Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Najprostszy sposób żeby nie zje... to chyba łączenie naj z naj, średnich z średnimi a nie na odwrót bo znając życie tak pewnie będzie wrzuci się do worka z gigantami paru karłów i spokój, czy moderatora obchodzić będzie przepaść między wybranymi uni rzędu wielkości Wielkiego Kanionu w Kolorado ? wystarczy porównać sobie topki flot i połowa roboty wykonana. Niech będzie rywalizacja na każdym szczeblu od maluczkich po dinozaury:D
    • Własnością gry i wszystkich kont w grze jest GF więc to nie gracze decydują o kształcie UF tylko właściciel gry robiąc takie ulepszenia i korekty w grze jakie będą dla niego opłacalne. Propozycje graczy mogą być przez GF zaakceptowane, ale nie muszą. Gracze muszą wprowadzane zmiany zaakceptować albo zrezygnować z dalszej gry.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

    • Ja nie rozumiem jednej rzeczy: team to nie ogary, ameby i debile, ale nagle "znajomy z teamu powiedział to i tamto" i wszyscy to łykają. A mój "znajomy" siedzący w samym GF powiedział, że projekt OGame jest nierentowny dla przełożonych i na Święta Bożego Narodzenia będą go zamykać z możliwością prywatnego wykupu, jeśli znajdzie się inwestor.
    • Starrk napisał(a):

      Ja nie rozumiem jednej rzeczy: team to nie ogary, ameby i debile, ale nagle "znajomy z teamu powiedział to i tamto" i wszyscy to łykają. A mój "znajomy" siedzący w samym GF powiedział, że projekt OGame jest nierentowny dla przełożonych i na Święta Bożego Narodzenia będą go zamykać z możliwością prywatnego wykupu, jeśli znajdzie się inwestor.
      Nikt nie brał tego za pewnik do momentu, w którym Art de facto potwierdził te informacje.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • chlebektostowy napisał(a):

      Szanowny panie Art znajomy operator opowiedział mi o państwa planach związanych z fuzją która ma nastąpić. Proszę nie róbcie graczom krzywdy i nie łączciie uniwersów z różnymi parametrami !!! Gra ktoś sobie na speedzie floty x2 łączycie taki serwer z x3 i co wtedy?? jaki finalnie będzie speed? Czy dacie x2 czy x3 i tak jakaś grupa graczy zostanie ukarana a jak jedni i drudzy będą chcieli aby została ta sama prędkość floty co na ich wcześniejszym uniwersum ??? będziecie mnie zmuszac??? to po co robicie różne uniwersa z różnymi parametrami jak chcecie scalać wszystko do kupki ? ?? jak chcecie łączyć libre i aquarius to dlaczego nie macie pomysłu na uniwersum europa ?? na uniwersum libra jest prędkośc statków x2 a na aquarius x3 i na europie tez x3 to nie lepiej połączyć europe i aquarius ????? ?? dlaczego nam to robicie my sobie nie damy rady
      Libra z Aquarius? libra jest duzo starszym uniwersum, majacym wieksze zasoby floty oraz roznica pkt miedzy uniwersami jest ogromna, wydaje mi sie dorado, europa,cosmos oraz bella to uniwersa powstale mniej wiecej w tym samym czasie oraz majace podobne statystyki graczy oraz wartosci pkt poszczegolnyuch liderow uni, libra i aqua to tak jakby polaczyli virgo i wezn czy virgo i X, hehe smieszne, ciekaw jestem propozycji fuzji
      % SOLO~~45814,26 w 58ST
      % ACS~~33293,47 w 22 ST

      25.03.2010

      uni 26 top 1 pkt - eko/flota

      uni 50 top 24 -potezne eko+ gs
    • W sumie też byłem za tym, żeby to gracze zdecydowali, kto gdzie chce grać, ale jak widzę co niektóre posty, to chyba jednak lepiej, żeby to Team zdecydował. Ostatnio nie było tragedii.

      @Ojczyznoslaw chyba Kassiopeię (x2) łączyli z jakimś x1 albo odwrotnie, w każdym razie Kassiopeia mi się jakoś tak kojarzy.

      Lwica jest boska :)
    • Niezniszczalny^ napisał(a):

      chlebektostowy napisał(a):

      Szanowny panie Art znajomy operator opowiedział mi o państwa planach związanych z fuzją która ma nastąpić. Proszę nie róbcie graczom krzywdy i nie łączciie uniwersów z różnymi parametrami !!! Gra ktoś sobie na speedzie floty x2 łączycie taki serwer z x3 i co wtedy?? jaki finalnie będzie speed? Czy dacie x2 czy x3 i tak jakaś grupa graczy zostanie ukarana a jak jedni i drudzy będą chcieli aby została ta sama prędkość floty co na ich wcześniejszym uniwersum ??? będziecie mnie zmuszac??? to po co robicie różne uniwersa z różnymi parametrami jak chcecie scalać wszystko do kupki ? ?? jak chcecie łączyć libre i aquarius to dlaczego nie macie pomysłu na uniwersum europa ?? na uniwersum libra jest prędkośc statków x2 a na aquarius x3 i na europie tez x3 to nie lepiej połączyć europe i aquarius ????? ?? dlaczego nam to robicie my sobie nie damy rady
      Libra z Aquarius? libra jest duzo starszym uniwersum, majacym wieksze zasoby floty oraz roznica pkt miedzy uniwersami jest ogromna, wydaje mi sie dorado, europa,cosmos oraz bella to uniwersa powstale mniej wiecej w tym samym czasie oraz majace podobne statystyki graczy oraz wartosci pkt poszczegolnyuch liderow uni, libra i aqua to tak jakby polaczyli virgo i wezn czy virgo i X, hehe smieszne, ciekaw jestem propozycji fuzji
      Gdy łączyli Wezn, Oberon, Izar itd. nie przeszkadzało GF czy kto za to odpowiada, że 5 flot z Oberonu złomuje całe Wezn + jakieś inne uni więc przewaga punktowa nie jest żadnym argumentem a teraz jeżeli zamierzają łączyć uniwersa o różnych prędkościach to tym bardziej będą mieli w nestle grocie kto ile ma pkt. Zamiast zrobić fuzję po staremu to bawią się w "hmmm może połączmy x1 x2 x3 x4 w jedno uni a jak komuś się nie podoba prędkość na uniwersum docelowym to nie musi grać" ale zaraz zaraz, to ma sens ! dzięki temu zmuszą graczy do korzystania z nowego przedmiotu aby poprzenosili się tam gdzie im "pasuje" a 1k anty na bank nie będzie kosztował :E :E :E no no "wymyśl potrzebę a następnie produkt który tę potrzebę zaspokoi" nie powiem udało się wam :E :E :E ci co sporo płacą gdzieś się pewnie poprzenoszą i będą grać a ci co nie płacą - nara i tak nic z was nie mamy :E :E
      Na Wezn już od jakiegoś czasu zakładamy, że zrobią koszyczek quantum, libra + słabsze uni w tym wezn i chcecie to grajcie, nie to nie a kto się będzie przejmował prędkością?? Od wiadomości arta minęło kilka ładnych miesięcy, mamy lipiec i kompletnie 0 dalszego info ani daty ani propozycji jak ma wyglądać łączenie uni. Żenua. Team w taki sposób podchodzi do graczy a później się dziwi że oni podobnie się odpłacają :E :E :E
    • Art napisał(a):

      Wciąż nic nie wiadomo :(
      z całym szacunkiem @Art nie wiem czy grasz jeszcze czy nie i nie wiem czy widzisz co się stało z Ogame??
      pisali na początku że płaczę na temat rangi Odkrywcy a teraz nikt, kompletnie nikt ze ścisłej topki nie lata bo się po prostu nie opłaca tracić czasu itp.
      nie potrzebna fuzja na Dorado mam konto górnicze (zbieracz) i skana dostaje raz na miesiąc lub dwa miesiące, czy taki był sens programistów jak tworzyli tę grę, czy Oni tego nie rozumieją że ta gra umiera, bo w końcu wszystkim się znudzi ciągłe pomnażanie "cyferków" a atakowaćnie będą, gdyż nie będą mieli szans z innymi Odkrywcami
      z Pusherami, multikontowcami, handlarzami i innymi nieuczciwymi graczami, można było powalczyćz Odkrywcami nie ma nawet promila szans, więc Fuzja po co fuzja ????

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • ZDOBYWCA1 napisał(a):

      Art napisał(a):

      Wciąż nic nie wiadomo :(
      z całym szacunkiem @Art nie wiem czy grasz jeszcze czy nie i nie wiem czy widzisz co się stało z Ogame??pisali na początku że płaczę na temat rangi Odkrywcy a teraz nikt, kompletnie nikt ze ścisłej topki nie lata bo się po prostu nie opłaca tracić czasu itp.
      nie potrzebna fuzja na Dorado mam konto górnicze (zbieracz) i skana dostaje raz na miesiąc lub dwa miesiące, czy taki był sens programistów jak tworzyli tę grę, czy Oni tego nie rozumieją że ta gra umiera, bo w końcu wszystkim się znudzi ciągłe pomnażanie "cyferków" a atakowaćnie będą, gdyż nie będą mieli szans z innymi Odkrywcami
      z Pusherami, multikontowcami, handlarzami i innymi nieuczciwymi graczami, można było powalczyćz Odkrywcami nie ma nawet promila szans, więc Fuzja po co fuzja ????
      Z drugiej strony... jeśli przeprowadzenie fuzji ma wyglądać tak jak aktualizacja gry do wersji 7.0, to może jednak warto poczekać trochę dłużej?
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • Moim zdaniem wersja 7.0 wprowadziła tyle patologii do gry, że to jest śmiechu warte i żadna fuzja już nic nie zmieni. Niestety niewykryte klony floty, klony sosu, bug z dopalaczami i stocznią, pajace którzy mają nawet po 10 kont do kupowania paliwa, statków - na bocie, lub ziomeczki prowadzące konta w zamian za pushowki na innych uniach. Walkarze operatorzy, którzy swoim znajomym pozwalają na wszystko plus ludzie z teamu, którzy mimo wszystko pozostają bezkarni... Nic a nic nie odmieni tego.... zróbcie fuzje, z miłą chęcią "oddam" moje konta :)
    • Muniek napisał(a):

      Tylko do kogo Ty piszesz 'zniszczyliście' bo nie rozumiem ?
      Nikt na tym forum nie miał nic do gadania, to musiałbys do GF dzwonic ;)
      po to jest community manager @Art lecz niestety ale zamiast coś robić to lubi ośmieszając autora posta odpowiedzieć mu zdawkowo bardzo lubię naszego top 1 z Nekkar lecz to jest przykład tego jak wygląda teraz gra w przeciągu kilku miesięcy zrobił konto które ma 2kkk pkt przed zmianą miał 300kk, oczywiście to nie jego wina lecz stała się wręcz karykatura gry, gdyż latając na same ekspedycje konto które ma ponad dekadę w tak krótkim okresie powiększyło się prawie dziesięciokrotnie czy to jest normalne?

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • Nie po to jest community manager, nic z tym nie może zrobić i nie mógł od początku.
      Community manager nie jest osoba decyzyjną. Może przekazać opinie graczy, na pewno do GF doszło duzo opinii z wszystkich kraji i tyle - wiecej polski team nie może.

      Jezeli zadajecie w kółko te same pytania do CMa - dlaczego ogame tak wygląda, dlaczego wprowadzono rynek, dlaczego ekspy są tak wysokie, czy takie mnozenie surki na expach jest normalne. Zaden z tych tematów nie jest do rozwiazania przez CMa. Nie to stanowisko.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • ZDOBYWCA1 napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Tylko do kogo Ty piszesz 'zniszczyliście' bo nie rozumiem ?
      Nikt na tym forum nie miał nic do gadania, to musiałbys do GF dzwonic ;)
      po to jest community manager @Art lecz niestety ale zamiast coś robić to lubi ośmieszając autora posta odpowiedzieć mu zdawkowo bardzo lubię naszego top 1 z Nekkar lecz to jest przykład tego jak wygląda teraz gra w przeciągu kilku miesięcy zrobił konto które ma 2kkk pkt przed zmianą miał 300kk, oczywiście to nie jego wina lecz stała się wręcz karykatura gry, gdyż latając na same ekspedycje konto które ma ponad dekadę w tak krótkim okresie powiększyło się prawie dziesięciokrotnie czy to jest normalne?
      Ale czy ktos tobie zabrania grac 24/7 puszcajac exp?
      nie? tak wlasnie tak czas zabrania a innym ten czas tego nie zabrania :)
      trzeba sie z tym liczyc kazdy gra ile moze.
    • Pan S napisał(a):

      Ale czy ktos tobie zabrania grac 24/7 puszcajac exp?
      nie? tak wlasnie tak czas zabrania a innym ten czas tego nie zabrania
      trzeba sie z tym liczyc kazdy gra ile moze.
      To wszyscy muszą teraz grać tylko jako odkrywcy?
      To po co są inne opcje?
      Grając Generałem ,czy Zbieraczem nawet 48 h na dobę ,nie masz szans na osiągnięcia takie jak u odkrywcy
      Czy to jest normalne
      Mniej ogarniętym podpowiem -NIE
      Pozdrawiam ja:)
    • Ruda napisał(a):

      Chyba trochę za bardzo zaczynacie się pieklić odnośnie połączeń nie mając oficjalnych informacji ;)
      Nie zostało nigdzie powiedziane ze x1 zostaną połączone z większym speedem. Nie szkoda Wam energii by spalać się na czymś co może zupełnie prawdą nie być?
      Jak już Art pisał wcześniej nasz plan fuzji nie jest ostateczną wersja łączenia i jeszcze wszystko może się zmienić.
      Jak już będzie oficjalne info to będzie to nie do odkręcenia. Nie po to coś jest wymyślane, żeby potem kaprysy graczy to zmieniały. Administracja jest mądrą więc nie wymyśliłaby przecież nic głupiego. Wdrażamy.