Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • juz kiedys to proponowalem ale poprzedni autor nie zechcial wprowadzic nowinki...

      chodzi o dodatkowe wyroznienie graczy w tym temacie ktorzy nie tylko osiagneli rekord ogame.pl ale rowniez maja rekord swiatowy


      np. cos takiego

      Magazyn kryształu: 17 K L I M A [Uni1] rekord światowy
    • Ciernik napisał(a)
      juz kiedys to proponowalem ale poprzedni autor nie zechcial wprowadzic nowinki...

      chodzi o dodatkowe wyroznienie graczy w tym temacie ktorzy nie tylko osiagneli rekord ogame.pl ale rowniez maja rekord swiatowy


      np. cos takiego

      Magazyn kryształu: 17 K L I M A [Uni1] rekord światowy


      Popieram

      U mnie coś takiego jest. Jak na razie na 18. mamy tylko rekordzistów ogame.pl
      Myślę, że fajne wyróżnienie dla gracza

      EDIT:A kolorki spoko, nie wiem o co się burzyć

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Stiller ().

    • Największa suma procentów z RW wstawionych do ST: 246.837% Provokator [Uni11]


      ja mam pytanie odnosnie tej kategorii, jak to bylo liczone? konkretnie czy bitwy ACS dzielono przez liczbe uczestnikow czy tez % w calosci ladowal na konto gracza?
    • Ciernik napisał(a)
      Największa suma procentów z RW wstawionych do ST: 246.837% Provokator [Uni11]


      ja mam pytanie odnosnie tej kategorii, jak to bylo liczone? konkretnie czy bitwy ACS dzielono przez liczbe uczestnikow czy tez % w calosci ladowal na konto gracza?


      To już chyba do provokatora musisz się zgłosić, on to sobie przydziela :) Wątpię by Ciap liczyła jego RW. Pewnie dawał % po całości :)
    • WebberPL napisał(a)
      Ciernik napisał(a)
      Największa suma procentów z RW wstawionych do ST: 246.837% Provokator [Uni11]


      ja mam pytanie odnosnie tej kategorii, jak to bylo liczone? konkretnie czy bitwy ACS dzielono przez liczbe uczestnikow czy tez % w calosci ladowal na konto gracza?


      To już chyba do provokatora musisz się zgłosić, on to sobie przydziela :) Wątpię by Ciap liczyła jego RW. Pewnie dawał % po całości :)


      Rekord Provokatora zresztą nie jest taki oczywisty

      Podobna ilośc ma top 1 u18 lecz wystarczy spojrzeć na progi %

      u18 - 350%
      u11 - 270% - żałosne jak na stare uni, taki 5 to pod farmienie a nie starcie tytanów podchodzi
      U18 - Drago [XTEAM] top4
      Nekkar - Powidelko [LeGenD] top1
      Taurus - Skipper top2
    • Cytat z rekordów u50:

      jako, że gracz yar68 ( były top1 na dzień 1,05,08) nie życzy sobie publikowania jego rekordów prosze ich nie zgłaszać - nie będę dopisywane.


      I tak dziwnie jest z tym yar'em bo niby sobie nie zyczy, a na stronie swojego sojuszu podaje co ma. A więc:

      Sumarycznie:

      - Kopalnia metalu - 342
      - Ekstraktor deuteru - 306

      Wydobycie dobowe:

      - Metal: 18.429.120
      - Krysztal: 5.841.504
      - Deuter: 4.494.336

      Ponadto w badaniach osiągnął liczbę 227.
    • lol
      nie zartujcie sobie ze jakis pan wam powie ze sobie nie zyczy i nie beda notowane z tego powodu rekordy ; d
      ja tam odrazu podaje jak zobacze coś na miare rekordu i nie zwazam co na to autor :D
    • eL Camillo napisał(a)
      lol
      nie zartujcie sobie ze jakis pan wam powie ze sobie nie zyczy i nie beda notowane z tego powodu rekordy ; d
      ja tam odrazu podaje jak zobacze coś na miare rekordu i nie zwazam co na to autor :D


      Jak widac nic sobie z tego nie robie i rekordy zgłosiłem :rolleyes:


      Brat Mniejszy: jakie wydobycie deuteru osiągnąłeś przy tej sumie ekstraktorów?


      No i najważniejsze:

      Budynki sumarycznie
      [list]* Fabryka Nanitów - 61, Mortal [uni23][/list]
    • WlochatyGremlin napisał(a)
      Ilość zniszczonych księżyców: Amore per Sempre [ArCor] U22

      Zgłoszę Twój rekord SzymQ bo widze nie pałasz do tego ^^


      Jak podasz ilość to będzie fajnie :quasi:
    • Bubu napisał(a)
      Jak podasz ilość to będzie fajnie :quasi:
      Jakbyś nie zauważył to jest to zaktualizowane wiec już po ptokach z tą ilością ;)
      i nie wolno marudzić w temacie!

      a tak ogólnie to mam wrażenie że zmuszacie mnie do szukania po unijnych rekordach ;( jeden nie podaje ilości ktoś wyżej zapomniał podać uni
      ale za to wszyscy podają sojusz czego nie wpisuje w rekordy
      yhm

      Smog
      ktoś parę postów wyżej zgłosił że yar68 ma 227 badań :P

      przy okazji:
      aktualizacja
      Ciężki myśliwiec: 97.500 eL Camillo [Uni3]
      tak bardzo się chwalił na u3 że nie mogłam nie wpisać
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Mortal napisał(a)

      Brat Mniejszy: jakie wydobycie deuteru osiągnąłeś przy tej sumie ekstraktorów?


      uwzględniając temperatury planet wychodzi:

      wydobycie dobowe : 1.753.584


      jeśli przyjąć temperatury planet na 0 to daje:

      wydobycie dobowe: 1.941.696
    • az dziwne ze nikt tego wczesniej nie przebil :P, jest to jednoczesnie wyrownanie rekordu swiatowego


      laboratorium badawcze 18 lvl

      Ciernik [uni32]


      ----------------
      Brat Mniejszy napisał(a)
      uwzględniając temperatury planet wychodzi:

      wydobycie dobowe : 1.753.584


      no to teraz ktos chyba zle policzyl bo planety masz praktycznie na tych samych pozycjach co Tecumseh z uni3, wieksza od niego sumaryczna liczbe ekstraktorow a wydobycie dobowe mniejsze o blisko 200k... albo ty podales z fuzyjnymi albo on z geologiem

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ciernik ().

    • Ciernik napisał(a)
      no to teraz ktos chyba zle policzyl bo planety masz praktycznie na tych samych pozycjach co Tecumseh z uni3, wieksza od niego sumaryczna liczbe ekstraktorow a wydobycie dobowe mniejsze o blisko 200k... albo ty podales z fuzyjnymi albo on z geologiem


      Mimo, iż Tecumseh ma 4 planety na 7 pozycji (w stosunku do jednej planety na 8 pozycji u Brata) to jakoś nie wierzę, żeby dawało mu to dodatkowe 200k. Tak więc zgodzę się z Ciernikiem, ze ktoś tu coś pomylił.
    • macie rację... faktycznie zapomniałem że elektrownie fuzyjne zżerają paliwo.. więc wyłączając je otrzymujemy:

      uwzględniając temperatury planet:

      wydobycie dobowe: 1.794.912


      przy temperaturach 0 stopni:

      wydobycie dobowe: 1.983.024
    • Brat Mniejszy napisał(a)
      macie rację... faktycznie zapomniałem że elektrownie fuzyjne zżerają paliwo.. więc wyłączając je otrzymujemy:

      uwzględniając temperatury planet:

      wydobycie dobowe: 1.794.912


      przy temperaturach 0 stopni:

      wydobycie dobowe: 1.983.024


      obadalem ze twoje cyfry raczej sie zgadzaja a to znaczy ze Tecumseh na 100% ma podane wydobycie z geologiem albo bez temperatur tak wiec decyzja nalezy do prowadzacej... jak liczymy dobowy deuter do rekordow?
    • Wg. mnie powinno być liczone wydobycie deuteru całkowite - w końcu to jednak są te ekstraktory, i one produkują daną ilość surowca, a el. fuzyjne po prostu go pobierają, jakby nie bylo ekstraktorów, nie byłoby fuzji, proste. :D To, że są takie elektrownie, nie oznacza spadku wydobycia - po prostu mniej dykty trafia do magazynów, a wydobycie jest takie jak było.