Przyklejony owens106 [BoS] vs RethManI [REBELS], zUa Sarmikowa [MNS], zUy ares [MNS], zUy kUn [MNS] - 20352,94% - obrona TOP 1 ACS

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • owens106 [BoS] vs RethManI [REBELS], zUa Sarmikowa [MNS], zUy ares [MNS], zUy kUn [MNS] - 20352,94% - obrona TOP 1 ACS

    #84



    od Inarius
    nie ma co porównywać, widać kto jest lepszy

    Teraz wklej screeny ze statystyk. ;)

    Do owensa nic nie mam, ale napewno nie tylko ja chciałbym zobaczyć poraz kolejny miny tych co najwięcej mają do powiedzenia. ;)
    Agresor chyba zbyt pewny siebie był wyliczając z pzta Retha, a że się nudziliśmy to trzeba było coś wykombinować. :D

    Ktoś chciał żeby owens poleciał do MNSa to pomogliśmy, ale niestety zapomniał o powrocie. :(

    Oczywiście pozdrawiam wszystkich, bez których tego RW by nie było:
    - czapka - dzięki za akcje odbudowy
    - inarius - dzięki za lekki pushing
    - i reszta ekipy budowlanej. :)

    Od Sarmik
    pozdro dla MNSów i xDavida, który jak zwykle nas nawiedził w dobrym momencie. :P Oraz speszyl dla Inariusa ->obiecane dedki :E

    Od Reth....
    Pozdr...dla Rebels....Silvera(-ciezki sprzet w akcji)..i calego Buddy... oraz wszystkich nielotów na uni. :D

    Od sorro
    I have a dream that one day...!
    Miałem sen, iż pewnego dnia ten sojusz powstanie ponownie, aby żyć wedle prawdziwego credo !
    Miałem sen, że pewnego dnia znów MNS zrobi to do czego wszyscy przywykli !
    Miałem sen, iż pewnego dnia na obiad bede miał coś innego niz parówki :P

    Dzięki RethManI za zaufanie i szybkie ogarniecie !
    Dzieki Konik i Sarmik za locik :)
    Owens trochę ostatnio spięć ale mimo to uważam ze jestes dobrym graczem i jak na dobrego gracza zachowasz sie !
    No i z pozdrownieniami dla mojej kucharki :*:* parówki były smaczne :D


    Ofc życzymy SzO bądź good luck poza grą owensowi. ;)

    Pozdr. MNSy ;) i tego buraka Pabla bo lami. :P

    [center]
    Agresor owens106 [BoS]

    Flota:
    D.transp.: 1.260
    L.myśliw.: 200.000
    O.wojenny.: 6.644
    St.kolon.: 1
    Bombowiec: 2
    Niszcz.: 15.447
    Panc.: 42.011

    Obrońca RethManI [REBELS]
    Flota:
    M.transp.: 15.320
    D.transp.: 1.725
    L.myśliw.: 7.045
    C.mysliw.: 1
    Krazownik: 7.357
    O.wojenny.: 5.235
    Recykler: 5.833
    So.szpieg.: 519
    Bombowiec: 1
    Niszcz.: 4.774
    Panc.: 7.123

    Obrońca zUa Sarmikowa [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 132.649
    Krazownik: 29.003
    O.wojenny.: 1.154
    Panc.: 15.759

    Obrońca zUy ares [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 123.038
    Krazownik: 23.304
    Panc.: 15.012

    Obrońca zUy kUn [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 291.653
    Krazownik: 38.512
    Panc.: 34.290

    Suprise! ^^

    Agresor owens106 [BoS]

    zniszczony!

    Obrońca RethManI [REBELS]
    Flota:
    M.transp.: 11.054 -4.266
    D.transp.: 1.366 -359
    L.myśliw.: 5.046 -1.999
    C.mysliw.: 1
    Krazownik: 6.707 -650
    O.wojenny.: 5.081 -154
    Recykler: 4.770 -1.063
    So.szpieg.: 313 -206
    Bombowiec: 1
    Niszcz.: 4.770 -4
    Panc.: 7.100 -23

    Obrońca zUa Sarmikowa [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 94.846 -37.803
    Krazownik: 26.514 -2.489
    O.wojenny.: 1.144 -10
    Panc.: 15.681 -78

    Obrońca zUy ares [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 88.219 -34.819
    Krazownik: 21.234 -2.070
    Panc.: 14.940 -72

    Obrońca zUy kUn [MNS]
    Flota:
    L.myśliw.: 209.423 -82.230
    Krazownik: 35.119 -3.393
    Panc.: 34.150 -140

    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił 6.715.790.000 jednostek.
    Obrońca stracił 954.519.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.132.415.700 metalu i 902.878.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 20 352,94%
    SmartRW 2.8 - Konwerter RW
    [/center]


    Zebraliśmy wszystko prócz 30k recków, które owens posłał po flote rethmana. ;)
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Cpt K ().

