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 254.682
    C.mysliw. 1.321
    Krazownik 37.005
    O.wojenny. 2.047
    Panc. 31.363

    Agresor Mallory Knox_ODDAM [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 212.901
    Krazownik 27.485
    O.wojenny. 1.468
    Panc. 23.064

    Agresor Mickey Knox [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 333.885
    Krazownik 40.761
    O.wojenny. 7.609
    Panc. 27.087

    Agresor zUy kUn [MNS]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 480.731
    Krazownik 54.220
    O.wojenny. 2.725
    So.szpieg. 1
    Panc. 56.313

    Obrońca dawczu [GEN]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 205.975
    C.mysliw. 358
    Krazownik 11.105
    O.wojenny. 3.976
    So.szpieg. 10.575
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.533
    Panc. 1.998
    G.Smierci 201

    Obrońca ZUAKUNA [GEN]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 420.000
    Krazownik 50.000
    O.wojenny. 10.000
    St.kolon. 1
    Panc. 25.000
    Niszcz. 10.000
    G.Smierci 195

    Obrońca Eddard Starsky [GEN]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 114.816
    Krazownik 10.620
    O.wojenny. 2.041
    Recykler 1
    Bombowiec 3
    Panc. 7.091
    Niszcz. 10.114

    Obrońca Knopers [GEN]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 243.133
    Krazownik 55.944
    O.wojenny. 909
    Recykler 1
    Panc. 23.672
    Niszcz. 626

    Obrońca DrJoint [GEN]
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 101.013
    Krazownik 45.551
    O.wojenny. 1.300
    Recykler 1
    Bombowiec 1.025
    Panc. 10.886
    Niszcz. 9.941



    Agresor webber [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 21.345 -188.655
    Krazownik 14.957 -16.154
    Panc. 18.437 -3.785

    Agresor zUy ares [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 25.930 -228.752
    C.mysliw. 279 -1.042
    Krazownik 17.991 -19.014
    O.wojenny. 1.519 -528
    Panc. 25.966 -5.397

    Agresor Mallory Knox_ODDAM [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 21.165 -191.736
    Krazownik 13.557 -13.928
    O.wojenny. 1.079 -389
    Panc. 19.020 -4.044

    Agresor Mickey Knox [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 33.939 -299.946
    Krazownik 19.791 -20.970
    O.wojenny. 5.698 -1.911
    Panc. 22.472 -4.615

    Agresor zUy kUn [MNS]
    Flota:
    L.myśliw. 49.536 -431.195
    Krazownik 26.872 -27.348
    O.wojenny. 2.120 -605
    Panc. 47.097 -9.216

    Obrońca dawczu [GEN]
    Flota:
    Krazownik 16 -11.089
    O.wojenny. 192 -3.784
    Bombowiec 409 -1.124
    Panc. 334 -1.664
    G.Smierci 201

    Obrońca ZUAKUNA [GEN]
    Flota:
    L.myśliw. 2 -419.998
    Krazownik 86 -49.914
    O.wojenny. 494 -9.506
    Panc. 4.741 -20.259
    Niszcz. 5.538 -4.462
    G.Smierci 195

    Obrońca Eddard Starsky [GEN]
    Flota:
    Krazownik 22 -10.598
    O.wojenny. 93 -1.948
    Panc. 1.045 -6.046
    Niszcz. 4.670 -5.444

    Obrońca Knopers [GEN]
    Flota:
    Krazownik 48 -55.896
    O.wojenny. 42 -867
    Panc. 3.149 -20.523
    Niszcz. 273 -353

    Obrońca DrJoint [GEN]
    Flota:
    Krazownik 35 -45.516
    O.wojenny. 44 -1.256
    Bombowiec 201 -824
    Panc. 1.268 -9.618
    Niszcz. 3.975 -5.966

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 10.702.392.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.556.131.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 5.176.331.700 metalu i 2.673.917.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 78502,49%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -5.767.581.000, K: -1.986.128.000, D: -600.683.000, P: -8.354.392).
    Bilans obrońcy (M: -10.312.858.000, K: -5.752.931.000, D: -1.490.342.000, P: -17.556.131).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.
    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak[/center]

    Ciąg dalszy nastąpi... :)

    ---

    Obrazek z angielskojęzycznym wulgaryzmem usunięto ;]

    1.08.14 - Mati
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cpt K ().

