Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ja ostatnio z tych w miarę nowych oglądałem:
      Skarb narodów: księga tajemnic - dość fajny, ale jakoś lepiej mi się podobała pierwsza część, więcej było ciekawych łamigłówek etc...
      Hitman - niezłe w nim były akcje, ale jakoś nie do końca rozumiem o co chodzi w tym filmie :E fabuła według mnie taka średnia na jeża, ale ogólnie film spoko.
      American pie 6 - tu pisać nie trzeba, każda część tego filmu była super, a każda nowa coraz lepsza - przynajmniej według mnie ;)
      Piła 4 - w sumie już nie taki nowy film, ale co tam. tutaj moim zdaniem jest odwrotnie niż w przypadku American Pie - tutaj każdy nowy sequel jest co raz to gorszy :] jedynka była najlepsza naturalnie, ale to też jakoś się dało oglądać.

      PS. może polecacie jakieś ciekawe filmy, których nie wymieniłem? ^^ z tych nowych oczywiście. na długie feriowe wieczory.

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez policeMan ().

    • Niedawno oglądałem alien vs predator 2 - bardzo fajny filmik, ale chyba jednak 1 byla lepsza :P

      Najnowszy resident evil(to chyba 3) - też bardzo fajny, calkiem ciekawa akcja zwiazany z poprzednikami.
      Jestem legendą - rownież dobry, wszystko wyjaśnia się dopiero w trakcie filmu.

      Chcialbym obejrzec american pie 6 i hitman :P
    • Ostatnimi czasy miałem okazje obejrzeć "I am Legend" nie wiem czemu ale przez cały film miałem dziwne wrażenie ze scenariusz został ściągnięty z "28 dni póżniej" filmy odpowiadają ta samą historię.
      Plusy filu to zdecydowanie świetna sceneria i gra aktorska, Will pokazał ze jest prawdziwą gwiazdą.
      Na filmie sie zawiodłem, dużo od niego oczekiwałem i sie przejejechałerm.
    • A widział ktoś Cloverfield ??
      Wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym. Nie oczekiwałem rewelacji, nawet myślałem, że dostane mega kupe.
      Ale na szczęscie było odwrotnie, naprawde dobrze się oglądało. Niesamowite dźwięki, obraz z ręcznej kamery dodawał realizmu. Miałem wrażenie jakbym osobiście był świadkiem tych wydarzeń. Ciesze się, że poszedłem do kina bo w 100% żadne głośniki i monitor mogą sie równać z tym co działo się w kinie ;)

      Pozdrawiam
    • FantasyWorld napisał(a)
      Cloverfield to jest ten project monster?
      Się zastanawiam czy nie obejzeć wreszcie taki inny sposób oglądania (czyt. ta kamera) a i zapowiada się nie źle. Ile trwa film? Jaką dałbyś ocene w skali od1 do 10? No i czy warto? :P


      Tak, Clovefrield to Project : Monster ( ale te tłumaczenie jest naprawde obwiesiowe :P )
      Film trwa półtorej godziny, ale bez napisów wyszło około 1h i 15 min, nie sprawdzałem na zegrze. Wydawał sie strzasznie krótki.
      Aktualnie nie moge wystawić obiektywnej oceny, bo wciąz jestem podjarany tym seansem. Teraz moge tylko powiedziec, że było warto :)
    • Artel_Husaria napisał(a)
      Hmmm a co powiedzie o "American Gangster" ? Warto oglądać?


      Widziałem to miesiąc temu. Dla mnie super i śmiało mogę powiedzieć, że polecam oglądnięcie tego filmu. :)
    • American Gangster wyszedł bardzo przyzwoicie.
      Na Hitmanie to zasnąłem w kinie.
      American Pie 6 - to już nie jest to samo co 1,2,3 ale było pare mocnych motywóów [ czyt. akcja z owcą ] :D

      EDIT: Widzieliście "28 Weeks Later" ?? Fabularnie podobny do "I Am Legend" :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pharaun90 ().

    • No ja oglądałem, bo lubie kończyć to co zacząłem. Nawet jeżeli wyjdzie jeszcze 20 częscie to prawdopodobnie bede chciał wszystkie zobaczyć.
      No a czy warto. Mi sie podobało. Według mnie lepszy niż 5 :)
    • -RaFuS- napisał(a)
      a warto poświęcać czas na American Pie?
      Czy szkoda marnować?


      ja po 30 minutach 4 czescie wylaczylem i nieprzyjmuje do wiadomosci nastepnych.


      2 fajne filmy ktore ostatnio ogladalem, moze niedokonca takie nowe ale ...

      mr. brooks z costnerem jako seryjnym morderca

      i

      wristcutters , troche specyficzny ale fajny.
    • Ostatnio obejrzałem Teksańska masakra piłą mechaniczną Początek i Sadysta fajne filmy. Fajna jest akcja w Transformers polecam ten film


      /mała korekta w tekście - przypominam piractwa mi tutaj nie propagować bo pstryczka w ucho dam ^^
      C.
    • Rosso napisał(a)
      American Pie beta house czy jak t ma leci, masakra w biały dzień, czyli dno :E nie polecam i odradzam ^^
      Jak obejrzę American Gangster zdam relacje, mam nadzieje, że same pozytywy bo długo czekałem na ten film ^^

      American Gangster już widziałem powiem jedynie że warto :D
      ale to moje zdanie, moi znajomi podzielają moje zdanie więc coś w tym jest
    • Ja widziałem Projekt: Monster [Cloverfield], pisałem o tym wyżej.
      Wybrałem sie na przedpremiere i jestem zadowolony.

      P.S Fantasy, zamiataj do kina na Cloverfield, bo efekt jest niesamowity ;)
    • ja na project'a wybieram sie dopiero w niedziele..
      ale jestem swiezo po nowym asterixie i filmik wymiata ;D
      ale odzywa sie przez mnie glos fanatyka dzielnych galow ;p
      chociaz i tak do animacji a komiksu szczegolnie wiele brakuje...
      ale tendencja wzrostowa ;)
      Zółwik ]:-D
    • W końcu obejrzałem I Am Legend.
      Film został zakwalifikowany do kategorii Akcja/Sci-Fi, ale ja bym go bardziej zaliczył do dramat/thirell.
      Film do końca trzymał w napięciu.
      Zaskakujące sceny, np. wydawało mi się, że Anna umrze a on sam przeżyje. Na moje szczęście myliłem się i dzięki temu film był bardziej zaskakujący :D
      Drażniły mnie tylko małe niedopracowane szczegóły jak choćby to, że zasypiał w wannie a budził się w łóżku, albo że w opustoszyłam mieście działały elektrownie i wodociągi o_o
      Ale ogólnie film mile mnie zaskoczył. 7/10
    • Ja ostatnio oglądałem Zodiak ( warto było wydać 60 zł )
      Ultimatum Bourne`a ( trochę mniej )


      Jako ze te filmy się do tematu nie kwalifikują napiszę tylko że bardzo wciągające filmy.


      Z nowszych filmów Oglądałem Resident Evil 3

      No i jeśli chodzi o ten film to pierwsza połowa jest genialna i się zapowiadało genialne starcie na koniec .

      Po 2 części to się wydaje całkiem normalne co się tam dzieje , ale szybkim tempem przechodzimy do końcówki i hmmm końcówka mnie zawiodła

      Jestem fanem Dragon Ball`a pewnie dlatego najlepsze co zapamiętałem z tego filmu były te zdolności Alice troszeczkę trzeba było poczekac na to genialne wejście potem jakoś się uspokoiło niestety .


      Film się przyjemnie ogląda lepiej niż 2 cześć i jeżeli ktoś lubi filmy o zombiakach to napewno się nie zawiedzie



      Czxekam teraz na 15:10 do Yumy na DVD
    • hmnn mi sie podobały takie filmy:p; i też nie ( w tym temacie mój pierwszy post ) :P

      *Silent Hill - polecam
      *Tokio Drive- dobry
      *3 części X-Mena - dla mnie bomba
      *Azumi2 - dobrze młócą
      *Oszukać przeznaczenia - wszystkie części - gorąco polecam
      *Wzgórza mają oczy - takie sobie
      *Bękarty Diabła- heh dobry fim :
      *Obcy tez niczego sobie all części
      *Obcy&Predator - 2 mnie zawiodła ;/ :P
      *Tunel śmierci - dobry psychologiczny:P
      *Aeon Flux - moim zdaniem niewypał :P
      *Hostel- polecam jak najbardziej all części;P
      *Dragon Tiger Gate- dobry mi sie podobał
      *Smakosz 2 - nie za bardzo ;/;P
      *Dom Woskowych ciał - to mi sie podobało w deche ;]
      *Piraci z Karaibów- żadna cześć mnie nie urzekła ;/
      *Job czyli ostatnia szara komórka - polecam gorąco:P:P:p
      *Taxi - wszystkie części zwała dobra ;P
      *300 - mi sie podobał
      *How High - git film
      *Batman - zależy jakie części tak średnio np: Batman Początek do bani ;/:P
      *The Descent - niby najlepszy horror 2006 roku nie polecam ;/
      *Eurotrip- polecam każdemu:P::
      *Doom - nawet niezły
      *Fantastic Four- i tu powstanie pytanie ? (i co z komiksami ;)
      *Tom Raider- jakoś nie przepadam ... ale idzie obejrzeć all części
      *Od kołyski aż po grób - polecam
      *Twierdza - do bani
      *Harry Potter - nie wiem kto to wymyślił ( ale ja go bym powiesił za ...) PPP
      *Ocean Twelve- dno
      *Solaris- idzie obejrzeć
      *Sniper2- może być;P
      *Matrix- ciężko powiedzieć
      *Returner- polecam dobry film
      *Event Horizon - polecam dobry horror;P
      *Twarda Laska - dobra komedia
      *13 Duchów- nie urzekł mnie :P
      *Przekręt - dobry film polecam
      *HellBoy- hmnn nawet dobry
      *Cube- eh dno ( filma skumałem:P
      *Rrrrrrrrr- czego to ludzie nie wymyślą:P
      *Blade3 - polecam jak i inne części
      *Teksańska masakra piła Mechaniczną - gorąco POLECAM ;p:pppp
      *Scary Movie - zależy jak leży nawet dobre heh;P
      *Krąg- nie za bardzo mi sie podobał
      *Mrówki w Gaciach - polecam dobra komedia:P
      *Resident Evil - gorąco polecam:P
      *Władca Pierścienia - w sumie to nawet dobra fabuła
      *Pojutrze- mi sie podobał
      *Hero - polecam dobry film
      *Crank- polecam
      *Equlibrium - mi sie bardzo podobał ;]
      *Katakumby - kto nie oglądał polecam
      *Next 2007 rok polecam ale końcówka lipna heh:P
      *Transformer - hmnnn nie do końca jak to na podstawie komiksów ale dobre :P
      *Skarb Narodów 2 - lipa lipa ehh
      *Jarhead - idzie obejrzeć dobre
      *Doa- heh zwałowy film
      *Efekt motyla - kiepski jak dla mnie
      *Jestem Legenda- lekko dziwny film
      *Ghost Rider- niewypał

      A w sumie do tego w ..... filmów .... ale za dużo tego heh pozdrawiam
      ogólnie to bardzo mnie pociągają horrory i na podstawie komiksów ( choć często lipnie nakręcane ;P )


      Nie ilość, ale jakość - oto dewiza tego wątku. Postaraj się opisać jakiś film, by uzasadnic, czemu Ci się spodobał, a nie wymieniaj ich całe tuziny.
      Al Ganonim
    • jak dla mnie świetnym filmem jest Jumper. super efekty specjalne, bardzo wciągający :) teraz czekam na Step Up 2 po obejrzeniu 1 części spodziewam się, że będzie równie dobry :)