Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:
    • A mi sie wydaje ze ciap.. władza ci szczelila ci do głowy rekord to rekord.. nie ważne czy ci się to podoba czy nie..

      Ciap uważaj tylko.. żeby ktoś taki jak ja nie pogadał z Moderatorem tego pięknego działu bo możesz stracić stołek:P bo nad tobą są tez inni.. pozdrawiam.

      Nie zauważyłeś przypadkiem adnotacji, że wystąpił bug i rekordu praktycznie nie ma. Proszę następnym razem czytać uważniej wcześniejsze posty i nie wszczynać niepotrzebnej dyskusji.
      Vasco
    • Tomaszek:) napisał(a)
      A mi sie wydaje ze ciap.. władza ci szczelila ci do głowy rekord to rekord.. nie ważne czy ci się to podoba czy nie..

      Ciap uważaj tylko.. żeby ktoś taki jak ja nie pogadał z Moderatorem tego pięknego działu bo możesz stracić stołek:P bo nad tobą są tez inni.. pozdrawiam.




      wiem ze do niektorych ciezkomyslacych zadne argumenty ktore sa sprzeczne z ich widzeniem swiata nie dochodza ale nawet tacy powinni zachowac choc pozory grzecznosci szczegolnie w stosunku do kobiet

      ciap poswieca niesamowicie duzo czasu na prowadzenie statystyk dzieki ktorym mozna choc troche porownac ze soba rozne konta z ogame i wyprowadzic pewne wnioski ogolne o sile czolowki ogame
      domyslam sie ze jak zobaczy takiego posta to sie jej odechciewa tego wszystkiego

      jak Ci sie nie podobaja zasady tych klasyfikascji to zaloz wlasne i zobaczymy czy sie przyjma

      tu o popularnosci tematow decyduja czytajacy je i oni w sumie maja decydujacy glos w tej sprawie


      PS
      ciap nie przejmuj sie - malkontenci ktorym sie nic nie podoba zawsze byli sa i beda

      Ładna i podtrzymująca na duchu wypowiedź, ale mimo wszystko off top. Proszę wystrzegać się.
      Vasco
    • edit

      Uległ zmianie regulamin rekordów
      7. Mówimy nie nieuczciwej grze! Rekord ma być zdobyty uczciwie.
      na:
      7. Mówimy nie nieuczciwej grze! Rekord ma być zdobyty uczciwie. Bugów też nie wpisujemy!
      +
      2.Rekordy zgłaszamy tylko w tym temacie. Zgłoszenia poprzez irc, gg, pw nie będą uwzględniane.
      na:
      2.Rekordy zgłaszamy tylko w tym temacie. Zgłoszenia poprzez irc, gg, pw nie będą uwzględniane.
      Na PW odpowiadam tylko na pytania związane z rekordami.


      gdzies tam widzialam rekord o najwiekszych multikontach tu i tam, to chyba nie jest uczciwie zrobiony, wiec rekord jest sprzecznoscia sam w sobie a do tego ze zmienionym w/w regulaminem.

      adit. Glesio, jak sie prowadzi 1500 takich tematow to ciezko sie nie dziwic, ze ludzie maja pretensje o to czy tamto. Ciezko tez sie ne doczepic o to, ze niektore rekordy sa ustawione pod kolegow ciap i nie kazdy, tak jak inny zwykly uzytkownik wpisuje sie w tym temacie, rekordy im rosną, a wpisow tutaj brak. ciekaew, prawda?


      edit. ktos tam cos pisal o bugu... wiecie ile st powstalo dzieki bugow? dzieki bleda gry i lagom serva? a jakos w top10 poszczegolnych uni sa, kto wie, czy i w top10 ogame.pl takich nie ma, ba! podobno top1 solo to wynik buga, agresor wlatywal przed obronca, ale ze floty byly tak potezne, to przez lag servera rekord powstal. Wywalić! to oszustwo!

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez nie-boska ().

    • Jeśli masz zastrzeżenia do mojej pracy to zapraszam do moda może zmieni osobę prowadzącą, Tylko zamiast "rekordy im rosną, a wpisow tutaj brak." napisz konkretne osoby, dowody ;)
      (jakoś nie przypominam sobie żebym wpisała kogoś bez posta tutaj/wpisu w podobnym temacie np. Top15 Aktywistów i Top15 Największych Złomiarzy Ogame.pl)
      "Ciezko tez sie ne doczepic o to, ze niektore rekordy sa ustawione pod kolegow ciap"
      ciekawe ciekawe
      z osob wpisanych w rekordy znam tylko tych co ze mna rakietowali + Provokatora
      Provokator chyba trzeba będzie Ci skasować ilość ST ;)

      Jest różnica miedzy celowym wykorzystaniem buga (też sobie zrobiłam elo sojusz na u8 - buziak dla wychodzącego i wchodzacego popey) a lagami serwera ;)
      "najwiekszych multikontach tu i tam"
      Rekord dostałam w spadku i tak został.
      A rekord dla mnie jest fajny, mieć top konto i tak "głupio" je stracić ^^

      Wybacz ale więcej dyskusji już z Tobą nie będę prowadzić.
      (i nie dlatego że "olewam Cie" tylko "do niczego ta dyskusja nie doprowadzi")

      a Tak w ogóle to witaj Olivia :D
      widzę że wróciłaś

      Ariel Szary
      dobrze? :D
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • BrowarekElo napisał(a)
      Nie wiem, jak pod to podlegają speeduni, ale moim zdaniem możnaby to dodać.
      MotykaMan - RW z uni 60

      Zysk = Marne 964.966.852 jednostek surowca.