  • Duuużo by tu można było pisać tak jak pod każdym RW w którym MNS ucisza kolejne kółko wzajemnej adoracji zwane opozycją ^^
    Duma mnie rozpiera że przyszło mi grać w takim zacnym gronie ;)
    RW oczywiście sprezentowane przez obrońców, tak jak pisałem - uczestnicy obrony wytypowani byli prawdopodobnie opcją losuj w Excelu. Nie wiem kto był pomysłodawc(z)ą :E tego przedsięwzięcia ale niewątpliwie przyczynił się on do zakończenia wojny :)
    Sojusznikom szczere gratulacje za % który długo nie będzie pobity. Ciężko mi z obrońców robić bohaterów skoro cała akcja miała się sprowadzać do "a może jednak poleci solo". 200 gsów zapewne szybciej byście odbudowali niż te floty, w dużej części wyzerowane ale w końcu lecieliście do końca. SzO obu stronom.
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • Nie będę się tutaj kłócił z osobami pokroju Leonidas. Nie ma to najmniejszego sensu bo punkt widzenia zależy wyłącznie od punktu siedzenia =)

    Niestety prawda jest taka, że to rw zależało tylko i wyłącznie od nas ;) Gsy zostały wystawione pod nos Webbera bo ja tego chciałem. Wyleciałem w momencie kiedy Webber się * dolatywałem jak się * i wiedziałem, że będzie kontra. Miejsce również odpowiednio dobrane. Same topowe floty wroga. Wyrzucenie mnie z sojuszu również było przemyślane abyście byli pewni, że lecicie po czyste 200 gąsek.
    W sumie nie przewidziałem dwóch rzeczy:

    1) Fatal nie poleci z nami
    2) Webber poleci z Wami

    Teksty Leosia, że poleciała zbieranina z ostatniej chwili są co najmniej dziwne. To tak jakby nie wiedział ile lecą gsy, które Motaba wysłał jeszcze przed moim wlotem w idlaka ^^
    Jakbym przewidział, że poleci Webber to Polo by nie miał urlopu i albo by nie było rw albo agreszorzy by się porozbijali znacznie bardziej ;)
    Skład floty był przygotowany vs floty Konia Sorro Mickey oraz Mallory. Takim składem dawaliśmy radę być praktycznie na równo i wynik w dużej mierze zależał od tego jak polosuje nasze 400 gs. To właśnie flota Webbera zrobiła różnicę.

    To Wy mieliście niepewność co u mnie stoi i czy w ogóle coś stoi ;) Bo gdyby był fatal to pewnie rw było by na naszą korzyść.
    Każdy z obrońców co oczywiste podjął decyzję całkowicie świadomie. Wiedzieliśmy jaki będzie wynik bo na symulacje było aż 1;44 ^^

    Szkoda, że starcie nie zostało wstawione z rzeczywistym bilansem ze złomem bo wyglądało by to "trochę" inaczej. Ponad 2/3 złomu zebraliśmy my więc odbudowa będzie szybka. Starcie na minus mamy wszyscy, my trochę większy.

    Tak na oko dropsy mają jakieś 8-8.5kkk na minus a my jakieś 11kkk więc różnica nie jest wcale tak duża jakby mogło wskazywać rw wstawione bez zbiórki.
    Liczę, że prawdziwy bilans zostanie dodany i dominatorzy zachowają klasę ;)


    Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy brali udział w akcji. Rw jest zacne i dropsy dostały pstryczka w nos :) Jestem przekonany, że wysyłając takie floty byliście pewni, że wlecicie po same gsy.
    Jak pisałem ja nie wezmę nawet jednostki metalu dla siebie. Na odbudowę mamy ponad 5.5kkk sury więc liczę, że pójdzie ona szybko :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawcz=] ().

