TOP Największych Przyrostów / Punktów Ogame.pl

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 01/01/2012 » Countries: 33 | Universes: 763 | Alliances: 128.752 | Players: 833.341

    aktualizacja Miesięcznych Przyrostów 1.12.2011r - 1.01.2012r
    www.infuza.com/pl/monthly/Poland

    01/01/2012 » Countries: 33 | Universes: 763 | Alliances: 128.579 | Players: 826.089

    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 25.12.2011r - 1.01.2012r
    www.infuza.com/pl/weekly/Poland

    jak to ciap napisała bardzo was lofciam więc będą statystyki roczne dla polskiego ogame, ale:
    - tylko punkty surowców/przyrosty, bez floty i badan bo niestety wersja 3.0 namieszała
    - pojawią się później - do 8.01.2012r
    - link do statystyk rocznych podam w tym wątku
  • Na u28 roczne podsumowanie trochę kuleje.
    Ja np obecnie jestem w tygodniowym podsumowaniu na top4 flot [General_Liu_Bei] a w rocznym jestem na 289 miejscu z zerowym przyrostem.
    Dodatkowo nie wiem czemu ale od dwóch tygodni mam przy nicku czerwoną * a nicka nie zmienialem od ponad roku.
    Pozdro
    Liu_Bei
    Moje ST:
    Solo: 66 ST - Suma: 57.825,33% - Best: 3.136,69%
    ACS: 15 ST - Suma: 25.277,79% - Best: 14.345,66%

    Od wódki rozum krótki,
    ale pomysły przednie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -==Hector==- ().

  • Ciężko niektórym zrozumieć, że statystki rok temu wyglądały nieco inaczej.
    Jako że wtedy nie było pkt militarnych, nie ma możliwości obliczenia ich przyrostu rocznego.
    DO dyspozycji mamy tylko przyrosty punktowe.

    Popatrzyłem i wygląda na to jakby dane o Twoim koncie przepadły :D
    offline

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muad'Dib ().

  • -==Hector==-, przy rocznych czasem pojawiają się błędy, nawet aż 0,5% dla całego ogame.pl
    rzeczywiście masz 0 przyrostu dla wszystkich kategorii, oznacza to że 1.01.2011r nie zostałeś "wykryty" w statystykach
    - może miałeś chwilowego bana/urlop
    - miałem wtedy stary algorytm do liczenia przyrostów i nie brał pod uwagę zerowych przyrostów z ostatniego tygodnia
    - przy aktualizacji mógł pominąć twoje dane

    stronka dla prawie wszystkich ogame na dobre ruszyła w lutym 2011r i było parę zmian po drodze
  • 15/01/2012 » Countries: 33 | Universes: 763 | Alliances: 128.010 | Players: 823.000

    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 8.01.2011r - 15.01.2012r
    www.infuza.com/pl/weekly/Poland

    Czarna Gizarma, za top1 ode mnie szczere gratulacje, bo imho bardziej to wymaga systematyczności i czasem stalowych nerwów :)

    już któryś raz z kolei opóźnione statystyki tygodniowe o ponad 2h ... chyba przestawię się z godziny 12:00 na 15:00, jeśli nie zacznę wstawać wcześniej x_x

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • 01/02/2012 » Countries: 33 | Universes: 739 | Alliances: 114.813 | Players: 749.230

    aktualizacja Miesięcznych Przyrostów 1.01.2012r - 1.02.2012r
    www.infuza.com/pl/monthly/Poland

    aktualizacja ogame do wersji 3.1.2 na większości serwerów trochę opóźniła przyrosty miesięczne

    -Hegemon-, dzięki :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • W statystykach miesięcznych punkty floty i badań są takie same jak punkty ogólne.
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • Maratonczyk, dzięki :) poprawione

    do niedzieli zamierzam wprowadzić nową wersję infuzy i po kolei wprowadzać moduły takie jak wykresy z historią gracza, historia sojuszu i parę innych
  • Zeptos, a planujesz dodać ranking punktów ekonomicznych? Bo na dobrą sprawę tylko tego rankingu spośród tych głównych, które mamy w statystykach u Ciebie brakuje i sobie ekonomów nie można porównywać bezpośrednio :).
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Keyra napisał(a):

    Zeptos, a planujesz dodać ranking punktów ekonomicznych? Bo na dobrą sprawę tylko tego rankingu spośród tych głównych, które mamy w statystykach u Ciebie brakuje i sobie ekonomów nie można porównywać bezpośrednio :).

    Genialne, popieram! :E
  • 05/02/2012 » Countries: 33 | Universes: 739 | Alliances: 114.567 | Players: 738.910

    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 29.01.2011r - 5.02.2012r
    infuza.com/pl/weekly/Poland

    jeszcze stara wersja infuza.com
    jak to w praktyce wygląda -> 90% kodzu piszesz w 10% czasu, końcowe 10% przez 90% czasu :XP:
    jeszcze mam opóźnienia, mam ranking dla ekonomii, ale przy testowaniu znalazłem małe 'bugi' do poprawienia, więc nowa wersja w tym tygodniu (mam nadzieję)
  • 12/02/2012 » Countries: 33 | Universes: 739 | Alliances: 128.693 | Players: 827.403

    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 5.02.2012r - 12.02.2012r
    infuza.com/pl/weekly/Poland

    Keyra, to jest wykonalne ale z pozycją na serwerze/kraju jest jeden duży problem -> skoki pozycji będą ogromne i jak dodam statystyki z ekonomii to pojawi się za dużo danych, tabelki się rozjadą

    Mam gotową nową wersję i działa sprawnie, ale tylko na moim komputerze - czekam aż admin obudzi się i zmieni mi jedno z ustawień na serwerze - bez tego nie zadziała
  • Z e p t o s napisał(a):

    12/02/2012 » Countries: 33 | Universes: 739 | Alliances: 128.693 | Players: 827.403

    aktualizacja Tygodniowych Przyrostów 5.02.2012r - 12.02.2012r
    infuza.com/pl/weekly/Poland

    Keyra, to jest wykonalne ale z pozycją na serwerze/kraju jest jeden duży problem -> skoki pozycji będą ogromne i jak dodam statystyki z ekonomii to pojawi się za dużo danych, tabelki się rozjadą

    Mam gotową nową wersję i działa sprawnie, ale tylko na moim komputerze - czekam aż admin obudzi się i zmieni mi jedno z ustawień na serwerze - bez tego nie zadziała


    Z e p t o s, jaki skok będzie ogromny? O 5 pozycji w generalce dla danego kraju? Mało kto będzie miał trzycyfrowe przyrosty, więc wystarczyłoby zostawić odpowiednio dużo zapasu i nic się nie rozjedzie. Przy statach ekonomicznych i tak musisz zrobić piętrówkę, czyli zawinąć część statów w dół i wtedy masz dużo miejsca zapasowego.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • kolejna wersja strony - będzie uzupełniana o kolejne moduły (historia gracza/sojuszu etc.)

    - Hotlinkowanie działa - czyli jak zaktualizuje bazę to link do gracza/sojuszu będzie działać i poprawnie wskazywać
    - strona powinna szybciej chodzić mimo dodania ekonomii i specjalnych univers w np. w TOP ogame.pl

    Keyra,
    - gdy na ogame.pl jest około 95 000 graczy to skoki w pozycji na serwerze(kraju) będą spore (dla nowych graczy)
    - "Zeptos, wersja z jednoczesnym pokazywaniem punktów i przyrostów dużo bardziej mi podchodziła." - dodałem specjalne universa do statystyk na danym serwerze i chciałem to logicznie upchnąć, bo 16 tabel na jednej stronie z TOP 50 mogłoby przyprawić o zawrót głowy :)
    Masz pomysł na lepsze rozwiązanie TOP 50 danego servera / uni ?

    ciap,
    - na początku było TOP 100 ale zmniejszyłem do TOP 50 z uwagi na wielkość strony (sam kod strony) - prawie 500kb choć przesyłam spakowane 85kb
    - "Ogólnie ok ale chyba zmieniłabym sposób wyboru uni przy top50 ogame."
    Jak masz pomysł jak to zmienić to pisz :)

    Poprawiam na bieżąco błędy które się pojawiają - jak znajdziecie jakieś to piszcie w tym temacie lub macie sugestie co dodać/zmienić

    z aktualnych bugów:
    - zmiana języka - do poprawienia, czasem przełącza czasem nie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z e p t o s ().

  • Hmm ta lista uniwers do wyboru jak dla mnie trochę za duża, przydało by się to trochę ścieśnić :E
    Za każdym razem gdy ustawie <punkty> a zmieniam zakładkę wyżej np. z Ekonomii na Floty, to automatycznie przełącza mnie na <przyrosty>.
    Nie wiem może tak ma być, ale mi to jakoś nie pasowało.
    I jak Keyra napisał, bardziej lubiłem połączone pokazywanie pkt i przyrostów, ewentualnie segregację już w tabeli, aczkolwiek to chyba kwestia przyzwyczajenia.
    :)
    offline
  • Keyra napisał(a):

    ciap napisał(a):

    Wszedłam [...]
    A nie weszłam? :E
    Jak jest "Paczałem w" to rozumiem że jest też "wszedłam". :fgrin:


    Z e p t o s napisał(a):

    - "Ogólnie ok ale chyba zmieniłabym sposób wyboru uni przy top50 ogame."
    Jak masz pomysł jak to zmienić to pisz :)

    + jak po staremu: combobox
    + zmieścić zamiast 6 -> 10 - równiej by było
    + ustawić rosnące z lewej na prawą i z góry do dołu

    Najlepiej dla mnie połączyć 2 i 3 +. :*

    :fsad:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().