Porozmawiajmy na temat UniFusion

    • Sebidin napisał(a):

      ze spica na virgo. Nick Sebidin. Ticket wyslalem rano
      Na Virgo doszło konto o takim nicku:
      2018-10-29 X > Sebidin

      Porównanie punktów tego konta z Twoim na Spica (co druga liczba to top więc różni się bo spadłeś:P)
      Punkty Virgo:2018-10-295254.570.4443947.830.241366.540.6355331.146.0861373.331.519977.965.19317183.78129736.144
      Punkty Spica:2018-10-292754.570.4442347.830.241226.540.6353071.146.086733.331.519497.965.1939883.78116136.144
      Różnica00000000



      Twoje konto zostało skopiowane?
      Nie masz nic w lobby?
      Ja je w swojej historii widzę i łącząc ręcznie konta przed i po fuzji połączyłam je jako skopiowane. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • milix napisał(a):

      Standardowo.
      No i po darmowych przenosinach. Kto sobie trzymał z poprzedniego uf dostał fige z makiem. Szkoda że gracze nie wiedzieli bo jak miał jedne przeniesienie i trzymał w razie W to mógł to wykorzystać wczesniej. Miały być dla wszystkich.
      Ogólnie to te 2 darmowe relokacje miały być tylko dla tych z uni docelowego? Bo ja też je dostałem, mimo, że z niego nie jestem. Miałem 4 relokacje, ale zaraz po fuzji je wykorzystałem- dobrze myślę, że GF napisało jakiś prosty skrypt, który przyznawał 2 darmowe relokacje każdemu, kto ich nie miał na koncie (stąd też je dostałem, a wiem też o innych osobach), a Ci którzy mieli jakieś przenosiny zostali pominięci? Jeśli tak, to dopiero się burdel zrobi :D
      Uni Polaris
    • thomek205 napisał(a):

      milix napisał(a):

      Standardowo.
      No i po darmowych przenosinach. Kto sobie trzymał z poprzedniego uf dostał fige z makiem. Szkoda że gracze nie wiedzieli bo jak miał jedne przeniesienie i trzymał w razie W to mógł to wykorzystać wczesniej. Miały być dla wszystkich.
      Ogólnie to te 2 darmowe relokacje miały być tylko dla tych z uni docelowego? Bo ja też je dostałem, mimo, że z niego nie jestem. Miałem 4 relokacje, ale zaraz po fuzji je wykorzystałem- dobrze myślę, że GF napisało jakiś prosty skrypt, który przyznawał 2 darmowe relokacje każdemu, kto ich nie miał na koncie (stąd też je dostałem, a wiem też o innych osobach), a Ci którzy mieli jakieś przenosiny zostali pominięci? Jeśli tak, to dopiero się burdel zrobi :D
      if(relokacja ==0)
      {
      relokacja=relokacja + 2;
      }
      else
      {
      printf("Trzeba było nie chomikować relokacji");
      }

      #jestę_programistom

      @FILU DTki już dotarły?
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • Qnick napisał(a):

      if(relokacja ==0)
      {
      relokacja=relokacja + 2;
      }
      Tak jest krócej i czytelniej:

      if(relokacja==0)
      relokacja= 2;

      buziaczki!

      @Sebidin
      Sio w tickety!

      edit:
      której oczywiście ale nie najkrócej bo jeszcze ?: :X
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • "Szanowni Gracze,

      Uprzejmie informuję, że w środę gospodarze na Universach docelowych otrzymają dwie darmowe relokacje, a także na wszystkie aktywne konta doręczymy 5 dni oficerów/komandora za minione problemy z fuzją.

      Wasz Zespół OGame"

      Mając na uwadze powyższe, @Art , oczekuję przyznania przedmiotowych relokacji na moim koncie uniwersum Nekkar. Ponadto żądam wyjaśnień, dlaczego zostałem wprowadzony w błąd, a także wyciągnięcia konsekwencji wobec osób, które zarządzają polityką informacyjną na przedmiotowym forum.
    • Jeszcze mam taką drobną uwagę a propo fuzji. Wczoraj zalogowałam się na starego maila i z zaskoczeniem odkryłam, że posiadam konto na uni Wasat, a więc obecnie zostało przeniesione na Librę. Nie dam sobie ręki uciąć, że nie kupiłam tam nigdy anty, w przeciwnym razie już wieki temu powinno zostać usunięte i myślałam, że tak się stało. Chyba, że to jakieś czary GF, że nikt kont będących na urlopie jednak nie usuwa :D Zaryzykowałabym odzyskanie tego konta za pomocą lobby, ale widząc co się dzieje nie zaryzykuję, bo jeszcze mi zablokuje inne konto. Także przepraszam, że zajmuję miejsca w układzie :P
    • ciap napisał(a):

      A czasowo też średnio bo męczę się z stroną.
      A o mnie zapomniała :bicz:

      Pisali, że będa ściągnięte urlopy z idlaków po zakończeniu procesu UF, być może jeszcze nie zakończyli procesu i jeszcze jakieś niespodzianki nas czekają.


      ciap napisał(a):

      Sam mi kazałeś zrobić stronę!
      Za pomówienia >
      Nie kazałem tylko raczej pomogłem w znalezieniu hostingu odpowiedniego dla Twoich zasobów.
      Miałaś mi coś sprawdzić wczoraj a do dzisiaj nie odpisałaś na PW.
      Więc to nie pomówienia @ciap :bicz:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

    • Witam
      No nie wiem czy w ogóle skończyli UF, sporo fajnych kont z okolicy zniknęło i ani po nich śladu ani widu,jak poprzenoszono głównie wiecznych urlopowiczów to ja gratuluję bo na to mi wygląda.
      Mam nadzieję ,że się mylę ale na razie macie niezły bałagan.Nie dziwię się ,że ludziska mają pretensje ,obiecujecie darmowe relokacje dla każdego konta gospodarzy ,a potem minusujecie ich ilość w zależności od tego ile kto zachował z poprzedniej UF.Obiecujecie ,że przeniesiecie wszystkie konta ,a przenosicie część ,już nie wspomnę że tak długie zwlekanie z uruchomieniem ich to porażka .Ciekawe jaki szum by był jakby wprowadzono zakaz złomowania dopóki nie zakończycie procesu UF. W tej chwili część graczy już sobie gra tak jak chce ,a część czeka i czeka i czeka ,a ja kurna cierpliwy jestem ale bez przesady.Rozumiem ,że mają tam jakieś problemy ,zawiłości ale powinni dawać więcej informacji ,a nie mieć nas w ....poważaniu.
      Pozdrawiam ja:)
    • Witam serdecznie.
      Kiedy w końcu zostaną ściągnięte Urlopy byłym idlakom sprzed Uni Fusion?

      Jak patrzę na obecne farmy, to aż mi się płakać chce. Nie żebym coś miała do farm na Uni Virgo, ale muszę przyznać, że na Uni Spica byli o wiele lepsi idlerzy.
      Poza tym na Virgo przed Uni Fusion było 5 galaktyk, natomiast na Spicy i Nusakan po 7, na Virgo po fuzji zrobili 6 galaktyk. No więc w 6 gali nie ma w ogóle farm :/ nie liczę tych (i) oraz graczy przeniesionych przymusowo z 7 do 6 gali.
      "Zegar Tyka...
      Planeta Umiera...
      Zwierzęta Płaczą...
      Rzeki Krzyczą...
      Nie Słyszycie ?
      Żar Zabija..."__________________________
      UniTOPoddo
      Spica4702.05.1724.10.18U-F
      Virgo6024.10.18terazoff
      Fenrir10006.01.19terazoff
    • @Art , uprzejmie powtórzę pytanie, kiedy otrzymam 2 darmowe relokacje na swoim koncie uniwersum Nekkar, zgodnie z przyrzeczeniem z 29 października 2018?

      "Szanowni Gracze,
      Uprzejmie informuję, że w środę gospodarze na Universach docelowych otrzymają dwie darmowe relokacje, a także na wszystkie aktywne konta doręczymy 5 dni oficerów/komandora za minione problemy z fuzją.
      Wasz Zespół OGame"

      Oczekuję wyczerpującej odpowiedzi w przedmiotowym temacie.
    • Boba Fett napisał(a):

      @Art , uprzejmie powtórzę pytanie, kiedy otrzymam 2 darmowe relokacje na swoim koncie uniwersum Nekkar, zgodnie z przyrzeczeniem z 29 października 2018?
      Napisz zgłoszenie.
      Ale podejrzewam, że skoro ich nie dostałeś to:

      kmlody84 napisał(a):

      @Maniak87, bo każdy kto miał 0 relokacji (nawet jak miał jakieś i wykorzystał), dostał 2 darmowe. Taki algorytm.
      To zapewne jest odpowiedź na Twoje zapytanie.
    • Drogi Panie @Art , nie widzę powodu pisać do nikogo innego "zgłoszenia", ponieważ to Szanowny Pan oświadczył 29 października 2018 roku, co następuje:

      "Szanowni Gracze,
      Uprzejmie informuję, że w środę gospodarze na Universach docelowych otrzymają dwie darmowe relokacje, a także na wszystkie aktywne konta doręczymy 5 dni oficerów/komandora za minione problemy z fuzją.
      Wasz Zespół OGame"

      Nie jakiś anonimowy członek supportu, tylko właśnie Pan, osobiście. Zatem to Pana pytam, dlaczego nie otrzymałem publicznie przyrzeczonych dwóch darmowych relokacji? Właśnie od Pana oczekuję wyjaśnienia przedmiotowej sprawy oraz wypełnienia w/w przyrzeczenia.
      Powoływanie się przez Pana na wypowiedzi innych użytkowników forum uważam za niepoważne. W swojej w/w wypowiedzi nie wspominał Pan w żaden sposób o ewentualnych obostrzeniach.
      Nie wierzę, że kłamałby Pan publicznie.

      Z wyrazami szacunku

      Boba

      //Art: Zachęcam do kontaktu poprzez Support, tak jak to napisałem wcześniej.
    • No sąsiad już mi się podobasz :D
      GF nie odwalił chyba jeszcze większego gniota, nie dopracowali lobby przed fuzją, na palcach idzie policzyć "nowych" na nekkar.. Jak na ten poziom porażka totalna, jednym słowem "Niemiecka precyzja" :quasi:
      Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
      Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
    • Puck napisał(a):

      Gregory* napisał(a):

      @Art jest jakaś szansa na ankietę na Nekkar odnośnie podniesienia eko?
      @Art pisał że za pół roku da ankiete

      Dokładnie to Art napisał w temacie o unifusion w DiD Nekkar:

      Art napisał(a):

      Mogę się zgodzić z takim rozumowaniem i po prostu wstrzymam się z jakimikolwiek zmianami na Uni przez powiedzmy pół roku?
      Nie wiem czy to jest pytanie, stwierdzenie, obietnica czy groźba.


      Wiem natomiast, że Art napisał też, w tym wątku na forum, poniższe opinie.

      Art napisał(a):

      Co do ankiet, uważam, że każde docelowe univeesum ma prawo do ankiety o konfiguracji właśnie z powodu napływu graczy i gracze Nekkara powinni być tego świadomi.

      Art napisał(a):

      Proces fuzji jeszcze się nie zakończył. O tym kiedy i czy w ogóle przeprowadzę ankietę na Nekkar będę myślał w listopadzie.

      Art napisał(a):

      Napisałem wyraźnie, że tematem ankiet zajmę się po fuzji. Więc nie zarzucaj mi ignorancji, skoro sam nie śledzisz tego co piszę.
      ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
      ilość zwycięskich RW - prawie 0
      skill - 0

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hasseu1 ().

    • Prorok napisał(a):

      To należą się te dodatkowe dwie relokacje czy nie? Bo co prawda jeszcze swoich nie wykorzystałem, ale nie otrzymałem dwóch dodatkowych.
      Dostali tylko ci, którzy nie mieli żadnej relokacji dostępnej np z ostatniej fuzji.

      cichah2o napisał(a):

      A ja mam takie pytanie:

      Czy Ci co nie dostali dodatkowego badania, budynku lub statków w stoczni, dostaną takie?
      Nie.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • "//Art: Zachęcam do kontaktu poprzez Support, tak jak to napisałem wcześniej."

      Szanowny Panie @Art , a ja, jak wspominałem wcześniej, nie mam zamiaru wysłuchiwać od anonimowego członka supportu pokrętnych wyjaśnień.

      Uprzejmie informuję, że pańskie zachowanie wyczerpuje ustawowe znamiona czynu, określone w art. 919 § 1 i § 2 Kodeksu Cywilnego (Dz.U.2018.0.1025 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r).

      Jeżeli Panu brak odwagi przyznania się do popełnionego błędu, proszę mi wskazać w swojej wypowiedzi z 29 października 2018 roku fragmentu dotyczącego wyjątkowości okoliczności, wykluczających przyznania przedmiotowych dwóch darmowych relokacji.

      Pan jest jedyną osobą odpowiedzialną za niewypełnienie przyrzeczenia publicznego. Reasumując, oczekuję właśnie od Pana wyjaśnienia rzeczowej sytuacji oraz dokonania zadośćuczynienia, zgodnie z pańską wypowiedzią.

      z wyrazami szacunku

      Boba
    • cichah2o napisał(a):

      A ja mam takie pytanie:

      Czy Ci co nie dostali dodatkowego badania, budynku lub statków w stoczni, dostaną takie?
      Nikt nie dostał dodatkowego badania, budynku czy stoczni, GF zrobiło wiele błędów przy fuzji, ale nie rób sztucznych prowokacji i nie siej zamętu wśród innych

      Boba Fett napisał(a):

      "//Art: Zachęcam do kontaktu poprzez Support, tak jak to napisałem wcześniej."

      Szanowny Panie @Art , a ja, jak wspominałem wcześniej, nie mam zamiaru wysłuchiwać od anonimowego członka supportu pokrętnych wyjaśnień.

      Uprzejmie informuję, że pańskie zachowanie wyczerpuje ustawowe znamiona czynu, określone w art. 919 § 1 i § 2 Kodeksu Cywilnego (Dz.U.2018.0.1025 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r).

      Jeżeli Panu brak odwagi przyznania się do popełnionego błędu, proszę mi wskazać w swojej wypowiedzi z 29 października 2018 roku fragmentu dotyczącego wyjątkowości okoliczności, wykluczających przyznania przedmiotowych dwóch darmowych relokacji.

      Pan jest jedyną osobą odpowiedzialną za niewypełnienie przyrzeczenia publicznego. Reasumując, oczekuję właśnie od Pana wyjaśnienia rzeczowej sytuacji oraz dokonania zadośćuczynienia, zgodnie z pańską wypowiedzią.

      z wyrazami szacunku

      Boba
      Haha stary, ale jak już piszesz takie pismo to sam przestań być anonimowy (co zarzucasz @Art ) i podpisz się imieniem i nazwiskiem, szczyt hipokryzji :D
      Uni Polaris