ACS; tatkojmb i Nastrro i Marta [SCS], Goku [GRS] vs Nairda - 17124,03% top1 acs

  • Andromeda [1]
  • Gratuluje nowego top 1 ACS bo % ładny i zysk przyjemny

    ogolnie to wbijam w historie z tym kontem związana, tak jak Nasto wyskanował tak i ja dostałem cynk niestety spałem bo pewnie bym sie dołożył do lotu

    konto prosiło sie w recki i to co chciało to dostało

    może GO sie tym zajmie a może nie tego sie dowiemy z czasem
  • Goku7 napisał(a):

    Ale Ty jesteś nazz fałszywy ! Pushujesz sie na elce, wypisujesz takie rzeczy na gg i chcesz zwalić na mnie winę? ! Jesteś człowieku żenujący. Ja mogę wkleić rozmowy, proszę bardzo ! Masz to jak w banku pusherze z elektry. Dałeś konto dla człowieka na elce w zamian ze wystawi Ci calą flotę i zgarniesz 3kkk SURÓWKI !! nawet napiszę jak chcesz jaki nick ma konto, top !!

    Masz to jak w banku i Ty mnie osądzasz to niech GO sprawdzi kto to zrobił, proszę bardzo ! Boli, że z SCS poleciałem nie? Złodziej, złodziejem pozostanie i to Ty jesteś zerem ! Tyle razy pisałem zrób coś bo w końcu konto całkiem przejmą albo flotę rozwalą, a ty odpisywałeś "No to ciach czyzby wiedziałeś do czego dojdzie? ;] jesteś tak fałszywy jak twoja prymitywna wypowiedź. Juz wiem kto to zrobił to byłeś TY ze swoimi przekrętami ! i chciałeś wystawić konto i zrzucić na mnie winę? niestety rozwalił flotę sojusz z SCS + GRS :)! To już wiem dlaczego konto mi oddałeś tak lekko.

    Twoje opowiastki są żenujące :E o 10 rano bylem na koncie i zmieniłem nick i sam mówiłeś by wstawić w nicku jeszcze email który cofał "ktoś" przez cały czas, może Ty ;> :>

    Nie będę się zniżał do twojego poziomu człowieku. Mózg to Tobie, KRK i komuś jeszcze wyżarło, a mnie chcesz w coś kopać. Skoro niby ja zmienilem haslo i wystawiłem flotę to ciekawe dlaczego nie przypomnieliście sobie hasła na mailu, do mnie ten motyl304@interia.pl nie należał, mogę dać screeny z poczty ile to razy zmieniałem email, a do tego to Ty przez swojego kumpla rumpla mnie poinformowałeś, że urlop zdjęty, a ja siedziałem po od rana już na swoim koncie :) a potem bylem tak jak teraz u kobiety gdzie ma stale IP :) i gubisz się zerze.

    Zgubiła Cię żądza cyferek ;] albo twoje nieczyste interesy ;) ciekawe czy teraz zezłomujesz konto na elce z topki, które szykowane jest dla Ciebie co? tak, dowiedziałem się o tobie dużo przez ten tydzień i poznalem jak fałszywy jesteś!I Szczęście w nieszczęściu, ze olalem te konto po 2-3 dniach i 1 ST grania i puściłem na urlop az do kiedy widocznie je zdjęliście bo może interesy nie wyszły i ktoś je wystawił, a winę zrzucić na mnie, żenada błaźnie. Jak to ktoś napisał pro elo elo graczu ze swoim pushowaniem się na elce.

    A co do ostatniego twojego zdania to podkreślasz to co napisałem :) tylko, że to Hypno napisało do mnie i tak samo jak Ty, a nie ja do nich tak jak do SCS. Jakoś nikt nie poleciał od Ciebie, push nie wyszedł i złość :E "Z SCS NIE LEĆ" Będę w domu to wkleję rozmowy i to o elce też :O to konta już sobie nie zezłomujesz ani gwiazdek ani 3kkk surki przejdzie kolo nosa ;P Obrócileś wszystko przeciwko mnie razem ze swoją bajką. A do Pana Owocka to zostaleś na poziomie podstawówki,a regulaminu ani zasad gry nie znasz z wyssanymi z palca animozjami. Jeżeli ktoś cofa email możesz znowu ustawić swój, a on cofał codziennie. Polemizować z Tobą nie będę także na inne tematy bo twoja wypowiedź o Tobie świadczy.
    Mistrzu , nie rozmawiamy tu o elektrze tu mamy andromedę

    To co zrobiłeś świadczy o Tobie gdyż ja wiem kto hasło na koncie zmienil wczoraj bezpośrednio po zmianie nicku i urlop zdjał

    czego jak mniemam operatorzy jeszcze nie zauważyli :E

    /Wulgaryzmy
    Pajhi
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • nazghull napisał(a):

    Mistrzu , nie rozmawiamy tu o elektrze tu mamy andromedę

    To co zrobiłeś świadczy o Tobie gdyż ja wiem kto hasło na koncie zmienil wczoraj bezpośrednio po zmianie nicku i urlop zdjał

    czego jak mniemam operatorzy jeszcze nie zauważyli :E

    Zdziwisz się :) bo konto o 10 było na urlopie jak zostal zmieniony nick o czym wiedzialeś, a ja już przed 11 siedziałem na swoim i na tamte nie wchodziłem więcej :E Andromeda czy Elektra człowieka nie zmienisz :) po raz kolejny sie przyznaleś.
    Albo udajesz głupiego albo nie wiesz kto zmienił naprawdę hasło i zrzucasz na mnie wine :E spadasz w dół :)

    Tracić czasu na konwersację z Tobą nie będę.
    Wszystko w dwoch dłuższych postach napisałem. Dla marty na gg też opisałem. Załuje, że byłem w tym planie tylko pionkiem na ktorego miała spaść wina jak widocznie konto zezłomujecie. Ale goku zrezygnował z konta po 2-3 dniach liczać, że wyjasnisz sprawę mailem ale niestety widocznie chodzilo o co innego, a czarny kon nazza padł więc szach mat.
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • w sygnaturze nie zapomnij zmienić że masz top1 ACS na andromedzie :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • nazghull napisał(a):

    w sygnaturze nie zapomnij zmienić że masz top1 ACS na andromedzie :D

    Kolejna prawda :) boli złom z SCS :D a ustawie :) przynajmniej czyste, a nie jak twoje ;D leć i myśl co zrobić aby nadal konto na elce zezłomować i surke zarobić :) bo skończy się jak tutaj, ktoś z twoich Cię wystawi :E

    "Kończ waść wstydu oszczędź"
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • nie wiesz do czego nawiązac?

    sam kończ bo wstydu juz sobie nie oszczędzisz
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • No cóż, miałem racje żeby nie lecieć ;) Sprawa była dziwna od początku, dlatego wolałem się nie mieszać. Miałem dość mało informacji na ten temat więc mogłem wyciągnąć złe wnioski, ale nie zagłębiałem się w to bo Ogame już mnie średnio interesuje. Nie będę sie rozpisywał bardziej o swoim zdaniu na temat ST bo ono i tak nic nie wnosi. Bana też nikt nie dostanie bo tak pracuje GO niestety. Ekipie atakującej i tak gratuluje starcia, aczkolwiek trzeba było walnąć we trójkę i było by bez kłopotów;)

    Kończ waść wstydu oszczędź

    Nie żebym się wtrącał ale zapoznaj się z genezą cytatu :)

    (Solo - 1 529,93% : ACS - 11 114,15%)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Biały Wilk ().

  • HE HE HE!
    Coraz ciekawszy ten temat :)
    Najpierw to Marta wypowiada się na temat tego jaka to Ona jest uczciwa - jakby to nie Ona dostała bana za to że oszukiwała! Co za hipokryzja. :)
    Ale coraz więcej dowiadujemy się o uczciwości graczy i ilości zasiadaczy. Czy team tego nie widzi albo nie może sprawdzić? Pozdrowienia dla "uczciwej" Marty i graty pięknego ST.
    :)
    Co za ludzie :)
  • jako ze się nie do końca orientuje czy jeśli zmieni się konto, powiedzmy z konta A na B, to czy na to konto A przypadkiem regulamin nie zezwala powrócić dopiero po 33 dniach ?
    pytam bo Goku publicznie przyznał że wrócił na "stare konto"
    i pytanie do Goku jesli konta nie kupiles tylko dostales a potem chciano ci je odebrac ( w koncu to nie ty je budowales) to czemu ogolociles je z surki ? w imie jakiej logiki ? Co innego jak bys je jednak kupil wtedy byla by to proba ratowania źle zainwestowanej gotówki.

    Ekipie SCS gratuluje zgrania , i tu akurat nie widze nic nieczystego, rownie dobrze poleciec moglo Hypnosis (moze dobrze ze sie tak nie stalo)



    P.S. Jakie sa stawki za konta może i moje sprzedam ;]

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez pierwsza_dama ().

  • Ogame to miała byc gra dla przyjemnosci, dla frajdy i zabicia czasu, a to takie akcje sie tworzą :( naprawde grac sie odechciewa...radze wam zzostawic to bo po co jeździc po sobie skoro i tak sie nie znacie? piwka sie napijcie, drinka ;) pozdrawiam wszystkich grających i bawiacych sie OGAME!!


    SOLO: 1264,6 % ACS: 7575, 59 %
  • no dama dobrze mowisz tylko jest taka sprawa ze goku kupil konto za 500 zl i takie wiesci chodza po calym uni akurat i to ze bylo na sprzedaz tez nie jest tajemnica i wie wiele osob
    a co do marty to dobrze ktos wyzej napisal sama swieta grasz jakbys nigdy nic nie zrobila --moze pokazac ci pregierz jak wyglada co??

    jeden wielki walek jest poprostu i tyle a moze to konto zostalo skradzione 1 wlascicielowi typu krk a reszta tylko sie bawila i przekazywala z reki do reki bez wiedzy wlasciciela bo te akcje z surowcami danymi i meilami to naprawde rece opadaja
  • Wpiszę się po raz kolejny.

    Niestety z perspektywy czasu nie potrafię na 100% określić jak było naprawdę. Podejrzewam jednak, że Goku i Nazz mają pewne sprawy do ukrycia, które teraz powoli wypływają. Niestety w momencie wylotu takiej wiedzy nie mieliśmy. Teraz żałuję, że nie polecieliśmy w 3, bo to chyba byłoby najlepszym rozwiązaniem tak dla nas jak i dla samego Goku. Stratny najbardziej byłby Nazz, ale stratny jak widać byłby w kazdej okoliczności (przy okazji życzę powrotu do zdrowia i jako zwykły obywatel dziękuję za poświęcenie). To, że poleciał Goku biore na siebie - Marta i Nastrro byli przeciwni temu od poczatku. Dałem słowo, ze Goku poleci jeszcze zanim zaczęło to ostro zalatywać tym bardziej, że Goku mocno nalegał na jego udział. Pisze tu za siebie bez konsultacji z Martą i Nastrro - jeżeli GO uznałby, że powinnnismy oddac złom ja zrobię to bez zalu. Co więcej, w takich okolicznościach nawet nie widziałbym potrzeby wpisywania starcia do rekordów andromedy. Co do samego lotu jako takiego uważam, że słusznie polecieliśmy. Nazz publicznie napisał, że konto miało być złomowane przez Butchera i oko, co było załatwione, albo w trakcie załatwiania, a złom odesłany do GO. Chcę wierzyć, że w przypadku Butchera jest to jak najbardziej możliwe, ale nie wierzę, że oko poleciałby gratis - za długo go juz na tym uni znamy. My, a szczególnie Marta i Nastrro nie mamy tu sobie niczego istotnego do zarzucenia. Gdyby nie to, że Goku do mnie zagadał i tak bysmy zauważyli, ze na koncie obroncy nikogo nie ma i polecielibysmy tak jak to zrobiliśmy, bo zobaczylismy złoma na tym koncie i potem jeszcze drugiego złoma na st zrobił Nastrro zanim polecielismy na flotę główna. Lot by się odbył mniej wiecej tak jak sie odbył nawet bez rozmowy z Goku. Cała otoczka się porobiła przez udział Goku, ale to juz opisałem na poczatku posta.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Znowu Wam się o Marcie przypomniało i jej banie? Jak chcesz być taki dokładny, to proszę, pokaż mi ten pręgierz i mój ban... :D To nie temat o mnie - ja się nigdy nie puszowałam, nie handlowałam kontami, w tej kwestii jestem okazem uczciwości, więc nie widzę tu żadnej hipokryzji... I BŁAGAM, nie mówmy więcej o moim banie, bo cytując Nazza: mam ochotę zwymiotować, ale nie ma w co :D

    I tak, dama ma rację - zasady mówią o 15 dniach. Goku przesiadał się z konta na konto, ale jeśli faktycznie ktoś zmienił passy, to w pewnym sensie okoliczności go do tego zmusiły i trudno powiedzieć, jak to się ma do tej zasady.

    Powyzywaliśmy się, powyrzucaliśmy sobie wszystkie niechęci, powytykaliśmy błędy, teraz proponuję pójście spać :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • prawda jest taka goku kupil konto nic nie mogl na nim zrobic wyslal sobie surowce pozostawial tylko zeby nie robic podejrzen dal flote na 2g zeby atakujacych bylo wiecej bo jak wiadome zawsze flota stala w 8g a tam nikt tak predko by nie dolecial i nie zezlomowal wiec samo przez siebie duzo mowi wiec na koncu postanowil ze jak nie moze on grac to nazz tez wiec zebral ekipke i polecieli na gotowca taka jest moja wersja ale jak bylo dowiemy sie....pozdrawiam
  • Hellboy666 napisał(a):

    prawda jest taka goku kupil konto nic nie mogl na nim zrobic wyslal sobie surowce pozostawial tylko zeby nie robic podejrzen dal flote na 2g zeby atakujacych bylo wiecej bo jak wiadome zawsze flota stala w 8g a tam nikt tak predko by nie dolecial i nie zezlomowal wiec samo przez siebie duzo mowi wiec na koncu postanowil ze jak nie moze on grac to nazz tez wiec zebral ekipke i polecieli na gotowca taka jest moja wersja ale jak bylo dowiemy sie....pozdrawiam

    Brawo inteligencji :) zabójcza, boki zrywać. Nie dałem za konto nawet 1 zł :E Konto mocniejsze ma prawo wysłać słabszemu surowce i przesłałem owszem, wydobycie oraz zarobek z ST, które zrobiłem i tam mniniST. Skoro zmieniał email to żal nie skorzystać było, a końcówka twojej opowieści to jak marne Science-Fiction. Sam zrezygnowałem z gry na tym koncie po 2-3 dniach bo jaja były niesamowite, a to, że jakiś "bez rozumu" sądzę, że kolega nazza z którym interesy nie wyszły zdjął urlop i zapomniał fsa zrobić licząc, że flota będzie stała całą noc był w błędzie. I ciekawe kto rano napisał z tego konta jak wyżej tatko napisał pw :) skoro ja ciągle jestem na swoim koncie :) logi niech sprawdza i wyjdzie czarna owca. Wtedy szczena wam opadnie.

    pozdrawiam krzykaczy :E 8-)
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Goku7 ().

  • Hellboy666 napisał(a):

    prawda jest taka goku kupil konto nic nie mogl na nim zrobic wyslal sobie surowce pozostawial tylko zeby nie robic podejrzen dal flote na 2g zeby atakujacych bylo wiecej bo jak wiadome zawsze flota stala w 8g a tam nikt tak predko by nie dolecial i nie zezlomowal wiec samo przez siebie duzo mowi wiec na koncu postanowil ze jak nie moze on grac to nazz tez wiec zebral ekipke i polecieli na gotowca taka jest moja wersja ale jak bylo dowiemy sie....pozdrawiam
    Hell mylisz się rakietowałem to na 8g. Waliłem ze 3h rakietami ale ktos wtedy lognał mi sie na konto i zaczał odbudowywac przeciw rakiety.

    Ja miałem do niego 25 i 80us, Tatko 80, Marta 130, NoName tez cos koło tego. :)

    zerknij czasem w gale. Wywaliłem chyba z 500 RMP wtedy
  • Witam wszystkich, starcie bardzo ładne a co do uczciwości biorących udział w tym ST to nie nam to oceniać, chociaż mamy do tego prawo :) ale czy warto ??
    To tylko gra !!!




  • prawda jest taka goku kupil konto nic nie mogl na nim zrobic
    wyslal sobie surowce pozostawial tylko zeby nie robic podejrzen dal
    flote na 2g zeby atakujacych bylo wiecej bo jak wiadome zawsze flota
    stala w 8g a tam nikt tak predko by nie dolecial i nie zezlomowal wiec
    samo przez siebie duzo mowi wiec na koncu postanowil ze jak nie moze on
    grac to nazz tez wiec zebral ekipke i polecieli na gotowca taka jest
    moja wersja ale jak bylo dowiemy sie....pozdrawiam


    Te adwokacie jakiś ty wszechwiedzący, jeszcze mi powiedz czy masz dostęp do mojego konta skoro tak twierdzisz??

    po 2 wytlumacz mi jak moge sprzedać konto które nigdy nie było moją własnością???

    Temat:
    Kradzież konta
    Skarga


    Serwer:
    Andromeda


    Nazwa konta:
    NaZz/Goku/Nairda


    Załącznik:
    0



    Status:
    Zgłoszenie zostało zamknięte


    Poziom obsługi:
    Operator Gry analizuje to zgłoszenie.









    Odpowiedź od: Torquemada
    Oceń odpowiedź







    Witaj NaZz/Goku/Nairda,



    Twoj mail nie jest przypisany do konta i nigdy nie byl.

    Zgloszenie przyjete i zrealizowane



    Z poważaniem,

    Operator Gry Torquemada



    po 3. Gratuluję TOP 1 ACS, ekipie z SCS, szkoda ze na waszym byłym sojuszniku KRK :E

    Dobranoc
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • @up, moj drogi, nie podpieraj sie moja odpowiedzia na ticket, gdyz nie zacytowales tresci tego zgloszenia. Zrobiles zgloszenie a nie miales do tego prawa gdyz e-mail z ktorego wyslales zgloszenie nie byl (co zacytowales) przypisany do konta. Zgloszenie jednak zrobiles ... stad moja odpowiedz.

    konczac temat, zbadamy sprawe dokladnie i sumiennie. Prosze wiec wszystkie strony o cierpliwosc, spokoj i wyrozumialosc.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española