  • jak pisal konik to niby nic osobistego po prostu ktos w koncu musial wpaść w reki :) trafiło na owensa !

    ciekawe co znow beda wymyslac tutaj :) czekamy niezmiernie :P:P

    Jeszcze raz dzieki za locik :):)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez &SORRO& ().

  • Piękna akcyjka wam wyszła nie ma co :E
    Ale że mnie nie powiadomiliście to mam lekkiego focha :E
    Całe szczęście są chociaż dedy dla mnie to nadrabiacie XD XD

    Graty graty :E Procent fajny wyszedł z owensika :E

    Chciałbym zobaczyć miny tych co tak czekali aż owens kogoś z MNS upoluje XD XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez P I M P ().

  • Graty STarcia, bo procent przechodzi ludzkie pojęcie.
    Jak zobaczyłem PZta, to na kalkulatorze liczyłem, ile to %, bo mój mózg nie był w stanie tego ogarnąć :E.

    Z tego co słyszałem od ćwierkających wróbelków, Owens sam jest sobie winien, że doszło do tego RW.
    Zobaczymy, czy będzie miał jeszcze wolę odbudowy.

    Teraz tylko nie wiem, kto będzie co noc pilnował i sprawdzał, czy na pewno zrobiłem FSa...

    Łącznie 176 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Starsky2 ().

  • nic dodać, nic ująć :bdb:
    wyszło kozacko ! graty graty graty ! viva levativa !:brawo:
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • I bylem tam pomiedzy Tytanami....Bedac Jednym z nich a nie odlamem wśród Całosci... :quasi:



    # :E 1o St/Ursa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dziadzia13 ().

  • No pięknie... a ostatnio w rozmowie Inar się mnie pytał, co takiego MNS pokazało na uni... no to tutaj chyba masz odpowiedź :D

    Gratulacje ekipie broniącej :D piękny % wykręciliście z Owensa... Długo będzie top1 :D


    samemu Owensowi życzę szybkiej odbudowy :D Jeśli uni pomoże... a jeśli nie to miłej gry na innym uni...

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • I starcie cieszy nie sam fakt ustrzelenia owensa aczkolwiek ustrzelenia dobrego gracza może teraz wszyscy co szczekają zamilkną bo pakując gracza dobrego, czy pakując puszerów pokazałeś klasę że wiesz jak się obchodzić z tymi obrazkami i coś tam wiesz miejmy nadzieję że teraz nie będą już tak cwaniakować jaki to słaby jesteś ;)

    POZDROWIONKA z RIGELKA :)

    !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!! WRACAJ TUTAJ !!!


    P.S Pozdrawki dla mnie gdzie hę ? bo będzie lanie :E

    % MIAZGA jeszcze raz gratulację, obrońcy pakiecik bo też wie jak klikać ...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucyfer ().

  • Gratulacje ale wtopa na własne życzenie bo jak się puszcza siedemnastogodzinny atak to połowa uni może zlecieć na obronę :E
    Owens leciał na pewniaka bo nikogo blisko nie było a że akurat MNSy miały deu to przez gale się przeleciały ;) Aż trudno uwierzyć, że taki gracz jak owens zrobił błąd ale każdy jest tylko człowiekiem. Życzę szybkiego przetopu obu stronom bo jednak agresor coś tam skubnął, floty też trochę zostało, sojusz pomoże to jeszcze o Owensie możemy usłyszeć a jak nie to powodzenia na innym uni lub realu.
  • Nooo :E Pierwszego RW sam nie pochwalałem bo wiedziałem że stać Was właśnie na takie RW :) Nic dodać nic ująć, kolejna odpowiedź na wszelkiego rodzaju wątpliwości kto tu rządzi ;) A całe frajerstwo które zamierza tu komentować "i tak owens jest lepszy" tylko pocieszę - skończycie tak samo, bądź podobnie :) Przetapiajcie i jedziecie z koksem a owensowi SzO, Uni pomoże i tym razem :E
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Powiem tak, RW powala... gratuluje obrońcom bo naprawdę ładną fosę przed wojownikami owensa wykopaliście :D :top1:

