Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bez transferów było by nadal....

      Legii brakuje rasowego napadziora typu: Saganowski

      Lewandowski mołgbyć nasz... ale był za drogi kosztował całe 200tys zł...
      My to mamy polityke transferowa...
    • Nie wiem dlaczego ale nigdy nie lubiłem Legii ... więc mam pytanie ... beż obraży oczywiście a mianowicie dlaczego lubicie zespół skorumpowanej słabej Ligi polskiej który nigdy niczego nie osiągnął i nigdy niczego nie osiągnie z tego co widać ... ???

      Zadałem kulturalne pytanie i prosze o kuluralna odpowiedz a mianowicie powody dlaczego lubicie Legie ...
    • Jeżeli zajmujesz się trochę psychologią to wiesz ze zespół piłkarski jest dla fana jak jego dziewczyna lub dla niektórych jak jego mała ojczyzna. Niweażne że jest korupcja, nieważne że jest słaby poziom. Ważne jest te 90 minut co się dzieje na stadionie. Nie ma wtedy nic poza meczem. Nic się nie liczy...

      a co do tego czy nic nie osiągnął to radzę zajrzeć w karty historii

      Mistrzostwo Polski (9-krotnie) - 1955, 1956, 1968/69, 1969/70, 1992/1993 1993/94, 1994/95, 2001/02, 2005/06
      wicemistrzostwo Polski (9-krotnie) - 1960, 1967/68, 1970/71, 1984/85, 1985/86, 1995/96, 1996/97, 2003/04, 2007/08

      Puchar Polski (13-krotnie) - 1954/55, 1955/56, 1963/64, 1965/66, 1972/73, 1979/80, 1980/81, 1988/89, 1989/90, 1993/94, 1994/95, 1996/97, 2007/08 finalista Pucharu Polski (6-krotnie) - 1951/52 (rezerwy), 1968/69, 1971/72, 1987/88, 1990/91, 2003/04

      Puchar Ligi - 2001/02
      finalista Pucharu Ligi - 1999/2000

      Superpuchar Polski (3-krotnie) - 1989, 1994, 1997
      Ćwierćfinał Pucharu Zdobywców Pucharów - 1964/65, 1981/82 Półfinał Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1969/70
      Ćwierćfinał Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1970/71
      Półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów - 1990/91
      Ćwierćfinał Ligi Mistrzów - 1995/96
      MP juniorów U-19 - 1969 w-ce MP juniorów U-19 - 1962

      mało? pokaż mi klub w Polsce który osiągnął więcej...
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bemek ().

    • Porównywalny jest tylko Górnik Zabrze i Ruch Chorzów jeszcze ale to stare jak świat lata...

      Jaka korupcja w Legii...

      Widać że puznoniok wielki się wpisał...

      Pyry kopać tam u siebie...
    • BeN3k napisał(a)
      Nie wiem dlaczego ale nigdy nie lubiłem Legii ... więc mam pytanie ... beż obraży oczywiście a mianowicie dlaczego lubicie zespół skorumpowanej słabej Ligi polskiej który nigdy niczego nie osiągnął i nigdy niczego nie osiągnie z tego co widać ... ???

      Zadałem kulturalne pytanie i prosze o kuluralna odpowiedz a mianowicie powody dlaczego lubicie Legie ...


      A ja tam nie lubię Legii :P Ja kocham Legię. Tego nawet nie da się opisać to trzeba przeżyć na stadionie :)

      Idąc Twoim tokiem myślenia w ogóle nie powinna Polska piłka istnieć!!!
      Menelinho
    • KochamEwelinkę, odwróć układ barw w sygnaturze, bo póki co, to wyglądasz na kibica Śląska^^
      Edit: B3nek, Legię kochamy, bo jesteśmy urodzonymi Warszawiakami i interesujemy się piłką. Poza tym my nie jesteśmy fanami piłkarzyków - pajacyków, tylko klubu. Jego historii, jego osiągnięć, jego legend.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Belit ().

    • Kar(L)ik napisał(a)

      A ja tam nie lubię Legii :P Ja kocham Legię. Tego nawet nie da się opisać to trzeba przeżyć na stadionie :)

      Idąc Twoim tokiem myślenia w ogóle nie powinna Polska piłka istnieć!!!


      Wiesz czasami jak patrze na jakiś mecz ... to przychodzą mi takie myśli do głowy ...

      KochamEwelinkę^^ napisał(a)
      Porównywalny jest tylko Górnik Zabrze i Ruch Chorzów jeszcze ale to stare jak świat lata...

      Jaka korupcja w Legii...

      Widać że puznoniok wielki się wpisał...

      Pyry kopać tam u siebie...


      Chyba Ci się rejony świata pomyliły ... Wiesz gdzie leży Nysa ? ... radze wziąść atalas w łape zanim cos napiszesz

      KochamEwelinkę^^ napisał(a)
      A czego się spodziewałeś po człowieku który zapewne kibicuje lechowi bo jest z Nysy?


      Co ma Nysa do Lecha Poznań to nie wiem ... jak nie wiesz to nie pisz :P jakieś 250km róznicy

      Belit napisał(a)
      KochamEwelinkę, odwróć układ barw w sygnaturze, bo póki co, to wyglądasz na kibica Śląska^^
      Edit: B3nek, Legię kochamy, bo jesteśmy urodzonymi Warszawiakami i interesujemy się piłką. Poza tym my nie jesteśmy fanami piłkarzyków - pajacyków, tylko klubu. Jego historii, jego osiągnięć, jego legend.


