ACS; artek, Ira, Szpryc, Che Guevara, Muadib[ZLY SEN] vs Alioth, PioTro, NoName, jezol, LubieTruskawki, woody, Fundacja, Hort[DOBRYSEN] - 270941,73%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; artek, Ira, Szpryc, Che Guevara, Muadib[ZLY SEN] vs Alioth, PioTro, NoName, jezol, LubieTruskawki, woody, Fundacja, Hort[DOBRYSEN] - 270941,73%

    Puście sobie muzyczke, tam na dole wam coś wybraliśmy :)

    A teraz... wiecie od czego zacznę? Nie wiecie. I być może jest to mało istotne, trochę niefajne z punktu widzenia CONDORA, ale powiem to.
    Nie zabraliśmy go do tego lotu z tego względu, że nie zbudował swojej floty sam, nie w 100% uczciwie.
    Bogu dzięki, że już znamy wynik bitwy :) Ale podczas lotu naprawdę było dużo stresu i uwierzcie, że byłoby nam o wiele łatwiej z jego flotą. Mimo wszystko - NIE.
    Tyle jeśli chodzi właśnie o ostatnie oskarżenia w stosunku do nas, do ZS.

    Akcją żyliśmy już od czwartkowego rana, byli z nami nowi, jeszcze nie wiedzieli ile to jest zachodu :D
    O ile mi się uda postaram wam przybliżyć!

    Wiadomość od trojka:
    "Flota z Księżyc opryszczka [x:xxx:x] dotarła do księżyca planety [x:xxx:x]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 8 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    I WRACA CAŁA FLOTA :D :D :D "

    I od razu pomyślałem sobie "Oho, no to pospałem już :) A trojek nawet nie wie w co się wpakował :D"

    Szybka kontemplacja zastanej rzeczywistości i zaraz telefon do nieobecnego Iry. Jakieś 2 godziny później informacja od niego: "za dwie minuty zamieszkam u aliotha :)" GIT!
    Nawet nie zastanawialiśmy się, czy to jedno miejsce u niego w US było nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności czy było przemyślane (mówie z wrodzonej podejżliwości :D), tak czy inaczej nie można było nieskożystać z tej okazji.
    Zanim DOBRYSEN zorientował się co się dzieje, zdążyliśmy zaangażować w akcję większość sojuszu i zaczęliśmy powoli realizować cele.

    I na wstępie niepowodzenia, jak to zwykle bywa. Nie wszystko musi się udać, na dodatek zalogował się Alioth, zmienił czas FSa, postawił małego moona. Nasza reakcja - niszczymy księżyc na żywca. Poszły niszcze, kolejny księżyc spadł, a po nim podarowaliśmy mu swój własny, większy :D
    Miał być bezpieczniejszy, kto wie, może trochę trochę pomieszaliśmy szyki, tego się nie dowiemy :)

    W końcu wysłaliśmy nasze floty. Po raz pierwszy, chociaż doskonale wiedzieliśmy że obrońca ma możliwość zawrotki poszło 7 czołowych flot ZS'u.
    Dobry Sen z tego co wiem miał ubaw z naszego przepalonego deuteru ! masa poszła ale trudno, postanowiliśmy, że nie damy mu cienia szansy na uratowanie czegokolwiek w pierwszym czasie. BA! Nawet dofarmy poszły :D
    Na szczęście byliśmy zgodni co do jegnego - w tym wypadku nie ważny zysk, ważne żeby spadł. Chodziło o zniszczenie.

    No i nastąpiła zawrotka obrońcy. Falanga podyktowała kolejny czas. Tym razem ostateczny. I niestety taki, który dawał obrońcom bardzo dużo czasu. Na tyle, by mogli powłączać sobie urlopy.
    My takiego luksusu nie mieliśmy, zanim nam wszystko powracało minęła wieczność. Kto mógł poszedł spać, nabrać sił przed jutrem. Ja z Irka zostaliśmy na straży :)
    I ponoć tak spokojnej nocy to uni nie miało już dawno, wszyscy odpoczywali, nabierali sił na jutro. W końcu ja, później Ira już nad samym ranem, kiedy kto inny mógł czuwać.

    Poranek ujawnił nam NASZ błąd. Ale stwierdziliśmy - co się będziemy zniechęcać, robimy swoje!
    Poustawialiśmy co mieliśmy poustawiać, zabezpieczyliśmy sobie kolejne tony paliwa i... i zaczęło się najgorsze. Czekanie :D
    Przez kilka godzin praktycznie cisza, u obrońców też nic się nie działo, aż można było zapomnieć że coś ma się dzisiaj jeszcze wydarzyć.

