Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Sucker Punch (2011)
      Gatunek: Akcja,Fantasty,Thriller

      Historia rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed czyhającym na nią złoczyńcą. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.
    • Sucker Punch (2011)
      Gatunek: Akcja,Fantasty,Thriller


      Tez mam ochotę zobaczyć ten film, z tego co zobaczyłem w spotach wywnioskować można że najwyższych lotów to dzieło nie bedzie ale za to z fajnym klimatem i niemalym rozmachem. Ostatnio bylem na Thorze - efektami sie broni , fabula : bajka jak bajka:) relaksujace kino.
    • A co sądzisz o tym filmie Hoot (nie jest nowy i jak dla mnie nawet ciekawy,polecam)

      Miasteczko / The Village (2010)
      Gatunek: Horror,Sci-fi

      Nastoletnia Kirsten Schwarz (Eleanor Tomlinson) wraca do swojego rodzinnego miasteczka, by zbadać tajemniczą serię samobójstw. Wszystkie zostały popełnione przez dziewczęta w dniu ich osiemnastych urodzin. Wideo-dzienniki ofiar prowadzą Kirsten do ruin starożytnej wioski, gdzie obecnie znajduje się muzeum. Doktor Wagner (David Bamber), pracujący w nim historyk, postanawia pomóc dziewczynie odkryć prawdę. Wkrótce na miejscu zjawia się także siostra Kirsten Marie (Finn Atkins). Cała trójka wpada na trop pradawnej tajemnicy związanej z czarownicą Hepzibah. Tymczasem zbliżają się osiemnaste urodziny Kirsten…
    • Przyznam ze nie widziałem tego obrazu ale chetnie to nadrobie. Wczoraj "przeszedłem" przez Bitwe o Los Angeles i powiem że spodziewałem się wiecej...Może nie jest to taki gniot jak Skyline ale np: ID4 nie dorasta do pięt.W chwili gdy pojawiła się mgła/dym pomyslałem: aha juz oszczedzamy na efektach specjalnych i ciesze sie że miło sie rozczarowałem;) Co nie zmienia faktu ze ogólnie film sredni.Za to bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie inny film a mianowicie : Bracia z N.Portman, wart jest uwagi i poswięcenia 2h życia.
    • Animatrix / The Animatrix (2003)
      Gatunek: Sci-fi,Animowane


      To też jest stare ale uwielbiam ten film i to jest jak dla mnie najlepsza animacja jaką widziałem;]
      Dziewięć animowanych epizodów umiejscowionych w świecie "Matrixa", stworzonych przez siedmiu światowej sławy grafików animacyjnych. Film z kategorii anime wykreowany wspólnym wysiłkiem braci Wachowskich i Silver Pictures.
    • Nie nwiem czy polecać ale ostatnio ( wczoraj ) byłem w kinie na filmie "Niepokonani" . Opowiada on historie ucieczki z łagru na dalekiej Syberii. Tematyka znana juz z podobnych obrazów ale klimatycznie troszke inaczej, piekne widoki i muzyka rekompensuja widzowi ilość dialogów a gra aktorska Eda Harrisa to poezja , reszta na jego tle wyglada mizernie ujmując w tym młodą aktoreczkę z "Pokuty" gdzie była doskonała.
      Ogólnie chyba wart zobaczenia.
      Najśmieszniejsza sytuacja: na seansie kilka osób pomyliło film Niepokonani z niezniszczalni i ostro czekali na pojawienie sie Sylvka Stallone wraz z ekipą:D:D
    • Ja wczoraj byłem na Między światami z Nicole Kidman.
      Film jest o rodzicach którzy stracili małe dziecko (4 letnie) w wypadku, pokazuję jak każdy inaczej przeżywa żałobę. Ojciec chciał zachować wspomnienia po dziecku, zatrzymać jego rzeczy, natomiast matka chciała sie pozbyć tych rzeczy by móc zacząć normalnie funkcjonować.
      Ogółem film na 5+. Na pewno jest to rodzaj kina "ciężkiego" są podejmowane trudne tematy a i cała fabuła jest bardzo przygnębiająca ale zmuszająca do refleksji. Dawno, nie widziałem filmu o którym bym pół wieczoru rozmyślał.
      kertoip company
      przekręty to nasza specjalność.
    • [ STEALTH ] napisał(a):

      na seansie kilka osób pomyliło film Niepokonani z niezniszczalni

      ajajajajaj! ale było cicho? nie beczeli? no bo barany beczą, nie?

      Ja wspomnę jeszcze o tym, że można było ostatnio się też podobnie pomylić.
      I wybrać się na Maczetę myśląc, że zostaniemy wpuszczeni do Meczetu.
      Sprawa o tyle skomplikowana, że to była by wielka atrakcja - wiadomo, że "niewiernych" się do Meczetu nie wpuszcza.
      Człowiek myślał by - "ach! co za okazja - pozwiedzam , obejrzę."
      A tu taka lipa.
      I gniot wielki jak kulka z gila kręcona przez cały seans.
    • "Niepokonani" według mnie dość słaby. Faktycznie Harris zachwyca, reszta nie przeszkadza :) Ta młoda dziewczyna to Saroise Ronan, którą polecam w filmie "Nostalgia anioła" (ang. "Lovely bones"). Wracając do filmu to nudny, ciągnął się niemiłosiernie, nic się nie działo ... i co najważniejsze, nic z niego nie wynikło. Uciekli z łagru, przeszli kawał drogi ... i to by było na tyle. Reżyser chciał oddać autentyzm takiej wyprawy, na której non stop walczy się z głodem, pragnieniem i temperaturą. Jako survivalowiec mogę stwierdzić, że wyszło dość autentycznie, ale przez to nudno.
    • Tożsamość taki tam film akcji :p, w kilku momentach mocno przewidywalny, choć samo zakończenie dosyć zaskakujące, może nie tyle zakończenie co prawdziwa tozsamość głównego bohatera :).
      Plusem jest, że nie ma jakiejś niepotrzebnej siekanki tak jak w innych filmach w których grał Liam Neeson np. Uprowadzona.
      Czyli w sumie ani nie jest to kmiot ale do elity filmów też nie należy, przynajmniej dla mnie :P.
      kertoip company
      przekręty to nasza specjalność.
    • I jak tam, są już pierwsi rozczarowani po Piratach?
      Dla mnie najsłabsza ze wszystkich części niestety. Co się stało z "mrocznym" klimatem filmu? Co się stało z Jackiem? Jakoś stracił na wyrazie, bardziej uległy (?), mniej zabawny, a może już zwyczajnie oklepany i przewidywalny. Trochę akcji, mało humoru, przewidywalny do bólu ( tak, wiem, że po fabule cudów spodziewać się nie można, ale nie zaskakuje, ani troszeczkę).
      Bez fajerwerków niestety, nawet na imaxowym ekranie.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • No niestety ale obcięcie budżetu o połowę w porównaniu z 3 częścią przy kręceniu w 3D odbiło się bardzo negatywnie. Żadnej bitwy morskiej za dużo scena na ladzie przez to film nie wygląda tak efektownie jak części poprzednie. Fabuła jak fabuła zła nie jest chociaż w paru aspektach przegiel. Co nie zmienia faktu że dla mnie to i tak będzie najlepszy film tego roku no chyba że Transformers 3 okazał by się nadzwyczaj dobry ale na to się nie zanosi.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Czemu się dziwicie?

      3D nie jest traktowane i jeszcze długo nie będzie jako efektowny wątek do fabuły filmu. Jest ZAMIAST.
      To potężne narzędzie do przyciągania do kin spragnionych efekciarstwa.
      Do tego w 95% to oszustwo i zwykła cyfrowa obróbka dwuwymiarowego obrazu.

      Że w piratach brakuje scen morskich? Ludzie - przecież te statki naprawdę trzeba by było zbudować od podstaw i z dbałością o najmniejszy detal ;)
    • 2 wybitne książkowe dzieła są zagrożone wydaniem
      "W Górach Szaleństwa" Lovecrafta, film z olbrzymim budżetem cudownie obsadzony niestety prawdopodobnie po raz drugi zostanie odwołany:


      Del Toro potwierdza: Realizacja "At the Mountains of Madness" anulowana [Filmy w produkcji] 9 marca 11:15 (2011-03-09 11:15)
      W rozmowie z New Yorkerem Guillermo Del Toro potwierdził, że ekranizacja
      "W górach szaleństwa" została anulowana przez Universal.



      Wytwórnia wycofała się z projektu z powodu kategorii wiekowej, pod którą film miał być zrealizowany. Del Toro chciał, żeby "At the Mountains of Madness" zawierało szokujące sceny przemocy, co automatycznie zagwarantowałoby mu R. Z taką kategorią horror miałby niewielkie szanse stać się dużym przebojem kinowym - nastolatkowie (czyli grupa docelowa) mogliby go bowiem oglądać wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Tymczasem budżet ekranizacji oszacowano na 150 milionów dolarów

      W ostatnich latach kilka filmów z R (np.
      "Kac Vegas", "Polowanie na druhny" czy "300") zarobiło dużo pieniędzy w amerykańskich kinach. Należy jednak pamiętać, że żaden z nich nie kosztował więcej niż 70 milionów dolarów.

      Co teraz zrobi Del Toro, dla którego nakręcenie
      "At the Mountains of Madness" było marzeniem życia? Warner Bros. zaoferował Meksykaninowi realizację wystawnego science-fiction "Pacific Rim". Ten ma otrzymać "niską" kategorię PG-13

      - filmweb.pl


      Natomiast drugi film, to ekranizacja Mrocznej Wieży Stephen Kinga.

      Co ciekawe, w tym pierwszym projekcie oprócz Del Toro, mieli pojawić się Cameron, odpowiedzialny za 3D czy Ron Per­l­ma­n znany z roli HellBoya,

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez hess ().

    • elfi, dziękuję :x
      Powstrzymałaś mnie przed pójściem do kina :x
      Z 'Pójdę!' kolejne opinie osób, które poszły w dzień premiery przechylały mnie ku '...kiedyś...', teraz doszło jeszcze '...może.'

      " Co się stało z "mrocznym" klimatem filmu? "
      Cytuję: 'powrót do korzeni i klimatu części pierwszej' :x
      Nie wiedzieć czemu nie podobały im się części 2 i 3, w których najwyraźniej było zbyt mhrocznie :x

      istarii napisał(a):

      Czemu się dziwicie?
      Że w piratach brakuje scen morskich? Ludzie - przecież te statki naprawdę trzeba by było zbudować od podstaw i z dbałością o najmniejszy detal ;)

      "Pirat na lądzie jest tylko groteskowym mężczyzną z zabawnym akcentem i ptakiem na ramieniu"
      Nie obchodzi mnie, czy zrobią te statki z zapałek i chusteczki, czy wygenerują je na komórce, a w tle ktoś będzie robił szum fal i krzyki mew. Nie obchodzi mnie. Ale jeśli wybieram się na film z "Piraci" w tytule, to oczekuję piratów :x
      Arrgh!


      hess napisał(a):

      2 wybitne książkowe dzieła są zagrożone wydaniem
      "W Górach Szaleństwa" Lovecrafta, film z olbrzymim budżetem cudownie obsadzony niestety prawdopodobnie po raz drugi zostanie odwołany(...)

      Natomiast drugi film, to ekranizacja Mrocznej Wieży Stephen Kinga.


      Mroczna Wieża nieco bardziej mnie interesuje, prawdę powiedziawszy, tak z niepokojem obserwuję co się dookoła niej dzieje, ale informacja z początku miesiąca mówiła, że rozpoczęcie prac nad filmami rozpocznie się w lutym 2012 roku, gdyż nie mieszczą się w budżecie i póki co będą panowie szukać rozwiązań finansowych, które spowodują, że film nadal będzie akceptowalny, a koszta w granicach rozsądku...
      Umowa opiewa na 3 filmy i 2 seriale, a czas na podjęcie ostatecznej decyzji przez Universal - lipiec tego roku, potem stracą oni prawa do realizacji tego przedsięwzięcia. Jeżeli decyzja będzie pozytywna - maj 2013 jest nadal aktualny jako data premiery pierwszego filmu, jeżeli nie, trudno, inne studio się tym zajmie :x
      Trzeba być dobrej myśli ^^
    • Ja doskonale rozumie Twoje oczekiwania ;)
      To było sarkastyczne:
      - mniejszy budżet
      - film w 3D
      Pytanie: więc za co zbudowac prawdziwe statki (by wyglądały w tym 3D wiarygodnie)?

      To nie Camoeroon i nie 7 lat produkcji - lepiej było pirata puścić z papugą na ramieniu przez dżungle ;)
    • No jeden kompletny statek mieli - Zemstę Królowej Anny( swoją drogą najfajniejsza rzecz w tym filmie) ale żeby zaoszczędzić to poprostu przerobili na nią Perle z 2 poprzednich części. Widać zrobienie bitwy morskiej w 3D było zbyt kosztowne dla nich ale danie 55 mln $ Deppowi nie.

      Ja mam nadzieje że jednak doczekam się filmu gdzie 3D będzie tylko dodatkiem w grudniu 2012. Bo jeśli i Hobbita zepsują przez 3D to się chyba wścieknę ( tam przynajmniej budżet jest odpowiedni) a na aktorów nikt kosmicznych sum wydawać nie będzie.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Ksiądz, czyli jak wyrzucić pieniądze i zbulwersować się w piątkowy wieczór. :D
      Na samym wejściu okazuje się, że Cinema City postanowiło... doliczyć sobie po 3 zł za okulary. x_x "Eee... to ja poproszę bez...", "a to skoro mam na rachunku okulary 3D to mogę sobie wziąć?" Nie, nie jestem sknera, ale w sumie 29 zł (!) za film w "zwykłym kinie" wobec 25 zł za Piratów w piątkowy wieczór w IMAXIE pozostawia pewien... niesmak.
      Co do samego filmu, pomysł był naprawdę fajny, a wyszło jak zwykle. Komentarz współtowarzysza po wyjściu z kina: "Co to było? 0_o " Pomieszane konwencje, Resident Evil, Tron, Zejście, pociąg z mięsem, dziki zachód i teledysk scootera w jednym. Obrazki z filmu mogłabym sobie oprawić w antyramki i dołączyć do swojej mhrocznej kolekcji na mojej mhrocznej ścianie, ale co z tego, skoro fabuła do bólu oklepana, film nudny, obraz płaski a dialogi żenujące. Podsumowując: nie, nie i jeszcze raz nie.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Mam coś takiego w sobie, taki dar, który potrafi mnie zazwyczaj jakoś ustrzec przed podobnymi wtopami.
      Znajomi dzwonią i mówią , że idą na Księdza. Nie widziałem zajawek , nie słyszałem wcześniej nic o filmie.
      Kombinuję sobie: Tytuł Ksiądz + 3D.... + ich gust = "dziękuję, nie skorzystam" XD

      Elfi - dzięki za potwierdzenie mojego słusznego wyboru ;)

      A żeby nie było, że jestem nieomylny, hehehe: byłem kiedyś na 2012 oraz zaatakował mnie Weekend ;p
    • Wyobrażał ktoś sobie ucieczkę z piekła?, film Drive Angry lub jak kto woli Piekielna Zemsta to film, przy którym szczęka opada w pozytywnym tego słowa znaczeniu, polecam. :D
    • Gdyby ktoś chciał pójść na Kac Vegas II :

      Spodziewałem się czegoś lepszego po drugiej części najlepiej zarabiającej i najlepiej ocenianej komedii w historii. Pierwsza część była naprawdę śmieszna, z kina wyszedłem spłakany ze śmiechu i mile zaskoczony, bo poszedłem na to przypadkiem.

      Czekałem więc z utęsknieniem na część drugą. Trochę mi nastrój oklapł, gdy okazało się, że część druga będzie identyczna co część pierwsza, czyli zguba i szukanie, wszystko to samo oprócz miejsca - Bangkok. Gdy zobaczyłem polski tytuł - Kac Vegas w Bangkoku miałem ochotę zamordować tłumacza, ale i tak poszedłem z nadzieją.

      Ujawnione kawałki fabuły:
      No i niestety - zabawnych sytuacji jest mniej, w dodatku nie wszyscy zapomnieli co działo się w nocy, bo bohaterom towarzyszy Chow znany z części pierwszej, który pamięta wszystko. Jest i Teddy ...
      Dzieciak, który budzi się rano bez palca i mówi - spoko Bangkok. Ale obudziłem się zadowolony.
      Tak zarąbiście było - a palec to tam się wytnie. Przyszły chirurg bez palca - juhu.
      Rodzina też nie wydawała się przejęta, a Teddy spokojnie balował na przyjęciu weselnym, bo jak wiadomo w komedii odcięcie palca nie boli.

      Reszta scen niestety bez spontanu, który towarzyszył części pierwszej, humor jest chwilami ociężały. Śmiałem się, było zabawnie, ale to nie to samo. Pierwsze Kac Vegas to jazda bez trzymanki, drugie to za mało zabawnych scen i próbowanie na siłę przeskoczenia części pierwszej. Była prostytutka - to teraz prostytutka z fiutkiem. Był wyrwany ząb - teraz tatuaż itp.


      Niestety zawiodłem się, ale na pocieszenie powiem, że widziałem gorsze filmy.
    • @Horizon ja się z Tobą nie zgodzę, gdyż film wywołał u mnie naprawdę pozytywne emocje :)
      Choć przyznam, że był on trochę nieprzemyślany. Podając na przykład wcześniej opisany przez Ciebie wątek z palcem

      Jeżeli chodzi o Chow'a to sądzę, że reżyser nie chciał powtarzać wątku z pierwszej części, więc wprowadził do gry Chow'a :)
      Ogólnie, jakbym musiał ocenić film dałbym mu ocenę 8/10.
    • Już gdzieś o tym wspomniałem na forum.
      Jak dla mnie bardzo ciekawym filmem, który został ostatnio wydany na DVD jest obraz pt. "W moim maluteńkim świecie". Kawałek z życia Czesława Mozila - muzyka, poety i wielkiego polskiego artysty, który spędził w Danii kawałek swojego życia. Obraz nienarcystyczny, bardzo prawdziwy, ale przede wszystkim zawierający w sobie ujmującą naukę, że pośród kiczu Dody i Mandaryny, są artyści, którzy tworzą muzykę opowiadającą o czymś. Fragmenty koncertów Czesława Mozila wciągają nas na chwilkę do maluteńkiego świata, który nie jest cukierkowy, ale może się podobać, a przynajmniej intrygować.
    • Film to nie jest nowy.

      Telefon (2002)
      Gatunek: Horror

      Ji-won jest dziennikarką, która opublikowała reportaż o przestępstwach seksualnych. Od tego czasu sama staje się obiektem prześladowań ze strony tajemniczego psychopaty dzwoniącego do niej o każdej porze dnia i nocy. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, gdy jej telefon odbiera przypadkowo córeczka koleżanki... Wkrótce na świat wychodzi mroczny sekret, który zmieni życie wszystkich.

      Polecam warty obejrzenia.

      POZDRo