Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje i dla atakierów i dla obrońców, tak się właśnie powinno skończyć z tą grą ( mówię o mrocznym ).

    Wielu nie miałoby jaj, żeby lecieć do końca wiedząc, że nic z tego nie będzie, no chyba że "tylko" magiczny %.

    Nie lubię DP, ale muszę przyznać , że znają się na tej grze jak nikt inny na tym uni, pomijając AMD i zakaveliego czy jak mu tam.

    Gratulacje jeszcze raz i życzę odbudowy,oby nie szybkiej :)
    Nick na ogame : NOTORIOUS - RedMoon


    SOLO + ACS = 140 ST
    2007-2009
    - 127.850 %
  • ruski2606 napisał(a):

    wow co za starcie....
    to chyba co niektórym trzeba powiedziec "powodzenia w realu..."

    :E Tak się tworzy historię :E
    Flotkę w mig się odbuduje , a takich procentów długo nikt nie stuknie :D

    Carmella De Casare napisał(a):

    Nie lubię DP, ale muszę przyznać , że znają się na tej grze jak nikt inny na tym uni, pomijając AMD i zakaveliego czy jak mu tam.

    Uznam powyższe za nie małą przesadę ;P

    Co do Mrocznego , osiągnął w tej spapranej grze wszystko co możliwe, tak więc jeśli widzi mu się juz tylko taka gra jaką jest "REAL" , to wypada powiedzieć powodzenia i do zobaczenia przy butelce jaką jest nam krewny Mr_eko :P . Ale pozwólmy sobie go jeszcze nie żegnać , jeszcze jest wśród nas na tej spaczonej uni ;)
  • Zakaveli napisał(a):

    no, nie poprawie żebyście Wy mogli stękać hyhy

    Z tego co widziałam :E to już jesteś dorosły chłopiec a zachowujesz się jak przedszkolak.

    Nie będziemy stękać, napawajcie się swoim bilansem, oszustwa i zakłamanie to Wasz świat, byłam naiwna domagając się prawdy.


    Prawdziwy obraz tego pięknego starcia zachowam sobie na pamiątkę w sygnaturce ;)
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • Leonidas napisał(a):

    Dejavu napisał(a):

    Prawdziwy obraz tego pięknego starcia zachowam sobie na pamiątkę w sygnaturce


    To jest bilans prawdziwy dla Was, prawdziwszy byłby gdybyście od bilansu agresorów odjęli to co zebrali. O ile coś zebrali :E
    A już miałem pisać właśnie to samo. Refleks już nie ten sam :(
    Deja, nie sądziłem, że upadniesz tak nisko. Mam wrażenie, że mimo to kopiesz nadal w dół (i to za moją antymaterię!).
    Nie miałaś godności napisać nam oficjalnie, że podstawiasz się pod nas i po tym fakcie straciłem do Ciebie resztki szacunku.

    Co starcia, to jeśli już walczysz o "prawdę" to przynajmniej miej na tyle poprawności politycznej i podaj prawdziwy bilans starcia. W tym momencie wasz bilans jest tak samo prawdziwy jak ten z pierwszego posta ;)
    Dodatkowo dlaczego generalizujesz? Jaki mam wpływ na główny post? Zacznijcie ludzie myśleć.

    Według mnie niezła akcja i piękna postawa obrońców (nie licząc Dejavu) została w tym momencie pogrzebana właśnie przez g.burzę obrońców i ich znajomych - warto było?
    Jest to praktycznie jedyny temat w którym mogę spokojnie pochwalić znamka za niezły refleks czy mrocznego który udowodnił, że jednak gra nie jest jego drugim światem i pomimo, że nie lubię ani jednego ani drugiego to zdobyli w moich oczach cały milion punktów honoru ;)
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Siedem ().

  • Procent niesamowity - i właściwie tylko tyle mozna napisać, cała reszta to żenada gdy to się czyta. Co do bilansu wina leży po stronie agresorów juz w momencie wklejenia RW. Już nie mówię że mozna było poprosić stronę przeciwną o podanie swoich zbiórek złomu, bo to pewnie by przerosło niektorych, ale w temacie obroncy podali swoje zbiórki, wystarczyło więc dodać swoje i wtedy byłby prawdziwy bilans. Obrońcy podali więc bilans według swoich zbiorek, nie wiedzą przecież czy agresorzy cokolwiek zebrali :P
    Śmieszne jest więc żądanie zeby podali inny bilans nie podając jednocześnie swoich zbiórek.

    Nie ma co komentować całej reszty, dla mnie nie powinno byc w ogole takiego ataku, skoro mr eco wracał ze wspólnego ACSa z sojusznikiem atakujących.
    Prędzej spodziewałabym się, że DP będzie go bronić...