    W końcu zaczęło się dziać. DOBRYSEN powoli zaczął schodzić z urlopów, Fundacja jak zaczął przetapiać "zgromadzone" surowce to wszedł na top 2 flot, ponad 5kk przyrostu ! Podobnie LubieTruskawki vel Honoratka też duży przyrost, Bdraq też coś tam dospawał.
    Robiło się GROŹNIE :D
    No ale floty już mieliśmy w ruchu, kościu rzucone, ZS nie zawraca i tym podobne - lecieliśmy z myślą "co będzie to będzie". Szczerze mówiąc podejrzewaliśmy, że znikające floty z moonów wcale nie lecą z żadną podstawką, są tylko ściemą :D

    Alioth w końcu wpadł na pomysł, że może irze zniszczyć księżyc w US, gratulujemy ale za późno.
    Jeszcze przed samym starciem ira wpadł w odwiedziny do Aliotha i coś tam mu zepsuł :) Taki mały zwiastun tego co miało nadejść.

    cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=1e44159228 Fiki Fiki :D

    I nadeszło z wielkim hukiem. Najpierw spadł moon u aliotha, I W PIZ.. I WYLĄDOWALI :D
    Ja z Trojkiem leciałem w osobnym ataku aby dokończyć recki Aliotha. Mieliśmy ustalenie, że jeżeli padnie moon to lepiej zawrócić. Jest mi niezmiernie wstyd, że jednak zawróciliśmy wtedy, gdyby nie to wyzerowalibyśmy ekipę do zera. A przynajmniej załatwilibyśmy recki. Jak zobaczyłem jaki pz leży w galaktyce to pierwsza myśl - "ehh..... "
    Chwile później ira przekleił raport z bitwy. Wygranej. Tyle, że trzeba było jeszcze zebrać złom. No i tyle ire przez kolejną godzinę widzieliśmy :D

    Alioth za to widział go 10xkrotnie jeszcze :D U siebie.

    KRADŁ JAK OSZALAŁY. Walczył o nasz złom, o nasze straty. Chociaż staraliśmy się przeszkadzać aliothowi w ogarnianiu tego śmietnika pod jego domem, głównym naszym wybawcą od sromotnej klęski był IRA.

    Była przystawka, zaraz przejdziecie do dania głównego a tutaj zobaczcie sobie jeszcze podwieczorek :)
    To ostatni wlot adasia, tuż po 3, po relogu :D
    cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=71665870ac


    A dlaczego obrońcy tutaj przegrali? Zapewne w komentarzach będą szerzej rozpisane historie, wstępnie powiem tylko tyle że:
    Wagabunda - Bdraq - zawrócił swoją flotę, jedną z czołowych w tym starciu. 1 sek przed wlotem :D
    Podobno się pomylił. Tak twierdzi. Nie wnikamy.Obróciło to nam starcie na naszą korzyść :)






    POZDROWIENIA:


    Od Iry:
    HASTA LA VISTA BABY

    Pozdro dla zlych i tych jeszcze gorszych i dla tej najgorszej - ze tak legion style'm napisze

    Przedewszystkim dziekuje 2m agresorom niewidocznym w tym starciu
    PYZIE oraz TROJKOWI , bez nich nie bylo by tego rw , i chodz nie ma ich w glownym ataku byli niezbedni do wykonania tego niecnego planu : ) .
    Dziekuje wszysktim uczestnikom lotu za checi , czas i poswiecenie(bez was nie bylibysmy w stanie zrobic nic ) w szczegolnosci Artkowi , oraz Luckiemu ktory wspieral adasia duchem .

    Pozdro rowniez dla amstel-san , najntynajna , martola , rammiego ,patalaszi ,katiego, webba wszystkich ktorych nie wymienilem a zasluguja/chca pozdro.

    szacun rowniez dla obroncow , ktorzy postanowili bronic i chec walki z ZSem oraz za brak ucieczki skryptem .

    odemnie tyle
    a i moze jeszcze z mojej strony rw dedykuje tej co zawsze , tej od ktorej sporo sie nauczylem , naszej mrocznej Lilce .

    ps.
    do pyzola ; DOG's FOOD!

