(OgameTools) Program własnego autorstwa - zapraszam do testowania

    • Narzędzia:
    • w bazie RS wywala błąd, jeśli w nazwie planety pojawi się ^


      czy mógłbyś dodać kalkulator na długość badania?

      wzór (wynik podaje w minutach, zaokrąglamy w dół)
      60 * (ilość wymaganego MET + ilość wymaganego KR) / (poziom lab. badawczego + 1) * 1000

      wzór (wynik podaje w godzinach, zaokrąglamy w dół)
      (ilość wymaganego MET + ilość wymaganego KR) / (poziom lab. badawczego + 1) * 1000

      może się przydać :)
      pozdrawiam
    • siema :)
      błąd mógł taki występować jeśli ten znak był w nazwie gracza nie planety, sprawdź jeszcze raz :)
      A co do czasów badań to są przecież przy liczeniu jednostkowym ? czy o czymś innym myślimy ? /cennik(badania) / jednostkowo
    • myślimy o tym samym, ale ja najwidoczniej nie potrafię szukać ;/



      najdziwniejsze jest to, że jak zapisywałem raport, to wszystko było w porządku... błąd pojawił się następnego dnia przy obu widocznych raportach
      dzisiaj zapisałem 2 nowe raporty - żadnych problemów, nawet po kilkukrotnym restarcie OgameTools
      ehh zawracam gitarę

      aha przy drugim raporcie wywalało inne cyferki; 175 000
    • AnunnakinGiant napisał(a):

      Separatory globalnie zmieniłem na te z ogame.pl - tysięczny . dziesiętny ,


      Wg. tego co pokazuję Twój błąd masz tam zapis liczbowy ze starej wersji ( zamiast kropek jest spacja jako separator tysięczny ) Tak jakbyś wkleił stary raport hmm :)
      Wgrałem nowsze wersję ( linki są te same w 1 poście ). Usuń kompletnie bazę jaką masz i zobacz teraz. Umieściłem Cie w "O programie" :D
      Parę rzeczy tam zmodyfikowałem o których pisałeś, ale bawiłem się wizualizacją całej uni dla każdego gracza ( 3 zakładka w szczegółach gracza ), na razie nie skończone.

      Standardowo Ogame posiada '.' jako separator tysięczny, dlatego zmieniałem w programie przy wersji 1.1.1 aby nie konwertować wielokrotnie tego samego.

      Edit:
      Wrzuciłem wersję 1.1.2
      Nie powinno być już problemów z bazą raportów typu niedozwolony znak w nazwie gracza.
      Dodałem zapisywanie rozmiaru każdej kolumny głównej tabeli do ustawień, w opcjach można też włączać/wyłączać dane kolumny.
      Nowa zakładka w szczegółach skanu pokazuje graficzne rozmieszczenie skanowanych obiektów danego gracza na uni.
      Dodane zapisywanie/modyfikowanie/sortowanie sojuszów danego gracza.
      Nowa kolumna określająca czy farma jest "goła" czy chroniona.
      Drobne poprawki np falanga czujników.

      Baze RS wciąż uważam za wersję nie finalną, testowanie jej zabiera więcej czasu niż samo pisanie:)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • So Seductive napisał(a):

      Kurcze bardzo fajny program :) ogromne możliwości. Należą się brawa.
      Przydałaby się moża jakaś opcja "Aktualizuj" :))


      Dzieki :) co do opcji aktualizuj czemu nie ^^ będzie to wymagało połączenia programu z netem, no ale nie każdy musi aktualizować w ten sposób hmm
    • testowałem 3 dni i działa rewelacyjnie... miałem otwarte 2 OgameTools (bo różne gale, w każdym po około 80 rs-ów) i żadnych błędów
      aplikacja sprawuje się świetnie, nie wspominam już jak jest pomocna

      dzięki za thanksy :)

      w programie fuzyjne są podliczane... ale czytałem, że energetyczna zmienia ich właściwości
      nie wiem, czy to prawda bo nie stawiam tych elektrowni
      ale jeśli prawda, to chyba trzeba uwzględnić energetyczną przy wydobyciu

      i może liczydło na wielkość pól na księżycu... mogę podesłać wzory bo niedawno korzystałem