    Jeszcze jedno - zdumiewa mnie ze ktoś dziwi się że sojusznik jest ważniejszy niż buddy^^

    Szo wszystkim, ale w tym wypadku szybszej dla obronców - i opamiętania co poniektórym :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Zimny Chirurg napisał(a):

    Napisze tylko tyle na temat NN bo sensu dalszego i tak nie ma.



    Takiego popapranca jak ty jeszcze w życiu nie spotkałem. Chyba za bardzo nie rozumiesz co piszesz. Jestes tak bardzo zdesperowany tym obrotem akcji ze sam pewnie jestes w sszoku.Albo ta gra tak cie masakruje ze sie juz nie kontrolujesz co piszesz.Nie spodziewalem sie nigdy tego po tobie. Ech. Zapominasz kto tu kiedys plakal mi a pozniej kto grozil kolegami. Tak nie robi czlowiek honorowy.




    Szkoda słów. Do konca bedziesz CHORAGIEWKA!!!

    możesz tylko pisać głupoty taka prawda
    jak byś nie zauważył ja z tego starcia jestem drugi zaraz po mr_eco który wyszedł dobrze
    coś ci nie idzie próba mnie ośmieszenia ale nic dziwnego jak nie masz żadnych sensownych argumentów
    to poza-taje ci pisać byle cokolwiek napisać

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Siedem napisał(a):

    Według mnie niezła akcja i piękna postawa obrońców (nie licząc Dejavu) została w tym momencie pogrzebana właśnie przez g.burzę obrońców i ich znajomych - warto było?


    Też jeszcze raz sobie posta nabije bo nie mogę się powstrzymać, a nudy to czemu nie :E
    Załóżmy, zupełnie analogicznie że którykolwiek z Twoich dobrych znajomych leci w ACSie na Zakaveliego czy tam Siedem, ogólnie Twojego sojusznika. Pytanie: podstawisz się u sojusznika pod znajomego czy może znajomość jest ważniejsza niż sojuszu i zostawisz sojuszników bez wsparcia ? Hierarchia wartości SOJUSZ>ZNAJOMOŚCI dla każdego kto przebywa w jakimkolwiek sojuszu jest chyba logiczna i nie trzeba jej nijak drążyć, a co gorsza uniżać czy potępiać, chyba że się jest lekkich obyczajów. To moja neutralna opinia, ale myślę że Dejavu jest więcej warta jako sojusznik niż sobie możesz to wyobrazić, a na pewno 1000x więcej warta niż piszesz.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Dzięki NoName za linka :)
    Choć burza się zrobiła to pogratulować akcji pięknej bo lot do końca więdząc na co się piszecie to naprawdę trzeba być twardym, odbudowy życzę :)

    PS. %% powala na kolana :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Panowie z DP pytanie obwiniają Dejavu że nie wspomniala że się podstawia u mr eco a pamietacie co pisaliscie jak darghot podstawil się pod Mroczkaa ?
    mowisz że masz Honor a wypominasz Dejavu pomoc surke któr zyskala na lotach z tobą piękny honor kobiecie się nic nie wypomina ale widac braki w etykiecie

    Siedem jesteś śmieszny wypominajac anty ladowales z wlasnej nie przymuszonej woli może nie stawiają kolegom piwa bo się poklucisz i będziesz zalowal masakra zachowanie nastolatka
    Dejavu teraz wiesz z kim mialas do czynienia i kto cię szanuje za to jaką jesteś
  • Siedem napisał(a):

    Leonidas napisał(a):

    Dejavu napisał(a):

    Prawdziwy obraz tego pięknego starcia zachowam sobie na pamiątkę w sygnaturce


    To jest bilans prawdziwy dla Was, prawdziwszy byłby gdybyście od bilansu agresorów odjęli to co zebrali. O ile coś zebrali :E
    A już miałem pisać właśnie to samo. Refleks już nie ten sam :(
    Deja, nie sądziłem, że upadniesz tak nisko. Mam wrażenie, że mimo to kopiesz nadal w dół (i to za moją antymaterię!).
    Nie miałaś godności napisać nam oficjalnie, że podstawiasz się pod nas i po tym fakcie straciłem do Ciebie resztki szacunku.

    Co starcia, to jeśli już walczysz o "prawdę" to przynajmniej miej na tyle poprawności politycznej i podaj prawdziwy bilans starcia. W tym momencie wasz bilans jest tak samo prawdziwy jak ten z pierwszego posta ;)
    Dodatkowo dlaczego generalizujesz? Jaki mam wpływ na główny post? Zacznijcie ludzie myśleć.