    Od Che:

    Dziękuję za to, że stary Che mógł wziąć udział w tak ważnym dla tego Uni starciu! Pozdrawiam wszystkich jego uczestników - po jednej i po drugiej stronie! Dla takich chwil warto się w tę gierkę męczyć :D
    Osobne pozdrowienia dla NoName - on już wie za co... :)


    Od Pyzy:
    Dzięki wielkie Ira, nie mam słów by opisać moją radość z przebiegu tego starcia :) I tego, że ZLY SEN góruje.


    Starcie następujących flot:

    ____Agresor artek
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 295.561
    ____* Ciężki myśliwiec 100
    ____* Krążownik 48.232
    ____* Okręt wojenny 3.718
    ____* Pancernik 29.450
    ____* Niszczyciel 568
    ____* Gwiazda Śmierci 1

    ____Agresor Ira
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 1.002.186
    ____* Krążownik 100.894
    ____* Okręt wojenny 100.286
    ____* Pancernik 63.486
    ____* Gwiazda Śmierci 520

    ____Agresor Szpryc
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 19.280
    ____* Lekki myśliwiec 176.620
    ____* Krążownik 107.800
    ____* Okręt wojenny 34.161
    ____* Bombowiec 35
    ____* Pancernik 16.730

    ____Agresor Che Guevara
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 112.226
    ____* Krążownik 26.207
    ____* Pancernik 25.043

    ____Agresor Muadib
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 281.319
    ____* Krążownik 64.764
    ____* Okręt wojenny 3.149
    ____* Pancernik 17.147

    ____Obrońca Alioth
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 139.814
    ____* Ciężki myśliwiec 18
    ____* Krążownik 9.657
    ____* Okręt wojenny 974
    ____* Pancernik 16.325
    ____* Niszczyciel 1.078
    ____* Gwiazda Śmierci 18
    ____* Satelita słoneczny 286
    ____Obrona:
    ____* Wyrzutnia rakiet 2.222
    ____* Lekkie działo laserowe 1.302
    ____* Ciężkie działo laserowe 6
    ____* Wyrzutnia plazmy 48
    ____* Duża powłoka ochronna 1

    ____Obrońca PioTro
    ____Flota:
    ____* Duży transporter 2.000
    ____* Lekki myśliwiec 329.996
    ____* Ciężki myśliwiec 1.000
    ____* Okręt wojenny 10.000
    ____* Pancernik 35.000
    ____* Niszczyciel 5.000

    ____Obrońca NoName
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 114.501
    ____* Lekki myśliwiec 233.018
    ____* Ciężki myśliwiec 31.044
    ____* Krążownik 38.393
    ____* Okręt wojenny 6.265
    ____* Bombowiec 561
    ____* Pancernik 27.421
    ____* Niszczyciel 2.207

    ____Obrońca jezol
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 59.997
    ____* Ciężki myśliwiec 15
    ____* Krążownik 6.000
    ____* Okręt wojenny 2.000
    ____* Pancernik 4.000

    ____Obrońca LubieTruskawki
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 37.310
    ____* Duży transporter 20.000
    ____* Lekki myśliwiec 125.387
    ____* Ciężki myśliwiec 157.616
    ____* Krążownik 45.909
    ____* Okręt wojenny 3.054
    ____* Pancernik 6.978
    ____* Niszczyciel 223

    ____Obrońca woody
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 2.489
    ____* Lekki myśliwiec 114.774
    ____* Ciężki myśliwiec 1.036
    ____* Krążownik 1.016
    ____* Okręt wojenny 1.008
    ____* Pancernik 6

    ____Obrońca Fundacja
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 104.269
    ____* Lekki myśliwiec 191.223
    ____* Ciężki myśliwiec 215.543
    ____* Krążownik 99.462
    ____* Okręt wojenny 10.000
    ____* Pancernik 39.663

    ____Obrońca Hort
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 17.226
    ____* Lekki myśliwiec 73.195
    ____* Ciężki myśliwiec 3.734
    ____* Krążownik 4.474
    ____* Okręt wojenny 2.185
    ____* Sonda szpiegowska 23.160

    ...po 6 rundach:

    ____Agresor artek
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 29.641 -265.920
    ____* Ciężki myśliwiec 23 -77
    ____* Krążownik 27.750 -20.482
    ____* Okręt wojenny 3.456 -262
    ____* Pancernik 28.880 -570
    ____* Niszczyciel 568
    ____* Gwiazda Śmierci 1

    ____Agresor Ira
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 105.626 -896.560
    ____* Krążownik 62.008 -38.886
    ____* Okręt wojenny 95.297 -4.989
    ____* Pancernik 62.674 -812
    ____* Gwiazda Śmierci 520

    ____Agresor Szpryc
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 1.963 -17.317
    ____* Lekki myśliwiec 17.609 -159.011
    ____* Krążownik 61.497 -46.303
    ____* Okręt wojenny 31.765 -2.396
    ____* Bombowiec 35
    ____* Pancernik 16.373 -357

    ____Agresor Che Guevara
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 11.137 -101.089
    ____* Krążownik 15.082 -11.125
    ____* Pancernik 24.580 -463

    ____Agresor Muadib
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 27.937 -253.382
    ____* Krążownik 37.206 -27.558
    ____* Okręt wojenny 2.939 -210
    ____* Pancernik 16.782 -365

    ____Obrońca Alioth
    ____Flota:
    ____* Krążownik 7 -9.650
    ____* Okręt wojenny 17 -957
    ____* Pancernik 1.001 -15.324
    ____* Niszczyciel 238 -840
    ____* Gwiazda Śmierci 17 -1
    ____Obrona:
    ____* Wyrzutnia plazmy 6 -42
    ____* Duża powłoka ochronna 1

    ____Obrońca PioTro
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 1 -329.995
    ____* Okręt wojenny 144 -9.856
    ____* Pancernik 1.714 -33.286
    ____* Niszczyciel 977 -4.023

    ____Obrońca NoName
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 1 -114.500
    ____* Lekki myśliwiec 1 -233.017
    ____* Krążownik 25 -38.368
    ____* Okręt wojenny 131 -6.134
    ____* Bombowiec 55 -506
    ____* Pancernik 1.766 -25.655
    ____* Niszczyciel 518 -1.689

    ____Obrońca jezol
    ____Flota:
    ____* Krążownik 8 -5.992
    ____* Okręt wojenny 41 -1.959
    ____* Pancernik 292 -3.708

    ____Obrońca LubieTruskawki
    ____Flota:
    ____* Ciężki myśliwiec 2 -157.614
    ____* Krążownik 25 -45.884
    ____* Okręt wojenny 54 -3.000
    ____* Pancernik 430 -6.548
    ____* Niszczyciel 52 -171

    ____Obrońca woody
    ____Flota:
    ____* Krążownik 1 -1.015
    ____* Okręt wojenny 19 -989

    ____Obrońca Fundacja
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 2 -191.221
    ____* Ciężki myśliwiec 2 -215.541
    ____* Krążownik 93 -99.369
    ____* Okręt wojenny 285 -9.715
    ____* Pancernik 3.861 -35.802

    ____Obrońca Hort
    ____Flota:
    ____* Krążownik 2 -4.472
    ____* Okręt wojenny 43 -2.142


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 11.649.767.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 29.719.977.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 17.520.178.900 metalu i 9.573.994.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 270941,73%
    Bilans agresora (M: 9.139.541.900, K: 6.632.077.500, D: -327.213.000, P: 15.444.406).
    Bilans obrońcy (M: -16.650.749.900, K: -10.736.046.900, D: -2.324.391.000, P: -29.711.188).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.0.1 - Adam Woźniak


    Co do złomu - Mamy na tyle by swoje straty odrobić a nawet chyba jakiś zysk wyjdzie. Ale ile mamy jeszcze nie wiemy :D moze pojawi się aktualizacja ;)
    KUPIMY DEX!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Pyza90 ().

  • Oj Oj działo się wczoraj sam siedziałem jak na szpilkach choć nie brałem udziału w akcji fizycznie za to duchowo jak najbardziej :)
    Tak o to pokazaliśmy siłę no i chyba wiadomo do kogo należy to uni.
    Opozycja była STOP Opozycji niema STOP !!!

    Aaa chciałbym tu pozdrowić Bradqa Bdraqa czy jakoś tak taki paź aka wanda BRAWOOOOOOOOO dzięki Tobie bilans jest jeszcze lepszy :)

    Pozdrooooo Mordo :)
    Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
  • Graty pany i dzięki za pozdro :D
    Co do ostatnich kilku sekund przed, to ewidentnie słychać strzały, i ani raporty macu, ani pan Maciarewicz nie pomogą...
    To nie był zamach.... to była egzekucja:D.
    przetapiajcie
    Obrońcom graty za postawę i nieźle zorganizowaną obronę. Co nie wyszło, sami wiedza najlepiej.
    Samo się to, obrazuje całkowicie i nie wymaga szerszego komentarza.
    Tym którzy będą mieli jeszcze ochotę pograć, BSZO:)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • podstawiałem na planetę...
    "gdy moon nie padnie, strace całą flote"
    25 fal niszczenia szło..
    ale no trudno flota leci, tak jak napisane było..
    "kości zostały rzucone"

    i rw.. coś nie pasuje, za duże straty niż w symulatorze...
    sojusznik zawrócił...

    gdyby condor poleciał to nie było by podstawki..
    gdyby jedna nasza flota nie zawróciła to tak jak Pyza pisał lepiej był by zawrócić ten dofarm...


    gratulacje agresorom i moim ziomkom, były emocje, dobrze się bawiliśmy..

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Michael ().

  • a od zawsze mi się wydawało iż w tej grze chodzi by flotę budować a nie niszczyć
    a sorki nie sprecyzowałem
    chodzi o to by budować swoją flotę a nie ją niszczyć
    nie wiem co to miało być ale wyszło jak zawsze
    ja tam dziękuję o 3 miejsca na plus chyba trzy
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • Trzeba przyznać, że ZS się spisało, po obu stronach było sporo błędów, ale wyszło dobrze.

    Plan był całkiem inny, gdyby Bdraq nie zawrócił to nasze straty byłyby mniejsze, podstawka stałaby dłużej i więcej, zebrałbym spokojnie ile się da, nasz bilans byłby conajmniej zerowy.

    Wyszło jak wyszło, nie chcę drążyc czemu 1 flota zawrócona. To już nic nie zmieni.

    Jeszcze raz gratulacje.


    Chciałbym też pochwalić naszych chłopaków, to był kawał dobrej roboty. Zaangażowani byli praktycznie wszyscy. Oby więcej takich akcji w przyszłości i nie zrażać się tą zawrotką.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Alioth ().

  • wow :E tak młode uni i takie procenty- szaleństwo :D gratulacje dla złego snu- w sumie po fornaxie to było do przewidzenia :P obrońcom szybciutkiej odbudowy, a sprawa z nagłą nieoczekiwaną 'przypadkową' zawrotką- szkoda gadać, jak widać są ludzie i parapety ;]
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.”

    tym biorącym udział w obronie - odbudowy,
    atakującym gratulacje z racji wybudowania flot, zdolnych przebić się przez taką ilość obrony,
    wszystkim, miłej dalszej gry :)
    temu jednemu "rodzynkowi" wysypki na jajach :XP:
  • Cóż, gratulacje się należą. Bardzo ładna akcja.
    Jednakże szkoda mi DobregoSnu. Cały czas im kibicuję. Mam nadzieję, że niebawem staną na nogi, czego im życzę! ;)
    Jeszcze bardziej kręci się łza w oku, że stratny stal się dobry znajomy.

    Obrońcom życzę szybkiej odbudowy, a temu Wagabundzie ( w grze: CzikaCzikaBomba ) aż szkoda pisać... sojusznik jakich mało. Istny progamer z przysłowiowymi jajami... nie ma co. To co wykonał, to była istna żenada.

    Serdecznie pozdrawiam.
  • Gratulacje walczyliście i dobrze bo co to za gra bez rywalizacji...
    ZS piękna akcja już druga tak głośna w historii tego Uni ale zawsze na waszą korzyść .
    To już jakiś przełom i koniec powoli tego uniwersum opozycji nie ma ZS dominuje.

    BadrQ czy jak Ci tam szkoda słów ciągnąć do walki i w najważniejszym momencie poprostu zawrócić to największa głupota jaką widziałem.
  • haha, nie wiedzialem, ze to Bdraq jest tym kto zawrócił, no cóż teraz tylko czekam aż GERMANIN wyjdzie z głębin i zacznie wchodzic [ciach]
    germanin gwiazda forum nie bronił, jaka szkoda ;)


    Moderator Dziuba:
    Upominam za flame
    - Tato, a kto to taki - faszyści?
    - No, synku, jak by ci to powiedzieć? Ogólnie to bardzo źli ludzie, męczą innych ludzi, znęcają się nad nimi.
    - Jak moderatorzy na forum, tak tato?
    - Chociaż, synku, z drugiej strony, nie tacy oni źli, ci faszyści.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mazuczi ().

  • Różne rzeczy pisałem, jak ZSu nie lubię tak nie lubię dalej, a może mniej nie lubię, bo Condora nie wzieliście ze sobą, to już coś. W każdym razie wielkie gratulacje, daliście radę :D
    Ja się tutaj jeszcze pobawię trochę, ale już z mniejszym naciskiem, 40krk i 80k recków jest, można coś trafić :D
    Jeszcze raz wielkie graty, dokopaliście nam! A wyszło jak wyszło, szkoda i nic tego nie zmieni, cyferki się posypały :)
    282 st łącznie na 1023767,08%
    Sojusz RWNW u56 - najlepsi ludzie, jakich poznałem w sieci
    GEN
    uUrsa -> uWasat - wcale nie gorsi :D

    PB 332156.17%
  • Art81 napisał(a):

    dzieki za akszyn. ciekawe te 2 dni byly :)

    zapomnieliscie dodac ze to niesciagalny FS DS byl ;)
    bdraq wygral wam wojne, przegral zycie :D - te ogame'owe :P

    oj artulek , coś ci się pomyliło .....to że brudas zlamił to przegrał gre ale wygrał życie :D

    po za tym ma flote i sporo surki ze zlomu

    a co do przegranego życia to masz tutaj kolege
    KRADŁ JAK OSZALAŁY. Walczył o nasz złom, o nasze straty. Chociaż
    staraliśmy się przeszkadzać aliothowi w ogarnianiu tego śmietnika pod
    jego domem, głównym naszym wybawcą od sromotnej klęski był IRA.


    hahaha walczył jak oszalały o wirtualne cyferki hahah bidulek nie spal 2 dni

    bo padne ze śmiechu co za leser życiowy z tej IRY

    :E
  • w takim starciu nie wypada sie nie wypowiedziec...

    taa bdraq udowodnił poraz kolejny że cojones to on ma, ale na forum...

    wielkie graty dla obu stron, a lamie :bicz: po plecach...
  • Nieźle huknęło, do ostatnich chwil też siedziałem z zapartym tchem i obserwowałem sytuacje no i późniejsze zdziwienie po zobaczeniu RW i tylko szybkie sprawdzenie stat top flot i widać ze wszyscy DS spadli oprócz jednego, braq i stało się jasne co kto zrobił.
    Szkoda że DS tak skończyło mam nadzieje że Szo będą robili i nie pokasują planet.

    Dla ZS oczywiście gratki za akcje, włożony czas i wysiłek, bo statki może mieć każdy ale nie każdy z nimi wyprawia takie rzeczy ;) no i Pyza dał fajny opis całej historii więc ciekawiej się przeglądało po raz kolejny rw.

    Wszystkim SzO a co!
  • Nie będę się tłumaczył bo nie ma to najmniejszego sensu, dałem dupy i tyle, człowiek cały czas się uczy, zadecydował chyba brak doświadczenia...

    W jednym oknie patrzyłem czy spada moon w drugim miałem podgląd flot...

    flota Aliotha wracała o 01 36 08 , w tej samej sekundzie miał wlecieć atak...

    Patrzę pokazało się 1 rw, moon spadł myślałem że atakujący zawrócili bo mam rw...

    http://cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=5b660fd54c

    o czasie 01 36 13 sekunde po tym zawróciłem flote z zatrzymaj bo myślałem że już po wszystkim... że alioth miał szanse uciec, że tak jak zakładaliśmy że jeżeli zsy odpuszczą lub opóźnią alioth ucieknie, jednak tylko ja tak zakładałem, wszyscy stali do końca, po pierwsze nie miałem fali nie widziałem co tam leci w jakiej kolejności, do tego pokazaliście symulacje z ataku co i tak nie było korzystne dla nas nawet z moim udziałem, a reków leciało nie wiele... ale mniejsza z Tym dałem dupy przyznaje się do tego, siedzieliśmy na TSie gdy zapadła cisza a ja wszedłem i zobaczyłem pzta i wasze pytania co się stało... spaliłem się ze wstydu...

    Honorata przeklikał z Fundacją od groma surki...swojej a także jakies 600-700kk mojej... Tym bardziej jest mi głupio że ja założyłem ten sojusz, ja to zorganizowałem, a w decydującym momencie dałem dupy.... Jednak gdyby nie to że moja niechęć do ZSów jest tak wielka nie byłoby tego sojuszu tych ludzi tutaj ani tego starcia, grało mi się z wami super i tym bardziej jest mi ogromnie przykro, nie potrafię nawet z wami rozmawiać... straciliście wszystko... przez moją głupotę...

    PRZEPRASZAM
    Cały Sojusz DobrySen

    Przepraszam jeszcze raz