Witcher - return.

  • o matko! wiedźmak ale oni Cię kofffają, normalnie pochlastać się :E

    to ja też Cię pokoffam troszkę i Ci zadam 2 pytanka :P

    Dlaczego lubisz pejczyki?

    Kogo najbardziej koffasz z team?
  • Kogo najbardziej koffasz z team?


    No wlasnie kogo ??? ;> :>



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • WychowaniNaBłędach napisał(a)
    opowiedz Nam =)

    mi się wydawało że 40wr i nikt tego nie przebije...myliłem się... Generalnie dużych wpadek nie miałem, bo uczyłem się - można powiedzieć - od najlepszych (np. Gardens of Kadesh, o ile ktoś jeszcze kojarzy ten nick). Najgłupszą rzeczą, którą zrobiłem, to moim zdaniem pierwsze moje ST na u6 - bitwa z kerado [Templars].


    sidha napisał(a)
    o matko! wiedźmak ale oni Cię kofffają, normalnie pochlastać się :E Widzisz, ja mam to 'coś', też byś chciała, nie ? :E

    to ja też Cię pokoffam troszkę i Ci zadam 2 pytanka :P

    Dlaczego lubisz pejczyki? Twoje ? Uwielbiam :*

    Kogo najbardziej koffasz z team? Wszystkie kobiety ;)


    marcik napisał(a)
    Kogo najbardziej koffasz z team?


    No wlasnie kogo ??? ;> :> Już Ty wiesz kogo... <:


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

  • Kogo najbardziej koffasz z team? Wszystkie kobiety ;)
    No wlasnie kogo ??? ;> :> Już Ty wiesz kogo... <:

    Czyli to co mi mowiles ze jestem Twoja jedyna i tylko mnie koffasz to nieprawda?!!!

    dokoncz zdanie
    Nie potrafilbym obyc sie bez...



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • (+Witcher) David` chamie i prostaku
    (+Witcher) w moim CT to się nie wypowiesz, co ?

    A trzeba było zwolnić, jak na moim rewirze siedział :D

    Co Ty robisz o takiej niemoralnej porze na IRCu? :)
    Czy nie sądziesz, że Twój AT się przegrzewa od tego ciągłego klikania? :P
  • marcik napisał(a)

    Kogo najbardziej koffasz z team? Wszystkie kobiety ;)
    No wlasnie kogo ??? ;> :> Już Ty wiesz kogo... <:

    Czyli to co mi mowiles ze jestem Twoja jedyna i tylko mnie koffasz to nieprawda?!!! Muszę Cię zasmucić, ale... nie do końca :/ kocham jeszcze Proboszcza.

    dokoncz zdanie
    Nie potrafilbym obyc sie bez... [...] i [...], ewentualnie [...].


    David napisał(a)
    (+Witcher) David` chamie i prostaku
    (+Witcher) w moim CT to się nie wypowiesz, co ?

    A trzeba było zwolnić, jak na moim rewirze siedział :D

    Co Ty robisz o takiej niemoralnej porze na IRCu? :) Prowadzę trochę inny tryb życia niż zwykli ludzie :P
    Czy nie sądziesz, że Twój AT się przegrzewa od tego ciągłego klikania? :P A gdzie tam, rzekłbym nawet, że... robię mu dobrze :D


    Shogun2 napisał(a)
    jak to jest być GO lubisz to ??? Trudne pytanie... czasem lubię czasem nie. Najbardziej w całym GO-waniu lubię to, że jestem w stanie pomóc userom ;)


    Dobry Proboszcz napisał(a)
    Chceme le so zażec te łeslu pasiaste te? : > A pewno, że jo.


    David napisał(a)
    Ulubiona pora dnia i nocy... ulubiona pora dnia - 2:00 (AM), ulubiona pora nocy - 14:00
    Ulubiony ban ... To trudne pytanie... były 2 takie fajne sytuacje:
    2009-04-08 12:39:20 GO Uni64 Witcher bloodsucher 2036-08-23 12:39:20 Multikonto 1/2 + omijanie zabezpieczen + kasacja za wulgaryzmy/obrazę w PW + spam w PW + grozby odnoszace sie do zycia realnego

    oraz
    2009-01-15 02:11:19 GO Uni60 Witcher wika 2036-06-01 03:11:19 Multikonto 4/4 + omijanie zabezpieczen + push wika ->> LEGIONISTA NEO, LEGIONISTA PRZEMEK, LEGIONISTKA DANIELA
    2009-01-15 02:11:12 GO Uni60 Witcher LEGIONISTKA DANIELA 2036-06-01 03:11:12 Multikonto 3/4 + omijanie zabezpieczen + push wika ->> LEGIONISTA NEO, LEGIONISTA PRZEMEK, LEGIONISTKA DANIELA + push LEGIONISTKA DANIELA ->> LEGIONISTA NEO, Cichybacicc
    2009-01-15 02:11:02 GO Uni60 Witcher LEGIONISTA NEO 2036-06-01 03:11:02 Multikonto 2/4 + omijanie zabezpieczen + push wika ->> LEGIONISTA NEO, LEGIONISTA PRZEMEK, LEGIONISTKA DANIELA + push LEGIONISTKA DANIELA ->> LEGIONISTA NEO
    2009-01-15 02:10:43 GO Uni60 Witcher LEGIONISTA PRZEMEK 2036-06-01 03:10:43 Multikonto 1/4 + omijanie zabezpieczen + push wika ->> LEGIONISTA NEO, LEGIONISTA PRZEMEK, LEGIONISTKA DANIELA
    2009-01-15 02:09:48 GO Uni60 Witcher Cichybacicc 2009-01-20 02:09:48 Push LEGIONISTKA DANIELA ->> Cichybacicc

    Ulubiona komenda IRC... hm... chyba !stfu :P
    Za co lubisz Pomocnika? W ogóle go nie lubię, przez niego mam więcej roboty

    :D


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Dobry Proboszcz napisał(a)
    Gôdajă po kaszëbsků. : D ale jo, zazejme so <:

    Marcik mô snôżé oczë? mô, mô, a pikne to je jak cholera ;)


    David napisał(a)
    Dlaczego Wielebny nadaje do Ciebie w obcym narzeczu? :) Bo ja do niego też czasem w tym narzeczu nawijam.
    Czy chciałbyś GOwać na uni 69? :) Co było by w tym fajnego/zabawnego - poza oczywistym skojarzeniem? :) Niechciałbym tam GO'wać, będzie tam pełno graczy, a ja mam na jakiś czas dość nowych uni ;)


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().

  • graf029 napisał(a)
    Cze młodzieńcze! :D Czołem staruchu :P

    1. Dużo jeszcze mych farm masz zamiar zbanować? Jeszcze pytasz... W końcu będziesz jechał na samym wydobyciu <:
    2. Będziesz grał na u69? Raczej wątpię.
    3. Łowisz ryby ^^ Nie miałem okazji i jakoś mnie do tego nie ciągnie.
    4. Dlaczego Boba był wolniejszy? >_> Bo jest stary, wyrobiony, nie ma takiego młodzieńczego refleksu i zapału 8-)

    pzdr! :P


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • -Boba- napisał(a)
    Dlaczego często mówisz jak zly czlowiek* i wkurzasz Kocice? ;> Tak jakoś wychodzi, a Kocicy na pewno nie wkurzam... Powinna się tu wypowiedzieć, by rozwiać wszelkie wątpliwości ;)


    krul Kajako napisał(a)
    czemu nie zmieniles nicka na takiego jaki ci proponowalem w did u6 Właśnie dlatego, że to Ty mi go proponowałeś :P


    kiciak napisał(a)
    przechodziłem akurat i pomyślałem że wpadne... Nie wpadaj kiciak, bo potem z alimentami krucho.

    czemu nie jesteś @ na u48? Nie jestem już opiekunem, więc @ nie mogę tam mieć.

    dawno mnie tu nie było? Kawał czasu ;) Welcome back.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • a czemu nie jesteś opiekunem?

    dokończ zdanie

    Gdybym był zwierzęciem, zdecydowanie byłbym... , ponieważ...
    ? :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kiciak ().

  • Witcher napisał(a)
    -Boba- napisał(a)
    Dlaczego często mówisz jak zly czlowiek* i wkurzasz Kocice? ;> Tak jakoś wychodzi, a Kocicy na pewno nie wkurzam... Powinna się tu wypowiedzieć, by rozwiać wszelkie wątpliwości ;)

    Nie wkurza Kocicy :>
  • kiciak napisał(a)
    a czemu nie jesteś opiekunem? Brak czasu.

    dokończ zdanie

    Gdybym był zwierzęciem, zdecydowanie byłbym człowiekiem , ponieważ lubię.
    ? :>


    Kocica napisał(a)
    Witcher napisał(a)
    -Boba- napisał(a)
    Dlaczego często mówisz jak zly czlowiek* i wkurzasz Kocice? ;> Tak jakoś wychodzi, a Kocicy na pewno nie wkurzam... Powinna się tu wypowiedzieć, by rozwiać wszelkie wątpliwości ;)

    Nie wkurza Kocicy :> mrrrau :*


    Black Grucha napisał(a)
    Jak to jest być farmą bolta?

    bo sobie z paffką rozkminiamy :-/ Rozkminiajcie dalej.


    Skull Collector napisał(a)
    Ostatnio pusciles z dymem 200 GSow. Jakie to uczucie? Ciekawe.

    Czemu ciagle ostatnio dostajesz baty? Robisz to specjalnie? Nie mam zamiaru odpowiadać na to pytanie.

    Co jak co, ale w stacjonowaniu floty jestem duzo lepszy. :E


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • kiciak napisał(a)
    ale lepiej wyglądałeś z @^^
    Twoja ulubiona godzina? 4 nad ranem dlaczego? Bo nie lubię spać w nocy, wtedy się najlepiej banuje ;)
    gdzie wyjeżdżasz na majówkę? Na zlot.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • kiciak napisał(a)
    jaki zlot? A taki sobie... ;)

    a nie 3? godzina demonów ^^ Jam nie demon, jam mutant.

    co wzbudza w tobie największy lęk? Szczerze mówiąc nie wiem :) jeszcze nic takiego nie spotkałem, więc ciężko stwierdzić.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.