  • PsujeObrazki napisał(a):

    Sytuacja troszkę na uni się pozmieniała...

    ...ale szczerze? Najbardziej mi szkoda Knopersa, serio. Nie mojej floty czy sojuszników ale jego, być wymienionym na młotka i jointa... kurde Knopers - współczuje.

    Dzięki za lot do końca sojusznicy :)



    E tam . Spodziewałem się takiego obrotu spraw z momentem startu . Sam tą flotę zbudowałem , sam rozwaliłem . Troche ST zrobiłem , ogólnie sam z siebie jestem zadowolony =)

    Słowa uznania jak najbardziej należą się do obu stron !
    Znając wynik nikt nie myślał nawet o zawracaniu , a to nie mi tu najwięcej zabawek padło .

    Także pod koniec życzę każdemu odbudowy , pozdrawiam serdecznie i dzięki za niezapomniane emocje na tym uni =)
  • dawcz=] napisał(a):

    Wyrzucenie mnie z sojuszu również było przemyślane abyście byli pewni, że lecicie po czyste 200 gąsek.

    Tak byliśmy pewni, że lecimy w 200 gąsek, dlatego recków było na 2,5 mld złomu. :E

    Pstryczek w nos? :E Dzięki wam zrobiliśmy świetny %, jak dla mnie to świetna rekompensata strat. :)
    Co do bilansu - ja wstawiam tylko swoje zbiórki, chyba logiczne, że reszta nie wyparowała. :O Popatrz na proporcje metal - kryształ - deuter, a zobaczysz, że ilościowo ten bilans nawet jest poprawny. :)
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Dzięki Panowie, za to epickie pizgnięcie na koniec mojej ogame'owej kariery.
    Cieszę się, że wlecieliśmy wszyscy do końca pomimo świadomości jak ten bilans będzie wyglądał.

    Możemy sobie gdybać, że byłoby inaczej, gdyby latał skład, który zwykle Dawcza bronił tj, z Fatalem i Hirołsem, zanim ten oddał konto. Ale teraz to tylko czysta teoria.
    Ja tam się załapałem psim swędem, jedynie jako zastępstwo i trochę aż szkoda, bo miałem na to starcie za małą flotę.

    Bilans jest ujemny dla obu stron, ale dla nas znacznie bardziej z uwagi na nasze straty deuterowe.
    Dla mnie i dla Batona to już chyba koniec flotowej gry. No ale czy jest lepszy moment, żeby przejść na eko? :D

    Tak czy siak, dzięki MNSY za lot do końca, dzięki obrońcy za pokazane jaja. To tylko gra, górniczymy dalej :E.

    No i na koniec dodam, że cel został osiągniety, GSy Dawcza jak stały tak stoją :D

    Łącznie 176 ST
  • dawczu, Ty serio wierzysz w to, że oni lecieli nie wiedząc o tym, że pół uni flot tam stoi? :E
    Ja im o tym miauczałam od wczoraj, te wszystkie urlopy, ukrywanie flot, aktywki, zbieranie dexu z innych moonów, skany, pw, wyrzucanie i przyjmowanie do sojuszu... z Was można czytać jak z otwartej księgi i to nie trzeba się specjalnie przykładać :*
    W tej chwili nie mogę powiedzieć, że żałuję tych strat, tego wlotu, może zaczynam żałować, że mnie tam nie było, ale to chyba normalna, odbije sobie przy następnej okazji, póki co wspomoże się odbudowę tym rozbójnikom ]:-D
    Swoją drogą musiałeś mieć dawczu mocne parcie na szkło, żeby poprosić o pomoc Motabę, gościa, którego jak to polo napisał, lubicie jak zgubiłem mamuśkę, już o hejtach przy jego ostatnim popisie nie wspomnę, jak to jest mieć go teraz za sojusznika, a może zaraz go wyrzucicie bo już nie jest przydatny? :E
    Ech, a nam o honorach pisali :XP:

    Tak czy siak, gratuluje procentu obu stronom :)
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • jak to jest mieć go teraz za sojusznika, a może zaraz go wyrzucicie bo już nie jest przydatny?


    Wypisz wymaluj akcja z "Bearnim"

    Doszlismy do wniosku, ze Motaba sie zmienil :)

    Hipokrytka
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mind_war ().

  • Jedno wielkie WOW O_O

    Po ostatnim złomie na Mrs. Smith nie sądziłam, że tak szybko pojawi się RW, które pobije tamto.
    Gratuluje agresorom i obrońcom ładnego show :) :brawo: :bdb:

    Jeżeli chodzi o Rw to moim zdaniem ze strony obrońców trochę niedopracowana akcja bo mogli tak kombinować aby wyjść na mniejszy minus niż agresorzy. Przy tego typu starciach z tego co kojarzę to właśnie agresorzy byli tymi poszkodowanymi..ale widocznie na Ursie wszystko jest na odwrót :D

    Tak czy siak miło podziwiać takie akcje i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś podobne będą się zdarzały :)

    Agresorom i obrońcom życzę :gszo:


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • hihihi, a ja myślałam, że konia ktoś zezłomował :D A to on sam się lekko zezłomował z sojusznikami :D

    A tak serio, to gratulacje dla obu stron za walkę wspaniałą :) RW wspaniałe, % świetny, postawa obu stron też mi się podoba, także nie pozostaje nic innego jak życzyć SzO obu stronom :D

    Gratulacje za całą akcje raz jeszcze :)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • No to yyyy ten - GRATY % , akcja pewnie przez jakis czas pobita nie zostanie , jak ktoś powyżej pisał planujący akcję chcieli już od jakiego czasu przejśc na EKo , niektórzy nawet chcieli konta wymieniac , wiec postanowili co widać w załączonym RW , pogratulować mozna odwagi jednym i drugim kazdy leciał do końca choć wiedzieli na co sie piszą :)

    Zabawa trwa nadal choc zapewne bez kilku flot juz na uni :)


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • dawcz=] napisał(a):

    Szkoda, że starcie nie zostało wstawione z rzeczywistym bilansem ze złomem bo wyglądało by to "trochę" inaczej. Ponad 2/3 złomu zebraliśmy my więc odbudowa będzie szybka. Starcie na minus mamy wszyscy, my trochę większy.

    Tak na oko dropsy mają jakieś 8-8.5kkk na minus a my jakieś 11kkk więc różnica nie jest wcale tak duża jakby mogło wskazywać rw wstawione bez zbiórki.
    Liczę, że prawdziwy bilans zostanie dodany i dominatorzy zachowają klasę
    Możesz wkleić zbiórki złomu obrońców? Z podsumowaniem na dole?
    Tak jak to zrobili obrońcy z u67 Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61% którzy nie doczekali się niestety poprawy bilansu. :E




    Leonidas napisał(a):

    Edit. Przedtem liczyli że polecą 4 floty, wiedząc że każde 5 złomuje każde 5 innych flot na uni, teraz chcieli się pozbyć flot. Ustalcie jedną wersję ;) Jest funkcja handlarz złomu, 35% a nie 30% i to bez robienia z siebie debila na oczach całego uni.
    Jakbym chciała złomować swoją flotę i miałabym do wybory opcję:
    a. 35% handlarz
    b. 30% robienie prób moonowych sojusznikowi
    c. 30% zrobienie RW

    Wybrałabym opcję b lub c.
    5% to nie dużo a:
    b. pomagam sojuszowi
    c. rozwalam kogoś innego

    Jeżeli prawdą jest że:
    "Tak na oko dropsy mają jakieś 8-8.5kkk na minus a my jakieś 11kkk więc różnica nie jest wcale tak duża jakby mogło wskazywać rw wstawione bez zbiórki."
    Złomuję swoją flotę o mniej niż 5% ale sprawiam komuś innemu stratę 1,6kkk-1,7kkk.