      i może opcję zmiany kolejności kolumn w bazie rs

      i może... już starczy
      pozdrawiam
    • energetyczna ma tylko wpływ na ilość produkowanej energii przez fuzyjną, na wydobycie nie ma. Co do liczydła pól to nie dodam bo chcę dodać system planowania rozwoju planety/księżyca a tam to będzie liczone z pól - oczywiście taki jakiego nie widzieliście nigdzie xd Do bazy dodałem eksport raportów do schowka w dwóch wersjach:
      wersja wojenna:
      Sojusz: <>
      Pole Zniszczeń: 9.981.600 Obiekt: Planeta Farma: Chroniona
      Gracz 'xxxxx' Planeta Hades[x:xxx:xx] z dnia 2011-4-17 12:13:28
      ---------------------------SUROWCE
      Metal 264.184 Kryształ: 148.115 Deuter: 251.441 Razem: 663.740
      ---------------------------FLOTY 33.272 pkt
      Lekkimyśliwiec (22)
      CiężkiMyśliwiec (2)
      Krążownik (2)
      OkrętWojenny (225)
      Pancernik (276)
      MałyTransporter (1)
      DużyTransporter (17)
      SondaSzpiegowska (82)
      ---------------------------OBRONA 8.100 pkt
      WyrzutniaRakiet (500)
      LekkieDziałoLaserowe (945)
      CiężkieDziałoLaserowe (360)
      DziałoGaussa (38)
      DziałoJonowe (110)
      MałaPowłokaOchronna (1)
      DużaPowłokaOchronna (1)
      ---------------------------BADANIA 7.545 pkt
      Technologia Bojowa: (4) Technologia Ochronna: (6) Opancerzenie: (4)

      **generated by OgameTools**

      Druga wersja jest full cały skan. Trochę mało czasu ostatnio mam a ten eksport/import bazy trzeba dodać :)
      ps. Dodałem, znaczy będzie w następnej wersji.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • Wielkie dzięki! Zwłaszcza za bazę raportów!
      Reszta też bardzo przydatna, nie da się ukryć.

      Wklepywałem sobie planety dziś wszystkie w zakładkę Ustawienia|Wydobycie i zauważyłem pewną niedogodność - próbując przeskakiwać z między polami przy użyciu TABa, kursor przesuwa się w dół (lub w górę - w zależności od kolumny) - a że większość pewnie wklepuje planeta po planecie (a nie wszystkie kopalnie np. metalu po kolei) to dużo łatwiej byłoby gdyby kursor przeskakiwał w prawo (nazwa -> m -> k -> ...).
      Podobnie jest w zakładkach Ruch Flot i Dodatki (tu to już wybitnie losowo się przenosi).

      Tak czy siak - tak trzymaj!
    • Majzownik dzięki że przypomniałeś o tym.

      Wersja 0.1.1.3 changelog

      • Dodane generatory rekordów wydobycia i ogólne do wklejenia na boarda (wzór zgodny z tym co podaje Ciap) - nowe pola zapisywane w ustawieniach, generator nr 3:
        Fikcyjny [sojusz] Uni Elektra
        - Punkty: 15.500.000 ( Miejsce 305 z 800 ) (2011-05-14)
        - Flota: 500.000
        - Badania: 185
        - Metal: 58.677.480 ( Kopalnia metalu - 40 40 40 40 40 40 40 40 40 )
        - Kryształ: 21.255.480 ( Kopalnia kryształu - 35 35 35 35 35 35 35 35 35 )
        - Deuter: 20.078.160 ( Ekstraktor deuteru - 38 38 38 38 38 38 38 38 38 )
        - Łącznie: 100.011.120
        - Sumaryczne: 150.795.180
        by OgameTools


      • Tab-stopy poprawione w całym programie (thx Majzownik :))
      • Poprawione zapisywanie bazy raportów - powinno być 2x szybciej
      • Dodany eksport/import bazy raportów
      • Kopiowanie raportów z programu do schowka w dwóch wersjach, cały raport i skrócona wersja, którą nazwałem wojenna ^^ (prawy mychy na rekordzie)
      • Dodane usuwanie raportów przez różne kryteria np wg dat,sojuszy,gracza itp ( w sumie 20 )
      • Cztery nowe skiny
      • Zawsze na skip.8p.pl/ot/ najnowsza wersja - na razie strona ultra prosta - download ;) Może kiedyś coś tam więcej wrzucę.


      Więcej nie pamiętam :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • A ja wpadłem na dwa pomysły jeszcze w kwestii zwiększenia (i tak już bardzo dużych) możliwości programu.

