TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W Top10 badań nie ma naszego naukowca mofoxa z u40 z 259 pkt badań ;)
    oraz nicki w tabelkach są na białym lub jasno zielonym, niebieskim tle i trzeba zaznaczać myszką by było widac kto to taki ;) (szczególnie gdy jest na białym tle)

    ogólnie to robotę robisz naprawde dobrze i za to pełen podziw dla Ciebie ;)
    a co do mapy to ja uzywam taką która jest na bieżąco aktualizowana(tak przynajmniej myślę ;p)
    Uni65/66 - Top1
    Górnicy OGame - Top10
  • ciap, dzięki że odpowiadasz i linkujesz gdzie co jest :)

    - nie wprowadzę mapy ogame - od 3 lat tworzę co tydzień same statystyki i przy tym zostanę
    - data powstania universum - świetny pomysł, jak uzupełnię ręcznie 665 dat powstania univers to się pojawi :P
    - Why so Serious, jakiej przeglądarki używasz? jak naciśniesz ctrl+F5 dalej masz tak samo?
    mfox z uni40 rzeczywiście nie ma w TOP 10 World - sprawdzę co znowu źle sortuję
    w ogólnych statystykach jest: infuza.com/en/Poland/Universe40/Players/2588
    wróć... Uni40 to specjalne universum ze względu na 30% szczątków z obrony :P
    więc jest OK

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Fenrir, moim zdaniem tak powinno być :)

    jaki jest sens sortowania alfabetycznie nazwy uni?
    teraz dla nazwy universum jest ustawione, że sortuje względem młodszego/starszego uni
  • Z e p t o s napisał(a):

    nie będę robił wyjątków dla graczy, choć ilość badań imponuje
    http://board.ogame.pl/board806-mi-dzy-nami/board33-porozmawiajmy-o-ogame/996722-rekordy-ogame-pl/index78.html#post15789849
    W badaniach taki pz ma najmniej do gadania.

    Zastanawia mnie:
    Czemu liczba graczy u Ciebie jest inna od pokazanej w podglądzie.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Powiem tak nie znam cie ale obserwuje twoja prace od dosłownie pierwszej wersji jeszcze z uni 50 to co robisz to tytaniczna praca rozumiem ze jest ci ona wybitnie na ręke bo niby który informatyk czy programista moze sie pochwalić strona która przetwarza dane dla przeszło siedmiuset tysięcy graczy O_O. Gigantyczne pokłony biję o mistrzu zeptosie naprawde niesamowita robota strona moze nie jest tak atrakcyjna graficznie jak poprzednia ale znacznie bardziej funkcjonalna mam nadzieje ze z biegiem czasu również doprowadzisz grafikę do perfekcji. Powiem tak jeśli zawodowo zajmujesz sie tego typu rzeczami nie zapominaj o wpisaniu sobie tego do SW i żądaj podwyżki ;P
  • benekopo, dzięki :)

    jestem programistą, nie grafikiem więc stronka może trochę kuleć od strony wizualnej
    miło że pamiętasz czasy gdy robiłem statystyki tylko dla uni 50, zaczęło się od gracza Agrh[Ronin] z uni 12, który podobnie tworzył dla sojuszu - nie wiedziałem jak to robi - zrobiłem własną wersję, a potem się okazało, że miałem lepszą metodę mimo że dopiero zaczynałem z programowaniem

    myślę że każdy z was pamięta swoje lata świetności na Ogame (teraz włącznie) - sam miło wspominam u30 [Ronin], u35 [Terapia], u45[Terapia], u50 - a przede wszystkim codzienne wielogodzinne rozmowy na IRC, z pozytywnie zwariowanymi osobami z wiekiem 15-55 lat o różnym bagażu doświadczeń :)
  • ciap, przeoczyłem twój post - dlaczego uważasz że liczba graczy jest inna niż w podglądzie na dzień 26.12.2010r o ok.12:00 w której pobrałem statystyki? zapisałaś sobie dane ilości graczy każdego universum w tym czasie?
    pamiętaj że liczba graczy zmienia się co chwila, głównie z tego powodu że gracze którzy nie osiągneli 1 pkt - ich konta są usuwane chyba po 3 dniach

    Czarna Gizarma, jeszcze nie ma miesięcznych statystyk, strona istnieje niecały miesiąc
    zostawiłem statystyki miesięczne na ogame.zeptos.pl/month
  • aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 26.12 - 2.01.2011r
    www.infuza.com/pl/Poland



    Zmiany:
    - szczegóły univers dla wybranego kraju
    - dodana pozycja wg liczby graczy dla szczegółów univers

    W realizacji:
    - Szukaj gracza / sojuszu w wybranym kraju

    n00ber, mam zapisane dane z 1 stycznia 2011, więc jak się wyrobie to w tym miesiącu jeszcze się pojawią
    Patriota, ok zrobię przyrost roczny na starej stronie ogame.zeptos.pl, tylko nie będzie pełny z uwagi na to, że wielu graczy przez rok pojawiło się/poznikało

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Z e p t o s napisał(a):

    ciap, przeoczyłem twój post - dlaczego uważasz że liczba graczy jest inna niż w podglądzie na dzień 26.12.2010r o ok.12:00 w której pobrałem statystyki? zapisałaś sobie dane ilości graczy każdego universum w tym czasie?
    pamiętaj że liczba graczy zmienia się co chwila, głównie z tego powodu że gracze którzy nie osiągneli 1 pkt - ich konta są usuwane chyba po 3 dniach
    Wiem że liczba zmienia się i dlatego sprawdzam w ten sam dzień. Jakbym tego posta napisała w inny dzień były by to puste słowa a tak mogę napisać:
    u66: gra: 9.522 u Ciebie: 8.736
    uF: gra: 4.934 u Ciebie: 4.585
    uH: gra: 4.246 u Ciebie: 3.680
    bla bla bla


    Rok temu tak prosiłam o przyrosty roczne a Ty "nie i nie". Fajnie że w tym roku zrobisz.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Z e p t o s napisał(a):

    ciap, przeoczyłem twój post - dlaczego uważasz że liczba graczy jest inna niż w podglądzie na dzień 26.12.2010r o ok.12:00 w której pobrałem statystyki? zapisałaś sobie dane ilości graczy każdego universum w tym czasie?
    pamiętaj że liczba graczy zmienia się co chwila, głównie z tego powodu że gracze którzy nie osiągneli 1 pkt - ich konta są usuwane chyba po 3 dniach
    Wiem że liczba zmienia się i dlatego sprawdzam w ten sam dzień. Jakbym tego posta napisała w inny dzień były by to puste słowa a tak mogę napisać:
    u66: gra: 9.522 u Ciebie: 8.736
    uF: gra: 4.934 u Ciebie: 4.585
    uH: gra: 4.246 u Ciebie: 3.680
    bla bla bla


    Rok temu tak prosiłam o przyrosty roczne a Ty "nie i nie". Fajnie że w tym roku zrobisz.



    ale z Ciebie zrzęda :D w banku byś mogła pracować albo na poczcie :P :P :P

    graty Zeptos, zapukam do Ciebie jak korków z programowania bede potrzebował :D
    widze, że lubisz to co robisz i zbierasz należyte pochwały, Ty lubisz programować a programowanie lubi Ciebie ;) świetna robota, nie jeden informatyk pozazdrościł by takiej pracy :super:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HalloweeN ().

  • ciap, robi świetną robotę zwracając uwagę na takie rzeczy, dzięki :)
    sprawdzę dlaczego tak mi zlicza graczy

    HalloweeN, dzięki za miłe słowa

    Zamieściłem Roczne Statystyki Ogame.pl 1.01.2010r - 1.01.2011r:
    Univers: 71 (1.01.2010r było tyle, więc teraz tyle jest przedstawionych)
    do TOP Przyrostów Ogame.pl dodały się u50 i u60 - speed uni, na razie nie mam czasu sprawdzić dlaczego
    zamiast miesięcznych przyrostów na starej stronie Ogame.Zeptos.pl/month będzie tam roczne zestawienie :)

    www.ogame.zeptos.pl/month

  • HalloweeN napisał(a):

    ale z Ciebie zrzęda :D w banku byś mogła pracować albo na poczcie :P :P :P
    Zareklamował się w temacie Populacja graczy w Universach a tam zawsze były podawane all konta.
    Mnie by interesowało czemu złą liczbę zczytuje jakby to był mój program. ;)
    (GF mi skasowało grę gdzie staty robiłam zostało mi tylko czepianie się ;( )

    Z e p t o s napisał(a):

    do TOP Przyrostów Ogame.pl dodały się u50 i u60 - speed uni, na razie nie mam czasu sprawdzić dlaczego
    http://pl.ogame.wikia.com/wiki/Universum
    Draco (uni70/104) - (od 06.10.2009)

    infuza.com/pl/Poland/DetailsUniverses
    Draco Special [ 2x ]

    W zestawieniu nie powinno jeszcze być uD?
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • W ogóle dla mnie te zmiany są na gorsze, o wiele gorsze. Poprzednio było o wiele lepiej. Teraz są bajery, ale brak informacji.
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • Horizon napisał(a):

    Wolę przyrosty miesięczne na starej stronce - są bardziej czytelne i jest całe top 500, a nie tylko top 20
    Niech mi ktoś da zatem linka do przyrostów miesięcznych na infuza.com, bo ja ich jakoś nie dostrzegam, tylko tygodniowe. :(
    Poza tym, top20 jest tylko na stronie "ogólnej" danego uniwersum, a jak wejdziesz w odpowiedni dział to masz przyrosty nie tylko top500, ale i całego uniwersum.

    Maratonczyk napisał(a):

    W ogóle dla mnie te zmiany są na gorsze, o wiele gorsze. Poprzednio było o wiele lepiej. Teraz są bajery, ale brak informacji
    Pisz konkrety, bo takim pisaniem nie pomagasz. Pisz co i jak to może zeptos weźmie to pod uwagę.
    offline

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muad'Dib ().

  • Rzeźnik drzew
    Przyrosty miesięczne jeszcze nie zostały zrobione. Jak zrobi to da na nową stronę.

    Maratonczyk napisał(a):

    W ogóle dla mnie te zmiany są na gorsze, o wiele gorsze. Poprzednio było o wiele lepiej. Teraz są bajery, ale brak informacji.
    To jest Twoje subiektywne zdanie.
    Dla mnie strona jest lepsza.

    A to jej plusy:
    + Pełne zestawienie: punkty, floty, badania. Na starym były tylko punkty. Teraz jak mnie interesuje top floty na uniX nie muszę zakładać tam konta by zobaczyć.
    + Pełne przyrosty: punkty, floty, badania. Do paru rzeczy przyrost flot może się przydać.
    + Całe przyrosty pokazane. Kiedyś było to tylko top 500. Ujemnych punktów nie było widać. (Kto dostał zloma a w ST wtopy brak. Push?)
    + Zestawienie sojuszu. Wreszcie nie muszę prowadzić zestawienia sojuszu bo zeptos robi to za mnie. (Kiedyś nie każdy się łapał w zestawienie więc statystyki sojuszu były niepełne gdy ktoś miał słaby przyrost lub minusowy)

    Minusy:
    + Tylko top30 ogame.pl (?).
    + Universe10. Hmm sam numerek nie byłby czytelniejszy?

    Fenrir napisał(a):

    Niektórzy to wolno myślą :D
    ogame.zeptos.pl/month
    Masz racje
    Ogame.pl :: TOP 1000 :: Przyrosty Roczne 1.01.2010r - 1.01.2011r :: aktualizacja - 1.1.2011r 11:12
    :fkiss:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • - nie oczekuje od nikogo aby czytał kilka stron wstecz choć są już odpowiedzi na część zadanych pytań

    - Poprawię bałagan na ogame.zeptos.pl, który dzisiaj zrobiłem do końca tego tygodnia :P
    przywróce przyrost miesięczny dla grudnia 2010r(nie został wcześniej opublikowany) na ogame.zeptos.pl/month
    utworzę nowy katalog ogame.zeptos.pl/year dla zestawienia rocznego 2010-2011
    Docelowo stara stronka nie będzie już uaktualniana

    - Czemu nie ma statystyk rocznych przyrostów na starej stronie dla uni Electra?
    rok temu gdy powstawało nowe universum czekałem, aż liczba graczy ustabilizuje się, bo bezsensu było dodać zestawienie, gdy codziennie pojawiali się/znikali nowi gracze, dlatego konto na uni Electra założyłem w połowie stycznia

    - ciap, do minusów zaliczyłaś:
    + "Tylko top30 ogame.pl (?)." - a ile ma być ? i dlaczego aż tyle :) , w szczegółach gracza podaję pozycję gracza w całym kraju (Country Rank)
    + "Universe10. Hmm sam numerek nie byłby czytelniejszy?" - moim zdaniem nie, może w google będzie łatwiej znaleźć

    Wprowadziłem teraz parę zmian (dodałem więcej linków): na infuza.com
    - dodane linki do univers w zestawieniu Top 20 danego kraju
    - dodane linki do top 100+ w nagłówkach tabeli dla zestawienia wybranego universum
    - dodane linki (panel nawigacyjny) do szczegółów graczy i sojuszy

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z e p t o s ().