      Wreszcie konkretna kulturalna wyczerpująca odpowiedz. Ja po prostu Lubie piłkę nożną na wysokim poziomie ... Lubie obejrzeć dobry mecz po prostu czego w polskiej Lidze nie doświadczyłem od bardzo dawna. Wiadome jest oczywiście że atmosfera jaką wytwarzają polacy na stadionie jest nie powtarzalna chociarz ich zespół kaleczy ...

      Dzieki Belit na odpowiedz dowiedziałem się to co chciałem się dowiedzieć :P

      Pozdrawiam
    • KochamEwelinkę^^ napisał(a)
      A czego się spodziewałeś po człowieku który zapewne kibicuje lechowi bo jest z Nysy?


      ja jestem z N.S. a bardzo lubie od zawsze Legie, Lecha też :)
      i wale polityki klubowe bo w piłce liczy sie cos innego ;)


      Aktualnie Frozen, kiedyś Witch King


      u35 Pegazus off
      u55 S.I.S off
      Sirius T_S on
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Piłkarzyków naszych ogarneła czarna moc Kibice winni wyników (L) :) Roger uważa, że gra dobrze. Grać taki piach i zarabiać 300k ojro rocznie to się nazywa życie.
      ps. wg. ITI Nie kibic tylko klient. A klient płaci i wymaga.


      Zgadzam się, ale mecz z gornikiem to jedna wielka porażka :) oglądałem
      :) Potrzeba nam rasowego napastnika ktory potrafi się ustawic, jest szybki i strzelic bramkę :)

      Kiepski mecz w wykonaniu Legii ...

      Czekamy na lepsze czasy :) moze juz w kolejnym meczu się wykażą piłkarze :)

      (L)
    • Pierwsza połowa OK
      Ale w II to nie było Legii niestety to co prezentuje sobą Iwański w tej rundzie to śmiech na sali
      To samo Murawski w Lechu, kilku zawodników po prostu zime widocznie przespało

      Nie można tylko trenerów obarczać winą za to jak prezentuja się poszczególni zawodnicy
    • silver1238 napisał(a)
      Pierwsza połowa OK
      Ale w II to nie było Legii niestety to co prezentuje sobą Iwański w tej rundzie to śmiech na sali
      To samo Murawski w Lechu, kilku zawodników po prostu zime widocznie przespało

      Nie można tylko trenerów obarczać winą za to jak prezentuja się poszczególni zawodnicy


      W 100 % zgadzam się z tą wypowiedzią

      Bramka w ostatniej minucie dla gks'u , nie jest to cos fajnego ;/

      Piłkarze legii schodzili do szatni w gwizdach kibiców:)

      Liczyłem na te karne i wygrana CwKs
    • ale co się stało ?? Jak to Urban powiedział żadnego kryzysu nie ma!!

      GKS-Legia 1-1
      ksp- Legia 0-0
      Legia-Odra 4-0
      Jaga-Legia 2-1
      Legia-Stal 3-1
      Legia-Górnik 0-0
      Legia-GKS 1-2

      2 zwycięstwa 3 remisy 2 porażki. forma jak się patrzy. Urban typ z jajami podobno:D skoro dziś kibice nie byli winni to trzeba sobie zadać pytanie kto zawinił !!
      Menelinho
    • Wypowiedź Radovicia:
      Zmieniony w przerwie Miroslav Radovic nie krył niezadowolenia z końcowego wyniku spotkania. Jednocześnie trudno mu było wskazać przyczyny tej niespodziewanej porażki.

      "Myślę że dobrze zaczęliśmy mecz co udokumentowaliśmy bramką. Po przerwie zaczęliśmy grać nerwowo, dostaliśmy czerwoną kartkę i od razu było widać, że brakuje nam zawodnika. Przeciwnik zaczął stwarzać dużo więcej sytuacji bramkowych i dwie wykorzystał. Musimy się skupić bo wiemy co nas czeka w lidze. Mam nadzieję, że tam spiszemy się dużo lepiej".

      wszyscy tak powtarzają, że w kolejnym meczu będzie lepiej, a jest coraz gorzej!! nadzieje to Wy( kopacze), że będzie lepiej ale nadzieją się nie wygrywa meczy !!
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      M.Żurawski od 1.07.2009 będzie zawodnikiem Legii Warszawa. Zawodnik podpisał 2-letni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Zarobki zawodnika według niepotwierdzonych źródeł mają sięgać 250 tysięcy Euro za sezon.

      Żart prima aprilosowy?
    • w najbliższej kolejce Legia jedzie do Gdyni na mecz z Arką. W obecnej formie remis nie będzie złym rozwiązaniem. Zresztą kto ma bramki strzelać chyba, że Arka nam pomorze i sam sobie wbije gola ;P do tego jakby Legii udało się wygrać to jest szanse na ,,odjazd" Wiśle i ,,gonienie" Lecha( jak dla mnie będzie X w meczu Lech-Wisła) ale (L) już pokazała, że na mistrzostwie jej nie za bardzo zależy.W końcu coach mówi, że Legia nie musi wygrywać


      tyle :D
      Menelinho
    • Jak kolega wyzej napisał, następny mecz z arką
      Nie można podejsc do tego meczu zbyt lekcewazaco
      Arka potrafi zaskoczyc, przekonałem się oglądając mecz z lechem czy polonią
      Trzeba grac swoje, strzelic bramke i tyle :)


      CwKs