Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Co myślicie o transferze Krzynówka do (L)egii ???


      Sprawa transferu Jacka Krzynówka do Legii Warszawa nabiera rumieńców. Jak informuje "Gazeta Wyborcza" stołeczny klub przygotował już umowę dla reprezentanta Polski. "Krzynio" miałby związać się z "wojskowymi" półtorarocznym kontraktem, który gwarantowałby mu roczną pensję rzędu 300 tys. euro. Problemem jest jednak wciąż osoba Felixa Magatha, który tak jak wcześniej nie chce pozbyć się swojego zawodnika.
      GW donosi, że z niemieckim klubem kontaktował się Mirosław Trzeciak, a nawet Leo Beenhakker. Pierwszy zapewnia, że w ciągu najbliższych dni wyjaśni się czy Krzynówek zostanie piłkarzem Legii. Drugi także jest zwolennikiem przenosin pomocnika do Warszawy, bo chce, żeby reprezentant Polski wreszcie przestał siedzieć na ławce.

      Z Krzynówkiem Legia już rozmawiała, z jego menedżerem także. Niemal przesądzone jest, że podpisałby półtoraroczny kontrakt. "Jeśli wszystko pójdzie źle, nie wykluczam, że już teraz podpiszę obowiązujący od czerwca kontrakt z Legią. Na razie jestem na obozie w Hiszpanii" - mówi Krzynówek. Sprawy finansowe również ustalono. 33-letni pomocnik miałby przejąć pensję po Edsonie.


      Ja jestem za myślę ze przydał by się nam ktoś taki :) Krzynu mógłby jeszcze przez 2-4 lata po grać dobrą piłkę ;)


      Pzdr ]:-D
    • Heh widzę że kolega wyżej mi podpierniczył byłego avatara... niech Ci służy dzielnie bo ciąży na nim odpowiedzalność za przepływ informacji pomiędzy tym forum a klubem ]:-D

      Na 100% Krzynówek ma zielone światło w sprawie swojego transferu, problemem jest to że nie może się dogadać w sprawie kontraktu indywidualnego. Jak zwykle Walter i sp. z o.o. skąpią kasę mimo że mają lukę po odejściu Edsona i Vuko...
      Bíg číťÝ (L)ífë

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bemek ().

    • Fakt, przydał by się Krzynówek :)

      Ostatnio dosyć interesująca informacja się pojawiła która na pewno ucieszyła nas kibiców :)

      Po blisko dwudziestomiesięcznym okresie używania tradycyjnego herbu z 1916 roku działacze Legii Warszawa wracają do najbardziej popularnego logo, jakie stołeczny klub wykorzystywał w swojej bogatej historii - biało-zielonej tarczy z czerwonym paskiem oraz literą "L" w kółeczku. - Za kilka miesięcy wypuścimy na rynek serię pamiątek z tym znakiem, choć ze starego logo nie zamierzamy się wycofywać - mówi członek rady nadzorczej KP Legia, Paweł Kosmala.


      [URL=http://legia.com.pl/pl/23920,Wraca_Legii_swiety_znak.html]Więcej info[/URL]
    • ano fakt - herb wraca który będzie używany naprzemiennie z "historycznym" jeżeli chodzi o pamiątki... nic mi jednak nie wiadomo jakoby miał wrócić na koszulki. Mnie jednak zastanowiła jedna rzecz - Legia współpracuje ściśle z Adidas a takie oto coś znalazłem na oficjalnej stronie Adasia


      to w końcu jaki herb bo sam już nie wiem... swoją drogą sprowadzę ją :D
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • No i Wawrzyniak poszedł do Aten :) Mirek szybko załatwił transfer- wiadomo w drugą stronę potrafi szybko osiągnąć cel. Ciekawe kto go zastąpi bo jak Kiełbik to amen w pacierzu. Mirek stwierdził, ze nikogo nie będziemy sprzedawać, będziemy opierać skład na Polakach :D
      Przyjdzie lato pójdzie ktoś inny no i teraz jeszcze muszą Rogera gdzieś dać bo w czerwcu już nic nie zarobią, a wiadomo jak Wujaszek Mariusza lubi $$$$$.

      Panowie i Panie idziemy na MAJSTRA :D
      1 lewy obrońca, 1 lewy pomocnik 2,5 napastników( Chini, Paluch + 0,5 Grzelak)
      Menelinho
    • Ja bym proponował Krzysia Króla ;) na lewą obronę, a na pomoc no to Jacuś :P

      Na Legilive czytałem że Legia chce kupić Krzynka na obronę ;P a jak nie da rady to Komorowskiego z P.Bytom ^^

      A tak po za tym co sądzicie o Method Mwanjali i Clemence Matawu (kolonia zimbabwejska ]:-D) ??

      Ja jestem za ^^ I Janek Urban chyba też... czytając jego wypowiedzi po ostatnich sparingach :D

      Ale nie ma jak nasz "Chini" :D


      Pozdrawiam :)
    • Jeśli do poniedziałkowego popołudnia Wolfsburg nie sprzeda Jacka Krzynówka, 33-letni skrzydłowy będzie grał w Legii Warszawa - informuje "Gazeta Wyborcza".

      Kontrakt Krzynówka z Wolfsburgiem wygasa latem. 88-krotny reprezentant Polski ma jednak dość siedzenia na ławce rezerwowych i chce odejść już teraz. Wczoraj dostał od Legii ofertę półtorarocznego kontraktu. - Będzie zadowolony, to naprawdę świetna propozycja - twierdzi dyrektor sportowy Legii Mirosław Trzeciak.

      Krzynówek ma w Legii zarabiać między 300 a 350 tys. euro rocznie. To największa pensja w ekstraklasie.

      - Nie chciałbym oceniać oferty, ale bardzo się cieszę, że już jest. Zajmę się nią we wtorek. Obu stronom zależy na czasie - powiedział "Gazecie" Krzynówek.

      Na razie piłkarz czeka do poniedziałkowego popołudnia, gdy w większości lig europejskich kończy się zimowe okno transferowe.

      - W ostatnim tygodniu Jacek miał oferty z Hannoveru i Herthy Berlin. Obie trener Felix Magath odrzucił, tłumacząc, że Hannover jest za blisko Wolfsburga w tabeli, a Hertha to rywal w walce o europejskie puchary - mówi agent piłkarza Adam Mandziara.

      We wtorek faworytem do kupienia Krzynówka będzie już Legia. Polska to jeden z niewielu krajów, gdzie można kupować piłkarzy do końca lutego. - Od wtorku Wolfsburg nie zarobi już na Krzynówku. Pójdziemy do Magatha i powiemy, żeby rozwiązał kontrakt Jacka już teraz. Powinien się zgodzić. I tak nie ma zamiaru na niego stawiać. Inne zachowanie byłoby złośliwością - uważa Mandziara.




      No coraz bliżej transferu Krzynówka. :]
    • Wiesz, ja widze fundamentalna roznice miedzy symbolem klubu, ktory w sumie gra ogony a zawodnikiem ktory bedzie podstawowym pilkarzem i od ktorego bedziecie wymagac wyczynow godnych Zidana... tak Legia w mlodej ekstraklasie jest mloda... bardzo odkrywcze.


      edit: 2 jaskółki ktore i tak niedlugo wyleca wiosny nie czynia - przyklad Smoliński
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • hmm kolejny cel Mirkowi uciekł ach ten nasz Mireczek to potrafi załatwić temat :D ITI daje zielone światło dla Krzynówka :D
      Mamy super balans między transferami z i do klubu :Jarza vs. Edson,Vuko, Wawrzyn, Aruu:D,Wysocki, Bronowicki, Grosicki ;)

      Będzie jeszcze pewnie Komorowski ciekawe czy na Ostrowskiego będzie kasa .

      Panowie przygotować się na nagonkę z Poznania to przecież nasza winna, że Reksio wziął udział w korupcji.
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a)
      Panowie przygotować się na nagonkę z Poznania to przecież nasza winna, że Reksio wziął udział w korupcji.


      to jest wina tylko i wylacznie Piotra R.

      to sobie zakonczyl kariere mistrzem w lechu:D

      ciekawe kto nastepny w kolejce....?
      jakies propozycje?