    Ogólnie RW ładniej by się oglądało bez tych obrazków i filmików i gdyby był użyty najbardziej popularny konwerter (w sensie kolorystyka) ale to tak tylko mówię bo czepiać się lubię :D Aż mi się kurcze zrymowało ;) Procent zacny i myślę że dłuuuugo nikt go nie pobije :)

    Cóż... za błędy się płaci. Widocznie owensa zgubiła zbytnia pewność że Rethman nie znajdzie chętnych do pomocy... mam jednak nadzieję, że Agresor nie zrezygnuje z gry i jak na prawdziwego ogejmowicza przystało szybko się odbuduje :)


    Poza tym Kapitanie muszę Cię pochwalić że zachowałeś się na tyle OK że nie zacząłeś jechać po pokonanym tylko ładnie wszystko opisałes bez zbędnego pitu pitu.. Kulturka musi być! :) :bdb:

    A osoby wpisujące się mam nadzieję, że będą miały na tyle rozsądku że będą potrafiły ładnie pogratulować bo tym razem naprawdę jest czego!


    PS. Sarmik a mnie nie pozdrowiłaś? ;( :foch:


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Ja tam się nie załamuję, bo to przecież nie moja flota :E
    Jeszcze Ptaszka niech ktoś powiezie w reckach i wrócę na top 7 także w razie czego mogę pomóc bo widzę statusy. Oferty proszę składać na priv :D

    Owens zrobi sobie wakacje, odpocznie, może wróci na inny uni, a może nie. Życzę mu jak najlepiej bo bardzo fajny z niego gość i jeśli skończy to zawsze będę miło wspominać to jak dotrzymywał mi czasu na służbowym gg i mogłem sobie rozmawiać o ogame udając jak zwykle że pracuję :)

    Akcja fajna, procent powala więc czepiać się nie ma czego. Błąd w sumie ze strony owensa ogromny został popełniony, to aż niemożliwym byłoby go nie wykorzystać.

    Gratulacje, miłego przetopu i faktycznie, pewnie długo nikt tego nie przebije no chyba że kilka flot na raz padnie :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez panWpolo. ().

  • wPolo ostatnio mi za darmo dawales :P:P

    No z tej okazji właśnie otwarłem finlandie więc za wszelkie niecenzuralne posty moje z góry przepraszam :D

    A nikt nie pogratulował owensowi klikania :) trzeba przyznac ze ladnie Ci to wyszlo bo 2s dałeś obrońcy :)
  • Hybris

    Duma, pycha rodową [BOS] lub majestat top 1 flot, które uniemożliwiły Owensowi prawidłowe rozpoznanie sytuacji, w której się znalazł. Pycha ta stanowi przekroczenie miary, która wyznacza linia G****, stanowi więc wyzwanie dla innych wobec przeciwności losu i ściąga na siebie ich karę. Katastrofy... Możliwości jest wiele a granica znajduje się tam gdzie sami sobie ją wyznaczymy. Obrońcą gratuluje kunsztu ubicia i zesmarzenia steka - smacznego. :E
  • Prawdę mówiąc leciałam nie wierząc, że to się uda, dostać złoma przez gale, lecąc te 30 układów obok? hmm, no dobra nie wnikam :E
    W tym miejscu mogę serdecznie podziękować RethMani za okazane zaufanie, chłopakom za lot i całą otoczkę w trakcie, no i naszej gwieździe owensowi, za stworzenie sytuacji do wykorzystania.
    MNSowskie zgranie na 6 :super:
    Lecim dalej :E
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • No tak- prawda akcja zasługuje na złożenie gratulacji.
    % taki którego zapewne długo nikt nie ruszy, graty tym większe.
    Owens w reckach jak się należy uwierzył w swoją wielkość i jak każdego kozaka na zapewne każdym uni wywieziono w reckach.
    Jak to się mówi na każdego przjdzie pora :bdb:

    Reth - o tym rano pisałeś ? :)


