Przyklejony owens106 [BoS] vs RethManI [REBELS], zUa Sarmikowa [MNS], zUy ares [MNS], zUy kUn [MNS] - 20352,94% - obrona TOP 1 ACS

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • "1/3 opanowanie i szybka reakcja obroncy"
    Mając 4 godziny to naprawde musiała być szybka ta reakcja :P


    Ale co do akcji.
    Owens zlamił niemiłosiernie, lenistwo i rutyna wyszła na jaw.
    ST na kolosalny % więc nie pozostaje nic, jak tylko pogratulować zgrania i przepalenia ogromnych ilości deuteru, a przede wszystkim zaufania RethManowi :).

    Tyle ode mnie.
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Nie ma co się szarpać, owens popsuł i doskonale o tym wie. Był za pewny i skończyło się w recyklerach. Nie tryskajcie jadem bo nie ma sensu akcja jak akcja, owens spartaczył inni wykorzystali, mimo wszystko procent zacny także pogratulować trzeba.
    Mamuśka odbije z nawiązką owensa, nie Adaś ? ;)
    Pozdrawiam

    ---

    Wulgaryzm zmieniony na wersję akceptowalną!
    20.05.14 - Mati
  • mobdeep napisał(a):


    Mamuśka odbije z nawiązką owensa, nie Adaś ? ;)

    Mówisz?
    Będzie z niego większy procent, neeee :E

    Heroes, webb to dobre podsumował, jakby nie patrzeć to MNS według Ciebie nie pokazując nic szczególnego, pokazało jednak dużo więcej niż Twój sojusz obiecywał wykręcić na nas, nie pamiętasz ile było obietnic złomów, ubicia, zmian nicków na jakieś cuda na kiju, ściągania super pro graczy pokroju Inarek, silver, rzucaliście się wtedy strasznie, a te szarpanie kończyło się wciąż tym samym, brakiem przełożenia "obietnic" na sytuację w grze. W końcu nawet skany się skończyły poza owensowymi, ale na jego skan o tej samej godzinie każdego dnia, można było liczyć jak na mało co, z czasem zaczęłam odbierać czas w grze jako "przedskan" i "poskan", teraz mój świat runął, ale żyć trzeba dalej, jakoś :D
    Teraz masz połowę sojuszu na urlopie, lidera w reckach na własne żądanie (może faktycznie wierzył w swoją nietykalność, tego się nie dowiem bo nawet się słowem nie odezwał po fakcie) a to co lata dziwnym trafem omija MNSy ;)
    A my sobie dalej w nie zmienionej grupce nic nie będziemy robić ^^

    Mind, jeżeli dla Ciebie organizacja lotu trzech dużych flot przez galę jest bułką z masłem to musisz być super graczem od którego powinniśmy się uczyć gry, oby tylko nie uczyć perfekcyjnych bfsów i ukręcania fajnych st, po tej przegranej stronie :D
    Owens na urlopie, jeżeli faktem jest, że skończył grę to nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w realu.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Mind_war napisał(a):

    "1/3 opanowanie i szybka reakcja obroncy"
    Mając 4 godziny to naprawde musiała być szybka ta reakcja :P


    Ale co do akcji.
    Owens zlamił niemiłosiernie, lenistwo i rutyna wyszła na jaw.

    Tyle ode mnie.



    To nie lamienie...tylko oszczednosc sadze z powodu paliwa....i takze nie lenisto tylko bardziej pewnosc siebie...co do Rutyny..mozliwe ze i tak.. -_-
  • no proszę Cię nie mów mi o paliwie będąc Owensem :E

    na bank o tym nie myślał , rutyna , napewno zmęczenie może i pewność siebie jasna sprawa .

    Wujek i tak swoje pokazał zerknijcie na ST sprzedawczyka , jak szybko się odbudował

    nie zdajecie sobie nawet sprawy ile wujaszek złomował nie wklejając tego , on nie czół z tego satysfakcji tak jak ten sprzedawczyk , tak jak on teraz ma mega podniete i jestem pewien że trzeci dzień jedzie na " grubo " :E :E :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zgubiłem Mamusie ().

  • Jak zwykle BoSwinki nie potrafia przezyc utraty swojego goru :P

    Spadl to spadl a ze sam nie potrafil tu wejsc i napisac swiadczy ze jego zal tyleczka byl najwiekszy !

