SANDER. i ROD [WIP] vs entro [CLZ], Cry [BBG] - 188117,7% TOP 1 ACS

  • Draco [2]
  • Chwilowo nie mam zbyt wiele czasu na grę czy przeglądanie forum i czytanie wszystkich postów , napisze na chwilę obecną jedynie tyle że ze strony Entro nie była to wystawka. Skąd wiem? Po jego zachowaniu po Rw i po tym co zrobił / robi / zrobi. Więcej i dokładniej rozpisze się w weekend bo trochę tego będzie. Odbudowa z mojej strony nastąpi rzecz jasna za sprawą Entro.

    <: Uni 43 Top 9 (off) | Drako Top 50 (off) | Quantum Top 60 (off) <:

    :juzpotobie: Ogame pl: 281,357 % :juzpotobie:
  • Wipki sie spinają bo im akcja nie wyszła...

    HAHAHAHAHAHAHAHA


    Ten screen był sfałszowany w 1000%%:)) Sander to kłamca i oszust to, to już chyba każdy oprócz RIPKOW wie:)
    Swoją drogą szkoda entro że miałeś tego laga... Chciałbym zobaczyć minę WAZELINY (Sandera) jak by stracił te pół floty:D BEZCENNE:D Pewnie by była gęba do samej ziemi:PP albo i nawet 2 metry niżej...:PP Pozdrowienia z zaświatów:))
  • Sander klamca ... to kim jest Entro? Niedlugo sie okaze ... ale poczekajmy, nie bede spoilerowal.

    Dla niedowiarkow, Sander wychodzi z WIPow, zaklada sojusz, przyjmuje chetnych, udostepnia skan dla sujuszu z wyskanowana flota 'zlagowanego' entro. Tego nie podrobi ...

    Jacys chetni? Akcja do zorganizowania ... moze wtedy ktos przejrzy na oczy jak bezstronnie ktos potwierdzi skan ;]


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bezet ().

  • Ty bezet lepiej opowiedz jak to się stało, że gdy Winner grał na uni 39 czy tam 40, a Ty byłeś wtedy tam GO czy tam GM, a teraz przypadkiem gracie w jednym sojuszu na u60 i na draco ?
    Nauczyłeś go wszystkiego jak wygląda panel admina i jak oszukiwać żeby nawet Lwica się nie dopatrzyła czy zostawiłeś jakąś tajemnicę dla siebie ?

    To mnie bardziej ciekawi niż to ST entro ;]
  • Babu, Winnera poznalem na u60 a to co bylo w panelu zostalo w panelu. Jak Winner lub ktos inny chce wiedziec co tam jest to niech idzie na GO. (a szczerze to nic ciekawego tam nie znajdziesz :P Glupie cyferki ... i jeszcze raz cyferki).

    Poza tym, od kiedy bylem GO tyle sie pewnie zmienilo ze moja widza jest bezuzyteczna, takze skucha z tym probowaniem doszukiwania sie drugiego dna :P


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"
  • bezet napisał(a):

    Babu, Winnera poznalem na u60 a to co bylo w panelu zostalo w panelu. Jak Winner lub ktos inny chce wiedziec co tam jest to niech idzie na GO. (a szczerze to nic ciekawego tam nie znajdziesz :P Glupie cyferki ... i jeszcze raz cyferki).

    Poza tym, od kiedy bylem GO tyle sie pewnie zmienilo ze moja widza jest bezuzyteczna, takze skucha z tym probowaniem doszukiwania sie drugiego dna :P

    To że napisałeś mój nick z błędem a Winner napisałeś poprawnie już o czymś świadczy.
    Tak na pewno go nie znałeś, gdy on robił tam kilkadziesiąt ST i zakładał tematy na forum, to Ty pewnie nawet nie wiedziałeś kto to jest.
    Tak samo jak nie znałeś wiksa - drugiego GO z uni 39 z 2007,2008 roku, który razem z Tobą grał później w WiP.
    Kolejny przypadek.
    Nie zdziwiłbym się jakby teraz smoki czy Lwica grała z nim w jakimś sojuszu na barym, andro czy gdzieś tam indziej.

    Nie chcę odwracać uwagi od tego ST po prostu byłem ciekawy co napiszesz w tej kwestii.
    Teraz wiem, dlaczego zawsze tak ciężko było rozmawiać z administracją, dlaczego tak ładnie załatwiliście Wiosnę i dlaczego ten cwaniak robiąc tyle wałków, nigdy nie dostał bana. No ale jak ma być tutaj uczciwie jak były GO i TOP 1 tego uni sam sprzedaje konto.

    A wiesz dlaczego myślę, że to nie był Rod na tym koncie ?
    Najprościej on po pojawieniu się takiego ST na forum, zrobiłby jeszcze gorszy syf i już po godzinie napisałby 10 postów w temacie.
    Po prostu to jest taki skunks, że nawet połamany cały w gipsie nie odpuściłby okazji żeby wyśmiać jak to mówicie 'opozycję' :>

    edit:
    A jednak Rod tylko zachlał się :D
    Czekam na wpis w stylu i tak będziesz w naszych reckach i odbierzemy te surowce i bój się itd :D

    To tyle ode mnie, lecę na grzyby.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez baaabuuu ().

  • Cry, Szo ;) Czytam to od dawna nie wiem ile w tym prawdy ale wiem jedno wielkie gówno bo jak prześledziłem cały tekst, i akcję + RW a skan jeśli to prawda co mówi ten no Sander, to może mieć podłorze wydymania craya jestem ciekaw gdzie , tą drugą falę zdjoł, te 18k recy moon czy planeta, a tylko 14k recy wysłał więc czy to nie jest oszustwo. A może się mylę dobrze że nie gram już na tak zepsutym universum , ^^ Pozdrawiam obie strony i całe, uni dodam jeszcze że lubię te wasze kłutnie boskie .:E Chcę więcej.
    Uni Draco] [/color] off :)


    Uni orion on :)
    Uni 66 on :) top354

    speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

    Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E
  • baaabuuu napisał(a):


    Tak na pewno go nie znałeś, gdy on robił tam kilkadziesiąt ST i zakładał tematy na forum, to Ty pewnie nawet nie wiedziałeś kto to jest.
    Tak samo jak nie znałeś wiksa - drugiego GO z uni 39 z 2007,2008 roku, który razem z Tobą grał później w WiP.

    Nigdzie nie napisalem ze nie znalem Wiksa, ba, bylem jego SGO, ba (po raz drugi) to on mnie sciagnal na u60.
    Jakbys mial pojecie o pracy w Teamie to bys wiedzial ze kontakt moj z Winnerem byl rowny 0. Nie ja odpowiadalem na jego tickety. Od tego byli murzyni (sorki Wiks) :P

    Winnera jak i reszte WIPow poznalem na u60 ...

    Wszelkiego rodzaju teorie spiskowe o wspolpracy Teamu z graczami sa wyssane z palca ... tak jak SGO pilnuje GO by przypadkiem ni 'pomagali' graczom, tak GA kontroluje SGO czy przypadkiem nic ich nie kusi ...

    Milego grzybobrania, nie pal tych grzybkow no i zmien dealera ... bo zaczynasz Macierewiczem jechac. Wroc, zapomnialem ze od dluzszego czasu spiewasz jak on, geny?


    Everything You Know Is Wrong | Let me in the sound
    ---------
    "Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłeś. Ludzie inteligentni zrozumieją Cię od razu. Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją, choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bezet ().

  • Ja lecialem ja zlomowalem!! i ja starcilem 30 k krązków ktore mam gleboko gdzies !! top 1 acs jest nasz ! pomimo strat !!!
    Co tu duzo mowic Vry okazal sie tym kim sie okazal a o entropi nie wspomne!! DAJESZ MENDEY odsylas surowce do GO i cryowi zaplac za konto !! wyjdziesz na gróbymbminusie !! Robic w [bambuko] to my nie nas ..

    Moderator Dziuba:
    Upominam za pseudo cenzurę
  • Buhahaha :) idac mysla entro czy jak mu tam tego co o pmoc wola mayday ;) jakby to napisac po twojemu ladne masz wtyki w teamie...

    panie szerfi ;] pokaz moze powod dla ktorego ci zdjeli bana ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez utyty ().

  • oj utyty jakoś normalnie się z Tobą pisze
    ale jeśli wyskakujesz z takim czymś iż ktoś ma udowodnić iż jest uczciwy
    hehehe to nie moja bajka to nie mój film

    entro podoba mi się ponieważ dzięki niemu ożywa to uni
    w sumie nikt z WiPów jeszcze nie padł
    i tak samo nikt z tzw koalicji także nie padł
    Ci co padli to dalekie przedmurze tej "koalicji"

    ogólnie to prawie nikomu z racji braku czasu czy znudzenia grą nie chce się angażować

    a tu w ST coś widać coś się dzieje
    i nawet jeśli wygląda na pierwszy rzut oka na coś nie tak
    to jednak to winę trzeba udowodnić a nie odwrotnie - ja przynajmniej żyję w takiej cywilizacji
    inni jak widzę już nie
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • eeee nie chce mi sie gadac juz ;)

    entro to sciemiiacz i oszust. jak sie wywinal to nie wiem moze sie kiedys dowiem. Alle na 200 % wiem ze to byl push lecz jak "potrzebujacy pomocy -mayday " pisal pushowac sie to trzeba umiec -i chyba nie rzucal slow na wiatr ;)

    ps..A racje masz tak to w prawie bywa ze to winne trzeba udowadnic nie odwrotnie.. Choc patrzac na kasowa polityke GF jak juz nawet za mutli nie ma kasacji nic mnie nie zdziwi ;)
  • utyty napisał(a):

    entro to sciemiiacz i oszust. jak sie wywinal to nie wiem moze sie kiedys dowiem. Alle na 200 % wiem ze to byl push lecz jak "potrzebujacy pomocy -mayday " pisal pushowac sie to trzeba umiec -i chyba nie rzucal slow na wiatr


    09.07.2011 23:01:26 GO Indeed utyty 14.07.2011 23:01:26 Push (I) Mihu -> utyty
    17.12.2011 15:53:59 GO Trojek Jules 27.12.2011 15:53:59 Dzielenie konta (I) hess + utyty
    17.12.2011 15:53:46 GO Trojek utyty 27.12.2011 15:53:46 Dzielenie konta (I) hess + utyty
    23.10.2011 19:34:00 GO Trojek Chatek_emeryt 02.11.2011 18:34:00 Dzielenie konta (I) Chatek + utyty
    23.10.2011 19:33:49 GO Trojek utyty 02.11.2011 18:33:49 Dzielenie konta (I) Chatek + utyty

    srytyty weź napisz jeszcze coś mądrego :D
    może o tym ziemniaczku z avka :D

    sami najmądrzejsi haha ]:-D


    edit:
    złotą czcionkę tygodnia wygrywa utytyty

    Lata mi to kto co gdzie i jak zlomuje ale zanim zaczniesz komus cos wypominac spojrz najpierw na siebie.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez baaabuuu ().

  • utyty napisał(a):

    :} Co ty wiesz i za co te bany byly ^^ push za 2kk deu musialbym z 100 razy wyladowac tutaj zeby entrusia dogonic.. :rumieniec:

    ale niestety ja sie pushowac nie umnie tak dobrze :(


    Makrela mnie obchodzi za co te bany były.
    Różnica jest taka, że entro okazał się niewinny, a u Ciebie jakoś tego nie widzę, więc japa :E

    Push to push oszuście :E
  • baaabuuu napisał(a):

    utyty napisał(a):

    :} Co ty wiesz i za co te bany byly ^^ push za 2kk deu musialbym z 100 razy wyladowac tutaj zeby entrusia dogonic.. :rumieniec:

    ale niestety ja sie pushowac nie umnie tak dobrze :(


    Makrela mnie obchodzi za co te bany były.
    Różnica jest taka, że entro okazał się niewinny, a u Ciebie jakoś tego nie widzę, więc japa :E

    Push to push oszuście :E

    lubie to