Mroczny [TRIADA] vs Nyah - 85405,85% - THE WORLD'S TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Panowie i Panie. Sprawę złomu zebranego przez Konika pozostawmy samym zainteresowanym czyli Mrocznemu i Konikowi. Oni sami wiedzą najlepiej jak rozwiązać ten problem i myślę, że załatwią to między sobą.
    A co do ustawki . Trochę logiki i wszystko będzie jasne.

    O jakiej ustawce Wy tu mówicie ? Gdyby Mroczny ustawił się z obrońcą na tego złoma, to po pierwsze recki zorganizowałby w zakresie swojego sojuszu lub osób dobrze mu znanych i pewnych, żeby mieć 100% gwarancji, że nie straci 7kk pkt i złomu nie zobaczy, nie prosiłby o pożyczenie recyklerów osób, które już wcześniej mogły skończyć w jego reckach lub w jakimś tam czasie mogą skończyć.

    Sianie bezpodstawnej propagandy to nic innego, jak czysta zazdrość wynikająca z jednego, a mianowicie : " Czemu to nie ja jestem mroczny " - takie niestety niektórzy mają myślenie i podejście do sprawy ... zazdrość, brak wiedzy i wypowiadanie się na pewne tematy... Trochę więcej logiki jeszcze raz i rozsądku .... Kto o zdrowych zmysłach zaryzykowałby w ten sposób mając możliwość zrobienia to w inny bardziej pewny dla siebie sposób ....
    Ktoś może powiedzieć, że dla TOP zlomu ... ok .. ale nie rachując 7kk strat i osłabiając w ten sposób swoją flotę na tyle, by mógł mu ktoś realnie zagrozić ..... - dodam jeszcze, że w plecy mieć 1-2 lata gry, bo pkt to tyle wychodzi ... też raczej nie byłoby mu do śmiechu ....
    Więc proponuję uciąć wszelkie spekulacje, jeżeli nie znacie na 100% kulis wydarzeń i są to jedynie wasze mroczne podejrzenia .

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4
  • Kodi napisał(a):

    Panowie i Panie. Sprawę złomu zebranego przez Konika pozostawmy samym zainteresowanym czyli Mrocznemu i Konikowi. Oni sami wiedzą najlepiej jak rozwiązać ten problem i myślę, że załatwią to między sobą.
    A co do ustawki . Trochę logiki i wszystko będzie jasne.

    O jakiej ustawce Wy tu mówicie ? Gdyby Mroczny ustawił się z obrońcą na tego złoma, to po pierwsze recki zorganizowałby w zakresie swojego sojuszu lub osób dobrze mu znanych i pewnych, żeby mieć 100% gwarancji, że nie straci 7kk pkt i złomu nie zobaczy, nie prosiłby o pożyczenie recyklerów osób, które już wcześniej mogły skończyć w jego reckach lub w jakimś tam czasie mogą skończyć.

    Sianie bezpodstawnej propagandy to nic innego, jak czysta zazdrość wynikająca z jednego, a mianowicie : " Czemu to nie ja jestem mroczny " - takie niestety niektórzy mają myślenie i podejście do sprawy ... zazdrość, brak wiedzy i wypowiadanie się na pewne tematy... Trochę więcej logiki jeszcze raz i rozsądku .... Kto o zdrowych zmysłach zaryzykowałby w ten sposób mając możliwość zrobienia to w inny bardziej pewny dla siebie sposób ....
    Ktoś może powiedzieć, że dla TOP zlomu ... ok .. ale nie rachując 7kk strat i osłabiając w ten sposób swoją flotę na tyle, by mógł mu ktoś realnie zagrozić ..... - dodam jeszcze, że w plecy mieć 1-2 lata gry, bo pkt to tyle wychodzi ... też raczej nie byłoby mu do śmiechu ....
    Więc proponuję uciąć wszelkie spekulacje, jeżeli nie znacie na 100% kulis wydarzeń i są to jedynie wasze mroczne podejrzenia .


    To jeszcze czekamy na oficjalne stanowisko GF w tej sprawie. Coś na rzeczy musi być skoro już Team wydaje oświadczenia :D

    Szczerze mówiąc to mnie to ani ziębi ani grzeje czy ustawka czy podstawka etc. Ale jak chcesz dyskutować na gruncie logiki to radziłbym się mocno zastanowić bo to co przedstawiłeś do końca logicznym nie jest i praktycznie większość Twoich hipotez można obalić bądź przedstawić mocne kontr-hipotezy.
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."
  • Lalula skoro Cie ani to nie ziębi ani nie parzy to po co prowadzisz swoja polemikę? Wyraziłeś swoją opinie raz i wystarczy tak samo jak pozostali Tobie podobni "pseudo" forumowicze niby flame nie chce robić ale wrzucę tu szpile. Jak dobrze sie orientuje to nie grasz na naszym uni tylko na jedynce gdzie zresztą jadą z Tobą równo na forum więc może tam swoje wypociny przedstawiaj a nie tutaj. Zazdrość zazdrością ale nawet szukanie dziury w całym na siłę nudzi się z czasem Ty nasz "analityczny umyśle" tego forum.

    PS. Pozostałym też radze spasować bo to i tak nic nie da, zresztą nie widziałem jeszcze tutaj, zadnego topowego rw które nie zostało posądzone o jakiś szwindel.

    PS. Do autora gratuluje pieknego procentu który tylko dowodzi, że największego na świecie bzika z tą grą mają Polacy. :ziew:
    80 ST :opek:
  • No Mroczek dokonales wielkiej rzeczy :D
    Gratulacje poteznego % na stale zapisales sie na kartach polskiego Ogame :)
    Odbudowy raczej u obroncy nie widze wiec nowy model konta ;)
    A Ci co tak jada na push i wogole to odpowiedzcie na pytanie co Wy w tej grze osiagneliscie ?
    [ciach-prowokacja]

    //Edit by Asiaa
  • gratuluję mrocznemu wlotu % i w ogóle uzależnienia czy może pasji do ogame
    obrońcy odwagi za brak fsa lub coś tam.
    nie ważne czy ustawka czy nie, osoby potępiające legalność tego starcia w życiu by nie zrobiło takiego % nawet na ustawce atakując DT więc ciiiisza

    jestem zaszczycony, że mając takiego sąsiada jeszcze coś u mnie lata;)


    mam nadzieje, iż MROCZNY ma chociaż czas na piwo z kumplami w życiu codziennym
  • podejrzane, podejrzane to RW... :roll: możliwe że NOWY właściciel zrobił błąd i nie wysłał fs-a...albo źle wysłał czy coś w tym stylu bo żeby takiej floty i surki nie dopilnować to istny Grzech x_x ^^ ale cóż, ładny wlot i ładny zbiór. dobrze że nie gram tu z wami bo aż strach byłoby flotę gdzieś puścić na fs-a tak ciągle ktoś tu kosi :P

    to gz i udanego przetopu itp itd a pokonanemu udanej emeryturki od ogame ;)
  • No i jak tu sie nie wpisac ,tak bylo zawsze gdzie duzy % tam kontrowersje (zazdrosc lub cos innego) ,szczerze gratuluje top1 world's ogame .

    Tak na moje nie warto by bylo poswiecac konta top 1 w .pl na push i to bez masakralnego zysku ,tak na moje gdyby to byla ustawka to by to mogl podzielic obronca tak zeby bylo z 50k% i super zysk ...tyle ...

    jeszcze raz gratulacje.

    //Takich słów nie używamy.
    //Asiaa
  • Haha, jak mnie to bawi zawsze - im większy procent a floty, tym większy procent użytkowników zaczyna pisać jak to zwycięzca starcia nie ma życia osobistego, znajomych i innych poza OGame rozrywek. Żałosne.

    Agresorowi gratuluję ryzyka - sporo paliwa poszło, ale i satysfakcja niemała.


    I jeszcze:

    MrocznyZew napisał(a):

    Historia tego ST zaczęła się jeszcze przed UF. Wtedy to na u16 zdobyto pełne skany pędzącego mustanga. Otrzymałem je od aducha tuz po połączeniu uniwersów.
    O kurczę, brzmi jak zdobywanie Konstantynopola, a wystarczyło kliknąć tylko: http://board.ogame.pl/board790-z-ycia-uniwers-w/board934-archiwum-z-u/board947-uni-16/board1029-starcia/1251411-solo-mrpix-vs-pedzacy-mustang-27842-31-po-egnanie-z-u16/ :D

    Do.
    Then God said: ‘Let there be:
    and there was light.
  • Spiczastouchy napisał(a):

    I jeszcze:



    Quoted from "MrocznyZew"

    Historia tego ST zaczęła się jeszcze przed UF. Wtedy to na u16 zdobyto pełne skany pędzącego mustanga. Otrzymałem je od aducha tuz po połączeniu uniwersów.



    O kurczę, brzmi jak zdobywanie Konstantynopola, a wystarczyło kliknąć tylko: SOLO; MrPix vs pedzacy mustang - 27842,31% /// POŻEGNANIE Z U16 :D



    Do.
    oj tam oj tam sam skład floty można znaleźć na forum ale nie "dodatków":P



    (Księżyc) [xxxxx] (Gracz: pedzacy mustang) z dnia 02-08 13:23:51
    Metal: 60.697.621 Kryształ: 59.161.540
    Deuter: 827.228.979 Energia: 0

    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Floty
    Mały transporter 60.032
    Duży transporter 6.363
    Lekki myśliwiec 530.700
    Ciężki myśliwiec 13.132
    Krążownik 50.349
    Okręt wojenny 20.092
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 80.300
    Sonda szpiegowska 160
    Bombowiec 126
    Niszczyciel 15.942
    Gwiazda Śmierci 1.171
    Pancernik 44.449

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • Dla takiego % warto odpalić stare konto na forum i się wpisać ;]

    Wydaje mi się że duże starcia zawsze mają jakieś niejasności i zawsze ktoś będzie wiedział lepiej, jak było, taka gra, niemniej Mroczny gratuluję % bo naprawdę robi wrażenie, po to gramy i czytamy forum żeby takie akcje oglądać ;]
  • No,no rekord swiata brawo Mroczny,wiedzialem ,ze wkoncu cos konkretnego zlomniesz ,ale ten procent przeszedl najsmielsze moje oczekiwania. Masakra. Zlomuj dalej w imie chwaly Triady :]
    p.s.Dzieki za dedy.
  • O tym starciu słychać na każdym unii.
    Wielkie gratulacje światowego rekordu.
    Pokazałeś że Polak potrafi a do tego okazałeś całkowitą dominację na u67
    Jak wyzłomujesz to unii to znów ci połączą kolejne :P
    Mroczny rządzi.