      1. W zakładce "Ruch Flot" przydatna byłaby opcja wpisania obliczeń czasów startu i powrotu przy podaniu czasu osiągnięcia celu (ułatwiałoby handel na przykład :) )

      2. Wydaje mi się że w Bazie RS mogłaby być pomocna opcja eksportu (kopiowania do schowka) pełnego niesformatowanego raportu, tak żeby dało się go w późniejszym czasie wkleić do speedsima na przykład...

      Program bardzo mi się podoba, już rozreklamowałem wśród wszystkich znajomych :)
      Pozdrowienia dla autora!


      EDIT:
      Tak się bawię programikiem ciągle i kolejne rzeczy wpadają mi do głowy:
      - zasięg rakiet międzyplanetranych (korzystający z koordynatów planet wpisanych w ustawienia)
      - jakiś "help" do zakładki "dodatki" - ja nie jestem w stanie rozgryźć jak się posłużyć kolumną A=x%B y%c... wiem po co jest, nie wiem tylko gdzie się zmienne wpisuje... Podobnie, nie mam pojecia do czego służy podstrona "SUMA" w "Dodatkach"...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez majzownik ().

    • Siema :)
      1. Czyli to samo co szybki fs, tylko tam podajemy czas powrótu floty ?

      2. Do zrobienia :)

      - zasięg rakiet międzyplanetranych (korzystający z koordynatów planet wpisanych w ustawienia)
      5 minut roboty, w sumie pod falangę też można by podpiąć koordy z ustawień.

      - jakiś "help" do zakładki "dodatki" - ja nie jestem w stanie rozgryźć jak się posłużyć kolumną A=x%B y%c... wiem po co jest, nie wiem tylko gdzie się zmienne wpisuje... Podobnie, nie mam pojecia do czego służy podstrona "SUMA" w "Dodatkach"...

      No tak w sumie nie dziwię się :D Jest pomoc na górnej belce, ale za wiele tam nie ma :) Co do liczników handlu:
      pierwszy podaje wartość pozostałych surowców po przeliczniku
      drugi jeśli chcemy jeden surowiec wymienić na idealne dwie połowy pozostałych surowców
      trzeci ma dowolną konfiguracje np:
      chcesz wymienić 100kk metalu na 10kk krysi resztę w deu
      wpisujesz w kryształ albo metal ( obojętne ) wartość znaną i blokujesz, program na bieżąco wylicza wartość trzeciej wartości surowca, wylicza też max możliwe do wpisania wartości dla danego przelicznika ... - reasumując, liczy handel przy dowolnym mixie. Trzeba po prostu jedną wartość zablokować i tyle :)

      Dodatki suma natomiast:
      Każde liczenie z trzech pierwszych głównych zakładek programu jest tam rejestrowane. Np kolonizujesz nowa planetę chcesz zbudować na początek 10 kop met 10 kop kry 10 f.robot. 1 nanity itp itd. Wyklikasz sobie w cenniku, następnie w 'suma' wszystko możesz zsumować, lub coś usunąć (2x LPM). Tutaj wogóle chciałem dodać jeszcze parę rzeczy.

      Do końca tyg nic czasu nie mam, ale pobawię się w przyszłym, także liczę że się uzbiera więcej propozycji ;)
      Co do helpa to chcę też na stronie programu zrobić.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • AnunnakinGiant napisał(a):

      Siema :)
      1. Czyli to samo co szybki fs, tylko tam podajemy czas powrótu floty ?
      Tak, tak. Coś w tym stylu. A jak jeszcze byłaby możliwość ustawiania % prędkości, to mogłoby być przydatne do wyliczania powrotów (z FSa na przykład, albo do kontrowania ataków)

      AnunnakinGiant napisał(a):

      No tak w sumie nie dziwię się :D Jest pomoc na górnej belce, ale za wiele tam nie ma :) Co do liczników handlu:
      pierwszy podaje wartość pozostałych surowców po przeliczniku
      drugi jeśli chcemy jeden surowiec wymienić na idealne dwie połowy pozostałych surowców
      trzeci ma dowolną konfiguracje np:
      chcesz wymienić 100kk metalu na 10kk krysi resztę w deu
      wpisujesz w kryształ albo metal ( obojętne ) wartość znaną i blokujesz, program na bieżąco wylicza wartość trzeciej wartości surowca, wylicza też max możliwe do wpisania wartości dla danego przelicznika ... - reasumując, liczy handel przy dowolnym mixie. Trzeba po prostu jedną wartość zablokować i tyle :)
      O, super. Właśnie coś mi świtało że tych przyciski on/off trzeba jakoś użyć, nie wiedziałem tylko co blokować i w którym momencie :) - bardzo przydatna funkcja!

