AntiGameReborn

    • Wczoraj pojawila sie opcja aktualizacji do 3.32.0. No to .... zauktualizowalem. Tyle ze zamiast 3.32.0 pojawila mi sie wersja 3.31.0. Ale nic to, poniewaz komunikat (zolty kolor napisu) przestal sie wyswietlac, dalem sobie spokoj. Dzis rano .... byla znow mozliwosc aktualizacji do 3.32.0 ... No to siup, poszlo, atu ku mojemu niemalemu zdziwieniu pokazuje mi sie wersja 3.21.0. Ani tego usunac, ani cofnac, ani tym bardziej nadgrac wersji 3.32.0 nie idzie ....... no zaparla sie.

      Dramatyzowac nie zamierzam, bo 3.21.0 byla calkiem niezla, ale moze i kogos z Was wystapil podobny problem i .... udalo sie go usunac.
    • Ja mam 3.32 na Operę. Zróżnicowali wersje AntiGame na poszczególne przeglądarki i może jakiejś wersji zapomnieli dodać i jest umieszczona wersja wcześniejsza? Jak kiedyś tak miałem. Więc nie ma się co przejmować.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • .Voridel napisał(a):

      a ja mam napisane, że: "Nie można dodawać aplikacji, rozszerzeń i skryptów użytkownika pochodzących z tej strony" : ((


      To trzeba zezwolić.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Jeśli chodzi CI o to żeby pokazywało RS powyżej założonego pułapu to :

      Wiadomości
      Raporty szpiegowskie:
      • Ukryj szczegółowe raporty poniżej limitów
      Ukryj lub usuń gdy rabunek mniejszy (x1000)
      Ukryj lub usuń gdy PZ mniejszy (x1000)
    • macie jakiś problem z Antigame na chrome ? bo ja nie mogę pobrać aktualizacji a stara wersji nie działa mi na chrome..


      Antigame działa dobrze z obecnym Chrome / Iron

      Chrome w wersji minimum to 23 - Jak zainstalować support.google.com/chrome_webs…rx_warning&answer=2664769
      Możesz użyć żelaza przeglądarkę zamiast Chrome srware.net/software_srware_iron.php

      Antigame works fine with current Chrome / Iron

      Minimum is Chrome version 23 - How to install
      You can use Iron browser instead of Chrome
    • Francolino, how to delete this five default Tools from Toolslist in Infopanel ?



      Polish translation:
      Jak usunąć pięć automatycznych Narzędzi, które domyślnie pojawiają się na liście w Panelu Informacyjnym?


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

    • Wreszcie na Operę ściągnęło jako rozszerzenie...
      Musiałem wykasować plik js , żeby to rozszerzenie działało prawidłowo.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Thanks for quick answer :)

      I hope that in final version will be checkbox where we will can choose which default Tools want to use.
      Good job. Infopanel on this screenshots looks great ^^

      Polish translation
      Dzięki za błyskawiczną odpowiedź

      Mam nadzieję, e w finalnej wersji będzie pole do wybrania, które z domyślnych narzędzi chcemy używać.
      Dobra robota. Infopanel na screenach wygląda świetnie ;]


      EDIT:
      " -- Future : Attack counter " - very, very nice idea =)


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zefir ().

    • Jeszcze muszą trochę popracować. Instalowałem wersję 3.41 na Operę i po zainstalowaniu AniGame był wyświetlany na czerwono. Okazało się, że poprzednią wersję trzeba odinstalować ręcznie.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Maraton napisał(a):

      Jeszcze muszą trochę popracować. Instalowałem wersję 3.41 na Operę i po zainstalowaniu AniGame był wyświetlany na czerwono. Okazało się, że poprzednią wersję trzeba odinstalować ręcznie.


      Proszę usunąć userscript antigame - obecnie istnieją dwa Antigames roboczych

      Please remove the antigame userscript - currently there are two Antigames working
    • Francolino napisał(a):

      Maraton napisał(a):

      Jeszcze muszą trochę popracować. Instalowałem wersję 3.41 na Operę i po zainstalowaniu AniGame był wyświetlany na czerwono. Okazało się, że poprzednią wersję trzeba odinstalować ręcznie.


      Proszę usunąć userscript antigame - obecnie istnieją dwa Antigames roboczych

      Please remove the antigame userscript - currently there are two Antigames working


      Problem był z odinstalowanym userscripts. Do rozszerzeń Opery zostały zainstalowane 2 wersje AntiGame i tę starszą musiałem ręcznie usuwać. Problemu z tym nie ma, ale przydałoby się automatyczne odinstalowywanie starszej wersji.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • Maraton napisał(a):

      Problem był z odinstalowanym userscripts. Do rozszerzeń Opery zostały zainstalowane 2 wersje AntiGame i tę starszą musiałem ręcznie usuwać. Problemu z tym nie ma, ale przydałoby się automatyczne odinstalowywanie starszej wersji.



      Addons / userscripts nie można zainstalować lub odinstalować samym sobą - byłoby idealne bezpieczeństwo problemem;-)

      Addons / userscripts can't install or deinstall themself - This would be a perfect security problem ;)


      Z wersji na wersje antigame mnie pozytywnie zaskakuje. Działa i wygląda coraz lepiej, a i zyskuje na funkcjonalności.
      Problemów brak, mam zainstalowane na chrome przez Tampermonkey, aktualizuje się bezproblemowo :)
      Gratulacje :D



      Wielkie dzięki

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Nie mogę znaleźć w AntiGame 3.41 na Operę opcji przeniesienia księżyców na koniec w pomocnych linkach, oraz kolorowania tych księżyców. Pomóżcie w poszukiwaniach.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • MrFischer napisał(a):

      ryoka napisał(a):

      gdzie mam odznaczyc zeby nie wyskakiwalo to okno "tools" ? bo mi na nerwy dziala :/

      A wystarczy trochę poszukać ;P
      - Panel informacyjny
      2 opcje do odznaczenia, spraw żeby obie były wyłączone i powinno być tak jak chcesz :)


      Wyłączyłem te opcje i dalej mi to wchodzi.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

    • Mi na Operze 12.02 pod odznaczeniu tych dwóch opcji nie wyświetla się panel :> Znajomemu na FF 10.0.2 też się nie wyświetla.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rotxeh ().

    • Rotxeh napisał(a):

      Mi na Operze 12.02 pod odznaczeniu tych dwóch opcji nie wyświetla się panel :> Znajomemu na FF 10.0.2 też się nie wyświetla.


      A mi na Operze 12.11 wyświetla się ten panel. Może coś źle robię? W sumie nie jest to takie uciążliwe, tylko trzeba nie ciągnąć myszki do lewej krawędzi.

      edit:
      Cuda jekieś czy coś? Już się ten panel nie wyświetla.
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().