Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nie będę drążył tematu , krótka i szybka riposta:

      Immortal napisał(a):

      Statystyki Zagardy pokazują że nie ma sensu robić kolejnych unii x1. Ludzie lubią troszkę szybciej.


      Jakie statystyki to pokazują "suche cyferki ilości kont" , a może włodarzy bardziej cieszy ilość kupionej anty a tym samym wydanych realnych pieniędzy na tych kontach i właśnie poprzez to dalej będą powstawały uni x 1 , a ludzie jak widać lubią i szybciej jak Ty chcesz i wolniej .
    • Porównywanie jedzenia surowego mięsa do tworzenia speed uni jest nie na miejscu.
      A to dlatego, że podgrzewanie mięsa to był krok na przód, ale dlaczego usilnie chcecie mnie przekonać, że speed uni jest lepsze od x1. Jest po prostu szybsze, gra na nim wymaga więcej uwagi i czasu ale po co to porównywać skoro nie udowodnisz mi, że twoje uni jest lepsze.
    • Bl4ckWhite napisał(a):

      xaero32 napisał(a):

      Nie będę drążył tematu , krótka i szybka riposta:

      Immortal napisał(a):

      Statystyki Zagardy pokazują że nie ma sensu robić kolejnych unii x1. Ludzie lubią troszkę szybciej.


      Jakie statystyki to pokazują "suche cyferki ilości kont" , a może włodarzy bardziej cieszy ilość kupionej anty a tym samym wydanych realnych pieniędzy na tych kontach i właśnie poprzez to dalej będą powstawały uni x 1 , a ludzie jak widać lubią i szybciej jak Ty chcesz i wolniej .


      To co idziemy jeść surowe mięcho ?



      To nie ma na co czekać skoro jedzenie surowego mięsa wyszło z mody , a teraz technika poszła naprzód . Takim tokiem rozumowania uni x5 to też już przeżytek , więc teraz x10 a może x 20 w końcu XXI wiek mamy a najlepiej jakąś "ugamele" niech GF stworzy prędkość x 1000000. BEZ KOMENTARZA :dno:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xaero32 ().

    • Mari napisał(a):

      Porównywanie jedzenia surowego mięsa do tworzenia speed uni jest nie na miejscu.
      A to dlatego, że podgrzewanie mięsa to był krok na przód, ale dlaczego usilnie chcecie mnie przekonać, że speed uni jest lepsze od x1. Jest po prostu szybsze, gra na nim wymaga więcej uwagi i czasu ale po co to porównywać skoro nie udowodnisz mi, że twoje uni jest lepsze.

      Tak samo jak Ty nie jesteś w stanie udowodnić, że standard uni jest lepsze, to jak próba udowodnienia o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy...
      Zresztą to nie temat na takie wywody, ja Hydrze za grę podziękowałam, nie doczekałam fuzji.
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • w sumie chciałem x5 ale i na x5 już mi się nie chce, teraz liczy się w grze tylko hajs, "zezłomują Cie, to co kupisz nową flote za anty" teraz tak wygląda gra, za rok będzie falanga moona za 200k anty.. nowych nie przybywa, większość dobrych graczy odeszło..
    • Ayden napisał(a):

      w sumie chciałem x5 ale i na x5 już mi się nie chce, teraz liczy się w grze tylko hajs, "zezłomują Cie, to co kupisz nową flote za anty" teraz tak wygląda gra, za rok będzie falanga moona za 200k anty.. nowych nie przybywa, większość dobrych graczy odeszło..


      Pierdzielenie.

      Na jakiś uni był gość który co dostał złoma to kupował surowce - budował za nie flote i znowu był top 1.
      Baggio? Coś takiego..

      Ostatnio ZNOWU dostał złoma. Już nie jest top 1.
      Kasa kiedyś się kończy :)
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu
    • Mi nawet nie chodzi o te kupowanie surowców, bo mam na to wyrąbane, ale ciągle te same eventy, żadnych zmian w grze. Nic nie dodają to jak chcą utrzymać dobry online, w wielu grach twórcy starają się, żeby powstawały nowe rzeczy a tutaj tego nie ma tylko ciągle, obniżka na zakup anty, relokacja tańsza, jak i tak nie kupię to na co mi to.

      Co do samego tematu, to może i twórcy mają racje, łączenia muszą być rzadko żebyśmy docenili ich pracę, jakby były co miesiąc to nie było by to niczym niezwykłym.
    • Zgadzam się z Marim.
      Ciągle te same wyświechtane promocje na anty, dopalacze czy relokacje.
      Brak nowych budynków, badań, nowych rozwiązań.
      Te same obrazki, badania i mechanika gry.

      Co do łączenia uni to nie macie co drążyć tematu.
      GF musi łączyć serwery co kilka-kilkanaście miesięcy.
      Niby mają tyle różnych międzynarodowych społeczności itd a pewnie i tak używają do tego kilku gotowych skryptów.

      Gdyby łączyli co 2-3 miesiące to z 70 uni było by potem 16, potem 8, 4, a na końcu dwa.
      Wszystko trwałoby rok, półtorej i musieliby zamykać grę bo zyski by spadły.
      A tak zanim zrobią unifusion w grudniu może lutym, to przez ten czas ktoś kupi anty. Gracze wykupią dopalacze. Ktoś przeniesie planetę z księżycem za ileś tam anty.

      Lata świetności ta gra ma już za sobą, teraz to równia pochyła.
      Można się cieszyć, że w ogóle jest to łączenie - pamiętam jak kilka lat temu, gdy były cyferkowe uni a gra padała, zawsze wpadał ktoś na forum z świetnym pomysłem. Jest tyle uni po 800 graczy to połączmy po 5 czy po 10 w jedno. Pamiętam, gdy takie tematy były od razu zamykane przez zielonych modków - ba ten temat był na liście "tematów zakazanych" :D

      A teraz większość płacze kiedy to będzie, kiedy będzie.
      Wielu wieszczyło koniec tej gry po oficerach, po wprowadzeniu dopalaczy, po redesignie, po zmianie wyglądu forum, wreszcie po surowcach za anty.
      Zobaczymy.


      Teraz to GF boi się zrobić uniwersum z x3 albo z pzetem albo z 5 galami po 999 układów.
      Można by wprowadzić, że można mieć maksymalnie 5 księżyców. Albo jakieś komety, z których czerpie się surowce.
      Dodatkowe kopalnie na księżycach, gdzie były by aktywne przez 5 dni i można wydobywać 5 metalu na sekundę. Po wybudowaniu jakiegoś budynku 7 itd.
      Jakieś nowe statki szpiegowskie, rakiety nuklearne itd.
      Ta gra ma tyle możliwości do rozwoju, ale jedynym pomysłem GF jest dajmy surowce za anty.
      Potem będą pancerniki za anty.

      No i te nowe uniwersa.
      Takiego ani takiego nie zrobimy. Bo ...
      Nie będzie później z czym tego połączyć :D

      Wszystko GóFno warte :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez baaabuuu ().

    • Osoba, ktora zdecydowala, ze E i F przy najblizszym UF zostana pominiete powinna zawisnac za cojones po uprzednim nabiciu na widly.
      Ale przynajmniej wiadomo, ze nie ma juz sensu czekac na reanimacje tej padliny. Patrzac na obecne tempo laczenia ruszy sie cos dopiero w przyszlym roku a i to nie jest pewne bo byc moze znowu zostana pominiete. :E

      Chyba pora uplynnic aktywa i zorganizowac sobie za to przyzwoita popijawe :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez OnceAgain ().

    • Na chwilę obecną mamy to co mamy , więc czekamy dalej ...



      '' UniFusion faza VI - Hydra, Io, Jupiter (Rozpoczęcie: 02.06; Połączenie: 23-27.06)

      Szanowni Gracze!

      Mam przyjemność ogłosić potwierdzoną już informację dotyczącą kolejnej fazy UniFusion.
      W tym etapie zostaną połączone ze sobą 3 Universa.

      Hydra, Io oraz Jupiter, gdzie serwerem docelowym stanie się serwer Jupiter (70% złomu, ACS).

      Ilość wolnych miejsc na Universum Jupiter została ustalona na 1000. (Może zostać zwiększona jeśli zajdzie taka potrzeba)

      Rozpoczęcie procesu zostało zaplanowane na 2 czerwca. Proces połączenia serwerów na 23-27.06.

      Wasz OGame Team ''
      __________________________________________________________________________________________________________________________________
      Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
      E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
    • Czemu nie łączycie Leo z tą grupą uni, wcześniej pomysł się spodobał a teraz już nie? Nie lepiej połączyć o te parę więcej uni by całość dłużej żyłą, niż stworzyć twór, który zaraz znów obrośnie kurzem?
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • Czyli logicznie to układając kolejne UF to będzie połączenie fornax, electry i być moze kassiopei ktora teraz zostałą pominieta, a za jakis rok laczenia moze doczeka po okolo 100 osób na uniach Mizar/Leo oraz Nekkar.

      Umieli polaczyc 65universow w pół roku i tez byly tam 2 opcje do wyboru, a teraz nie moga zrobic czegos podobnego, tylko za przeproszeniem babrają się z tym jak z idiotą.
      I ludzie odchodza, bo nowe uni odstrasza czy to ustawieniami czy dodatkami ktore faworyzuja, a
      starsze to grobowce ktore zwiedzaja tylko turysci, a zasiaduja starzy archeolodzy...

      Super Moderator Cezarcfc:
      Ale słowa proszę jednak trochę mniej dosadne dobierać.
      :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

      ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
      U24
      U64
      GEMINI
      MIZAR
      NEKKAR

      ponad 200 ST

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez freelove ().

    • OnceAgain napisał(a):

      Osoba, ktora zdecydowala, ze E i F przy najblizszym UF zostana pominiete powinna zawisnac za cojones po uprzednim nabiciu na widly.
      Ale przynajmniej wiadomo, ze nie ma juz sensu czekac na reanimacje tej padliny. Patrzac na obecne tempo laczenia ruszy sie cos dopiero w przyszlym roku a i to nie jest pewne bo byc moze znowu zostana pominiete. :E

      Chyba pora uplynnic aktywa i zorganizowac sobie za to przyzwoita popijawe :)



      dobrze gada polac mu :)
      Silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :D
    • EccLestone napisał(a):

      Nie ma sie co goraczkowac :) LEO MIZAR NEKKAR polaczą na przelomie Grudzien 2014/Styczen 2015 :)


      chciałbym by tak było, ale jak już napisałem starszymi universami sa electra fornax i kassiopeia, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa to właśnie te universa będą połączone za około pół roku.
      A my możemy się bawić, ale sami.
      :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

      ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
      U24
      U64
      GEMINI
      MIZAR
      NEKKAR

      ponad 200 ST
    • lenin napisał(a):

      Patrzac na obecne tempo laczenia ruszy sie cos dopiero w przyszlym roku a i to nie jest pewne bo byc moze znowu zostana pominiete.


      Jaki policzyłem to jest 31 uni.
      Jak połączą Hydrę, IO i Jupiter to będzie 29.
      Przez pół roku otworzą kolejne 2 może 3 uniwersa.
      I znów łączna liczba uni będzie koło 30.

      Nie dziwotka, że robią łączenie co pół roku. Mogliby co miesiąc ale wtedy uni byłoby 15 czy 10.
      Draco łączyli z 60tką i 50tką w czerwcu/lipcu 2013 to następne pewnie będzie w 2018 :D
    • Może dałoby radę zrobić cos na kształt migracji miedzy uniwersami za odpowiednią opłata.
      Na przykład za 1 000 000 antymaterii i możesz sie przenieśc na inne dojrzałe uniwersa - 1, 67, 68 ? lub zrobić jakiś algorytm żeby zbyt rozdmuchane konta nie latały po młodych uniwersach i uzależnić to np od średniej z top100 Parametry uniwersum zostawić bez zmian jako wybór dla graczy, ograniczyć migrację do jednej na np 3msc.
      Problem pozostaje ze złomowaniem floty, przenoszeniem sie na mniejsze uni i odbudowa ale to wszystko ciągnie kasę dla firmy wiec GF powinno iść na taki sponsoring a i pewnie w grze byłoby ciekawiej.

      Btw kiedy łaczenie u67 bo pustki sie robią :D
    • Sarmik napisał(a):

      Czemu nie łączycie Leo z tą grupą uni, wcześniej pomysł się spodobał a teraz już nie? Nie lepiej połączyć o te parę więcej uni by całość dłużej żyłą, niż stworzyć twór, który zaraz znów obrośnie kurzem?



      Art?
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
    • Szkoda, że Art nie wypowiada się ostatnio na temat łączenia uni i że nie jest w stanie załatwić nam tego co chcemy. Nasze "wołanie o pomoc" nic już tu nie znaczy i nie mam pretensji tutaj do Arta, bo jak widać, jego zdanie i zarazem nasze nie ma tutaj większego znaczenia, ale szkoda, że GF ma nas w dupie...