      AnunnakinGiant napisał(a):

      Do końca tyg nic czasu nie mam, ale pobawię się w przyszłym, także liczę że się uzbiera więcej propozycji ;)
      Co do helpa to chcę też na stronie programu zrobić.
      No właśnie coś jeszcze zauważyłem - w Bazie RS, funkcja Monitoruj Schowek: byłaby możliwość żeby program sam filtrował co jest aktualnie zaznaczane? To znaczy żeby nie próbował pobierać danych nietekstowych? Chodzi mi o to, że zostawiłem OGTools uruchomione w tle z aktywnym monitorowaniem schowka, cośtam robiłem na kompie i jak próbowałem PrintScreena zrobić to mi winda robiła "bing!". A ja nawet nie wiedziałem o co chodzi... co więcej, jak później próbowałem zapisać bazę RS, to mi OGTools się wysypało :(

      A co do sugestii - pobawię się jeszcze chwilę, to może coś więcej mi przyjdzie do głowy :)
    • majzownik napisał(a):


      2. Wydaje mi się że w Bazie RS mogłaby być pomocna opcja eksportu (kopiowania do schowka) pełnego niesformatowanego raportu, tak żeby dało się go w późniejszym czasie wkleić do speedsima na przykład...


      TAK. dosłownie to samo miałem zaproponować! :)
    • rozpoznawanie czy to tekst czy nie to jedna linijka kodu :) dodam też. Z niesformatowanymi raportami tez nie będzie problemu gdyż wszystkie nazwy są zdefiniowane globalnie ( speed sim nie widzi raportu z bazy bo są inne nazwy w eksporcie raportu z bazy ). Pobierane są po prostu z nazw kolumn a dodamy opcje eksportu (trzecią)gdzie nazwy będzie pobierał z istniejącej tablicy i gitara.

      edit: wrzuciłem ze zmianami powyższymi, możecie stestować, u mnie speed sim wkleja ok.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • Pomysł i realizacja super. Dużo przydatnych funkcji w jednym miejscu. Chylę czoła, :bdb:
      Przyszła mi teraz do głowy mała propozycja. Czy dałoby się wstawić do programiku funkcję zliczania dochodu z farmingu poprzez wklejanie RW i raportów ze zbiórki PZ ?
      I kolejne pytanie. Rozumiem, że aktualizacje można pobierać tylko poprzez linka z forum ?
      Czy istniałaby możliwość pobierania prosto z programiku, funkcja "pobierz aktualizację" ?
      3 kwestia, już ostatnia. Możliwe, że coś takiego jest, tylko nie wiem jak to zrobić. ?(
      Skrót na pulpit, którym można by uruchamiać programik.
    • MrFischer napisał(a):

      Przyszła mi teraz do głowy mała propozycja. Czy dałoby się wstawić do programiku funkcję zliczania dochodu z farmingu poprzez wklejanie RW i raportów ze zbiórki PZ ?

      No to nie taka mała :) Baza farmingów i rw hmm wtedy też konwerter rw by trzeba zrobić praktycznie :) pomyślimy, może ktoś się jeszcze wypowie ?
      ps. gracza xxx wydoiłes do tej pory na xxx xxx xxx surowców itp ciekawe dość imożna by z bazą rw powiązać jednostronnie :)

      MrFischer napisał(a):

      I kolejne pytanie. Rozumiem, że aktualizacje można pobierać tylko poprzez linka z forum ?
      Czy istniałaby możliwość pobierania prosto z programiku, funkcja "pobierz aktualizację" ?

      Będę to dodawał na pewno.

      MrFischer napisał(a):

      3 kwestia, już ostatnia. Możliwe, że coś takiego jest, tylko nie wiem jak to zrobić. ?(
      Skrót na pulpit, którym można by uruchamiać programik.

      Pod Windowsem przeciągnij program na pulpit (prawym myszki), i puść - gdy rozwinie się menu wybierz utwórz skrót, o to chodzi ?
      Ostrzej zabiorę się za program od przyszłego tygodnia jak pisałem :) Ale wciąż czekam na propozycje, komentarze.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • Doprecyzuję XD
      Wrzucam z całego dnia wszystkie RW i raporty zbiórek z PZ i pokazuje jaka ilość surki zarobiłem w ten sposób ]:-D
      Konwerter może nie koniecznie na tą chwilę, są już działające. Może w późniejszym czasie.