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • hmm no co tutaj duzo pisac szkoda kolegi ale sojusznicy tez pokazali klase takze gratki a owensowi powodzenia



    panWpolo. napisał(a):

    Ja tam się nie załamuję, bo to przecież nie moja flota :E
    Jeszcze Ptaszka niech ktoś powiezie w reckach i wrócę na top 7 także w razie czego mogę pomóc bo widzę statusy. Oferty proszę składać na priv :D


    jak na moje to nadal nie bedziesz to 7 nawet jak rannego ktos trafi bo lada dzien wyprzedze cie i to z przewaga;)
  • biedny owensik :([ciach]( oj biedny co on teraz zrobi ? doladujesz Anty bo tylko to potrafisz robic ?:P

    A tak powaznie ! graty panowie wielkie graty !!! ubilscie lamke nr ktora miala sie za pro :)
    Sorro .. ja sie pytam gdzie jest link na skype ?[ciach]

    ---

    Flood ciach.
    20.05.14 - Mati
    "How do you want to fight with immortality? "
    Pegasus top 4 off
    Rigiel top 25 off
    Xalynth top 4.. off
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…d-max-Heheheee-1276-KONT/
    p.s dziki jest moim mistrzem
  • Akcja fajna, % powala, gratulacje zgrania itd przetapiajcie na co tam chcecie tzn rumak na pancerniki, bo coś mało ma :) Szkoda tylko, że Owens, któremu życzę powodzenia w realu czy gdzie tam jest w Ameryce, Azji nie polatał za długo, bo wasza rywalizacja zapowiadała się ciekawie. Na szczęście jeszcze GEN złomuje :D
  • Niestety sojusznik padl na wlasne zyczenie, szkoda ale takie zycie, pozdrawiam i zegnam Owens, do zobaczenia kiedys na innym uni :)

    Obroncom trzeba pogratulowac % i mega zysku, dlugo ten % bedzie wisiec jako top1. Graty!

    PS: Cannabis juz nie przesadzaj, ze MNS cos pokazalo, podstawic sie to kazda lama potrafi wiec to nie byla jakas pro-akcja tylko szczescie, ze sie obronca zglosil i owens mial lenia zeby taki dlugi atak puszczac bo mu sie nie chcialo czekac. Pokazaliscie jedynie ladne flotki i nic w tej akcji z umiejetnosci graczy nie ma ale graty oczywiscie sie naleza :) zreszta na kazdego przyjdzie kiedys pora :E
  • OMG, rly? Naprawdę czego wam jeszcze brakuje by pokazać, że "MNS umie"? Kto zezłomował czapke? owensa? legionów ostatnio? Kto farmi mr_smith? Kto? MNS, kto ma najwięcej starć w top10? MNS. Kto jest najlepszy flotowo na uni? MNS

    Ciekawe czego jeszcze wam brakuje.
  • Nastepny z przerosnietym ego? Takie masz cisnienie, ze nawet przeczytac tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz. Pokaz mi webber w ktorym miejscu napisalem, ze MNS "nie umie". uproszcze specjalnie dla Ciebie. MNS w tej akcji dostalo owensa na tacy, nie musieli robic nic tylko kliknac "wyslij"

    PS: 1.flotowo przed zlomem owensa najlepsi bylismy my, najpierw sprawdz a pozniej pisz :P
    2. sorro, owens lecial tyle ze cale uni by sie zdazylo podstawic :D
    ale ogolnie luz, to nie powod do klotni, mega starcie i juz.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Heroes 3 ().

  • Heros skoro mowisz ze podstawka to taka proscizna to czemu tak malo ich jest ??? Zrknij ponizej w st ile widzisz podstawek ??

    Tak to niby nic trudnego :) leci flota top1 na gostka a najblizsze floty maja po 130ukladow oraz przez gale, jeszcze musza byc online, jeszcze musza miec deuter no ale co to ?? Toc nic trudnego :)

    1/3 blad agresora
    1/3 opanowanie i szybka reakcja obroncy
    1/3 zgranie i przygotowanie podstawki

    Nie ma potrzby sie klocic :) tak Bos na nas jak my na bos polowalismy kwestia komu troche szczescia sie trafilo !

    P.s. troche nie smak ze taki gracz jak owens nie potrafil chociaz pogratulowac :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez &SORRO& ().