    Według mnie niezła akcja i piękna postawa obrońców (nie licząc Dejavu) została w tym momencie pogrzebana właśnie przez g.burzę obrońców i ich znajomych - warto było?
    Jest to praktycznie jedyny temat w którym mogę spokojnie pochwalić znamka za niezły refleks czy mrocznego który udowodnił, że jednak gra nie jest jego drugim światem i pomimo, że nie lubię ani jednego ani drugiego to zdobyli w moich oczach cały milion punktów honoru ;)

    Siedem, ponieważ nadmierna utrata punkcików przesłoniła Ci zdolność logicznego myślenia to może wypunktuje, będzie łatwiej.
    1. Co do bilansu, to tego prawdziwszego oczekuje od agresorów, jeżeli ty nie masz wpływu na kolegę z ascu to z kim Ty latasz !
    2. Co do odbudowy, to konta które mi pomagały nigdy nie zostały i nie zostaną przeze mnie zaatakowane, za mało ?
    3. Co do info o moim zatrzymaniu u mr eko to dostaliście je na 15 minut przed akcją podczas rozmowy z NoName,
    może to było dla Was za późno bo i takie zarzuty tu czytam.
    (treści tej rozmowy nie będę publikować bo jest to nasza prywatna sprawa).
    Gdybym wiedziała że każdemu z Was trzeba wysłać osobny telegram, pewnie bym to zrobiła.
    4. Tak, warto było, chociaż dlatego żeby się przekonać jaki jesteś i mam nadzieje że paru osobom to zajście otworzyło oczy.

    Mam nadzieję że to mój ostatni post w tym temacie, dziękuję bardzo osobą które potrafiły mnie zrozumieć :)
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • przed bum dejka pisząc że będzie siepa i potwierdzając swój udziale w obronie nakreśliła nam rozmiar tego rw
    przekazałem to odrazu do kompanów lotu
    mimo ze to były ostatnie minuty lotu, postanowiliśmy już lecieć do końca
    co prawda nie znaliśmy dokładnych ilości ile tego poleciało na obronę ale byliśmy tego świadomi
    emocje emocjami ale chyba już wystarczy tych kłótni
    zapewne powodem tych sporów jest to za każda strona wyszła na minus (wiec każdy szuka pretekstu by wytknąć drugiej cokolwiek)
    jedna mniej druga więcej - tak to już bywa, nie zawsze jest się na wozie szczególnie przy tak dużych %
    jedyne co może cieszyć to rekord i wielkość %
    jak by nie patrzeć bez uporu obydwu stron - tego rw by nie było
    gdyby nie nasza zacięta rywalizacja - te uni było by nudne
    a tak myślę ze każdy może śmiało powiedzieć że grał na najlepszym uni ogame.pl
    SZO wszystkim by kiedyś znowu udało się stworzyć jakieś ciekawe starcie które kolejny raz wyróżni te uni spośród innych
    jeśli komuś ubliżyłem musi mi wybaczyć , przy emocjach zazwyczaj pisze się różne głupoty
    :xgszo:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • wilku86 napisał(a):

    DS co ty bredzisz znow pijany jestes ?( ?( SZO zycze obu stronom bo za takie starcie im sie nalezy a gratki leca wiadomo do kogo :* Wylewaj swoje frustracje na pw a nie boardzie ^^ zeby nie bylo jeszcze raz gratki atakierom

    Wilku Ty to lepiej sie nie wypowiadaj bo widzę że dalej trzymasz z oszustem - wiesz o kim pisze ??
    Nie obrażaj kogoś nazywając go złodziejem jak Twój najlepszy kumpel nim jest :P
    Noti - ty to sie lepiej nie podniecaj bo Ci żyłka pęknie i nie będzie z nami największego pushera- PS ile za konto dostałeś ?? a ile za nowe dałeś ?? hehe musisz być albo głupio bogaty albo głupi !!
    COMA rzondzi


    Sejmowe Wiezienie
  • Ahh, no cóż, do samego końca (ładowania strony) miałem nadzieję, że to jednak Mroczny był po stronie wygranych :)
    Pozostaje dalej kibicować i życzyć paru osobom kasacji kont :E
    @NoName - jeśli 2 czy 3 osoby z danego sojuszu współpracują z innym, to z całą konsekwencją można przyjąć, że całe sojusze ze sobą współpracują ze sobą, jako że każdy członek jest jednocześnie reprezentantem swego sojuszu i za każdą podjętą akcją idzie cały tag sojuszu, a nie tylko jego jedna literka. Kolaborantów, którzy reprezentują swój sojusz bez pozwolenia tej jednostki organizacyjnej zwykło się wyrzucać ze swego grona. Niepodjęcie takiej akcji świadczy tylko o poziomie sojuszu.

    Co ja tam się znam - jestem tylko cichym kibicem obserwującym wszystko z Atomowego uniwersum. Szo Mroczny, nie trać chęci do grania, tylko psuj więcej krwi tym, którzy sobie na to zasłużyli :)
  • No i jak tam? Trzy tygodnie minely, wiec moze Zakaveli poprawisz w koncu bilans, zeby bylo widac, ze straty prawie rowne byly, czy mod ma juz teraz zamknac temat i komisyjnie poprawic? Fochy jak dziecko, albo podlotek jakis. Ile ty masz lat (umyslowo)? Wyliczyc to daliscie rade "w mig", a poprawic bilans na forum i trzy tygodnie za malo?

    Starcie i floty piekne ^^. Dla potymnych ;).
  • Team nie obchodzi, ze ludzie jawnie kalmia na forum.

    Zglosilem ten post juz grubo ponad tydzien temu I zero odzewu. Zrozumialbym ze opiekunowi forum nie chce sie analizowac kazdego ST, ale jak ktos zglasza nieprawidlowosci to wypadaloby cos z tym zrobic, bo za niedlugo jak tak dalej pojdzie nie bedzie sensu wchodzic na forum - moze o to wlasnie chodzi?
  • Frugo napisał(a):

    Trzy tygodnie minely (...)


    ...a tu dalej u co poniektórych występuje internetowy ból czterech liter związany z bzdetnym bilansem. :D

    Dopóki Team nie ma w co ingerować dopóty temat/post jest zgodny z regulaminem. Także coś czuję, że jednak trzeba się pogodzić z tym jakże kłamliwym, oszukańczym i niesprawiedliwym bilansem!

    Zakaveli, jak mogłeś? :D
    Whatever.
  • Matiq napisał(a):

    ból czterech liter
    Ale ubaw po pachy. Jakis idiota puscil w internet taka formulke i co chwile jakis smieszek powtarza. Tylko nie wiem kto madrzejszy: ten kto cos glupiego wymyslil, czy ten co powtarza?

    Faktem natomiast jest, ze jak sie przeglada (ja, ktos, obojetne) top ST uni67, albo top ST Ogame.pl, to nie czyta wszystkich postow, tylko patrzy na sklad flot, bilans i zysk i koniec. Czy to w porzadku jest, ze to starcie wyglada tak jednostronnie? A to jest podobno top 1 Ogame, a nie jakies mST, ktore bedzie zakopane pod stosem innych RW.

    Matiq, tyle mocnych kont wyprosiles, wiec pewnie tez wiesz do kogo w teamie pisac w tej sprawie, takze rusz swoje cztery litery. Chocby dlatego, ze ty i twoj mroczny lord sith macie tutaj, chyba jako jedyni, autentyczny ubaw.
    Wychodzi na to, ze to chyba nie Zakaveli jest tym padawanem ^^.
  • Frugo napisał(a):

    Faktem natomiast jest, ze jak sie przeglada (ja, ktos, obojetne) top ST uni67, albo top ST Ogame.pl, to nie czyta wszystkich postow, tylko patrzy na sklad flot, bilans i zysk i koniec. Czy to w porzadku jest, ze to starcie wyglada tak jednostronnie? A to jest podobno top 1 Ogame, a nie jakies mST, ktore bedzie zakopane pod stosem innych RW.

    W pierwszym poście został przedstawiony bilans teoretyczny. Obrońcy przedstawili swoje zbiórki, gdzieś tam pomiędzy wierszami chyba padło ile mniej więcej zebrali agresorzy. Zainteresowany czytelnik - przeczyta sobie temat i dotrze do tych informacji. Niezainteresowany - albo w ogóle tutaj nie zajrzy, albo zobaczy RW, powie że fajne i pomyśli coś w stylu: "że im się jeszcze chce?", ale ostatecznie będzie miał to gdzieś.

    Jasne, można edytować bilans ale to de facto niczego nie zmienia, a już na pewno nie zwróci obrońcom tych utraconych 36 miliardów. Cały ten "spór" to tylko taka przepychanka o to, kto dostał mniejszego gonga. Co same w sobie jest dosyć zabawne, przynajmniej dla mnie. ST to się z zyskiem robi, ale nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. :D


    Frugo napisał(a):

    pewnie tez wiesz do kogo w teamie pisac w tej sprawie

    Nie czytasz uważnie. W przypadku zakładania tego tematu nie został naruszony regulamin, więc nie ma żadnych przesłanek, które zmusiłyby Team do jakkolwiek rozumianej przez Ciebie 'interwencji'. Jedyne co tutaj ucierpiało to chyba Twoje wrażenia estetyczne, ale obawiam się one to raczej nie leżą w kręgu zainteresowań regulaminu. Jakby to powiedzieli świeżo upieczeni mistrzowie świata w piłce nożnej: Tut mir leid. 8-)
    Whatever.