Superman - mrumciumciumcium

    • MOD
    • @ciap

      Mam swoje usta :O
      Ja pyskuje? :| a pomyśleć, ze dzień wcześniej spełniłem 2 Twoje prosby >_>
      Słucham ... qrna, teraz wyszło, ze mna rządzisz 8|


      @Black Kitty

      eee ... walcze o rzadsze kasowanie, ale jak to z gora bywa, ciezka sprawa ...
      Aha ... czekałaś do ostatniej chwili ... ahhh te Kobiety ;p



      @ziom12345

      ]:-D ... ta emota kojarzy mi się z 'girl' ;p ... wybiore :quasi: bo częsciej go uzywam ;p
      Wymierający ... bo, brakuje chęci do forum ...
      to i to :) dzien zaczynam od herbatki a po godzince pije kawe
      Nie bawi mnie takie coś ... kiedys brałem udział w 'wojnie' i forma tej zabawy mi nie odpowiada, jest bezsensowana
      Czasami zaglądne do HP, CT ;)
      b jak Barbara


      @Shogun2

      Jakaś spragniona fanka mnie niespodziewanie sfotografowała ^^


      @Kaszalot

      Obecnie oglądam Higurashi no Naku Koro ni ... nie polecam ;p

      School Days ... takie dziwne, zboczone i w ogole ;p
      Akane-iro ni Somaru Saka ... nawet jakos sie ogladało :)


      Miłego
    • @David
      heh ... wydaje mi się, ze już ktoś dostał takiego warna, raczej ja go nie dałem :P ... obecnie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jest tyle możliwości do wyboru, żeby dać uzasadnienie z panela, ze ... prędzej wybiore, Nieprzestrzeganie regulaminu czy cuś w tym stylu!


      @ ciap

      Tyle tego było, że juz ledwo pamiętam o co dokładnie chodziło ;p
      Otwarłem Ci PU ;o posadziłem na ramie od rowera i Cię woziłem xD mogłbym tak wymieniać i wymieniać :ziew:
      Nie żałuje, jakbym nie chciał to, nie zrobiłbym tego.
      /me uśmiecha się :)


      @Black Kitty

      Dziękuje :) ... Radosnego Tygodnia



      Miłego
    • Superman napisał(a)
      @Kaszalot

      Obecnie oglądam Higurashi no Naku Koro ni ... nie polecam ;p Dobrze,że mi powiedziałeś,bo miałem zacząć oglądać ^^

      School Days ... takie dziwne, zboczone i w ogole ;p Odpada ;)
      Akane-iro ni Somaru Saka ... nawet jakos sie ogladało :) Mhh,dodam do mojej listy do obejrzenia ^^ Teraz będę chyba to Seto no Hoyome oglądał ^^



      Tak poza tym to Fate/Stay Night obejrzałem,jestem nim zauroczony ^^

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kaszalot ().

    • Kaszalot napisał(a)
      Onegai Twins obejrzyj! :O
      Kontynuacja Onegai Teacher

      a całkiem całkiem
      jak akurat Clannad kompletnie mi nie podeszło tak Onegai jakoś przemęczyłam
      za to polecam Ergo Proxy, Ghost in The Shell, Vampire Knight, The Record of Lodoss War, Elfen Lied i oczywiście Death Note.
      Również General Macros powinien Wam się spodobać.
      Hellsing - jedno z moich pierwszych obejrzanych anime.
      Cowboy Bebop - dosyć specyficzny, dla mnie akcja toczyła się troszkę za wolno.
      Police Girl...

      z resztą... można by tak wymieniać bez końca


    • Ufffff cięzka praca mnie dzisiaj czeka 8| 8h przy kompie :P
      ... trza wkońcu odpisac ...


      @ Kaszalot

      Już lekko rozbudowałem/uzupełniłem swój profil w animkach ;p

      Onegai Twins obejrzyj!
      Kontynuacja Onegai Teacher

      Nie przypadła mi do gustu jedynka ... takie sobie to anime, miałem oglądać dwójke, nawet zakupiłem kilka odcinkow.
      W dwa dni to obejzałem myanimelist.net/anime/174/Tenjou_Tenge ;p Polecam :E

      @ Black Kitty

      Death Note - często natykam się na ten tytuł, chyba się skusze na to.

      Ostatnio skonczyłem jedno anime (Tenjou Tenge), kończe drugie (Toradora) a wczoraj zacząłem True Tears :)




      @ jeth

      Ładne zdjęcie =) przykokszony chłopak i oczka mu się świecą jak po ostrej imprezie :E Wcale nie wspominam sobotniej imprezy :D

      Czo do Kryptofilizmu to, często tak bywa ;p Kryptokolego :D

      I gdzie się podziewasz?

      Tutaj :ziew: cięzko pracuje :(


      @ Złosiej

      Nie wiem ?( Tak jak pisałem na PW.


      Miłego
    • kiciak napisał(a)
      zaspamuje sobie u Ciebie ^^

      wchodzisz czasami na IRCa?
      na jakich kanałach siedzisz?
      lubisz koty?

      :uhuh:

      Wchodze :) nie tak często jak kiedyś na Szpamowego IRCa ...
      Zazwyczaj jestem na kanale dla MODkow oraz Team`u ... co do innych kanałow to, jak mnie ciapka zaprosi na swoje szalone kanały to, tam tez się pojawiam ^^ ale jak one się nazywają to, niepamiętam :)

      Lubie kociaki :) kocice i w ogole :XP:


      Miłego
    • kiciak napisał(a)
      kanały ciapki 8-/

      masz mniej ACC niż ja ]:-D
      !seen Superman69
      Superman69 was last seen in wku 3 weeks and 3 days ago.

      O_o

      kawa czy herbata?

      o_o

      Szpieg :O
      Czo mnie podglądasz :P i skąd znasz te kanały ... i co to w ogole są za kanały :P
      Uuuu dawno mnie nie było :( ciapka mnie juz nie loffcia ;(

      Jak wstałem to, wypiłem herbatke, przyszedłem do pracy to, zrobiłem sobie kawusie a teraz pije herbatke :D
      TO i TO ;p


      Miłego
    • Aloha Szupcio :)

      Czy lubisz serię o Supermanie?
      Czy gdybyś miał zmienić nicka byłby to nick Clark Kent?
      Jaka rzecz jest dla Ciebie taką, jaką kryptonit był dla Supermana?

      I na koniec :D

      Skoro filmowy/komiksowy Superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie?
    • @ David



      Aloha Dawidzie :)

      Chodzi o filmy z lat 80-90? czy może serialiki czy jak? bo rozne serie o nim były ;) Obecnie na bierząco oglądam Tajemnice Smallville, czyli tzw przygody młodego Supermana ;)

      Nie planuje zmieniać nicka, nie lubie jak ludzie to robią :P taki się nadało to, taki się ma ;p ... ale szczerze powiem, ze zanim napisałeś u mnie posta to, widziałem gdzieś indziej Twojego posta i myślałem, jakby to było dać sobie nick 'Voytec' ;)

      Słabość innych? może to, dziwnie zabrzmi ale ... jak ktoś prosi mnie o pomoc, lub jak sam widze, ze jej potrzebuje to, potrafie się poświecic dla tej osoby, stracić swój czas ... pisze to, jako słabość bo, ost zostałem przez takie cuś wykorzystany i nie mogłem jechac na łyzwy ;( xD

      Żeby nic mu nie dryndąliło jak lata :P lepsze tarcie powietrza i w ogole ... a widziałeś kajakarzy jak wyglądają bez takich majt :> no włąsnie, znasz juz powod ;p

      @ kiciak

      Kiedyś pogrywałem, ost w nicz nie gram :ziew:

      @ Kaszalot

      Nie podoba mi się to anime, został mi jeszcze jeden odcinek, obecnie oceniłem to cuś na 4!

      Kazdy ma swoje gusciki ;)


      @Pluszowa Chmurka

      Moja dziewica :* wybaczam Ci :)

      mrumciumciumcium :*** ^^

      Odwiedzam, a raczej odwiedzałem ... tylko, ze zaglądałem od czasu do czasu i nie mogłem sie wdac w rzadna dyskusje, bom nie był w temacie i ... moje posty były niezauwazalne :|

      Taką, jaką będe mieć =) Jak z nią będe to, znaczy, że jest idealna ;)

      Kuje za odwiedziny :*

      Miłego
    • Superman napisał(a)
      @ Kaszalot

      Nie podoba mi się to anime, został mi jeszcze jeden odcinek, obecnie oceniłem to cuś na 4!

      Kazdy ma swoje gusciki ;)


      Jakbyś obejrzał Kai,to by Ci się spodobało ^^

      Tam jest pokazane idealnie dlaczego wszystko się tak dzieje,po co się tak dzieje,kto to robi itp

      PS:a ponad to,kto był tym "Demonem" xD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kaszalot ().