      AnunnakinGiant napisał(a):

      Pod Windowsem przeciągnij program na pulpit (prawym myszki), i puść - gdy rozwinie się menu wybierz utwórz skrót, o to chodzi ?
      W sumie to działa :] Tylko ostrzeżenie o nieznanym pliku mi wyskakuje za każdym razem jak odpalam programik ;}

      Jeszcze coś przyszło mi do głowy. Jest cennik budowy budynków osobno dla surowców i osobno dla stacji.
      Czy zrobienie czegoś takiego jak kolejka budowania, która podawałaby koszt budowy budynków typu kopalnia i np. nanity razem.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrFischer ().

    • MrFischer napisał(a):

      Jeszcze coś przyszło mi do głowy. Jest cennik budowy budynków osobno dla surowców i osobno dla stacji.
      Czy zrobienie czegoś takiego jak kolejka budowania, która podawałaby koszt budowy budynków typu kopalnia i np. nanity razem.


      Takie coś już jest w programie. Wyklikaj co chcesz i wejdź w dodatki/suma.
    • witaj

      to może coś ode mnie...
      jakbyś mógł:
      * wykluczyć rakiety/przeciwrakiety z podliczania obrony na farmę chronioną/niechronioną

      * poprawić sortowanie rs wg kordów bo pokazuje:
      x:ten_sam_układ:10
      x:ten_sam_układ:12
      x:ten_sam_układ:4

      * poprawić separatory w generatorze zgłoszeń - nie wszędzie są

      * dodać opcję edytowania i zapisywania sformatowanych rs; aby sobie dopisać np. techy

      * dodać notatnik :) w bazie rs; żeby szanować zieleń i nie pisać notatek w zeszycie :lol

      * dodać zakładki w bazie rs; np. zakładka 1 - wklejam sobie raporty z 4 gali, zakładka 2 - z 6 gali, itd.
      bo jak mam 200 raportów z trzech gali to trochę chaotyczne, oczywiście można sobie otworzyć kilka kopii OgameTools i po problemie, ale spytać nie zaszkodzi

      * dodać trzeci wariant na farmy; oprócz chroniona/niechroniona, dodać "brak danych", jeśli skan niepełny na flotę/obronę

      * usunąć text "Start FS'a zawsze......" bo chyba już nieaktualne odkąd można samemu podać czas

      * no i na koniec dodać ten kalkulator fs'a, który wyliczy start po wprowadzeniu czasu przylotu i prędkości

      OgameTools używam cały czas... jest świetny, fachowy, intuicyjny, bardzo ułatwia życie
      dziękuję, dobry człowieku XD

      p/s nowe skórki też świetne
      miłego dnia


    • Wczoraj się bawiłem w symulację budowy/księżyca :) Niedługo wrzucę nowa wersję, ale jeszcze parę innych rzeczy chciałem dodać.

      Fleja2k napisał(a):


      witaj

      to może coś ode mnie...
      jakbyś mógł:
      * wykluczyć rakiety/przeciwrakiety z podliczania obrony na farmę chronioną/niechronioną
      da się zrobić
      * poprawić sortowanie rs wg kordów bo pokazuje:
      x:ten_sam_układ:10
      x:ten_sam_układ:12
      x:ten_sam_układ:4
      to też
      * poprawić separatory w generatorze zgłoszeń - nie wszędzie są
      hmm chyba tylko te liczby od pozycji i ilości graczy na uni ?
      * dodać opcję edytowania i zapisywania sformatowanych rs; aby sobie dopisać np. techy
      *edit: źlę Cie zrozumiałem na początku, czyli po prostu przycisk np "aktualizuj" w szczegółach skanu. Będzie tylko mały problem, że dane o wartości obrony/floty itp pozostaną takie same ( są wyliczane przy wklejaniu raportu )
      * dodać notatnik :) w bazie rs; żeby szanować zieleń i nie pisać notatek w zeszycie :lol
      rozwiń bardziej tę myśl, czy miało by to być zapisywane w bazie czy nie :D
      * dodać zakładki w bazie rs; np. zakładka 1 - wklejam sobie raporty z 4 gali, zakładka 2 - z 6 gali, itd.
      bo jak mam 200 raportów z trzech gali to trochę chaotyczne, oczywiście można sobie otworzyć kilka kopii OgameTools i po problemie, ale spytać nie zaszkodzi
      przy obecnej konstrukcji programu mogło by się "muląco" zrobić jeśli każda zakładka miała by mieć swoją bazę
      * dodać trzeci wariant na farmy; oprócz chroniona/niechroniona, dodać "brak danych", jeśli skan niepełny na flotę/obronę
      do zrobienia
      * usunąć text "Start FS'a zawsze......" bo chyba już nieaktualne odkąd można samemu podać czas
      no nie :) zauważ że jak wciskasz szybki fs ... to czas startu po lewej restartuję się na obecny zawsze
      * no i na koniec dodać ten kalkulator fs'a, który wyliczy start po wprowadzeniu czasu przylotu i prędkości
      to mam w kolejce do zrobienia od dawna :) jak i pomysł z wprowadzaniem "znikających pz" do programu ... :E
      OgameTools używam cały czas... jest świetny, fachowy, intuicyjny, bardzo ułatwia życie
      dziękuję, dobry człowieku XD

      p/s nowe skórki też świetne
      miłego dnia
      dzięki za czujność ponownie


      Z patchem 2.1.3 gf coś zakręciło z czasami budowy wszystkiego, jednak różnica nie jest równo 60s mniej jak podaje art :E np na księzycu mam 90s różnicy z budynkami, na planecie mniejszą hmm jak ktoś zauważy jakiś schemat niech skrobnie :)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez AnunnakinGiant ().

    • z separatorami masz rację - moje przeoczenie

      z aktualizacją raportów tak jak piszesz, flota/obrona nie... głównie chodzi o możliwość dopisania sobie poziomów technologii
      często, oprócz planety celu, skanuję planetę inną niechronioną, wyłącznie na techy, żeby nie tracić niepotrzebnie sond

      notatnik...
      nie musi być zapisywalny, byleby można coś tam nabazgrać
      ja tam gram głównie w pracy, śmieją się z mojego zeszytu :) panopki a plików tekstowych zawsze zapomnę pousuwać

      ***

      planujesz może wydać również wersję "bez-obrazkową" następnej wersji?
      miłego dnia
    • wersja 1.1.4 changelog

      • (bazaRS) rakiety/przeciwrakiety wykluczone wszacowaniu czy planeta jest chroniona czy nie
      • (bazaRS) dodany nowy wpis w kolumnie TypFarmy jeśli skan jest niepełny dla floty/obrony
      • (bazaRS) poprawione sortowanie wg koordów
      • (bazaRS) możliwość zapisywania do bazy edytowanych raportów przyciskiem Aktualizuj w "Szczegóły Skanu", prócz nazwy gracza - to pole zmianiamy po staremu w "Szczegóły Gracza(I)"
      • (ruchflot) Dodane przyciski do wklejenia dat dzisiejszych/jutrzejszych
      • (ruchflot) Nowa funkcja umożliwiająca wyliczenie godziny startu i powrotu floty, gdy wprowadzimy godzinę jej dotarcia do celu. Wszystkie wartości z ruchu flot z nią działają i wyświetlają poprawne dane : zużycie deu,prędkość itp
      • (ruchflot) sprawdzanie poprawności wpisywanej daty-godziny w szybkim fs
      • (Dodatki) Dodany zasięg rakiet międzyplanetarnych
      • (Dodatki) Falanga czujników i zasięg RM - możliwość przenoszenia danych z ustawień
      • (Dodatki) Dodany symulator rozbudowy planety i księżyca. Na planecie liczone: wydobycie,zużycie/produkcja prądu, czasy, koszta, pola itp Jednak nie wszystkie możliwości blokują aby miało to sens.
      • (ogólne) zapisywanie w profilu paru rzeczy dodanych. Np index otwartej zakładki przy zapisywaniu.
      • (ogólne) Zmiany z patchem 2.1.3 ogame podpięte.


      Chyba to wszystko w patchu 1.1.4
      Pozdrawiam i dzięki za testy !

      Fleja2k napisał(a):

      planujesz może wydać również wersję "bez-obrazkową" następnej wersji?
      miłego dnia


      Nie raczej nie :) A skąd taki pomysł ?

      4/06/2011 - w następnej wersji parę nowych możliwości i dość dużo usprawnień, oraz mam nadzieje już ukończona wielojęzyczność aplikacji.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AnunnakinGiant ().