Alex

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Alex! Nie chciej! Bo stracimy Cię na zawsze! :P

    Hej tak w ogóle...
    Jak myślisz, co cru Ci może wykonać strasznego? :P
    Tramwaj czy autobus?
    Jeździłeś kiedyś trolejbusem?
    Lubisz komunikację miejską?

    Zdrówko. :)
  • cruella napisał(a):

    Quauli napisał(a):

    Nie zapytam cruelli bo się jej boję... :P E, przecież nie jest taka straszna. :P

    a chcesz się przekonać jak bywa straszna i ocrutna? <: Tak. ]:-D

    Quauli napisał(a):

    Alex! Nie chciej! Bo stracimy Cię na zawsze! :P A zaryzykuję. :P

    Hej tak w ogóle...
    Jak myślisz, co cru Ci może wykonać strasznego? :P Mam przeczucie, że to fajne będzie. ;P
    Tramwaj czy autobus? Autobus, tramwajami o wiele mniej jeżdżę, i nie bardzo je lubię. :P
    Jeździłeś kiedyś trolejbusem? Nie. :P
    Lubisz komunikację miejską? Jak jest zadbana to tak, a jak nie to trudno, jeśli muszę to i tak skorzystam. :P

    Zdrówko. :) Przydałoby się, oj przydało. :P
  • No, no, no... Nie ładnie... Kiedy do mnie zajrzysz? :P

    Dlaczego zdrówko by się przydało? Choryś?
    Słuchasz radia eska?
    A może jedynego słusznego radia?
    Co myślisz o postawieniu krzyża pod siedzibą PiS w Łodzi? :P

    Ave! :)
  • Quauli napisał(a):

    No, no, no... Nie ładnie... Kiedy do mnie zajrzysz? :P Niebawem :P

    Dlaczego zdrówko by się przydało? Choryś? No ostatnimi czasy jakieś diabelne przeziębienie we mnie siedzi, i nie mogę się go pozbyć tak na 100%. :P
    Słuchasz radia eska? Od jakiegoś czasu nie słucham radia w ogóle. :P
    A może jedynego słusznego radia? Jak wyżej. ;P
    Co myślisz o postawieniu krzyża pod siedzibą PiS w Łodzi? :P Pozwól, że tego nie skomentuję. :P

    Ave! :)

    Mirela napisał(a):

    Hejoo ! Ceee :*
    Dawno mnie tu nie było...tęskniłeś? ^^ No :(
    czy Twoje podejście do czytelnictwa książek ulegnie teraz zmianie? Raczej nie. :P
    Podniesiesz statystyki jeśli o czytanie książek chodzi? :P Może jeśli chodzi o wypożyczanie, choć i to ne do końca. :P
    Jak zdrówko ? Już pomału normalnieje. ;)
    Pozdrowionka :* No :*:*
  • Siemano. :)

    Lubisz czytać? Bo tak nie bardzo zajarzyłem o co mirelci chodzi.
    btw. co z CT mirelci? Bo jakoś sprawa ucichła... Trzeba by coś pomóc jej na nowo... :P
    Masz jakiś konkretny pogląd polityczny? Wiem, że pytanie niepoprawne politycznie, ale tak jakoś miałem ochotę. :P
    Smoleńsk. Spisek Tuska z Putinem i zamach? :)

    Zdrawim!
  • Quauli napisał(a):

    Siemano. :) Hello :P

    Lubisz czytać? Bo tak nie bardzo zajarzyłem o co mirelci chodzi. No trochę lubię, ale pytania Mirelci się bardziej odnosiły do tego, że mamy w szkole nową panią w bibliotece właśnie. :P
    btw. co z CT mirelci? Bo jakoś sprawa ucichła... Trzeba by coś pomóc jej na nowo... :P Damy radę. :D
    Masz jakiś konkretny pogląd polityczny? Wiem, że pytanie niepoprawne politycznie, ale tak jakoś miałem ochotę. :P Jako tako określonego sztywno nie mam - jednakowoż jestem za tym, by od władzy trzymać jak najdalej ludzi chorych psychicznie. :P Na tę chwilę warunek ten jest spełniony. :P
    Smoleńsk. Spisek Tuska z Putinem i zamach? :) Zamach i spisek Putina, ale nie z Tuskiem. :P

    Zdrawim! Do następnego. :P
  • Quauli napisał(a):

    Elo. :) Siema :P

    Kurde, chyba nie uda Ci się z CT mirelci... Głupia sprawa... Uda się. :D
    Lubisz popcorn czy wolisz chipsy? Wolę chipsy, popcorn mnie mdli.
    Chodzisz do kina? Albo do teatru... Do kina, do teatru to tylko na wycieczkach szkolnych. :P
    ESKA czy RMF FM? Raczej nie słucham radia. :P

    Pozdrówka. :)

    Mirela napisał(a):

    no się nie uda ... :P Patrz wyżej. :<
    coś się tu ostatnio obijasz! A wcale że nie!
    jak tam weekendowe plany? ^^ Planów brak, bo bym popadł w jaki alkoholizm jeszcze. :P
    Jakaś nowa przygoda w bibliotece była? "hihihi" :D W sumie nie, ale... na GG Ci opowiem. :P
    Buziole :*:*:* Mniam mniam :*:*:*
  • Siemka. :)

    Kurczę, dlaczego zaniedbałeś niektóre tematy z rekordami, które prowadziłeś? :)
    Lubisz jak ludzie liczą na innych, np.: na Ciebie?
    Mamona, gotówka, kasa, szmal czy papier? :P
    Myślisz że Kłałli lepiej wygląda niż Quauli? :)

    Pozdrówka.
  • HermaN^007 napisał(a):

    co Cię jara? :E Pasowałoby to pytanko sprecyzować trochę :P A na tę chwilę odpowiem, że kilka rzeczy :P
    wolisz dzień czy noc? :D To zależy od tego, co muszę w dzień robić - bo jak siedzieć pół dnia w szkole, i potem jeszcze mieć od groma roboty w domu, to wolę noc. :P A jak w dzień jest luuuz, to, hmm... to i to na równi lubię. :P
    twój best film ? ^^ Za dużo mam takich "super", żeby któryś wybrać. ;) Ale ostatnio na nowo porwał mnie Full Metal Jacket.

    Quauli napisał(a):

    Siemka. :) Hello :P

    Kurczę, dlaczego zaniedbałeś niektóre tematy z rekordami, które prowadziłeś? :) Często mi się trafiały okresy, że po prostu nie miałem na nie czasu - i się nawarstwiały zgłoszenia, i potem ledwo dawałem z nimi sobie radę. :P Tym bardziej, że miałem ich kilka, i szczerze mówiąc niepotrzebnie niektóre komplikowałem sobie. :P
    Lubisz jak ludzie liczą na innych, np.: na Ciebie? Zależy od tego, czym się kierują - bo jak lenistwem, to tak nie bardzo. :P
    Mamona, gotówka, kasa, szmal czy papier? :P Kasa. :P
    Myślisz że Kłałli lepiej wygląda niż Quauli? :) E, nieee. :P

    Pozdrówka.
  • kasai napisał(a):

    Hej :* Hello :*
    Dlaczego moj f660 ?:O Ne Twój, ino mój. :P A dlatego że ładny jest, o. :P
    Oddasz mi go kiedys ? :x O, "kiedyś" to dobre słowo. :D
    Masz uraz do blondynek ? Nie mam chyba. :P
    A do brunetek ? Tym bardziej. ;P
    Dlaczego Ci tak zalezy na edytowaniu posta :D Bo ma być odpowiedź na temat. :<
    Wolisz wschod czy zachod slonca ? Zachód, wschód kojarzy mi się niestety ze wstawaniem do szkoły. :P
    Jakies fajne wspomnienie ? Nie będę tu opisywał. :P
    Co Ci sie ostatnio snilo ?:) Pewna rozmowa z Mirelą. 0_o Na dodatek okazała się, eee, prorocza tak jakby. :P
    A, B, C, D,E ?:P Beee ;P
    Pa ;* Baj baj :*:*
  • Alex Mercer napisał(a):

    Co Ci sie ostatnio snilo ?:) Pewna rozmowa z Mirelą. 0_o Na dodatek okazała się, eee, prorocza tak jakby. :P

    Jak kiedyś będę mieć czkawkę w nocy to ja nie wiem co Ci zrobie :P
    w piątek masz wolne czy szkoła?

    Alex Mercer napisał(a):

    Masz uraz do blondynek ? Nie mam chyba. :P

    to takie mało szczere było :P

    mały edit :P
    skąd Tobie się biorą takie dziwne/trudne pytania? :D
    i skąd Ty bierzesz te TAKIE porównania? :P
  • Mirela napisał(a):

    Alex Mercer napisał(a):

    Co Ci sie ostatnio snilo ?:) Pewna rozmowa z Mirelą. 0_o Na dodatek okazała się, eee, prorocza tak jakby. :P

    Jak kiedyś będę mieć czkawkę w nocy to ja nie wiem co Ci zrobie :P Hrhrhr ;P
    w piątek masz wolne czy szkoła? Wolne miałem, ale i szczepionkę :(

    Alex Mercer napisał(a):

    Masz uraz do blondynek ? Nie mam chyba. :P

    to takie mało szczere było :P A właśnie że szczere!

    mały edit :P Taki fajniutki. ;P
    skąd Tobie się biorą takie dziwne/trudne pytania? :D Ty już wiesz skąd. ;P
    i skąd Ty bierzesz te TAKIE porównania? :P Jak wyżej. :D
  • Mirela napisał(a):

    średnio zadowalają mnie te odpowiedzi - zacznij się starać :P Przecież się staram. :<
    Ile czasu/spotkań musi minąć żeby mów nazwać kogoś 'kochanym' ? Yyyy, no zależy, jaka jest tego intencja. :P
    W ogóle spotkania są potrzebne do tego? :P Czy ja wieem. ;P
    Kiedy gramy w kalambury ? 8-) Za chwilę? :D
    Buziole :*
    :*:*:*

    Quauli napisał(a):

    Hej. :P Siemaa. :P

    Kiedy zadowolisz mirelcię? :P Regularnie to robię, nie słuchać jej narzekań. :<
    Też Cię wkurza że walimy emoty już z przyzwyczajenia? Hm, raczej nie wkurza, ale też to zauważyłem. :P
    Masz jakieś przyzwyczajenia? Kilka by się znalazło. ;)
    Uważasz że masz wady? :) Tak, choć pewnie nie wszystkie sam zauważam. ;)

    Pozdrówka. :)
  • Alex! :)

    Dlaczego tu tak cicho?
    Lubisz robić pompki czy wolisz brzuszki? A może przysiady? :)
    Czy Mikołaj robił prawo jazdy na renifery z przyczepką? :P
    Co chciałbyś dostać? iPoda czy iPada? :)

    Pozdrawiam. :)
  • Quauli napisał(a):

    Alex! :) Kłałli :P

    Dlaczego tu tak cicho? A jakoś tak, bo Mirela mnie nie lubi już chyba :(
    Lubisz robić pompki czy wolisz brzuszki? A może przysiady? :) Robię wszystkiego po trochu, lecz najwięcej brzuszków (jestem w 3/4 szóstki Weidera :P), no i codziennie robię pompki i troszkę przysiadów, jakoś mi nie przypasowały bardzo. :P
    Czy Mikołaj robił prawo jazdy na renifery z przyczepką? :P Raczej nie, bo kieruje nimi jak wariat :P
    Co chciałbyś dostać? iPoda czy iPada? :) iPada raczej, ewentualnie iPhone'a :P

    Pozdrawiam. :) I nawzajem. ;)

    Mirela napisał(a):

    właśnie-jakoś tu za cicho :P :(
    Masz jakies nowe wieści z cyklu 'pani Irenka"? ]:-D Pff! Bardzo śmieszne :< (Będą :D)
    w co Ty ciągle grasz, że dla mnie nie masz czasu? :P Fallout New Vegas i NfS HP 2 (i czasem FIFA 11 ]:-D) :P
    kiedy gramy w kalambury?^^ Nie wiem, bo Ty nigdy nie chces :(
    pozdrowionka! :* Mirelcia! :*:*:*
  • Mirela napisał(a):

    Cześć! Ce :*
    Dlaczego jesteś aż taki uparty? Sam nie wiem ;P
    złamałeś kiedyś jakąś obietnicę? No niestety, tak...
    Dlaczego tak jest, że Wy (faceci) tak bardzo unikacie wizyt u lekarza? Może się wstydzimy, nie lubimy, jak nas ktoś maca? ;P
    Pozdrowionka Bartuś ;) Mirelcia :*:*:*
  • Quauli:

    Elo! :)Siema :D

    Kupiłeś ostatnio jakąś grę na święta? :) Na te nie. :P I ostatnio też mało czasu na granie.
    Lubisz śnieg? Narty? Deska? Nie lubię śniegu. :P Deski nie próbowałem, a po kilku "randkach" z nartami odechciało mi ich się. :D
    Dużo śniegu tam gdzie mieszkasz? :)Odśnieżasz? Ano, dość często, a śniegu niestety dużo. -.-
    GDZIE MIRELCI CT?!?! :PW toku. :D:D

    Pozdrawiam! :)I ja również. :)

    ________________________________________

    Mirela:

    Cześć niedobroto! Mrum kotku ;P :*
    Co Cię tak bawi w dokuczaniu biednej mirelci? Jakiej biednej? :D Ona już wie czo. ]:-D
    Jakieś postanowienia na nowy rok masz? Szczerze mówiąc to od dwóch lat wyznaję zasadę, że nie ma sensu robić wygórowanych, bo jest się później zawiedzionym, jak większość nie wypala (a powiedzmy sobie szczerze, często tak jest). Ale na pewno chciałbym mieć bardziej uporządkowane życie, jakoś zdać maturę - choć nie wiem, czy będzie się to dało tak pogodzić. P
    Będziesz już grzeczniejszy? Nie wiem. :D
    Pozdrowionka ^^ i całus, chociaż nie zasłużyłeś :* :P Jak nie? :D :*:*:*