    Niestety oprócz Eddard Starsky nie znam reszty uczestników. Za to Eddard Starsky od miesięcy mi marudzi że ma dość floty i szuka konta eko. Kłamał mnie? :fsad:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Szkoda, że moja flota w starciu brać udziału nie mogła. Mimo to, myślę że żaden obrońca nie czuje się przegranym i czuć się nie powinien :) Wielki szacunek dla was, mimo że wiedzieliście jaki będzie wynik starcia, broniliście do końca :) Takie zachowania pokazują, kto tak naprawdę ma tutaj klasę i zasady, ale to trzeba wyssać z mlekiem matki ;)
  • Poniżej wklejam to co udało się nam pozbierać:

    [ciach]

    Zbiórka PZ:
    43.500 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 870.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 4.876.331.700 jednostek metalu i 2.373.925.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 435.000.000 jednostek metalu i 435.000.000 jednostek kryształu.

    15.873 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 317.460.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.867.331.700 jednostek metalu i 1.364.925.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 158.730.000 jednostek metalu i 158.730.000 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.408.601.700 jednostek metalu i 906.195.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 150.670.000 jednostek metalu i 150.670.000 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.257.931.700 jednostek metalu i 755.525.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 150.670.000 jednostek metalu i 150.670.000 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.107.261.700 jednostek metalu i 604.864.500 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 150.670.000 jednostek metalu i 150.670.000 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.956.591.700 jednostek metalu i 454.196.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 165.030.000 jednostek metalu i 165.030.000 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.791.561.700 jednostek metalu i 289.166.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 150.670.000 jednostek metalu i 150.670.000 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.640.891.700 jednostek metalu i 138.496.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 191.564.000 jednostek metalu i 138.496.000 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.449.327.700 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 301.340.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.147.987.700 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 330.060.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.817.927.700 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 301.340.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.516.587.700 jednostek metalu i 300 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 330.059.700 jednostek metalu i 300 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.186.528.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 301.340.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 885.188.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 330.060.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    15.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 301.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 555.128.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 301.340.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    16.503 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 330.060.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 253.788.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 253.788.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 4.002.331.700 metalu i 1.499.936.300 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak[/center]

    No skoro panno Sarmik wiedzieliście o podstawce a mogliście zabezpieczyć cały złom to czego tego nie zrobiliście?
    Takie [ciach] bicie kotka za pomocą młotka. Fajnie się pisze po sprawie :*


    Prosiłbym o dodanie do bilansu starcia ale znając życie to się nie doczekamy ]:-D

    E:

    Dzięki Pimp na Ciebie zawsze można liczyć :)

    E2:

    Poprawione ;) Nie zaznaczyłem, że odrońca zbiera złom :P

    ---

    Wyciachane RW, zostawione same zbiórki, żeby nie rozciągać za bardzo tematu.
    Autocenzura też ciach.

    1.08.14 - Mati

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez dawcz=] ().

  • dawcz=] napisał(a):

    No skoro panno Sarmik wiedzieliście o podstawce a mogliście zabezpieczyć cały złom to czego tego nie zrobiliście?
    Takie [ciach] bicie kotka za pomocą młotka. Fajnie się pisze po sprawie


    tu sie zgodzę dawczu :E siedzieli 2 dni na ircu i nie pomyśleli XD
    było minęło - teraz jest czas odbudowy :)

    Dawczu lepiej byś wrzucił to w cc razem z RW i pokazał bilans końcowy obrońcy ;)
  • dawczu, bo mi dexu szkoda było w sytuacji gdyby zawrócili, poniosło ich i nie zawrócili, fakt, żałuje, że nie puściłam recków, ale to tyle z nie dogrania czegoś z naszej strony :D
    Fatalny, jakbyś chciał to byś był, w końcu jak gsy doleciały to i Twoja flota mogła x lat wcześniej startować, odwagi z mlekiem mamy, taty czy cioci nie wypijesz :*
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie