Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • To może zrób nową ankietę??
      Nie jest to chyba problem ;)
      Ja na przykład zaznaczyłem uni bez ACS, ale po przemyśleniu sprawy i przeczytanie kilku konkretnych postów zmieniłem zdanie
      Moze jeszcze kilku innych zmieniło zdanie ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ninety Six ().

    • Ciekawe, że moja wypowiedź odnośnie Pana Community Managera i jego olewania użytkowników forum została usunięta, a jego offtopy pozostają nietknięte.

      Super Moderator Madzia:
      "Nietknięte offtopy", jak to nazwałeś, są odpowiedzią na Wasze pytania. Natomiast Twoje posty to indywidualne zarzuty, które równie dobrze można było napisać na PW, a nie zaśmiecać temat. Przy okazji upominam za spam i przypominam - PW.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Acs nazwałbym krokiem do przodu więc po co się cofać.
      To tak samo jakby wyłączyć pancerniki, jednym one przeszkadzają, ale autorzy mieli cel, żeby były one przydatne podobnie jak inne statki. Latanie razem pozwala rozwalić nawet największych cwaniaków. Dobry flociarz i tak się utrzyma, jeżeli dobrze fsuje i lata z różnych planet to nawet jak zdejmą moona to coś wymyśli.
    • Surowce za anty + brak ACS... Brawo dla tego kto wpadł na taki pomysł :super:
      Nie dość, że i tak potrzeba czasu, żeby dogonić czołówkę, która potrafi tylko kupować surkę to teraz jeszcze będą nie do ruszenia.

      A mogłoby być fajne uni z tą wzrastającą prędkością... ale po co.
    • Czemu te otwarcie nigdy nie moze byc w weekend...Niemcy okupuja w niedziele jakis kraj -.-? Otwarcie w poniedzialek, co za zenada...wtorek, sroda czwartek-spoko. Ale nie poniedzialek...

      Surowce za anty + brak ACS... Brawo dla tego kto wpadł na taki pomysł

      Nie dość, że i tak potrzeba czasu, żeby dogonić czołówkę, która potrafi
      tylko kupować surkę to teraz jeszcze będą nie do ruszenia.



      A mogłoby być fajne uni z tą wzrastającą prędkością... ale po co.
      Bardzo dobry pomysl z pkt widzenia GF...wlasnie Ci co wydaja multum kasy nie skoncza tak szybko i wydadza jeszcze wiecej. No przeciez kazdy glupi wie ze w obecnych czasach brak acsa rowna sie z dominacja jednej(lub wielu) WYKUPIONEJ floty
      Hear Me Roar!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lannister ().

    • [ciachu]

      A tak serio, to godzina 14-16 jest do pupy, bo albo się jest na uczelni, albo w robocie
      godzina 19 była by najlepsza

      Super Moderator Madzia:
      Proszę zważać na słownictwo, jest to ogólnodostępne forum dla różnej grupy wiekowej. Takie "stwierdzenia" proszę zachowywać dla siebie. Upominam.
    • [ciachu]

      A co do godziny to nie widzę problemu w rejestracji o 19. A przepraszam - farmy muszą zacząć od razu po starcie.

      Super Moderator Madzia:
      Rozumiem oburzenie, niemniej jednak - prywatne insynuacje i obrazy proszę zachowywać dla siebie, albo przekazywać za pomocą innych dróg komunikacji - nie forum. Upominam za obrazę. Nieodpowiednie wycinam.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez k4m0z ().

    • No cóż... jak widać umiejętność wyczucia ironii jest bardzo trudną sprawą ;)


      EDIT: Jesli kogoś uraziłem moim postem to bardzo przepraszam :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ninety Six ().

    • Konfiguracja uni jest naprawdę super, a może byłaby gdyby nie anty.. Brak ACS to otwieranie furtki dla anty-graczy, przecież na takim yakini gracza za anty top 1 dało się tylko dopaść w acs-ie. Owszem i bez anty uda się może takiego gościa dogonić, ale tu chodzi o zdrową rywalizacje.
      Ta konfiguracja pokazuje, że ogame umiera i właściciele chcą wycisnąć tylko kasy ile jeszcze mogą....
      Wprowadzili by abonament i brak anty i byłoby fajnie.. O wiele wiecej ludzi byłoby zadowolonych..
    • Świetna konfiguracja uni(naprawdę), tylko gdyby... ACS był dostępny. W przypadku jego braku zrobi się po prostu uni dla osób wykupujących masowo antymaterię...

      Brak ACS byłby rozsądny pod warunkiem zlikwidowania na tym uni surowców za anty, ale w sumie po co jak można by po prostu dać opcję ACS i tyle...
    • LeBron napisał(a):

      TenZły napisał(a):

      idealne uni dla flociarzy, tutaj przyjdą najlepsi tak sądzę

      a ja sądze, że przyjdą Ci najbogatsi ale wyjdzie w praniu :D Wiecie co mnie ciekawi? Czy zobacze na tym uni znanego Neymara, który zaczyna na każdym nowym uni, ładuje hajs w gre, po miesiącu lub dwóch traci flote i czeka na nowe uni :)



      hahahahahahahahahaha!
      tak SzalonySzczupaku przyjdę specjalnie dla Ciebie!! szukaj mnie pod nickiem MesaJah mam nadzieję że też pograsz.. bo ostatnie uni na jakim razem graliśmy to znowu 0 skilla pokazałeś a tylko szczekałeś jak zwykle :)

      już dzwonie do providdenta jutro o 13 będę mieć kaskę na koncie :)

      p.s.
      zapomniałem dodać że to oczywiście Ty skończyłeś szybciej niż ja.. :)


      Bądź prawdziwy, doceń prostotę bo życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [MesaJah] ().

    • Hellcanon napisał(a):




      Umiera? chyba nie wiesz o czym piszesz ..
      Fornax i Electra, do tej pory mają największą liczbę graczy i mają się świetnie :)
      a to właśnie za sprawą tego, że odbudowa po ewentualnym złomie, nie trwa długo i nie jest tak uciążliwa, jak na normalnych universach

      Ninety Six - dzięki za odpowiedź
      Co z tego, że Fornax ma największą liczbę graczy, skoro połowa z nich ma mniej niż 1k pkt, a tyle punktów zdobywa się w kilka dni!

      Podążanie za blogiem, pozwoli ci znacznie szybciej dowiadywać się o nowych opowiadaniach!
    • Art napisał(a):

      Jeśli chodzi o spór ACS a jego brak, zawsze możemy umówić się na zmianę tej opcji po hmm 2-3 miesiącach? Zapuścimy ankietę na Universum, zadecyduje większosć, jeśli ACS przejdzie to poślemy zapytanie o jego włączenie i voila....

      Może być?


      Elegancko :D