marcik - szefowa szefow;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • numique napisał(a):

    Dzień dobry wieczór,
    Dobry wieczor ..../me dotyka numisia ...faktycznie to Ty :fshocked:

    jak się dowiedziałaś o katatrofie samolotu prezydenckiego? bylam wtedy na studiach jak zostalo to ogłoszone i od razu zajecia zostaly odwolane Co Ci wtedy przeszło przez glowę? ze to chyba niemozliwe Raczej byś go nie wybrała na prezydenta, ale zrobiło Ci się smutno? tak zrobilo mi sie bardzo smutno a srodki masowego przekazu zadbaly o to zeby mi szybko nie przeszlo

    Masz chłopaka? nie Dziewczynę? :?dziewczyny mam dwie :fgrin: Jeśli nie, to cieszysz się momentalną "wolnością", czy wolałabyś "być z kimś"?

    Co myślisz o przemianie obrazu idealnej figury człowieka w przeciągu stuleci? (np. w średniowieczu pulchne kobiety były uważane za te najpiękniejsze, dzisiaj są to kobiety o rozmiarach 90-60-90)
    Kwestia gustu , potrzeba jakies zmiany ...teraz w łaski powoli wchodza kobiety obfite nie tyle w biodrach co w klacie ...pewnie za jakis czas znowu sie to zmieni

    Pa,
    Pa nimisiu :fkiss:
    numik

    Mati napisał(a):

    Kapusta kiszona :*
    Ogorki w occie :fkiss:

    Znasz kogoś sławnego? Jak go poznałaś? Kto to?
    Chyba nie znam nikogo slawnego

    Jaką rewolucję wprowadziłabyś w polskim systemie edukacji? A może wszystko jest ok? :D
    Pewnie ze nie jest wszystko ok ...jest wiele bledow w/g mnie ktore trzeba bylo by poprawic ...w sumie latwiej bylo by wymienic to czego naprawic by nie trzeba bylo :uhuh:

    Jesteś naiwna? Nabrałaś się kiedyś na coś głupiego?
    Jasne ... bo ja do wielu spraw podchodze powaznie i pozniej tak to jest :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik napisał(a):

    numique napisał(a):

    Dzień dobry wieczór,
    Dobry wieczor ..../me dotyka numisia ...faktycznie to Ty :fshocked:

    jak się dowiedziałaś o katatrofie samolotu prezydenckiego? bylam wtedy na studiach jak zostalo to ogłoszone i od razu zajecia zostaly odwolane Co Ci wtedy przeszło przez glowę? ze to chyba niemozliwe Raczej byś go nie wybrała na prezydenta, ale zrobiło Ci się smutno? tak zrobilo mi sie bardzo smutno a srodki masowego przekazu zadbaly o to zeby mi szybko nie przeszlo

    Masz chłopaka? nie Dziewczynę? :?dziewczyny mam dwie :fgrin: Jeśli nie, to cieszysz się momentalną "wolnością", czy wolałabyś "być z kimś"?

    Co myślisz o przemianie obrazu idealnej figury człowieka w przeciągu stuleci? (np. w średniowieczu pulchne kobiety były uważane za te najpiękniejsze, dzisiaj są to kobiety o rozmiarach 90-60-90)
    Kwestia gustu , potrzeba jakies zmiany ...teraz w łaski powoli wchodza kobiety obfite nie tyle w biodrach co w klacie ...pewnie za jakis czas znowu sie to zmieni

    Pa,
    Pa nimisiu :fkiss:
    numik
    Ominęłaś jedno pytanie. :|
  • Witaj mulatko :*

    Na wstępie dziękuje za wszystko :* ^^ wiesz o czo chodzi =)

    A teraz do dzieła... Dokonaj analizy porównawczej zauroczenia z zakochaniem :E no dobrze, to nie matura więc napisz tak ogolniej coś o tych dwóch stanach człowieka :)

    Jak myślałaś, ze byłaś w kimś zakochana to jak dawałaś to odczuć tej osobie?

    Co Cię przyciąga do Niemiec a co od nich odrzuca? Czujesz się patriotką, jakoś związana z krajem?

    Lubisz prace ogrodowe? grabienie, zabawa łopatą, ścinanie gałązek?

    W dzieciństwie, kim chciałaś być jak dorosniesz?

    /me olejkuje marcik po pupce ;P

    Milszego dnia :cmok:
  • numique napisał(a):

    Ominęłaś jedno pytanie. :|
    Ktore numisiu ?


    Superman napisał(a):

    Witaj mulatko :*
    Witaj czekoladowy :fkiss:

    Na wstępie dziękuje za wszystko :* ^^ wiesz o czo chodzi =)
    Nie wiem za co mi dziekujesz :rumieniec: :fkiss:

    A teraz do dzieła... Dokonaj analizy porównawczej zauroczenia z zakochaniem :E no dobrze, to nie matura więc napisz tak ogolniej coś o tych dwóch stanach człowieka :)
    zauroczenie to taki wstep do zakochania ...nie znamy jeszcze tej osoby na tyle dobrze aby mozna bylo powiedziec kocham ale czujemy motylki i czesto o tej osobie myslimy itp ...jesli po jakims czasie poznajemy te druga osobe ,nie tylko jej zalety ale rowniez wady i akceptujemy ja, taką jak jest a nasze uczucie nie zmienilo sie, wtedy mozemy mowic o zakochaniu ... a to oznacza ze nasz wybor byl wlasciwy ...jesli natomiast po blizszym poznaniu okazuje sie ,ze jednak do siebie nie pasujemy , roznimy sie pod wieloma wzgledami i wiecej nas dzieli niz laczy ...wtedy mozemy powiedziec ze bylo to tylko zauroczenie , fascynacja drugą osoba a nawet smiem stwierdzic takie wyidealizowanie jej obrazu zanim naprawde sie ją pozna



    Jak myślałaś, ze byłaś w kimś zakochana to jak dawałaś to odczuć tej osobie?
    ojej haha jakie pytanie ...wodziłam za nim zakochanym wzrokiem , traciłam gdzies swoja pewnosc siebie , usmiechałam sie najpiękniej jak potrafie , starałam sie byc blisko tej osoby ale bez narzucania oczywiscie

    Co Cię przyciąga do Niemiec a co od nich odrzuca?
    Przyciagaja mnie tam przedewszystkim ludzie ...moja rodzinka , moi przyjaciele , moim znajomi no i wyprzedaze tez mnie bardzo przyciagaja :fgrin:
    Odrzuca mnie to nie znam tego jezyka ...niestety
    :ffreak:

    Czujesz się patriotką, jakoś związana z krajem?
    Ciezko stwierdzic ...niby tu jest moja ojczyzna moj kraj ale jak mialabym okazje na lepsze zycie to pewnie bym wyjechala ...zostawiajac to wszystko za soba

    Lubisz prace ogrodowe? grabienie, zabawa łopatą, ścinanie gałązek?
    nie :fgrin: ale prace grillowe owszem lubie ;P

    W dzieciństwie, kim chciałaś być jak dorosniesz?
    krawcowa :lol:

    /me olejkuje marcik po pupce ;P
    nie olejkuj tylko jogurcikuj spalona pupke marcikowa ;P

    Milszego dnia :cmok:
    Jeszcze milszejszego :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Macrik :*

    Umiesz się wykazać inwencją?

    Na pewno w dzieciństwie popełniłaś taki błąd ortograficzny, po którym do końca życia będziesz pamiętać jak to się pisze. Co to było za słówko? W moim wypadku było tak z "wydarzenie" i "powierzchnia"...

    Pobiłaś kiedyś jakiegoś chłopaka? Albo chociaż podrapałaś? :D Za co? :D

    Miłeog :*
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Jabłecznik :*


    To tak na spokojne rozpoczęcie nowego tygodnia mam kilka lajtowych pytań :fgrin:

    Lubisz kokietować?

    Co obecnie w życiu jest dla Ciebie najważniejsze?

    W HP od wieku istnieje taki temacik Zwiazek na odleglosc... a jakie jest Twoje zdanie odnosnie zwartego w nim pytania?

    Oglądasz bądz oglądałaś filmy erotyczne? :fgrin:

    A wiesz, ze sprawdziłem dzisiaj dwa zaległe totolotki i niestety nie będzie biznesu :( nawet złotowki nie wygrałem.. to taki przerywnik :)

    Mając do wyboru wszystkie imiona świata, jak chciałabyś mieć na imię? A jakie nadałabyś swojej córce? :)

    Jakie wrażenie wywarł na Ciebie filmik z rajdu samochodowego? Oprócz tego, ze trzeba mieć parasolke :D


    Za zawarte pytania nie odpowiadam :O
    Spokojnego tygodnia :*


    ps.
    Trzymaj w prezencie mały upominek, przyda się do ścinania kudłatych...myśli a jeśli takich nie ma w okolicy to zapraszam do prac ogródkowych ^^

  • numique napisał(a):


    Ominęłaś jedno pytanie. :|

    No przecież widziszbr>

    marcik napisał(a):


    Masz chłopaka? nie Dziewczynę? :?dziewczyny mam dwie :fgrin: Jeśli nie, to cieszysz się momentalną "wolnością", czy wolałabyś "być z kimś"?
    Myslalam , ze jesli mam dwie dziewczyny to nie musze odpowiadac ...tak wynikalo z pytania ]:-D


    Mati napisał(a):

    Macrik :*
    Mait :fkiss:

    Umiesz się wykazać inwencją?
    Mysle, ze jesli mi na czyms zalezy to tak

    Na pewno w dzieciństwie popełniłaś taki błąd ortograficzny, po którym do końca życia będziesz pamiętać jak to się pisze. Co to było za słówko? W moim wypadku było tak z "wydarzenie" i "powierzchnia"...
    Nie pamietam takiego aczkolwiek przez pewna osobe zapamietam slowo 'na pewno '...tyle , ze nie byla ona z czasow dziecinstwa

    Pobiłaś kiedyś jakiegoś chłopaka? Albo chociaż podrapałaś? :D Za co? :D
    Tak podrapalam ale nie ze zlosci tylko podczas wyglupow ...ogolnie niedelikana jestem i jak sie bronie to z calym zaangazowaniem i moja sila ukryta gdzies we wnetrzu ... jesli natomiast chodzi Ci o jakies bitwy takie na powaznie to nie

    Miłeog :*
    Mileogszego :fkiss:

    Superman napisał(a):

    Jabłecznik :*
    Chińszczyzna :fkiss:


    To tak na spokojne rozpoczęcie nowego tygodnia mam kilka lajtowych pytań :fgrin:
    ooo tak juz sie boje ;P

    Lubisz kokietować?
    Czesto mi sie zdarza na IRCu :rumieniec:

    Co obecnie w życiu jest dla Ciebie najważniejsze?
    Skonczyc studia , zrobic prawko , kurs grafika i znalesc prace , ktora by mnie satysfakcjonowala

    W HP od wieku istnieje taki temacik Zwiazek na odleglosc... a jakie jest Twoje zdanie odnosnie zwartego w nim pytania?
    Kiedys mialam na ten temat inne zdanie niz obecnie mam ...ale dla mnie takie zwiazki sa ogolna meczarnia i czekaniem na siebie ...zalezy tez jaka to jest odleglosc w moim przypadku byla bardzo duza
    Ale znam oczywiscie takie zwiazki ktore zakonczyly sie malzenstwem i powiem szczerze podziwiam te osoby za cierpliwosc



    Oglądasz bądz oglądałaś filmy erotyczne? :fgrin:
    nie ...i nawet kiedys zrobilam cos smiesznego w zwiazku z tym ( a raczej z moja niewiedzą) ale nie moge tego tutaj opowiedziec :rumieniec: ;P

    A wiesz, ze sprawdziłem dzisiaj dwa zaległe totolotki i niestety nie będzie biznesu :( nawet złotowki nie wygrałem.. to taki przerywnik :)
    buuu a ja tak liczylam na kawe na wynos :}

    Mając do wyboru wszystkie imiona świata, jak chciałabyś mieć na imię? A jakie nadałabyś swojej córce? :)
    Chcialabym miec na imie Marta ( O_O ) a mojej corce nadalabym imie Vanessa :fgrin:

    Jakie wrażenie wywarł na Ciebie filmik z rajdu samochodowego? Oprócz tego, ze trzeba mieć parasolke :D
    Bardzo mi sie podobal i nie moge sie juz doczekac kiedy wyprobuje parasolke :fgrin:


    Za zawarte pytania nie odpowiadam :O ktos musi ;P
    Spokojnego tygodnia :* bedzie spokojny ...mam nadzieje :fgrin:
    ps.
    Trzymaj w prezencie mały upominek, przyda się do ścinania kudłatych...myśli a jeśli takich nie ma w okolicy to zapraszam do prac ogródkowych ^^
    haha bede nia scinac Twoje kudłate mysli ...zamiast maczugą smigac bede teraz kosiarkowcem




    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Masażyk :*

    Jakie pozytywy wyniosłaś z poprzednich związków?

    A powiedz mi, kiedy Ty wiesz, że to już miłość? ^_^

    Jak myślisz, czy charakterem dużo się zmieniłaś w przeciągu ostatnich 4lat?

    Czy dla drugiej osoby byłabyś skłonna zmienić swoje obecne życie i nawyki? (powiedzmy te poza-pracowe i szkolne)

    Najsłodsza rzecz według Ciebie to...
    Najbardziej gorzka...

    Gdy się obrazisz na kogoś to jak to okazujesz?


    Więcej pytań nie ma, wybacz mi ;P


    Masażystka :*
  • N.o-N.ame napisał(a):

    tak z ciekawości...
    witaj :fkiss:
    czemu tu jest tyle spamu ? :E
    spamu? wypluj to słowo ! spam to zUo ;P
    czy mi się zdaje czy meczycie koleżankę ? XD
    /me czuje sie męczona
    ale ja im oddaje i tez męcze zawsze
    ;P


    Superman napisał(a):

    Masażyk :*
    asażyk sażyk ażyk żyk yk k :fkiss:

    Jakie pozytywy wyniosłaś z poprzednich związków?
    Nie wiem ...mysle mysle i nic nie potrafie wymyślić a to oznacza, ze nie wyniosłam zadnych pozytywów ? :-|
    Nie mówie oczywiscie , ze moje zwiazki były złe ...absolutnie nie...
    kazdy był inny ,kazdy na swój sposob był wspaniały ... każdy dostarczył mi wiele radości ... mam mnóstwo fajnych wspomnien i tylko te staram sie pielegnować ... :fsmile:
    A powiedz mi, kiedy Ty wiesz, że to już miłość? ^^
    Zawsze wydawało mi sie, ze to sie czuje ...tak w srodku ...to potrzeba bycia ze soba ,zaufania ,szczerosci ...

    Jak myślisz, czy charakterem dużo się zmieniłaś w przeciągu ostatnich 4lat?
    Mysle, ze troche ale nie duzo ...nadal jestem uparciuszkiem i chyba mi tak zostanie :fgrin:

    Czy dla drugiej osoby byłabyś skłonna zmienić swoje obecne życie i nawyki? (powiedzmy te poza-pracowe i szkolne)
    To zalezy kim byłaby dla mnie ta druga osoba ...i jak bardzo miało by sie to moje zycie / nawyki zmienic

    Najsłodsza rzecz według Ciebie to...czekolada :fgrin:
    Najbardziej gorzka...piołun

    Gdy się obrazisz na kogoś to jak to okazujesz?
    zakładając , ze ta osoba mnie w jakis sposob skrzywdziła to unikam tej osoby i nie chce miec z nia nic wspolnego ...ogolnie nie obrazam sie o jakies tam błachostki


    Więcej pytań nie ma, wybacz mi ;P
    Alez wybaczam :fgrin:


    Masażystka :*
    ażystka sażystka ażystka żystka ystka stka tka ka a :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • N.o-N.ame napisał(a):


    a ja myślałem że "zUo" to kobieta :lol:
    alez oczywiscie, ze tak ...ale nie kazda ...ja jestem samo dobro :fgrin:
    Pierwsze pytanie: - podobno zawsze najważniejsze :XP:
    Czy ten wiek i zdjęcia są prawdziwe ? :P
    pierwszego posta tutaj napisałam 4 sierpień 2007 dzien wczesniej zostałam szczesliwa posiadaczka 18 lat to tak wiek sie zgadza ...fotki tez były robione w tamtym czasie ...lekko przedatowane ...musialabym odswiezyc pierwszego posta :fsmile:

    w następnym zadam jedno więcej i tak +1 przy każdym -może daleko zajdę :D
    az do wyczerpania zapasów ;P



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • N.o-N.ame napisał(a):

    Ojej ale jestes szybki :fsmile:
    1.widzę że nie obawiasz się wystawiać fotek publicznie ? :XP:
    No jak widac nie ...czasami pojawiam sie na zlotach wiec ludzie tak czy siak mnie widza ...nie bede sie przeciez ukrywala ;P
    2.przed 18 czy po było/jest lepiej ? :P
    uwazam, ze po ...wiesz wlasny dowod i...( glosowac juz moglam :lol: ) czulam sie jakos tak doroslej :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Witaj łoszTy :*


    O tej godzinie się spi a nie zadaje pytanka ;P


    Czy zdarzyło Ci się albo może jak często Ci się zdarza, ze ktoś się w Tobie 'zakochał' bez wzajemności? Czo wtedy robisz i jak reagujesz?

    Czego chciałabyś najbardziej uniknąć w przyszłym związku?

    Zostały jeszcze jakieś lody? Czy juz wszystko wylizałaś?...

    ...bo lody się lize, ssie czy gryzie? Jak to jest? :uhuh:

    Wierzysz w przeznaczenie?

    Kiedy idziemy na piwko? :rock: <<< /łatwe pytanko, na zamowienie/

    Wiemy, ze jesteś bardzo niecierpliwa a jaka jesteś dla innych? Czy pozwalasz innym się niecierpliwić?

    Reszte zadam jutro :D


    Supciomankowych snów :*
  • Superman napisał(a):

    Witaj łoszTy :*
    Witaj Tyłosz :fkiss:


    O tej godzinie się spi a nie zadaje pytanka ;P
    wlasnie ! dlaczego zadałes je o tej godzinie :fgrin:


    Czy zdarzyło Ci się albo może jak często Ci się zdarza, ze ktoś się w Tobie 'zakochał' bez wzajemności? Czo wtedy robisz i jak reagujesz?
    Tak zdarza mi sie ...przedewszystkim staram sie załatwic sprawe bardzo delikatnie ...i tu czesto napotykam na problem bo sa fochy itp ...ale ja nie angażuje sie i nie zakładam związkow z kims kogo słabo znam , znam tylko z irc , widzialam kilka razy na oczy ,nie znam wystarczajaco dobrze, zbyt duza odleglosc nas dzieli i nie czuje miety ...zawsze powtarzam, ze zeby ze mna byc trzeba zjesc ze mna beczke soli i pochodzic za rączke przez rok a potem sie zobaczy 0_o

    Czego chciałabyś najbardziej uniknąć w przyszłym związku?
    Rozczarowania
    Zostały jeszcze jakieś lody? Czy juz wszystko wylizałaś?...
    Heh zostały nie martw sie az taki łasuch ze mnie nie jest

    ...bo lody się lize, ssie czy gryzie? Jak to jest? :uhuh:
    lody sie liże

    Wierzysz w przeznaczenie?
    czasami tak

    Kiedy idziemy na piwko? :rock: <<< /łatwe pytanko, na zamowienie/
    jak tylko bedzie chwilka czasu ...ale jestem ciekawa czy wiesz jakie lubie ;}

    Wiemy, ze jesteś bardzo niecierpliwa a jaka jesteś dla innych? Czy pozwalasz innym się niecierpliwić?
    nie nie ...nie pozwalam na zadne niecierpliwienie ...dla mnie trzeba miec duuuzo cierpliwosci :fgrin:

    Reszte zadam jutro :D
    niemozliwe :fgrin:


    Supciomankowych snów :*
    Nie pamietam ale pewnie takie byly :fkiss:


    N.o-N.ame napisał(a):

    no tak, na możliwość głosowania zapewne każdy niecierpliwie czekał do 18 :lol:
    -tylko pewnie nie było na kogo :E
    hehe dokladnie ;)

    1.lubisz tego zielonego modka powyżej ?
    alez oczywiscie :fsmile:
    2.dlaczego ? :D
    bo jest miły , sympatyczny i nie dał mi powodu dla ktorego miałabym Go nie lubic ;P
    3.będę miał problemy jak mu podpadne ? XD
    nie nie ...Supcio nie jest grozny ....ale jak podpadniesz Vasco ...oj to masz przewalone ...toz to samo zUo :fgrin:
    /me hides


    Czesiownik napisał(a):

    Witaj piękna :* Kiedy ja tu byłem ostatnio :P
    Czesiowniku !!! :fgrin:
    Gdzie Ty byles jak Cie nie bylo ? :( Zostaniesz na dłuzej ?

    A wiesz że niedawno przejeżdżałem przez marcinkowo :D
    Hehe i pewnie Ci sie o mnie przypomnialo ?



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • /me kudłaczy marcika (i kolejny raz pierwszy!) :*

    Jaki miałaś temat na ustnej maturce z polaka?

    Jaki jest sekret szczęścia?

    Denerwuje Cię w nocy komar... Lata i brzęczy - norma. Wstajesz, zapalasz światło, gonisz go z klapkiem, czy po prostu przykrywasz głowę poduszką?

    Jesteś minimalistką?

    Branocek :*
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Nie które pytania mogą się powtórzyć, więc musisz mi wybaczyć te deja-vu :P
    przeczytanie 180 stron jakie napisaliście zajęło by trochę czasu 8-/

    1.Skąd pomysł na "Marcik" - od imienia Marta czy jak ?
    2.Jak rozpoczęła się twoja przygoda z Ogame ?
    3.Grasz jeszcze na jakim uni czy tylko/ forum ? :XP:
    4.Jak długo planujesz tu zostać ?

    z biegiem czasu znajdę w głowie te ciekawsze pytania XD
    a tymczasem buonanotte :spi:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Postaram się zostać chociaż na trochę dłużej:*

    A ja w sumie cały czas w domu w pracy itd;-) Bez jakiś dalekich wyjazdów, ale niestety zbytnio czasu nie było itp ;)

    Powiedz lepiej kiedy odwiedzisz trójmiasto ?:)

    Dobranoc mała :)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Mati napisał(a):

    /me kudłaczy marcika (i kolejny raz pierwszy!) :*
    osz Ty ...poczekaj tylko az ja pokudłacze :fkiss:

    Jaki miałaś temat na ustnej maturce z polaka?
    Funkcje języka w swiecie reklam , omow na wybranych przykladach
    (czy cos takiego)

    Jaki jest sekret szczęścia?
    Najważniejszy i jedyny ...cieszyć sie z tego co sie ma a przedewszytkim docenic to bo może sie zdarzyc , ze karta sie odwroci i bedzie juz za pozno

    Denerwuje Cię w nocy komar... Lata i brzęczy - norma. Wstajesz, zapalasz światło, gonisz go z klapkiem, czy po prostu przykrywasz głowę poduszką?
    Mnie w nocy nic nie denerwuje bo spie jak suseł i nawet armata nie jest w stanie mnie obudzic a co dopiero mały komar ...ale gdyby takie cos mi sie przytrafilo to pewnie nakryłabym sie kołdra :fgrin:

    Jesteś minimalistką?
    Nie ...uważam , ze jest mi potrzebne do zycia wiele rzeczy ...ale oczywiscie nie mam w sobie pasji zbieractwa , mogłabym sie obejsc bez wielu rzeczy ale sa i takie bez ktorych obejsc bym sie nie potrafiła (czyt. nie chciała) ;P
    Branocek :*
    Brywiecorek :fkiss:


    N.o-N.ame napisał(a):

    Nie które pytania mogą się powtórzyć, więc musisz mi wybaczyć te deja-vu :P
    przeczytanie 180 stron jakie napisaliście zajęło by trochę czasu 8-/
    jasne nie ma sprawy ...tym bardziej, ze niektore pytania były zadane 2 lata temu albo i dawniej wiec pewnie i odpowiedzi na niektore sa nieaktualne :fgrin:

    1.Skąd pomysł na "Marcik" - od imienia Marta czy jak ?
    Oczywiscie od imienia Marta ...byłam jedyna kobietą w sojuszu i chłopcy chcieli mnie troszke ' przyfacecić' wiec wołali na mnie własnie marcik ...i tak mi zostało :fsmile:
    2.Jak rozpoczęła się twoja przygoda z Ogame ?
    kolega miał w opisie na gg linka do tej gry wiec sobie weszłam z ciekawosci i tak jakos zostałam ;P
    3.Grasz jeszcze na jakim uni czy tylko/ forum ? :XP:
    alez oczywiscie gram na pięciu uniach ...chociaz ostatnio właczylam urlop i nie za bardzo chce mi sie go wyłaczac :uhuh: jednak zycie bez FSow i przychodzenia do domu w/g przyjscia floty zdecydowanie bardziej mi odpowiada ...aczkolwiek nosze sie z zamiarem wylaczenia urlopow (kiedys)
    4.Jak długo planujesz tu zostać ?
    zostane dopoki bede miała czas aby tutaj cos porobic i dopoki bede potrzebna :fsmile:

    z biegiem czasu znajdę w głowie te ciekawsze pytania XD
    spoko bede czekała ;}
    a tymczasem buonanotte :spi:
    papa :fkiss:


    Czesiownik napisał(a):

    Postaram się zostać chociaż na trochę dłużej:*
    bardzo by mnie to ucieszylo :fkiss:

    A ja w sumie cały czas w domu w pracy itd;-) Bez jakiś dalekich wyjazdów, ale niestety zbytnio czasu nie było itp ;)
    to co takiego ciekawego robiles w tym domku ? ;P

    Powiedz lepiej kiedy odwiedzisz trójmiasto ?:)
    nie wiem... :-|

    Dobranoc mała :)
    papa duzy :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Witaj Słonko :*

    Uuuu coś nie szczytujesz :roll: dobrze, ze ja mam pytanka ^^

    Zacznijmy od najlepszego, pomyśl jakąś liczbe?! I wpisz ją tutaj >>>

    Oprócz majowkowania kiedy będziesz miała wolny dzionek? :|

    Co szejki mają takiego w sobie, ze tak przyciągają? Opisz jakbyś dorwała szejka w upany dzień to czo byś z nim zrobiła! ^_^

    Boisz się na myśl o zbliżającym się egzaminie na brumkowanie? :glaszcze:

    Jak to jest z pierwszym pocałunkiem? Kiedy jest najlepszy moment na niego? Jak to wygląda? :kwiat:

    Naumiałaś się już tej nazwy wulkanu? bo pamiętaj, ze test śpiewający Cię czeka ^^


    Więcej pytań nie pamiętam, za wszystkie odpowiedzi dziękuje :3msie:

    Chłodnego weekendu, zebyś w szkole się nie zagrzała :*
  • Superman napisał(a):

    Witaj Słonko :*
    Witaj Promyczku :fkiss:
    Uuuu coś nie szczytujesz :roll: dobrze, ze ja mam pytanka ^^
    No i zaczelam szczytowac ...dzieki Tobie :fgrin:
    Zacznijmy od najlepszego, pomyśl jakąś liczbe?! I wpisz ją tutaj >>> 2
    hehe myslisz , ze znowu to zadziałczy ?

    Oprócz majowkowania kiedy będziesz miała wolny dzionek? :|
    od 30.04 - 4.05 włacznie ...a pózniej to nie wiem jeszcze 8-o

    Co szejki mają takiego w sobie, ze tak przyciągają? ...mają duzo kasy aaaa to nie o takiego szejka chodzi ...szejki szejkowskie przyciagaja bo sa dobre mniam i zamrazaja mózg od srodka Opisz jakbyś dorwała szejka w upany dzień to czo byś z nim zrobiła! ^_^ złapałabym go mocno oburącz i wyssałabym srodeczek do ostatniej kropelki


    Boisz się na myśl o zbliżającym się egzaminie na brumkowanie? :glaszcze:
    nie :fgrin: ...jeszcze nie

    Jak to jest z pierwszym pocałunkiem? Kiedy jest najlepszy moment na niego? Jak to wygląda? :kwiat:
    Ale pierwszym w zyciu ? Czy pierwszym z daną osobą ?

    Naumiałaś się już tej nazwy wulkanu? bo pamiętaj, ze test śpiewający Cię czeka ^^
    naumialam sie juz dawno ale spiewac nie bede ...moge powiedziec <----a nagroda przygotowana ?


    Więcej pytań nie pamiętam, za wszystkie odpowiedzi dziękuje :3msie:
    Alez prosze Cie bardzo

    Chłodnego weekendu, zebyś w szkole się nie zagrzała :*
    Ciepło w srodku nie bylo ...ale za oknem za to tak aaaa



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • nie był mnie tu trochę i widzę że nie tylko mnie XD
    -tracisz popularność :XP:
    późna godzina na pytania 8-/
    -trochę się przestawiłem przez weekend :quasi: (nie ma to jak pisać prace kontrolne na ostatnią chwile w środku nocy :E )

    i jak ja wstanę rano
    wracając do ciebie :
    1.Obudzisz mnie dziś rano ? :baby:
    2.W jaki sposób obudziła byś obcą ci osobę ? ;P
    3.Jak duży wpływ na sposób budzenia miała by jego atrakcyjność ? :D
    4.Znasz/byłaś taką miejscowość jak "MIelno" ? ^^
    5.Kiedy będziesz w Mielnie ? ;P

    buźka :*

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • W domu to ja odpoczywam i pracuje :P

    A zobacz zajrzałem znowu do Ciebie i to nie po długiej przerwie :P poprawiam się hehe ;)

    Co tam u Ciebie, jak poniedzialek mija ?:) Ja właśnie idę spać:P

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Shax napisał(a):

    Witam z rana :*
    Witaj z popołudnia :fkiss:

    Jak pogoda,świeci słonko ?
    Swieci słonko , ptaszek kwili ... ;P

    Czy uważasz,że powinienem wyjść na słonko w końcu ?
    A jeszcze nie wyszedłes ? Oczywiscie, ze powinieneś !

    Jaki jest Twój stosunek do solarium ?
    Czasami korzystam jesli wyniknie taka potrzeba ...ale nie często, uwazam , ze wszystko jest dla ludzi jesli oczywiscie umiejetnie i z głową sie z tego korzysta

    Używasz olejków do opalania lub innych specyfików ?
    Uzywam ale po opalaniu :fgrin:

    Ktoś Cię smaruje czy robisz to sama ? :>
    To zalezy ...czasami robie to sama a czasami mnie ktos smaruje najczesciej plecka

    Miłego dzionka :*
    Nawzajemionka :fkiss:


    N.o-N.ame napisał(a):

    nie był mnie tu trochę i widzę że nie tylko mnie XD
    a kogo jeszcze ? :fgrin:
    -tracisz popularność :XP:
    to jest straszne ;P
    późna godzina na pytania 8-/
    na pytania kazda godzina jest dobra 8-)
    -trochę się przestawiłem przez weekend :quasi: (nie ma to jak pisać prace kontrolne na ostatnią chwile w środku nocy :E )
    prace kontrolne? tzn ?

    i jak ja wstanę rano
    wracając do ciebie :
    1.Obudzisz mnie dziś rano ? :baby:
    dzis rano juz bylo wiec za późno chyba na budzenie
    2.W jaki sposób obudziła byś obcą ci osobę ? ;P
    mysle ze wiaderko wody załatwilo by sprawe :fgrin:
    3.Jak duży wpływ na sposób budzenia miała by jego atrakcyjność ? :D
    aaaa bardzo duzy ...jesli delikwent bylby atrakcyjny wbilabym mu tylko szpilke w pupe ;P
    4.Znasz/byłaś taką miejscowość jak "MIelno" ? ^^
    znam
    5.Kiedy będziesz w Mielnie ? ;P
    narazie sie nie wybieram wiec ciezko mi powiedziec ...a mieszkasz tam ? :fgrin:

    buźka :*
    buuuuzi :fkiss:


    Czesiownik napisał(a):

    W domu to ja odpoczywam i pracuje :P
    Odpoczywaj odpoczywaj i lekko pracuj :fkiss:
    A zobacz zajrzałem znowu do Ciebie i to nie po długiej przerwie :P poprawiam się hehe ;)
    czekalam ;}

    Co tam u Ciebie, jak poniedzialek mija ?:) Ja właśnie idę spać:P
    Dzis nie bylam w pracy , bylam na testach i bycze sie w domku ...odkrylam supersny sklep z bizuteria w Katowicach ...chyba tam bede czesciej zagladac hihi



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow