ACS; artek, Ira, Szpryc, Che Guevara, Muadib[ZLY SEN] vs Alioth, PioTro, NoName, jezol, LubieTruskawki, woody, Fundacja, Hort[DOBRYSEN] - 270941,73%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Porażka jesteś stary. Pokazałeś wszystkim z czego jesteś zrobiony... i To twoje tłumaczenie, żal.pl.

    Graty ZS, pokazali czego brakuje niektórym pyskaczom z forum. Ja się nie dziwie że dobrze im idzie jak u nich nie ma wymoczków ;]

    Obrońcą SZO, Dacie rade 8-)
  • Wow.. O_O procent powala.. szkoda gadac :) CyckaBomba.. Brdaqa czy jak Ci tam.. zycze Ci szybkiego zloma... nie masz jajec, skoro juz sie zdecydowales bronic pacjenta to trzeba bylo leciec do konca.. a tak jak znam zycie zakosiles tylko duzo zlomu.. ZAL.PL

    Obroncom.. wielki Szacun i Szybkiej odbudowy, Agresorom gratulacje.. i szacun za odstawienie CONDORA od sojusza.. a tak przy okazji.. skoro juz nie jest w Zlym Snie.. stal sie lakomym kaskiem dla was ? :E
  • Katharsis :)

    TY BdraQ SKONCZ SIE BRONIC KAZDY WIE ZE JESTEŚ DUPKIEM TWOJE ARGUMENTY NIE SA NICZYM POPARTE :)
    SIEDZICIE NA ts I NIE WIESZ O KTOTREJ MAMYWLOT? HAHAH TEN SCREEN W KTORYM Z ANDRE SIE UMAWIALISCIE
    NA ZEZLOMOWANIE PIETRO BYL PRAWDZIWY JAK WIDAC ;] A TU WYSTAWILES CALY SOJUSZ HAHAHA

    CIEBIE TEZ ZLAPIEMY KWESTJA CZASU ;]
    GRATULUJE TYLKO ZS NO I PIOTRO BO JAKO JEDYNY SIE CHYBA NIE PUSHOWAL Z TEGO SKLADU
    FUNDACJA KUPIL KONTO KOSA POTEM PRZEKLIKAL GSY I FLO NA SURE I SIE PUSHOWAL HAHA
    WIELKI PRO ELO ELO FINEZYJNY GRACZ HONORATKA JUZ PRZED STARCIEM PISAL JAKIES
    DURNE PW NIE MOWIAC JUZ Z W CIAGU MIESIACA CHCIAL Z KAZDYM Z ZS JAKIES PAKTY ZAWIERAC I WAS WYSTAWIAC
    ALE TO NIC ;]
    GRATKI PANY JESZCZE RAZ ;]

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame, obraze
    10.05.2015 END!
  • Heh i wszytko w temacie ^^. ZS zajmuje pozycję taką jaką zajmują dla tego, że są dobrze zorganizowani - lata gry robi swoje. W dobry śnie flot nie brakuje ale brakuje tego porozumienia. Floty to nie wszystko ^^.

    A co do Sebusia... W pierwszym zdaniu piszesz, że się tłumaczyć nie będziesz, a 1 cm niżej co robisz? Jak nazwać taką osobę?
    Jak dla mnie to zabrakło tu nabiału między nogami, żeby zostać z sojusznikami do końca - tego dobrego czy tego złego. Potwierdza się to co myślałem o Tobie od wczesnych etapów naszej znajomości. Nie istotne.

    Tak czy siak gratulację i szacunek za akcję (przynajmniej dla większości). Wyszedł godny %, nie było skryptów, jest risk jest fun.

    Pozdrawiam

    Moderator Dziuba:
    wulg
  • No to przyszła pora na mnie
    gratki Pany ładnie nam wyszło co kto zrobił nie będę rozliczał i wytykał jego problem dla nas lepiej.
    dzięki za lot i możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Pyza szacun konkret opis, lepiej bym tego nie wymyślił.
    mogło być lepiej gdybym posłał więcej recków ale nie przypuszczałem, że obrońcy wytrwają do końca za co im ogromne gratki a później już było za późno.

    Pragnę też pozdrowić moją kochaną żonkę Dziqske wszystkich znajomych i oczywiście ZS
  • Szpryc. napisał(a):

    Z ZS JAKIES PAKTY ZAWIERAC I WAS WYSTAWIAC

    Poprzyj swoje zarzuty, albo zamilcz darmozjadku, bo Twoje teksty są tak śmieszne, że człowiek nie wie się, czy śmiać, czy płakać. PioTro nie leciał w tym RW, leciało tylko jego konto noobku :* A dla Twojej widaomości, to ja zaplanowałem akcję podstawki więc wykaż się odwagą i pokaż coś poza pushem ^^
    Z kim niby chciałem paktować w ciągu miesiąca? ]:-D
    Z Pyza pakt był starszy niż mowisz, bo jeszcze z czasów 4PIP. a Satukiem tak samo z czasów 4 PIP, więc przestań kłapać dziobem, bo cwaniakujesz, a poza bfs i pushami pokazałeś wielkie g***o ]:-D
  • Gdy zobaczyłem rw nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Po pierwsze miał bronić też Bdraq a nie uciekać i wtedy wynik bitwy byłby odwrotny.
    Po drugie - do tej bitwy szykowaliśmy się całą dobę i wiele osób zrobiło sporo (relokacje planet, moony, zsyłki deuteru, dobudowa flot, recków itp) po to by osiągnąć maksymalną gotowość gdy ruszy atak ZS.
    No a nasi kochani obrońcy przestali w pewnej chwili sojusz informować o ruchach przeciwnika i własnych i np ja (nie sięgam tam falą) o tym kto atakuje i czym dowiedziałem się po bitwie, gdy się wreszcie doprosiłem o raport. Moim zdaniem to dowód na brak zaufania do mnie i niektórych kolegów z sojuszu.
    W raporcie ze zdziwieniem zauważyłem na obronie kiepskie floty jezola i woodyego a np dla mojej znacznie silniejszej lub floty josephika wcześniej podobno nie było miejsca. Miał bronić anndre ale nie zdjął urlopu.

    Niesmak pozostał ogromny.

    Agresorom gratuluję sukcesu. Najbardziej mi przykro że Honorata vel Lubię Truskawki zakończył grę.
    My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

    GAME OVER 5.03.2014
  • No cóż wypada pogratulować obu stronom. Miało być inaczej a wyszlo jak ? Niestety tak jak widać. Monopol na uni osiagniety, teraz kwestia czasu a ekowcy pojda po noż.

    Co do pomyłki z zawróceniem floty to ze 2 godziny po starciu (wypity bylem) probowałem sobie jakoś wyjasnić dlaczego ta flota została cofnieta, no cóż głupota ktora zezłomowała jedyne floty ktore cos mogły ludziom z ZS zagrozić. Moze porównanie nie na miejscu ale ta zawrotka skojarzyła mi sie wtopą na forku pewnego pana wojskowego co sobie kupil konto i Zbychowi sciagal moona z uzyciem 3 k GSow a przy okazji swoje 3 k gs rowniez.
    Cytat na dziś:

    "Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność"
  • Jak zwykle zamiast pogratulować akcji bo jakby nie patrzeć była piękna, znajdzie się zawsze jakaś "kobieta lekkich obyczajów" zepsuje cały smak starcia. Chyba nigdy nie utrwalę sobie tego w pamięci ze tu wielu graczy jest tylko i wyłącznie po to żeby sobie ponieść własną wartość.
    Szpryc przepraszam, że zadam to pytanie: biją Cię w domu, na podwórku a możne jesteś osoba niepełnosprawną ?? wtedy jestem w stanie zrozumieć Twoje zachowanie w innym przypadku nie rozumiem... Ucz sie kultury od sojusznika (nie wiem czy Ira lubię czy nie lubię jest mi w sumie jak neutron, ale co do Jego kultury osobistej nie można napisać złego słowa- możecie pisać że to wazeliniarstwo lotto mi to i powiewa, kto mnie zna wie jaka jestem a Ci co mnie nie znają to ich ocenę mam głęboko w ... poważaniu)
    Jest ryzyko, jest zabawa
    Co do akcji BrdaQ uważam, że to powinno zostać pod oceną Jego sojuszników a nie szczekaczy forumowych :(
    Atakierom gratuluje wlotu:)
    Obrońcą postawy, gdyż niewielu jest tutaj takich którzy nie uciekną przed flota Ira (nie raz jak chcieli organizować akcje to nikt nie chciał dołaczyc bo bał się "krwawej" zemsty Iry)

    a co zgrania sojuszu DS wydaje mi sie ze pokażą na co ich stać przy odbudowie.... siłę nie mierzy się w wartości najlepszego ale wartością najsłabszego....

    Pozdrawiam
    Editta

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
    Nie Umrzesz Za Mnie Więc Nie Mów Mi Jak Mam Żyć...
  • To uderzenie było słychać nawet na uni 60 ..GRATULUJE AGRESOROM !! Piekny % i mega starcie ...Obrońcom SZO !!! Tylko dla NO NAME nie bo to LAMA i brzydal !!!
    Jeszcze raz gratuluje !!! :brawo:
  • Po raz kolejny Ira pokazał klasę, dobił co trzeba było dobić, ogarnął recki itp. ktoś podobno mu pomógł i z nim siedział a reszta ZS jak zwykle "na doczepkę" :E hahahahaha
    Graty Ira, reszcie się nie należą.
    A bradq to już jak dla mnie stoczył się na samo dno, jest tam razem ze szprycem (najpierw wystawił Horta, z którym później był w sojuszu, potem te domniemane ustawki aby ubić piotro a teraz wydymanie całego sojuszu i zawrócenie floty).

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
  • Pogratulować ZS! Zakończenia akcji, skilla Iry i jego samozaparcia. Zgrania, komunikacji i determinacji. W końcu opisu samego starcia. W przypadku ZS tylko jedna "drzazga" pozostaje - Szpryc :) No ale chyba już wszyscy wiedzą, że w najlepszym soju zdarzają się zakały, które z bliżej nieokreślonych powodów są w tych sojuszach trzymane. Taki urok :P Każdy Palikot, Niesiołowski czy Macierewicz mają swoją rolę do spełnienia...
    Wiem, że nie powinienem tego pisać, bo tego typu jednostki jak Szpryc karmią się każdą wypowiedzią na ich temat, ale z drugiej strony, karmić się pogardą innych to też "umiejętność". Nie rozumieć, że zasługiwać na pogardę to nie największe osiągnięcie w relacjach międzyludzkich, to już jego problem...


    Swojemu sojuszowi też gratuluję. Daliście radę. Po drodze było kilka potknięć, ale i tak liczy się to, że przygotowaliście ciekawą akcję, której zakończenie wcale nie było takie oczywiste. Agresorzy pewnie są Wam wdzięczni za adrenalinkę, którą dosyć mocno podnieśliście.
    Temu, który nie wytrzymał ciśnienia - wyciągnij naukę z tej akcji. Jak znów kiedyś się trafi taka akcja, będziesz bogatszy o to doświadczenie... Na błędach trzeba się uczyć.
  • chyba deja vu :
    to samo co lame i wik i gongi - chodz akurat pan Gong zacny jegomosc byl : ) nie twierdze ze wikus i lamus tez nie : )
    duzo tu tak samo jak i tam :
    GDYBY , JAKBY, PRAWIE , MOZE i inne takie sformuowania ...

    1. do Pani Editty - Ira jest hamidlem po prostu moze tego nie widac bo staram sie unikac forum i ludzi ktorzy pisza swoje "zlote mysli" tutaj - jak np rzeznik aka leo3

    2. komu ma szpryc pogratulowac sobie? - przeciez to on jest uczestnikiem tego starcia . ( wiec widzisz honoratko - ubil Ci flote a Ty dalej swoje ze nie potrafi nic - no ale kazdy ma swoj swiat, zadaj sobie takie pytanie - skoro szpryc zezlomowal Ciebie a nie potrafi nic - to co potrafisz w takim razie Ty w ogame?)

    3. germanin i inni - jestescie swieci przekonani ze andre mogl uczestniczyc w tej akcji - otoz nie nie mogl pyza mu zabronil i dlatego andre nie polecial : ) - a tak na powaznie jakbyscie wiedzieli kiedy andre wlaczyl urlop - to byscie wiedzieli rowniez ze nie moze uczestniczyc w akcji.( ale przeciez byliscie swietnie przygotowani - lacznie z przeslaniem deuteru:D: haha ) - to zadam pytanie dlaczego zabraklo gsow id17 w tym starciu - otoz po rozmowie z Panem Hortem juz wiem.a czy Ty wiesz?, dlaczego nie bylo tam Twojej floty (nie martw sie jeszcze bedziesz mial okazje sie wykazac - moze nawet szybciej niz myslisz )

    4. kolejna sprawa skrypcik do ucieczek pewnie juz byl gotowy po 1 stateczku stalo , cieszy mnie ze alioth nie zdecydowal sie go uzyc

    5. co do bdraqa - graty ; ) jak ktos wyzej napisal mozesz konkurowac z najlepszymi czyli z Panem Michalem Zaganiem .

    6.maro37 - to nie jest SOLO to jest ACS i to nie Ira zrobila te rw a ZS . a najwieksza zasluge w powstanie tego rw ma wlasnie pyza trojek i artek nie ja .
    pozatym dlaczego nie doceniacie innych czlonkow zs - wyglada to tak jakbyscie patrzyli tylko na top - KTORY NOTABENE JEST NIEISTOTNY, bo dobry gracz to niekoniecznie ten ktory ma najwiecej punktow. (tak tak panie scypionie)
    to ze ktos ma top 300 wcale nie czyni to z niego gorszego gracza niz top 1 .
    dlaczego nikt nie docenia ze pyza napisal bardzo fajnie - postaral sie i napisal wg mnie kulturalnie a NIE MUSIAL , mogl z wami pocisnac i to ostro , tak jak wy to czesto czynicie, jednak sie powstrzymal o czym to swiadczy?

    7 u nas kazdy reprezentuje mniej wiecej ten sam poziom i kazdy potrafi to samo , reszta jest kwestia checi .

    8.tak tsubasa znowu wielu fanow stracilem tym postem : ) - cokowliek to nie znaczy
    edit:
    9.rzezniku aka loe3 ja rozumiem ze czekasz na moje posty z niecierpliwoscia - rozumiem ze bardzo sie o mnie martwisz i zyczysz mi dobrze i ze przyjmiesz mnie do Twojej wspanialej firmy jak juz bede godzien (zebym i ja mogl zarabiac te grube dolary ktore zarabiasz Ty), cieszy mnie rowniez ze nie probojesz mi pisac ze bys mnie wychowal za pomoca pasa badz przemocy :D jak to lubisz czynic w stosunku do szpryca i innych ludzikow . naprawde doceniam : ) - odpisalem bo chcialem

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .pl1 ().

  • adas niezgodka z akademii pana kleksa


    to nie sa zlote mysli tylko twoje zycie ogemowe ciolku

    ps. skorzystaj z propozycji laczka , 50funi od czarnej maczugi bierze :D

    ja jedynie moge zalatwic tradycyjny zmywak

    wroce w listopadzie poprawic ci humor :E jak sie sezon na wyzwoz zlomu skonczy

    bo9 w przeciwienstwie do ciebie moj zlom nie jest wirtualny co wioze :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez leo3 ().

  • Gratulacje pany i dzięki za pozdrowienia.

    Konsekwencja wybijania poszczególnych flot opozycji jest u Was zabójcza, świetna sprawa.

    a ty eddita idź dzielić konto dalej :) napisz na ircu może ktoś zechce jak dasz mu passy
  • Dobra, czas na chwilę prawdy, Alioth sprzedawał konto za 20 zł, ale padła propozycja, że dostaniemy osiem kont za 99,99 zł - weekendowa promocja DSów :)

    No to zrobiliśmy zrzutkę, Szpryc sprzedał puszki po swoich psychotropach, Ira pożyczył od mamy, ja wziąłem od taty wcześniej kieszonkowe i się zebrało.

    Teraz mamy całe pokoje wyklejone wydrukami PrintScreenów z tego starcia i z lotu, nie licząc ozdobienia zeszytów do języka polskiego i matematyki

    :E ]:-D
  • na tym uni juz nie ma co grac, opozycja poległa bo jakis ciec zawrócił flote 4PiP to alternatywa, dobry sen to porazka. Monopol na linie lotnicze niebawem osiągnie ZS. KONIEC ŚWIATA

    Starcie opisane zajebiscie, wykonanie tez w amire dobre. Gz

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Piwko00 ().

  • :)

    KLASYKA Panowie.

    Za to uważam, że gra w ZŁYM ŚNIE nie jest straconym czasem poświęconym na Ogame.

    Z takimi kompanami to i można wszystko zgubić by czuć się wygranym.

    Starcie aż dupę urywa nie ma co - człowiek wróci z pracy i po 3 razy się wpatruje w opis, skład wszystko sobie w głowie składa i zazdrości, że nie ma czasu....

    Gratuluję Wszystkim ZŁYM i dziękuję za pozdrówka Adaś.

    Jeszcze raz dzięki i do następnego
  • Ira się mądrzy i wypisuje bzdury o tym jacy to ni z ZS są mądrzy a prawda jest taka że nadziali się na podstawkę i gdyby Bdraq nie wycofał swojej floty to by wielki ZS zanotował porażkę a tak to udało im się raptem zremisować i niemal wyjść na zero a raczej na niewielki minus biorąc pod uwagę spalone dwukrotnie paliwo.
    Większość ZS nie ogarnia po prostu mechaniki gry i podstaw matematyki.
    Pyza, Trojek, Szpryc wielcy gracze ? Kapitalny dowcip.
    My Niemcy zawsze gramy pierwsze skrzypce. Inni mogą sobie najwyżej pobębnić. My Niemcy kochamy czystość i porządek

    GAME OVER 5.03.2014
  • widze ze nie potrafisz obsluzyc spid sima - za duze liczby ?
    na ta chwile to wyglada rowniez na to ze jest problem z dodawaniem , to nie jest trudne dasz rade :D

    wpisz sobie co by sie stalo jakby byla tam flota bdraqa , w te prostokaciki musisz wpisac cyferki a potem naciskasz symuluj , albo moze jakis kolega Ci objasni z sojuszu .
    jak juz uda Ci sie dojsc do tego ktora strona wygra to starcie , to miej jaja i przyznaj sie FAKTYCZNIE NIE OGARNIAM . ten glupawy ira mnie okpil : ((
    sadze ze nie bedzie Cie stac na przyznanie sie do bledu , albo nie bedziesz w stanie poprawnie obsluzyc spid sima .

    edit:
    nadziali sei na podstawke no tak widzielismy zatrzymaj lecace na planete i nadzialismy sie na to : ) - jak sadzisz dlaczego polecielismy takimi flotami jakimi polecielismy , wlasnie dlatego ze mogliscie tam stac .
    edit2;
    Ty najlepiej wiesz jaki mamy bilans mistrzu :D
    edit3;
    tak pyza trojek czy szpryc potrafia robic rw - czego te rw jest np przykladem i sadze ze w tym jednym rw zrobili wiecej % i wykazali sie wieksza finezja niz Ty w calym swoim dorobku na ogame :)
    bo tu nie chodzi o to zeby farmic idlerow ... ale rozumiem ze to tez jest nie do przyjecia dla Ciebie.
    tym samym koncze rozmowe z Toba z niecierpliwoscia czekajac czy uda Ci sie obsluzyc spid sima , pozniej odczytac wynik , przeanlizowac go , wyciagnac wnioski i opisac wynik na forum : )

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez .pl1 ().

  • Adaś nie dyskutuj z jakimiś boczniakami bo oni nic nie ogarniaja od tego fundacji po sypiona i id17 :D
    jedyne co potrafią to włączyć urlop jak by byli tacy twardzi :) to by zagrali z 2-3 dni bez urlopu :D
    ten ostatni nie gra urlopem tylko skryptem i za anty ale to inna bajka :D ciekawe kto im sponsorował
    anty stawiam na id albo fundacje skoro fundacje stać bylo na kupienie konta kosa ;]
    co tu więcej pisac :D chlopaki z DS pokazali na co ich stac czyli nic ]:-D a teraz dzielnie
    siedza na urlopach ;]
    10.05.2015 END!
  • GERMANIN napisał(a):

    Ira się mądrzy i wypisuje bzdury o tym jacy to ni z ZS są mądrzy a prawda jest taka że nadziali się na podstawkę i gdyby Bdraq nie wycofał swojej floty to by wielki ZS zanotował porażkę a tak to udało im się raptem zremisować i niemal wyjść na zero a raczej na niewielki minus biorąc pod uwagę spalone dwukrotnie paliwo.
    Większość ZS nie ogarnia po prostu mechaniki gry i podstaw matematyki.
    Pyza, Trojek, Szpryc wielcy gracze ? Kapitalny dowcip.



    Te, volksdeutsche, jesteś coraz bardziej irytujący - a to nie komplement, bo mnie irytuje wyłącznie ludzka głupota.

    STOP!

    Zanim odpyskniesz, jak to masz w zwyczaju - odpal jakiś symulator, dodaj flotę Bdraq'a i policz sobie, jaki byłby wynik. Podpowiem - Bdraq nie ma 10k GSów.

    I tu odkryjesz, że nieważne jak policzysz - ZS i tak wygrywa! O_O Niesamowite? Wcale nie! Po prostu Twoje pobożne życzenia, nie nagną brutalnej matematyki!

    I nie ma sensu gdybać co by było "gdyby". Gdyby Fundacji, NoName czy Piotrowi wracało więcej floty (bo zdradzę Ci sekret, że wiemy ile przepalili na lot), to już by byli łakomymi kąskami do łapania na powrocie, a chwilę po starciu nawet ja bym im dawał radę.

    Nigdy się nie dowiemy CO BY BYŁO. Mógł się wycofać sam PYZA, mogłem tylko ja, mógł Ira czy ktokolwiek od nas - ale się nie wycofał nikt. NAWET WIĘCEJ! Pyza czekał z cofnięciem floty po zniszczeniu moona, aż ja cofnąłem! Bo sojuszników, się nie zostawia. Koniec tematu i tu zgodzę się z Edytą, że to sprawa do rozliczenia dla DS'u (co nie zmienia faktu, że wyśmianie na forum, jest nieuniknione :P ).

    A tak zupełnie na marginesie, to opinia na mój temat, jakiegoś sparciałego volksdeutscha, cytującego Hitlera, znaczy dla mnie tyle, że równie dobrze, możesz ją wyszeptać mojemu siedzeniu, jak będę spał.

    Na koniec mogę tylko podziękować wszystkim z DS, których GSy odhaczaliśmy rano, jak samopas biedactwa wracały :E

    No i mój mistrz, którego danych nie ujawnię, a który po skasowaniu konta zostawił na porzuconych moonach tyle surki, że zatankowaliśmy za całe starcie.

    Aaaaaa! I jeszcze wysypki na przyrodzeniu życzę temu, co mi dwudniowego GS'a posłał ze swojej GSówki - tak, wiem kim jesteś POWER-gamerze, ale bez danych, jeszcze się spotkamy ]:-D


    edit:
    No i najważniejsze - wielki szacunek dla kilku osób z DS, które z klasą się po starciu zachowały - choćby tutaj na forum. Po tym poznaje się dobrego gracza, bo wygrać i przegrać TRZEBA UMIEĆ.

    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame, ex-team i takie rzeczy?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Trojek ().

  • Szpryc. napisał(a):

    Adaś nie dyskutuj z jakimiś boczniakami bo oni nic nie ogarniaja od tego fundacji po sypiona i id17 :D
    jedyne co potrafią to włączyć urlop jak by byli tacy twardzi :) to by zagrali z 2-3 dni bez urlopu :D
    ten ostatni nie gra urlopem tylko skryptem i za anty ale to inna bajka :D ciekawe kto im sponsorował
    anty stawiam na id albo fundacje skoro fundacje stać bylo na kupienie konta kosa ;]
    co tu więcej pisac :D chlopaki z DS pokazali na co ich stac czyli nic ]:-D a teraz dzielnie
    siedza na urlopach ;]


    Nie potrafię zrozumieć jak możesz zarzucać innym, że boją się grać tylko na urlop co chwile idą jak to właśnie Ty tak grasz; co chwila widzę Cie na niebiesko :E Same starcie niezłe, graty

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez The AngelIn ().