Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Co do Realu to muszę pogratulować tego jak spisuję się w lidzę. Naprawdę gra ładnie i ma masakryczną ilość punktów ale jestem pewny że ligę wygra mój kochany klub.!!
    • QuneR napisał(a):

      Co do Realu to muszę pogratulować tego jak spisuję się w lidzę. Naprawdę gra ładnie i ma masakryczną ilość punktów ale jestem pewny że ligę wygra mój kochany klub.!!


      Jak to powiedział Zidane
      oba kluby w tym sezonie zasłużyły na Mistrzostwo Hiszpanii
      zdobywając tak niesamowitą liczbę punktów
      dla niego mistrzów jest dwóch
      ale tytuł dostanie tylko jedna drużyna
    • Black Grucha napisał(a):

      QuneR napisał(a):

      Co do Realu to muszę pogratulować tego jak spisuję się w lidzę. Naprawdę gra ładnie i ma masakryczną ilość punktów ale jestem pewny że ligę wygra mój kochany klub.!!


      Jak to powiedział Zidane
      oba kluby w tym sezonie zasłużyły na Mistrzostwo Hiszpanii
      zdobywając tak niesamowitą liczbę punktów
      dla niego mistrzów jest dwóch
      ale tytuł dostanie tylko jedna drużyna


      jak już to są dwa kluby godne mistrzostwa ale mistrz tak czy siak jest tylko jeden
    • Tekst Zidana to gloryfikacja przegranej. Wygrywa ten kto ma więcej punktów, Barca nawet w bezpośrednich spotkaniach wygrywała (choć mecze były zacięte, a raczej drużyny zmieniały się inicjatywą).
      No, ale racje trzeba przyznać. Wielu powie, że Real wyrzucił pieniądze w błoto, bo nic nie wygrał. Ci ludzie nie zauważają, że Real nazbierał punktów tyle, by w 99% sezonów wygrać ligę. Prawdopodobnie pobiją swój własny rekord ustanowiony przez Capello (z którym już zrównała się Barca). To jednak o czymś świadczy. Głupotą byłoby zwalnianie Pellegriniego, chyba, że plotki o Mourinho to prawda.
    • Ja mam tylko nadzieję, że Real nie wykupi Messiego (ale on sam powiedział, że jego serce jest w Barcelonie) czy Rooney'a
      Nie chodzi mi tylko o to, że Messi jest super dobry i uwielbiam FCB, ale kto później będzie grać ?
      Najlepie w ogóle niech Real zrobi taki skład:
      Ronaldo
      Messi
      Rooney
      Henry
      Etoo
      Ibra
      Fabregas
      Ribery
      Xavi
      Casillas
      Puyol

      Bo wtedy na pewno będzie co oglądać ;)
    • 5 napadziorów, 2 skrzydłowych, 2 rozgrywających, bramkarz i defensor :lol:

      Messi za nic nie odejdzie z Barcy. Zdaje sobie sprawe z tego, ze to nie tylko dzieki ogromnemu talentowi znajduje sie tam gdzie jest obecnie
    • Nie no co wy, sama barca nie zgodziła by się na transfer nie mówiąc już o Messim. Ja myślę, że prócz odejścia trenera to większych zmian nie będzie. Marzy mi się jeszcze F.Torres;)

      ps. jeszcze tylko jedna kolejka do końca ligi?
    • Ta, a ja bym chciał Drogbe, tylko to nie ten styl gry - zbyt siłowy jak na Barce.
      Już skończmy, to temat Realu :P

      @Cezarcfc
      Jeden cud sie dzisiaj zdarzył ;)
      bardzo widać, że te Twoje teksty mnie drażnią?
    • @kozinho

      a Ibra to niby siłowy nie jest?

      Co do Torresa. to mało wierze, że odejdzie do Barcy, a tym bardziej do Realu, bo przecież pochodzi z Atleticu. Bardziej mi się wydaję, że go szejkowie przekonają, kupią za 70mln i dadzą kontrakt 10mln na sezon
    • piciak to bardzo możliwe, w końcu oni mają ropę ;)

      Też uważam, że Ibra gra siłowo, ale przy tym traci prawie zawsze piłkę.
      Najbardziej cieszyłbym się gdyby do Barcy przyszedł Fabregas. W końcu to największe marzenie Messi'ego. On sam uważa Cesc'a za swojego brata.. obaj zaczynali w tej samej drużynie jako najlepsi koledzy :P
    • Żaden Torres w Barcelonie czy Realu, nie nadaje się :P Real powinien zaufać Benzemie tylko że oni chcą go sprzedać :D polityka Pereza wymiata :P Ktoś napisał że nie będzie dużych zmian oprócz trenera... Trenera powinni zostawić, bardzo dobry pierwszy sezon... A co do składu to raczej z "pierwszej 11" nie powinni nikogo sprzedawać, ale wydaje mi się że posprzedaje niektórych i Perez znów wyda kolosalne pieniądze na kolejne gwiazdki co skutku i tak nie przyniesie ;)
    • Benzemie można dać szansę chłopak ma talent, ale on tu się nie rozwinie, nawet nie wychodzi w pierwszym składzie. Wchodzi na ostatnie 15min. ostatnio gola strzelił, może wreszcie się przełamie.

      Ostatnio słyszałem jeszcze inną nowość, że Perez chce sprzedać Higuaina;) To by były dopiero jaja
    • Kontuzje miał. Stracił miejsce w składzie na rzecz o niebo lepszego Higuaina (jak na razie). Ma grać tylko dlatego, że jest utalentowany? Są w tym samym wieku, logiczne że gra lepszy.
      Pellegrini musi pomyśleć nad zmianą taktyki jeśli chce Benzeme i Higuaina (i Ronaldo) w jednym zespole. Zwykłe 4-3-3, a nie wymyśla jakieś ustawienia z 4 środkowymi pomocnikami.
    • Twierdzenie że Real "marnuje" piłkarzy jest tak samo prawdziwe, jak to że każdy inny, wielki klub "marnuje" piłkarzy. Po prostu w Realu jest wielka presja, jak już ktoś tam przychodzi i nie daje rady (bo nie odpowiada mu styl gry, specyfika ligi hiszpańskiej czy po prostu klimat, sprawy około piłkowe itp.) to się krzyczy że Real zmarnował piłkarza. Higuaina, Casillasa, Ramosa, Pepego, Marcelo itp. też zmarnowali?

      ManU kupował jakieś Andersony i Berbatowy za 60 parę milionów w sumie. Dziś nie nadają się do gry w pierwszym składzie. Czy znaczy to że zostali "zmarnowani" czy po prostu nie pasują do Manchesteru? Barcelona wydała 25mln na Czyhryńskiego, a dziś ma on kilka występów w całym sezonie - czy znaczy że go zmarnowała? Czy zmarnowała Ibrę i Henrego, którzy w poprzednich zespołach stanowili główną siłę ofensywną całego teamu, a dziś są dla Barcy wrzodem na tyłku i jeśli nagle Ibra nie zacznie grać lepiej to będzie siedział na ławie tyle co Henry.

      Ale ok, Real "marnuje". Doprowadza do "upadku". Przecież Real to synonim zła, krwiożerczych pieniędzy, marnowania piłkarzy itp.
    • Tylko że Benzema dostaje strasznie mało szans gry. Jest on kompletnie zmarnowany przez Real, a gdyby Real nie wydawał tak kolosalnych pieniędzy na transfery to marnowanie piłkarzy nie rzucało by się tak w oczy... Anderson z tego co wiem to miał kontuzje, jak miał grać ? :D Henry, w tym sezonie zupełnie nic nie gra, totalny brak formy, może powinien mimo to grać w pierwszej 11? :D Ibra nie mogę już słuchać jak ludzie narzekają cały czas na jego grą... 16/26 (g/m) - jak na pierwszy sezon uważam że to bardzo dobry wynik... Berbatov, również brak formy... a mimo to gra, no ale nie ma kto inny grać za Rooneya (chodzi mi o piłkarza doświadczonego, bo w niektórych mogliby grać młodzi ale do każdego meczu się nie nadają). Czyhryński, nie powiedział bym że to jest zmarnowanie piłkarza, aż takih ogromnych umiejętności to on nie ma (chyba:P) to jest ewidentne przepłacenie za piłkarza :)
    • Powtarzam. Ostatnie tygodnie jeśli nie miesiące Benzema miał kontuzje. Do tamtej pory grał prawie w każdym meczu, teraz musi udowodnić, że nadaje się do pierwszego składu i, że uda mu się wygryźć z niego Higuaina lub pokazać, że jest co najmniej tej samej klasy piłkarzem.
      Zlatan strzelał nieźle na początku sezonu, ale aż 11 z bramek padło przed pierwszymi Gran Derby. Ktoś się zablokował i ewidentnie mu nie idzie.