Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ARIEL10 napisał(a)
      Keyra napisał(a)
      W klimacie moonów: ja miałem 21x 20% i 1x 18% (sumarycznie 438%) i dalej moon nie stoi...


      kiepski rekord pechowy bo na 1 z moonow pamietam mialem ok 100 prob i kazda min 15% wiec niema czym sie chwalic pozostaje tylko cierpliwie czekac :)

      z glupich rekordow ja grawitrony zrobilem na starym koncie majac ~2,5kk pkt

      wiec naprawde roznie to bywa ale raczej slaby pomysl do specjalnych :)

      Pozdro


      Za to ja jestem lepszy w grawitonach 8). 4kk pkt miałem jak mi kumpel uświadomił, że niepotrzebnie wożę ze sobą 20kk krisu i czeka to tylko na postawienie satelit. Na szczęście zdążyłem przed update z aktualizacją punktów na bieżąco i dałem radę wyrobić się w ramach jednego przeliczenia, więc nie było żadnych wahnięć w liczbie floty. Ogólnie to mógłbym dalej nie mieć tych grawitonów zbadanych, bo FS kosztuje mnie max 100k poza swój własny układ, no i GSa nie postawiłem jeszcze żadnego przez 3 tygodnie i nie zanosi się na to.

      Co do dokumentowania tego jako rekord, to nie ma to sensu. Można powymieniać doświadczenia w różnych takich dziedzinach jak właśnie ilość pkt przy robieniu grawitonów czy wspomniana wyżej ilość prób moonowych, ale jakby człowiek chciał to wszystko spisywać, to wyszłaby nam z tego druga Księga Rekordów Guinessa - byle badziewie zrobić największe jak się da i już się ludzie zgłaszają...
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • mam pytanie czy uni 50 tez bierze udzial w rekordach jesli tak nie myslicie
      ze nie nie teraz ale za jakis czas prawie wszystkie rekordy będą z tego uni ??:) mi sie tak wydaje ;] ...
    • jaranko1 napisał(a)
      mam pytanie czy uni 50 tez bierze udzial w rekordach jesli tak nie myslicie
      ze nie nie teraz ale za jakis czas prawie wszystkie rekordy będą z tego uni ??:) mi sie tak wydaje ;] ...


      Nie, uni 50 nie jest uwzględniane w tych rekordach. Była o tym mowa już tyle razy...
      Chciałbym zaapelować do autora tematu o dodanie stosownej informacji na początku pierwszego posta, w celu uniknięcia podobnych bezsensownych pytań w przyszłości.
    • Przeglądając rekordy światowe ogame zauważyłem że kilka rekordów osiągniętych na ogame.pl jest tam pominięta.

      1. kopalnia kryształu
      2. magazyn kryształu
      3. napęd nadprzestrzenny
      4. technologia jonowa
      5. obrona na planecie: wyrzutnia rakiet, wyrzutnia plazmy
      6. obrona na księżycu: wyrzutnia plazmy
    • <<Orion>> napisał(a)
      rekord sojusznika
      wyrzutnia plazmy 2.310 - obrona na księżycu oczywiście
      nick Gargamel



      to zaledwie niecale 40 sztuk wiecej :) przy zalozeniu ze dotychczasowy rekordzista wciaz dobudowuje nowe plazmy a poprzedni wpis ma juz z tydzien na pewno bedzie mial ich teraz wiecej niz 2.310

      zeby uniknac licytacji co kilka sztuk moze umowmy sie ze minimalne przebicie to przynajmniej 10% poprzedniego stanu :]
    • Ciernik napisał(a)
      to zaledwie niecale 40 sztuk wiecej :) przy zalozeniu ze dotychczasowy rekordzista wciaz dobudowuje nowe plazmy a poprzedni wpis ma juz z tydzien na pewno bedzie mial ich teraz wiecej niz 2.310

      zeby uniknac licytacji co kilka sztuk moze umowmy sie ze minimalne przebicie to przynajmniej 10% poprzedniego stanu :]


      wpis Gargamela na forum sojuszu był 27 grudnia,więc on pewnie też ma więcej :P

      a idąc Twoim tokiem rozumowania to jeżeli ktoś ma 1kk lmów to żeby rekord był pobity to osoba musi mieć 1,1kk lmów czyli 100 000, słownie sto tysięcy! Co nie jest łatwe do zrobienia,więc Twój pomysł delikatnie mówiąc nie jest trafiony ;]
    • Widzę, że kolega mnie zglosil :) , to dla ścislego rachunku w chwili obecnej
      moon
      dziala gaussa 5000
      dziala plazmowe 2500
      u1 nick Garegamel

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gargameluni1 ().

    • KoPSoN z PrzYczaJKi napisał(a)
      WoneK napisał(a)
      technologie ekspedycji na 17 ma Lobo z uni3 :)



      jakiegos screena dostaniemy ? >_>


      T. ekspedycji została wprowadzona 29 listopada czyli ok 80 dni temu
      Zeby do dziś mieć 17lvl ekspedycji potrzeba mieć :
      łączny poziom laborków w MSBN ok 800 !!!!

      nie piszcie więcej takich głupot
    • tomekPL89 napisał(a)
      a moze zrobimy jeszcze dzial "najwiekszy bezmozg forum" ?? :)

      ludzie przestancie wymyslac idiotyczne pomysly na rekordy, bo to juz sie dziwne zaczyna robic... :quasi:


      o ja mogę być rekordzistą :E :}
      super kategoria :brawo:
      <:

      a co do rekordów które są
      Działo Jonowe: 24.103 anonim [Uni27]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez (L)-=TOM=-(L) ().

    • nowe rekordy:
      [*]Największa średnia % wstawionych ST na jednym universum ( min. 50 bitew , liczymy wszystkie ST [!] danego gracza ) - x y [UniZ]
      [*]Największa średnia % z 20 ST( wbranych ) - x y [UniZ]
    • No następny co wyskakuje z dziwnymi rekordami... Ludzie, kogo obchodzą średnie % bitew w ST? Tym bardziej z jakimiś dziwnymi wyliczeniami, tu że 20, tam że 50. Bez przesady. To się bardziej nadaje do jakichś statystyk a nie do rekordów.
      W dziale "Bitwy" jest już tyle kategorii, ze czytając jedną zapomina się jaka była poprzednia.

      Mówię NIE nowym bezmyślnym propozycjom rekordów!
    • Mortal napisał(a)
      No następny co wyskakuje z dziwnymi rekordami... Ludzie, kogo obchodzą średnie % bitew w ST? Tym bardziej z jakimiś dziwnymi wyliczeniami, tu że 20, tam że 50. Bez przesady. To się bardziej nadaje do jakichś statystyk a nie do rekordów.
      W dziale "Bitwy" jest już tyle kategorii, ze czytając jedną zapomina się jaka była poprzednia.

      Mówię NIE nowym bezmyślnym propozycjom rekordów!



      nie posiadasz zadnego rekordu i z tego chyba wynika twoja postawa :)
      bezmyślny rekord ? tu chodzi o klase i skilla , bo moje podane rekordy nie zostana zdobyte pzrez jakeigo jumpera na mlodym uni . tu chodzi kto latal na tluste kaski , a nie na noobka , ktory nie zrobil fsa .

      jest mnostwo bezsensownych rekordow , a ty akurat masz pretensje do mojego ...

      na koniec : jest różnica , miedzy tym , że ktoś zrobił 20 st a 50 st ...


      pomyśl zanim napiszesz ...
    • munchlax27 napisał(a)
      Mortal napisał(a)
      No następny co wyskakuje z dziwnymi rekordami... Ludzie, kogo obchodzą średnie % bitew w ST? Tym bardziej z jakimiś dziwnymi wyliczeniami, tu że 20, tam że 50. Bez przesady. To się bardziej nadaje do jakichś statystyk a nie do rekordów.
      W dziale "Bitwy" jest już tyle kategorii, ze czytając jedną zapomina się jaka była poprzednia.

      Mówię NIE nowym bezmyślnym propozycjom rekordów!

      nie posiadasz zadnego rekordu i z tego chyba wynika twoja postawa :)
      bezmyślny rekord ? tu chodzi o klase i skilla , bo moje podane rekordy nie zostana zdobyte pzrez jakeigo jumpera na mlodym uni . tu chodzi kto latal na tluste kaski , a nie na noobka , ktory nie zrobil fsa .

      jest mnostwo bezsensownych rekordow , a ty akurat masz pretensje do mojego ...

      na koniec : jest różnica , miedzy tym , że ktoś zrobił 20 st a 50 st ...


      pomyśl zanim napiszesz ...



      Sorki za offtop, ale... sprawdź se koleś pozycję Sumaryczne poziomy, a mianowicie to Fabryki nanitów. Jak byk stoi tam, że 50 lvl posiada Mortal z Uni 23... Jak masz coś pisać, to sprawdzaj wpierw, bo wychodzisz na idiotę.