      No może i nadawałoby się to - jako osobna kategoria, ale nie tylko w obrębie SpeedUni, a jako U60 (bo wobec graczy U50 też byłoby to niesprawiedliwe [60% złomu z floty, więc 2x więcej surowców na PZ - 2x większy zysk]). ;)
    • ciap napisał(a)
      z tymi [50/60] to same problemy ;(
      może z u60 dzielić złom na dwa? :quasi:

      Zurek Xtreme
      tak


      a mi się wydaje że nie potrzebne są tu rekordy ze speed uni
      na u50 i u60 napewno jest dział o rekordach bo tutaj porównywać ich nie warto.
      takie moje zdanie
    • Była przez chwile aktualizacja wr na moonie ale widze że ktos znacznie juz podbił mój rekord wiec sorry za "pustego posta". Brak uwagi z mojej strony.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez domen ().

    • Darth Malack napisał(a)
      Rekordy Ogame.pl

      I wszystko w tym temacie.U50 i u60 nie należy do ogame.pl ? Nie widzę powodów dla których miałby nie być brane pod uwagę przy rekordach.


      No chyba raczysz zartowac. Na u50/60 wszystko dzieje sie 2x szybciej, floty sa 2x szybsze, wydobycie jest 2x szybsze, co w konsekwencji w zanczacym stopniu ulatwia gre. Masz 2x wiecej surowcow, ktore mozesz zdobyc 2x szybciej niz gracz z normalnego uniwersum. Przy takiej samej ilosci czasu spedzonym przy komputerze na u50/60 farmii sie 2x szybciej a na dodatek na 60 masz 2x wiecej zlomu... wiec ja sie pytam, gdzie tu rozum? gdzie logika?
      Jasne, mozna wszystko dzielic na 2. Ale jak sie do tego beda mialy kopalnie i badania? A moze wpisywac same rekordy dotyczace flot i obrony? No ale nie, bo tutaj larmo podniosa ekonomisci, ze z jakiej paki oni sa dyskryminowanii, a flociarze nie? Przeciez floty 2x szybciej lataja, a ich surowce sie wydobywaja tez 2x szybciej, wiec dlaczego?! W temacie zaczyna sie robic syf, kazdy ma swoj przelicznik, kazdy ma do kogos o cos pretensje, wszechobecna anarchia.
      Tym o to wlasnie sposobem doszlismy do kompletnej paranoi.
      Ja jestem jak najbardziej za obecnym porzadkiem. Ciap wprowadzila jasne, czytelne reguły i zasady panujace w temacie. I jakos nikomu to specjalnie nie przeszkadzało.
      Dlatego ja za to nie widze najmniejszego nawet powodu, dla ktorego nalezaloby burzyc koncepcje autorki i wprowadzac nikomu niepotrzebny zamet. Speedunie maja wlasne, osobne rekordy i jest dobrze tak jak jest, o!


      A i zeby nie bylo ze offtopu, to mam male pytanko.
      Moze by tak stworzyc osobna kategorie 'najwiecej udokumentowanych ST na boardzie' - wliczajac w to RW zrobione na kilku uniach?
      Jak wiadomo Buty ZaMszowe stworzyl nowy, ciekawy temat, w ktorym okazalo sie iz Popuri ma bagatela 355 ST!!
      Moim zdaniem warto umiescic cos takiego w obecnych rekordach. Hm? <:
      Whatever.
    • Darth Malack napisał(a)
      Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi.Ten temat nazywa się Rekordy Ogame.pl, a jak wiadomo u50 i 60 należą do ogame.pl. Chyba, że się mylę?
      To, że są to speed uni to już inna historia ;]



      No to w takim razie jest to zwykle czepialstwo i 'lapanie za slowa'.
      Swego czasu mial miejsce podobny spor w temacie kredka, chodzilo konkretnie o bitwe Milfusa z u18 (ciekawscy niech sobie zerkna do tamtego tematu:P). Sens byl podobny, kredek stworzyl "TOP-10 OGame.pl (1vs1 & ACS)" i sporo osob mialo pretensje o to ze bitwa wg regulaminu traktowana byla jako solo, a kredek zaliczyl ja w rankingu do ACS.
      Ale tj. tutaj, jasno zostaly okreslone zasady dodawania rekordow przez autora i tego nalezy sie trzymac.
      Jezeli komus sie ów ranking nie podoba niech zaproponuje wlasny i go stworzy, a nie tylko narzeka, ze to, ze siamto. Autor/autorka rankingu poswieca mu swoj wolny czas na prowadzenie go i takie ciagle zrzedzenie biernych userow naprawdę moze zniechecic. :roll:
      Chociaz przyznam szczerze ze nie za bardzo rozumiem Twoje czepianie sie tytułu - generalnie jest to tylko kwestia formalna tudziez konwencji jaka przyjal autor. A ta jest jasno okreslona w pierwszym poscie;)

      //edit

      ponawiam swoje pytanie co do sumarycznej ilosci ST na boardzie:P

      //edit2
      literowka
      Whatever.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Matiq ().

    • Matiq napisał(a)
      ponawiam swoje pytanie co do sumarycznej ilosci ST na boardzie:P
      Chyba Pan Matiq ma skleroze bo wyraziłam swoje zdanie na ten temat na gg.
      Proszę następnym razem nie pisać tak jakbym czegoś nie zrobiła.
      Przez ten wpis Twój jestem zmuszona napisać posta!
      (dodam przy najbliższej aktualizacji...)

      co do u60 będę na razie wpisywała po || ;)
      (u55 ma 22 rekordy na 157 :D)
      dziękuje za opinie


      (Matiq pamiętaj że 0,043% mojej floty Ty mi zasponsorowałeś więc złomując mnie zezłomujesz siebie :* )
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Immor napisał(a)
      Z ciekawostek. Najwyższy top gracza posiadającego jedną planetę. Imm - top 24 :D :D :D
      A ja bym powiedziała każdy gracz top1 na uni zaraz po otwarciu :D

      edit:
      "Mi chodziło raczej po 3 latach"
      a ja tam nie wiem o co Ci chodziło :XP:
      takie rekordy to może w unijnych? ;)
      u mnie taki rekord jest tylko do zgłoszenia trzeba mieć 3kk punktów
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • ciap napisał(a)
      Immor napisał(a)
      Z ciekawostek. Najwyższy top gracza posiadającego jedną planetę. Imm - top 24 :D :D :D
      A ja bym powiedziała każdy gracz top1 na uni zaraz po otwarciu :D


      Mi chodziło raczej po 3 latach ;], wiem wiem że tego nie weźmiecie. Ale ciekawostka zostaje :D
    • Matiq napisał(a)
      Darth Malack napisał(a)
      Rekordy Ogame.pl

      I wszystko w tym temacie.U50 i u60 nie należy do ogame.pl ? Nie widzę powodów dla których miałby nie być brane pod uwagę przy rekordach.


      No chyba raczysz zartowac. Na u50/60 wszystko dzieje sie 2x szybciej, floty sa 2x szybsze, wydobycie jest 2x szybsze, co w konsekwencji w zanczacym stopniu ulatwia gre. Masz 2x wiecej surowcow, ktore mozesz zdobyc 2x szybciej niz gracz z normalnego uniwersum. Przy takiej samej ilosci czasu spedzonym przy komputerze na u50/60 farmii sie 2x szybciej a na dodatek na 60 masz 2x wiecej zlomu... wiec ja sie pytam, gdzie tu rozum? gdzie logika?
      Jasne, mozna wszystko dzielic na 2. Ale jak sie do tego beda mialy kopalnie i badania? A moze wpisywac same rekordy dotyczace flot i obrony? No ale nie, bo tutaj larmo podniosa ekonomisci, ze z jakiej paki oni sa dyskryminowanii, a flociarze nie? Przeciez floty 2x szybciej lataja, a ich surowce sie wydobywaja tez 2x szybciej, wiec dlaczego?! W temacie zaczyna sie robic syf, kazdy ma swoj przelicznik, kazdy ma do kogos o cos pretensje, wszechobecna anarchia.
      Tym o to wlasnie sposobem doszlismy do kompletnej paranoi.
      Ja jestem jak najbardziej za obecnym porzadkiem. Ciap wprowadzila jasne, czytelne reguły i zasady panujace w temacie. I jakos nikomu to specjalnie nie przeszkadzało.
      Dlatego ja za to nie widze najmniejszego nawet powodu, dla ktorego nalezaloby burzyc koncepcje autorki i wprowadzac nikomu niepotrzebny zamet. Speedunie maja wlasne, osobne rekordy i jest dobrze tak jak jest, o!


      tak wszystko jest 2x szybsze co daje z 4 razy większy przyrost pkt i uważam że porównywanie rokordów ze speed uni z normalnmymi uni jest conalmiej śmieszne
      może odrazu skopiować rekordy u50 i tu wkleić po co czekać ?
    • A ja mam takie małe zastrzeżenie co do pierwszego posta - albo mi się wydaje, albo jest tam jeden rekord przedstawiony w 2 kategoriach, i na dodatek wartości są różne. :D A mianowicie:


      Ksiezyce

      Ilość teleporterów 9 (Standard)



      Budynki na ksiezycu sumarycznie

      Teleporter: 12 c3gi3L [Uni19] 1,33 .



      :P