Przyklejony ACS; knapik i GitKOles [BOS], obibok i Poranek Poety [HRB], DesertFox [EDT] vs mise i Id17 i SlodkaFuria i Eric Clapton i Spiele [CAZADOR] - 56410,05% ToP 1 ACS -Obrona

  • Vega

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Divisionis napisał(a):


    To jest przerażające, niby człowiek powinien się już przyzwyczaić, że przez internet anonimowi kozacy wylewają pomyje na innych, szydzą, bluzgają, po prostu nienawidzą.
    Niektórzy narzekają na antymaterię a większość z nich kupuje, bo wg. nich to nic złego jak sobie kupi geologa i komandora ale już wyklikanie laserów to lamerstwo.
    Lamerstwem może być fakt, że ktoś nie przewidział takiej sytuacji gdy jest ona w pełni dostępna.
    Po prostu żal i tyle.

    Sam jestem przeciwnikiem anty, nigdy jej nie kupiłem. Z czasem do chodzę do wniosku, że chyba kupię bo zamieniłem się kontami, mam jedną kolonię totalnie z pupy ustawioną i przydałoby się przenieść.
    Do tego na zamienionym koncie mam wszystkich gjenerałów i mi to super pasuje, ułatwia to grę nieprawdopodobnie, więc kto wie ?
    Może i ja niebawem kupię ?
    Jest to dozwolone ? Jest!

    A pisanie o skillu to już w ogóle kopara w dół i brak tchu w piersiach.
    Bo co ? Bo bez anty jeden czy drugi ubił czyjąś flotę stojącą samopas na moonie ?
    No pogratulować, mega skill.
    Albo nieodebrany fs ?
    No tutaj też chylę czoła!

    Pochwalnie się wyliczaniem z pz, wyliczeniem z kolonizuj, wyliczeniem ze stacjonuj, z lustra, jest kilka fajnych zagrań i co ?
    No i dupa :) Bo takowych nie macie :)

    Graty dla agresorów za jajca (o ile tam kobiet nie było).
    Obrońcom jeszcze większe graty, bo wyszli na minus ale starcie ich.

    Hejterom wielki paluch w tyłek i niech szczekają dalej bo nic innego im nie zostało!


    Prawie się wzruszyłem :P Niestety anty psuję tą grę ,a kupowanie surowców za kasę to totalne dno :roll: ,lepszym rozwiązaniem byłby abonament jak w WOW ,przecież nikt nikomu nie każe w to grać
    Wyliczanie kolonizuj to umiejętność znana tylko wybranym ;) tak samo jak wyliczenie zawróconego stacjonuj z moona na moona ,to jest dopiero klasa :E
  • Piękne trzęsienie uni... gratuluję wszystkim uczestnikom starcia. (Moje chłopaki to maja jaja, co nie? :D )

    P.S. Tyle lat na ogame a na zakup anty nie wydałam złamanego grosza dlatego satysfakcja z osiągania stawianych sobie celów ogromna. A satysfakcji nie można sobie kupić za żadne pieniądze.
    Get up, stand up, don't give up the fight...
    :E Tego pode mną zapakuję w recki :E
  • No to po wizycie w dalekich krajach(kieleckie) się wypowiem :D Wodzu, jak dumnie to brzmi :D

    1. Dzięki za zaproszenie i za wspólną akcje wszystkim ;) było miło i myślę, że pewnie coś takiego kiedyś powtórzymy ;)
    2. Gratki obrony i dzięki za postawę ;)
    3. Po co lecieliśmy? nie widzisz %?:D jeżeli nie widzisz to znaczy, że liczą się tylko top i cyferki.. ale to też szanuje :) każdy celuje w to co chce osiągnąć ;) ja zawsze chciałem pierdutnąć coś ogromniastego :D Na straty byliśmy przygotowani, co prawda miały być mniejsze ale ll nam trochę zmieniły wynik, tak czy siak akceptowalne :)
    4. Spiele mam tylko nadzieje, że nie zezłomujesz wszystkiego koło mnie za ten dex :D graty :P więcej nie zostawiam floty w nocy po piwku na 1h :P
    5. Ludzie.. w temacie anty zostało już wszystko powiedziane odkąd ta istnieje.. jest to element gry, trzeba się do tego przezwyczaić i skończyć już pluć na wszystkich :)
  • Chyba każdemu, kto gra już jakiś czas w cyferki marzy się udział w takim starciu - cos pięknego :fgrin: :fgrin: :fgrin:
    Gratulacje należą się obydu stronom za zabawę i pójście na całość. Z anty czy bez, liczy się zabawa i właśnie to pokazaliście, reszą bym się nawet nie przejmowała, bo i po co ? ^^
  • Krabator napisał(a):

    Divisionis napisał(a):


    To jest przerażające, niby człowiek powinien się już przyzwyczaić, że przez internet anonimowi kozacy wylewają pomyje na innych, szydzą, bluzgają, po prostu nienawidzą.
    Niektórzy narzekają na antymaterię a większość z nich kupuje, bo wg. nich to nic złego jak sobie kupi geologa i komandora ale już wyklikanie laserów to lamerstwo.
    Lamerstwem może być fakt, że ktoś nie przewidział takiej sytuacji gdy jest ona w pełni dostępna.
    Po prostu żal i tyle.

    Sam jestem przeciwnikiem anty, nigdy jej nie kupiłem. Z czasem do chodzę do wniosku, że chyba kupię bo zamieniłem się kontami, mam jedną kolonię totalnie z pupy ustawioną i przydałoby się przenieść.
    Do tego na zamienionym koncie mam wszystkich gjenerałów i mi to super pasuje, ułatwia to grę nieprawdopodobnie, więc kto wie ?
    Może i ja niebawem kupię ?
    Jest to dozwolone ? Jest!

    A pisanie o skillu to już w ogóle kopara w dół i brak tchu w piersiach.
    Bo co ? Bo bez anty jeden czy drugi ubił czyjąś flotę stojącą samopas na moonie ?
    No pogratulować, mega skill.
    Albo nieodebrany fs ?
    No tutaj też chylę czoła!

    Pochwalnie się wyliczaniem z pz, wyliczeniem z kolonizuj, wyliczeniem ze stacjonuj, z lustra, jest kilka fajnych zagrań i co ?
    No i dupa :) Bo takowych nie macie :)

    Graty dla agresorów za jajca (o ile tam kobiet nie było).
    Obrońcom jeszcze większe graty, bo wyszli na minus ale starcie ich.

    Hejterom wielki paluch w tyłek i niech szczekają dalej bo nic innego im nie zostało!


    Prawie się wzruszyłem :P Niestety anty psuję tą grę ,a kupowanie surowców za kasę to totalne dno :roll: ,lepszym rozwiązaniem byłby abonament jak w WOW ,przecież nikt nikomu nie każe w to grać
    Wyliczanie kolonizuj to umiejętność znana tylko wybranym ;) tak samo jak wyliczenie zawróconego stacjonuj z moona na moona ,to jest dopiero klasa :E



    Krabator przyłączam się do tej wypowiedzi i jak dla mnie to najlepiej by było obserwować flotę przez teleskop Hubble'a i wyliczy ze wzoru V=S/t :]. To dopiero coś nie??? xD
    Co do anonimowości to powiem że przyganiał kocioł garnkowi... sam też jesteś anonimowy wiec czemu komuś to wytykasz?? Ja po prostu mam swoje zdanie na temat tego ST tak samo jak Ty możesz je mieć. Jednak to że wygarniasz komuś coś czego w ogóle nie wiesz to trochę dno z Twojej strony, chyba że mierzysz wszystkich swoją miarą to już w ogóle szczere wyrazy współczucia i kondolencje iż nie potrafisz nic zezłomować. I naprawdę mi przykro dlatego jeżeli chcesz i podasz kody to wyślę trochę floty byś mógł zrobić jakiś % :).
    Poza tym jak jesteś taki dobry w tą grą to wiesz że nie od początku w niej są księżyce?? albo pamiętasz może wprowadzenie ACS oraz nowych jednostek o nazwie "pancernik". Może również wypowiesz się o tym jak wprowadzili anty oraz oficerów, komandora gdzie dość spora liczba graczy zrezygnowała z gry przez to?? a Skin ogame który był lepszy stary czy ten obecny jak uważasz?? :)

    Szkoda, że nawet nie wiedzieliśmy kto wygra to stracie, mogliśmy tylko przypuszczać ile recków puścili agresorzy i dla kogo będzie łaskawy SpeedSim. Gdyby mise nie chciał przeklikać tych laserów i wydać swojej kasy na uratowanie swojego konta, to starcie byłoby nie na kilkadziesiąt tysięcy, a na kilka tysięcy %, bo samobójcami nie jesteśmy.


    czyli sama przyznałaś że kasa zagrała w tym starciu dość znaczną rolę i tyle chciałem :). Gratulację jednak przyznania się do tego. Moja ocena starcia pozostaje wszak niezmienna :). Co do wygranej to wybacz ale raczej chyba nie można tu o niej mówić jedynie o zgarnięciu % który właśnie dzięki Speedsim był w jakimś stopniu możliwy do przewidzenia ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kihaku Sureiyaa ().

  • Serdeczne graty i pozdrowienia a osób biorących udział w typ MEGA TOPOWYM starciu !!
    Dla większości będę pewnie anonimowy ale z kilkoma graczami miałem przyjemność poklikać i dla Was szczególnie wielkie gratki, pozdrowionka itd. (oczywiście zarówno obrońcy jak i agresorzy).
    Jak widzę takie starcie to wracają myśli by może znowu coś poklikać, ale kładąc to na szali z sielskim życiem w realu np. na piwku bez komórki w dłoni :D... nie wracam :P jednak wam po raz kolejny wszystkiego najlepszego, wysypiania się oraz kolejnych stejków ;)

    pozdro 4 all
    Scary
  • Scary,,z ust mi wyjołeś,,:D i tez pomyślałem ze może poklikać,ale odpowiedz taka sama,lepiej jechać na ryby. Tez pod tym mega stejkiem się chce wpisać:) ładna zabawa ,wszyscy zadowoleni i o to chodzi. Obi,Knapik -super.Pozdro dla wszystkich ,szczególnie dawny sojusz
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off
  • Panowie i Panie tego zacnie ciekawego i bardzo szybko rozwijającego się uni. Pragnę Was poinformować, że rozmowy na temat Anty były już poruszane wielokrotnie na tym forum. Niestety rozmówcy nie doszli jeszcze do porozumienia. Problem jest w tym, że ogame podzieliło się na zwolenników i przeciwników antymaterii.

    Nie mniej jednak, pragnę także poinformować, że temat ten poświęcony jest bezpośrednio starciu, które jest bardzo ciekawe, a i sam procent powala na kolana i powoduje opadnięcie szczęki.

    Zatem bardzo proszę o poświęcenie większej uwagi samemu starciu, a darowanie sobie rozmów o antymaterii, która była jest i prawdopodobnie będzie ;)

    Gratuluję ST'eka obu stroną! Na prawdę ilość statków oraz sam procent, powala na kolana.

    Pozdrawiam owen10 :)
  • Gratuluje starcia, które z pewności na bardzo długo pozostanie w pamięci graczy Vega. Straty spore, ale od tego są te zabawki ;] Szczególnie doceniam postawę agresorów, którzy jak widać w przeciwieństwie do graczy postronnych nie mają bólu dupy o coś co jest w tej od jakiegoś czasu oczywistością.

    CAZ odbudowy i ciśnijcie dalej, bo dobrze wam to wychodzi =)
    SHAIL
    VEGA OFF

  • Kontynuując myśl Scarego i Bollo z którymi miałem przyjemność grać :D Gratuluję starcia zwłaszcza obrońcą :D Aga i chłopaki pokazaliście dużą klasę, ale strona atakująca również :D mega graty wam za to i latajcie dalej z taką samą wytrwałością ! :E
    Miło jest zajrzeć od czasu do czasu w ten dział i zobaczyć coś takiego, tylko się człowiek przekonuje że grał z własciwymi ludźmi :D
    Ciekawi mnie tylko czemu knapik z gitem tak cicho siedzą ;>