    I kto jest bez honoru ? ?
  • Adaś, jak tak dalej pójdzie to będziesz lepszym adwokatem bosu niż graczem na Ursie :E
    Mówisz, że owens się odbudował, błąd, sam nigdy nie byłby w stanie odbudować się w taki sposób, to jego ludzie odbudowali, najpierw grupa "Caritas Ursa" a później te Wasze nowe nabytki niszczące dobre konta tylko do takich celów, to faktycznie jest powód do dumy i ogłaszanie tego całemu światu jak super sobie z odbudową poradził, zejdź na ziemię Adaś, albo zjedź Snikersa bo gwiazdorzysz.
    Adaś, dla Ciebie koń zawsze będzie be, ale już jakiś czas temu zauważyłam, że Ty zwierząt nie lubisz, a ja nie lubię takich ludzi bo są fałszywi i zakłamani, zwierzę zawsze wyczuje fałsz i zawsze na ten fałsz zareaguje, w możliwy dla siebie sposób, mnie to cieszy bo konie mają w zwyczaju łapać lagi gdy się o nich zapomina, temu naszemu skutecznie odświeżasz system, działaj tak dalej a nawet dobra zapora nic nie pomoże i będzie drama.
    Tak, owens nie "czół" satysfakcji, robił to bo mu kazaliście, a może to była praca typu "złotówka za RW"? Serio, proponuje już dwa Snikersy, jeden może nie wystarczyć, no i chusteczki, koniecznie i w dużych ilościach.

    Masz jeszcze coś do dodania poza nową porcją niszczących mózg ortów?
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sarmik ().

  • Zgubiłem Mamusie napisał(a):

    blablabla, ort, bla, ort, blabla

    Pierwsza sprawa jest taka, że starcia owensa były głównie małego kalibru, kogo obchodzi czy było ich dużo czy nie, tak się składa, że wiedzieliśmy kiedy i gdzie one są - podgląd galaktyki i statystyk mamy taki sam jak wy kozaczki. Owens wystawił swoje największe starcia, ale to dalej ja miałem całe top 5 solo, 6 bitew w top 10 trzymam od $#% wie ile, więc do czego pijesz?
    Druga i pewnie najważniesza sprawa. Gdybym ja padł to zapewne wszystkich łebków twojego pokroju nawiedziłaby nieskończona euforia, ale gdy pada owens to uważasz, że jakikolwiek uśmiech na twarzy jego opozycji to lamerstwo? Pozdr.

    Owens wystawiał wszystkie swoje starcia na forum do momentu pierwszego złoma, potem przestał - może bał się pokazywać ile floty mu universum zasponsorowało, ale to akurat było widać po punktach. Za to kiedy wrócił ostatnio do wystawiania starć to dostał drugiego gonga - masz racje mr zgubiłem słownik, lepiej żebyście się chowali po kątach ze starciami bo lepiej na tym wychodzicie. ;)

    p.s. Fakt jest taki, że zawsze szanowałem owensa jako gracza, to, że podbudowali mu tu flote, podpushował się i fakt, że siedzi tylko w swój dzień (-7 godzin, widziałeś kiedyś owensa złomującego w swojej nocy?) nie przekreśla tego, że dalej jest dobrym graczem.

    Do następnego.
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Graty takiego tam złomowania owensa... Trafiło wam się jak ślepej kurze ziarno :E szp jak coś wam zostało po tych lotach przez gale ;P

    PS: Na tego matiego to uważajcie, nie piszcie nic zwłaszcza na mns bo to ich sługus :E / albo po prostu czuje się kimś po dojściu do tak wielkiej władzy jak modek forum i korzystając z okazji wyżywa się tu za swoje porażki ^^

    EDIT: Widzę ze co niektórym spodobała się moja za...fajność i używają nawet moich tekstów i to na masę :E ( zwłaszcza te z irca )
    :fa: Kruki latają razem,orzeł szybuje sam :fa:

    Ursa Top 6 - top 5 Flot :juzpotobie:
    *Zacząłem grac 6 miesięcy po starcie uni
    Top 1 SoloTop 1 Acs

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Bad Brolly ().