AntiGameReborn

    • dareczek napisał(a):

      Nie każdy musi używać tego chromowego szpiega, a już na pewno nie ja. Przyzwyczaiłem się do Opery, która zastępuje mi także 2 inne programy (klient IRC i czytnik RSS), mam ją ustawioną pod siebie, działa szybko i pewnie.
      Kawał dobrej roboty ?? No dobra kawał, ale nie całość.
      Dać palec.. ? A miałem i całą rękę, a teraz to mogę sobie na zad popatrzyć.
      Franko po prostu zrobił focha i tyle w temacie


      Proszę poświęcić swój czas, aby stworzyć coś podobnego AGO dla Opery, nie będę tak długo, jak nie jest Opera 14 dostępna z nowym silnikiem przeglądarki.
      Please spend your own time to create something like AGO for Opera, i won't as long as there is not Opera 14 available with the new browser engine.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Update 5.2.5 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog - antigame.de/home.php?page=changelog

      - Fixed a conflict with some tools (namely Xtense) which appears after deleting cookies.

      - Performance improvements for Chrome/Iron in fleet dispatch I, II and III.
      - Finished the changes for Chrome 27 - everything is now working again except changing the tooltips behavior.

      - Infopanel - Tasks - Added feature to manage target times and set them in Fleet dispatch II + III Screenshot

      - Added times of the selected ACS fleet: maximum duration, countdown / delay and maximum arrival time.
      - Added times of a marked fleet or task ( in development ).

      ACS timing for dummies - fleet2
      ACS timing for dummies - fleet3


      Sorry for english, but google translate is senseless here ;)
    • Chciałbym zgłosić błąd w Antigame dotyczący farmingu, przedstawię go na przykładzie poniższego RS



      Pierwsza sprawa - źle obliczana ilość transporterów, jeśli obliczymy samodzielnie wychodzi, ze powinno być to 5 DT lub 25 MT, tutaj te liczby są znacznie zawyżone

      Druga sprawa - mimo, ze w ustawieniach mam zaznaczone, żeby były wyświetlane informacje dla 4 fal,wyświetla mi zawsze tylko jedną falę
      Sojusz AVALON od roku 2005
    • Scalanie wszechświaty - ustawienia opcji wykorzystania w nowych wszechświatów UniFusion faza IV - Uni50, Uni60, Draco (Rozpoczęcie: 10.06; Połączenie: 01-05.07)

      Proszę przeczytać board.antigame.de/viewtopic.php?f=31&t=1349

      Merging universes - Use option settings in the new universes
      Please read board.antigame.de/viewtopic.php?f=31&t=1349




      Abrams napisał(a):

      Pierwsza sprawa - źle obliczana ilość transporterów, jeśli obliczymy samodzielnie wychodzi, ze powinno być to 5 DT lub 25 MT, tutaj te liczby są znacznie zawyżone

      Druga sprawa - mimo, ze w ustawieniach mam zaznaczone, żeby były wyświetlane informacje dla 4 fal,wyświetla mi zawsze tylko jedną falę



      1.Wysokość transportera są poprawne, dodaje 10% (opcja w rutynowej Fleet - Plunder) i zapoznaj się z OGame obliczenia grabieży.
      1. The amount of transporter are correct, 10% are added ( option in Fleet Routine - Plunder ) and please see the OGame plunder calculation.


      2. Fale Obliczanie zatrzymuje się na wybranej granicy grabieży - Proszę używać raport szpiegowską z więcej środków.
      2. Calculating waves stops on your selected plunder limit - Please use an espionage report with more resources.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Francolino ().

    • Abrams napisał(a):

      Pierwsza sprawa - źle obliczana ilość transporterów, jeśli obliczymy samodzielnie wychodzi, ze powinno być to 5 DT

      Cel jest bandytą więc kradnie się 100%
      (80k + 40k + 27k + 15k) / 25k = 6,5 DT więc na pewno nie 5 DT a 7 DT.
      Od zawsze jest tak że jak chcesz ukraść 100% metalu musisz mieć 50% dodatkowe ładowności czyli żeby ukraść 80k trzeba mieć 120k ładowności. Więc Twoja opcja 5 DT odpada bez dodatkowego 10%.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • ciap napisał(a):

      Cel jest bandytą więc kradnie się 100%
      (80k + 40k + 27k + 15k) / 25k = 6,5 DT więc na pewno nie 5 DT a 7 DT.
      Od zawsze jest tak że jak chcesz ukraść 100% metalu musisz mieć 50% dodatkowe ładowności czyli żeby ukraść 80k trzeba mieć 120k ładowności. Więc Twoja opcja 5 DT odpada bez dodatkowego 10%.



      dziękuję :)
    • jeśli chodzi o liczbę fal, faktycznie to bandyta i przeoczyłem, ale co to za dziwne obliczenia, neiw iem skąd wzięłaś te dodatkowe 40k przy dodawaniu

      mamy tutaj razem 123.705 surki, te wartosć pokazuje sam antigame, do przewiezienia takiej ilości surowców potrzeba 5 DT lub 25 MT
      oto dowód, ze nie liczę na piechotę scr.hu/7cf/ed92m
      jeżeli nawet zwiększymy 10% ilosć potzrebnych DT w życiu nie wyjdzie tak jak w antigame
      Sojusz AVALON od roku 2005
    • Abrams napisał(a):

      ale co to za dziwne obliczenia, neiw iem skąd wzięłaś te dodatkowe 40k przy dodawaniu
      Czytałeś całego mojego posta? Zaznaczę na czerwono:

      ciap napisał(a):

      Abrams napisał(a):

      Pierwsza sprawa - źle obliczana ilość transporterów, jeśli obliczymy samodzielnie wychodzi, ze powinno być to 5 DT

      Cel jest bandytą więc kradnie się 100%
      (80k + 40k + 27k + 15k) / 25k = 6,5 DT więc na pewno nie 5 DT a 7 DT.
      Od zawsze jest tak że jak chcesz ukraść 100% metalu musisz mieć 50% dodatkowe ładowności czyli żeby ukraść 80k trzeba mieć 120k ładowności. Więc Twoja opcja 5 DT odpada bez dodatkowego 10%.

      Screen to transport surowców a Ty pytasz o atak. To dwie różne sprawy.
      W transporcie nie trzeba mieć dodatkowej ładowności w ataku tak.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Update 5.2.9 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog - antigame.de/home.php?page=changelog

      - Ready for OGame 5.5
      - Supporting Opera Next browser board.antigame.de/viewtopic.php?f=9&t=1342
      - New feature to create easily userscript modules board.antigame.de/viewtopic.php?f=33&t=1320
      - Fixes a problem since Chrome 27 that AGO won't run for some users.
      - Kalkulator jest teraz na górze - antigame.de/share/F1-Calc.jpg

      - Gotowy do OGame 5,5
      - Wspieranie Opera Next przeglądarka board.antigame.de/viewtopic.php?f=9&t=1342
      - Nowa funkcja tworzenia modułów łatwo userscript board.antigame.de/viewtopic.php?f=33&t=1320
      - Rozwiązuje problem, ponieważ Chrome 27, że AGO nie będzie działać dla niektórych użytkowników.
      - The calculator is now at the top - antigame.de/share/F1-Calc.jpg

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • nie wiem czy to było pisane czy nie, ale:
      gdzie można znaleźć listę klawiszy funkcjonalnych/skrótów??
      czy dałoby rade zmienić położenie kalkulatora przy wysyłce flot? na przykład dodanie możliwości wyboru góra/dół ukryte/pokazane (jak z podglądem zdarzeń)


      wiem, że technicznie oczywiście proste :D ale czy ktoś by to dodał?? ?(

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vampire Lord ().

    • Opera Next 15 to ciągle wersja poglądowa i zupełnie różna od poprzedniej 12.15. Wyleciało wszystko co sprawiało że Opera była jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. W tej chwili Opera Next 15 to Chrome ze zmienioną nazwą i kilkoma mniej istotnymi zmianami. Czytając forum Opery widać żal i zgrzytanie zębami, choć jednak wciąż tli się iskierka nadziei, że będzie jak dawniej. Z postów łatwo wyłapać postanowienie "Nie zmienię Opery 12 na wersję 15".
      A patrząc na tą ankietę
      pollmill.com/f/farewell-opera-b1wtpmr/answers/
      widać ilu ludzi dotrzyma postanowienia.
      Dlatego wciąż usilnie proszę o nowe AG dla stabilnej Opery w wersji 12, choć ten jeden ostatni raz.
      ... alleluja i do przodu
    • Vampire Lord napisał(a):


      nie wiem czy to było pisane czy nie, ale:
      gdzie można znaleźć listę klawiszy funkcjonalnych/skrótów??
      czy dałoby rade zmienić położenie kalkulatora przy wysyłce flot? na przykład dodanie możliwości wyboru góra/dół ukryte/pokazane (jak z podglądem zdarzeń)


      wiem, że technicznie oczywiście proste ale czy ktoś by to dodał??


      Skróty klawiaturowe są wyświetlane w podpowiedziach w opcjach AntigameOrigin
      Miejsce na dole planowane jest na liście skrótów ze strony floty 2


      Keyboard shortcuts are shown in the tooltips in AntigameOrigin Options
      The place at the bottom is planned for the shortcut list from fleet page 2



      dareczek napisał(a):

      Opera Next 15 to ciągle wersja poglądowa i zupełnie różna od poprzedniej 12.15. Wyleciało wszystko co sprawiało że Opera była jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. W tej chwili Opera Next 15 to Chrome ze zmienioną nazwą i kilkoma mniej istotnymi zmianami. Czytając forum Opery widać żal i zgrzytanie zębami, choć jednak wciąż tli się iskierka nadziei, że będzie jak dawniej. Z postów łatwo wyłapać postanowienie "Nie zmienię Opery 12 na wersję 15".
      A patrząc na tą ankietę
      pollmill.com/f/farewell-opera-b1wtpmr/answers/
      widać ilu ludzi dotrzyma postanowienia.
      Dlatego wciąż usilnie proszę o nowe AG dla stabilnej Opery w wersji 12, choć ten jeden ostatni raz.


      Jeszcze raz: Nie!
    • Co sie stało z kalkulatorem oraz listą własnych planet i monów ?
      Po odznaczeniu w zakładce flota, są niewidoczne. Jak nie dznaczę to są, jednak trzeba je rozwijać. Tzn listę własnych koordynatów.
      Kalkulatora niestety nie ma.
      AG 5.3.4 + FF

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrFischer ().

    • MrFischer napisał(a):

      Co sie stało z kalkulatorem oraz listą własnych planet i monów ?
      Po odznaczeniu w zakładce flota, są niewidoczne. Jak nie dznaczę to są, jednak trzeba je rozwijać. Tzn listę własnych koordynatów.
      Kalkulatora niestety nie ma.
      AG 5.3.4 + FF



      antigame.de/home.php?page=changelog

      Fleet dispatch:

      Moved the Calculator to the top ( to be opened with the green arrow) - Routine Calculator is active if resources are choosen and no other routine button is used.
      Improved summary table in page II and III using the new OGame feature to store the fold status permanently.
      Improved target table in page II - Removed Copy column and storing the fold status.
      Changed feature setting "Show fleet dispatch summary when page starts" into "Summary table always folded".
      Changed feature setting "Show target table when page starts" into "Shortcut table always folded".



      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • A ja mam problem z wersją mobilną.
      Mam na androidzie zainstalowanego firefoxa i antigame (oba zaktualizowane), i co jakiś czas (często i zazwyczaj przy wysyłaniu floty) przeglądarka po prostu mi się zamyka. Czy ktoś zaobserwował coś takiego i może zna rozwiązanie problemu? :)
    • Update 5.3.6 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog - antigame.de/home.php?page=changelog

      1. Strzałka, aby otworzyć lub zamknąć kalkulator
      2. Preferowane shiptype
      3. Czas trwania lotu wybranej floty
      4. Idź dalej z ustawieniami kalkulatora

      1. Arrow to open or close the calculator
      2. Preferred shiptype
      3. Flight duration of the selected fleet
      4. Go next with calculator settings






      mechgw napisał(a):


      A ja mam problem z wersją mobilną.
      Mam na androidzie zainstalowanego firefoxa i antigame (oba zaktualizowane), i co jakiś czas (często i zazwyczaj przy wysyłaniu floty) przeglądarka po prostu mi się zamyka. Czy ktoś zaobserwował coś takiego i może zna rozwiązanie problemu?


      Używasz Firefoksa Mobile lub Firefox Mobile Beta?
      Do you use Firefox Mobile or Firefox Mobile Beta ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Update 5.3.7 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog - antigame.de/home.php?page=changelog


      - Dodano wybór prędkości do kalkulatora transportowej
      - Dodano "rutynowych transportowe", aby wybrać żądane ładunki dla wszystkich zasobów

      - Added speed selection to the transport calculator
      - Added "Routine Transport" button to select the required cargos for all resources


      antigame.de/share/FD1_2.jpg


      gogen83 napisał(a):

      nie pobiera mi danych z API
      aktualizacja nic nie daje


      -> board.origin.ogame.de/board175…ser-database-de-es-fr-nl/
    • Update 5.3.8 - antigame.de/home.php?page=home
      Changelog - antigame.de/home.php?page=changelog

      - Pokazuje wymaganą mały i duży ładunek ponownie jak są (aż dolna część jest zakończona).
      - Shows the required small and large cargo again as they are (until the bottom part is finished).



      lesnik napisał(a):

      Hej
      Czy da się zrobić tak, żeby w zakładce flota, "Ostatnia misja", "Standardowy cel", "Pomocne linki" startowało rozwinięte. Klikanie za każdym razem na zieloną strzałkę jest uciążliwe :ziew:



      -> antigame.de/share/AM-F-PL.jpg

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Kilka wersji wcześniej była zakładka lista lotów, i ruchy flot z podglądu dało się rozwinąc na górze, a teraz są na dole rozwijane, ta ocpja jest gdzies dobrze ukryta bo od dłuższeg czasu nie umiem znaleźć tego w antigame czy wyrzucona od kilku wersji?
    • u66juras napisał(a):

      Kilka wersji wcześniej była zakładka lista lotów, i ruchy flot z podglądu dało się rozwinąc na górze, a teraz są na dole rozwijane, ta ocpja jest gdzies dobrze ukryta bo od dłuższeg czasu nie umiem znaleźć tego w antigame czy wyrzucona od kilku wersji?