Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ale wczesniej spisywales ich na straty ^^ . Piekny mecz wykonaniu Arsenalu - podniesc sie po stracie 2 bramek z Barcelona nie kazdy potrafi. Dramatyczne spotkanie, pelne kontuzji i poswiecenia ze strony Kanonierow. Fabregas niestety nie zagra w rewanzu ale w Barcelonie srodek obrony idzie do wymiany. Mysle, ze Arsenal nie bedzie mial nic do stracenia i zaatakuje od samego poczatku :E . Hit okazal sie byc hitem pelna geba :D
    • Piekny mecz w wykonaniu arsenalu?? xD smieszysz mnie xD to barcelona grala 75 minut i arsenal nie mial nic do powiedzenia:) Valdes troche zawalil przy pierwszej bramce i tyle xD:P :) a potem mieli szczescie i nic wiecej:)
    • Barcelona odpuściła to Arsenal pokazał charakter...
      Patrzmy obiektywnie, poprostu Barca się zmęczyła już tym kręceniem chłopcami Wengera i oddała inicjatywę co się zemściło.
      Pod koniec meczu stali sobie przed polem karnym Arsenalu i sobie podawali na stojąco...
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

    • bERN napisał(a):

      Barcelona odpuściła to Arsenal pokazał charakter...
      Patrzmy obiektywnie, poprostu Barca się zmęczyła już tym kręceniem chłopcami Wengera i oddała inicjatywę co się zemściło.
      Pod koniec meczu stali sobie przed polem karnym Arsenalu i sobie podawali na stojąco...

      właśnie
      gdyby grali tak do końca to nie było by 2-2 tylko ze 3-0 albo 4-0 :P
      na CN chlopcy wengera dostana lanie ;p
    • Barcolona 70 minut zagrala chyba najlepsze w tej edycji LM. arsenal coz w pierwszej polowie nie grali nic....:/
      Ale jezeli w bramce jest Almunia.. to ciezko bramke strzelic
      Piekny mecz duzo okazji bramkowych wkonsu graly dwie najlepiej grajace druzyny jak dla mnie:)
      Arsenal pierwsza czesc meczu gral zbyt nerwowa caly czas do przodu nic nie msleli. Ale ostatnie 20/15 minut to byla gra Arsenalu na jaka nas przyzwyczaili:)
      Wallcot zagrl piekny mecz duzo wniosl do gry. Szkoda Arszawina bo on spokojnie sam mogl strzelic z jedna bramke:) Nasri zagral dobry mecz w pierwszej polowie on jedyny cos gral.
      fabregas zagral z poswieceniem (podobna przed strzeleniem kanego zlamal noge wiec chwala mu za to ze gral dalej)
      Arsenal ma ogromnego pecha kontuzja Van Periego, eduardo ramsey'a wczoraj arszawin fabregas.. sypie sie sklad;/
      Brakuje im takiego Adebayora on to byl wspanialym nastepca Henry'ego:) Bendter to takie drewno ktore czeka na okazje sam na sam. Nie jestem jego zwolennikiem.

      W rewanzu Arsenal wygra do zera :P no moze jedna bramke Henry strzeli bo mu sie nalezy:)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Inwidualny^ napisał(a):


      właśnie
      gdyby grali tak do końca to nie było by 2-2 tylko ze 3-0 albo 4-0 :P
      na cn Chlopcy Wengera dostana lanie ;p


      Zanim coś napiszesz, popatrz na oba składy. Arsenal gra młodymi, nie boi się tego...
      U Was nie ma Xaviego, bądź Iniesty, gra w środku pola jest skromniutka...
      Szkoda, że Bendtner zmarnował swoje sytuacje, bo mecz mógł wyglądać troszkę inaczej...
      Messi pokazał, że jest genialnym graczem, lecz fatalnym strzelcem...
      Wydaje mi się, że błędem było wpuszczenie Denílsona, gdyż niewiele wniósł do gry. Ja postawiłbym na Sola Campbella... Mimo jego wieku, zdecydowanie poradziłby sobie z Ibrahimovićem, który grał jak drewno... Obie bramki Barcy nie powinny były paść... Defensywny pomocnik nie potrafi jednak grać na środku obrony...

      Szkoda Cesca.. Pokazał charakter w kilku zagraniach, a na koniec dodał kolegom otuchy pozostając na boisku...
      Niemniej jednak przed rewanżem jestem pełen optymizmu... Arsenal jest klubem nieobliczalnym i pokazał "pazur" już nieraz.
      Liczyłem na bardziej otwartą grę Chłopaków z Północnego Londynu, ale w końcówce pokazali to, do czego przyzwyczaili nas w tym roku :)
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
    • "Wielu komentatorów na całym świecie, zgodnie twierdzi, że decyzja szwajcarskiego arbitra była mocno przesadzona i jedenastka nie należała się drużynie z Londynu. Do takiej samej konkluzji miał dojść również Massimo Busacca, który w pomeczowym raporcie dopisał uwagę, iż pomylił się dyktując rzut karny w 87 minucie i wyrzucając z boiska Carlesa Puyola. Właśnie ten dokument ma być podstawą do anulowania kartki kapitanowi Barçy"
    • bacamody napisał(a):

      Piekny mecz w wykonaniu arsenalu?? xD smieszysz mnie xD to barcelona grala 75 minut i arsenal nie mial nic do powiedzenia:) Valdes troche zawalil przy pierwszej bramce i tyle xD:P :) a potem mieli szczescie i nic wiecej:)


      a ja się z Ciebie śmieje, bo widać, że nie znasz się na piłce ;)
      Arsenal przespał pierwszą połowę, fakt, ale grał z kontry i to skutecznie zagrażając bramce Barcelony.
      W ten sposób właśnie Walcott(świetna zmiana) zdobył gola, Arsenal pokazał charakter , że potrafi grać do końca, po 1 golu strzelonym przez Kanonierów , Barca praktycznie przez kolejne 5 minut nie dotykała piłki, wystarczy odpowiednia motywacja i Arsenal może z nimi wygrać an wyjeździe


      Inwidualny^ napisał(a):

      "Wielu komentatorów na całym świecie, zgodnie twierdzi, że decyzja szwajcarskiego arbitra była mocno przesadzona i jedenastka nie należała się drużynie z Londynu. Do takiej samej konkluzji miał dojść również Massimo Busacca, który w pomeczowym raporcie dopisał uwagę, iż pomylił się dyktując rzut karny w 87 minucie i wyrzucając z boiska Carlesa Puyola. Właśnie ten dokument ma być podstawą do anulowania kartki kapitanowi Barçy"


      widzę, że wczułeś się w dzisiejszy dzień, mianowicie - prima aprilis ;)
    • bERN napisał(a):

      Barcelona odpuściła to Arsenal pokazał charakter...
      Patrzmy obiektywnie, poprostu Barca się zmęczyła już tym kręceniem chłopcami Wengera i oddała inicjatywę co się zemściło.
      Pod koniec meczu stali sobie przed polem karnym Arsenalu i sobie podawali na stojąco...


      Skoro piszesz o takim podejsciu graczy Barcelony to ja im nie wroze wygrania LM :lol:

      bacamody napisał(a):

      Piekny mecz w wykonaniu arsenalu?? xD smieszysz mnie xD to barcelona grala 75 minut i arsenal nie mial nic do powiedzenia:) Valdes troche zawalil przy pierwszej bramce i tyle xD:P :) a potem mieli szczescie i nic wiecej:)


      A moze zagrali slabo remisujac z Wielka Barcelona? Moge rownie dobrze napisac, ze Almunia zawalil przy obu bramkach =) . Widac wielki znawca z Ciebie, ktory udziela sie w kazdym temacie piszac po 4-5 wyrazow na krzyz ;) . Wydaje mi sie, ze chlopaki zrozumieli, ze nie moga grac otwartej pilki z Barca - do tego kontuzje... Gdyby nie to to ten mecz moglby sie zakonczyc zupelnie inaczej... Gallas napewno by nie dal tyle miejsca Ibrze :E . Jak na tak okrojony sklad w jakim wystapil Arsenal to wydaje mi sie, ze wynik moze cieszyc ;]. Gdybajac moge powiedziec, ze ze wsszystkimi sprawnymi bysmy to mogli wygrac :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez **PIMP** ().

    • Zaborca tak nie znam sie na pilce xD Gram od ponad 10 lat xD a od ponad roku sedziuje xD nie znam sie wogole xD
      Pimp a to zagrali dobrze wg ciebie tak?? xD gdyby nie odrobina szczescia ktorego mieli az za duzo w pierwszej polowie do schodza do szatni z wynikiem 4:0 i nie maja nic do powiedzenia xD
      a co do kontuzji to ci powiem ze jak by byl abidal to pierwszej bramki by napewno nie bylo xD:P bo jest szybszy od maxwella i lepszy:) a nie mowie co by sie dzialo z arsenalem jakby byl jeszcze iniesta xD to oni by chyba wogole pilki nie wachali xD:P

      "Arsenal przespał pierwszą połowę, fakt, ale grał z kontry i to skutecznie zagrażając bramce Barcelony."
      mowisz o pierwszej sytuacji w meczu i o slupku ktory byl ze spalonego ??:P xD bo ja nie widzialem zeby mieli wiecej sytuacji do momentu strzelenia pierwszej bramki xD:P no i moze glowka bentnera nie wiem czy tak to sie pisze
    • bacamody napisał(a):

      Zaborca tak nie znam sie na pilce xD Gram od ponad 10 lat xD a od ponad roku sedziuje xD nie znam sie wogole xD
      Pimp a to zagrali dobrze wg ciebie tak?? xD gdyby nie odrobina szczescia ktorego mieli az za duzo w pierwszej polowie do schodza do szatni z wynikiem 4:0 i nie maja nic do powiedzenia xD
      a co do kontuzji to ci powiem ze jak by byl abidal to pierwszej bramki by napewno nie bylo xD:P bo jest szybszy od maxwella i lepszy:) a nie mowie co by sie dzialo z arsenalem jakby byl jeszcze iniesta xD to oni by chyba wogole pilki nie wachali xD:P

      "Arsenal przespał pierwszą połowę, fakt, ale grał z kontry i to skutecznie zagrażając bramce Barcelony."
      mowisz o pierwszej sytuacji w meczu i o slupku ktory byl ze spalonego ??:P xD bo ja nie widzialem zeby mieli wiecej sytuacji do momentu strzelenia pierwszej bramki xD:P no i moze glowka bentnera nie wiem czy tak to sie pisze


      to, że grasz od 10 lat i niby sobie sędziujesz, to nie znaczy, że znasz się na piłce ;)
      pytanie czy w ogóle masz te 10 lat.. :D bo z tego co widzę to pismo na niższym poziomie..
      no, ale nie odbiegajmy od tematu..
      pytanie mam do Ciebie : oglądałeś cały mecz? tak szczerze?
    • bacamody napisał(a):

      Zaborca tak nie znam sie na pilce xD Gram od ponad 10 lat xD a od ponad roku sedziuje xD nie znam sie wogole xD
      Pimp a to zagrali dobrze wg ciebie tak?? xD gdyby nie odrobina szczescia ktorego mieli az za duzo w pierwszej polowie do schodza do szatni z wynikiem 4:0 i nie maja nic do powiedzenia xD
      a co do kontuzji to ci powiem ze jak by byl abidal to pierwszej bramki by napewno nie bylo xD:P bo jest szybszy od maxwella i lepszy:) a nie mowie co by sie dzialo z arsenalem jakby byl jeszcze iniesta xD to oni by chyba wogole pilki nie wachali xD:P

      "Arsenal przespał pierwszą połowę, fakt, ale grał z kontry i to skutecznie zagrażając bramce Barcelony."
      mowisz o pierwszej sytuacji w meczu i o slupku ktory byl ze spalonego ??:P xD bo ja nie widzialem zeby mieli wiecej sytuacji do momentu strzelenia pierwszej bramki xD:P no i moze glowka bentnera nie wiem czy tak to sie pisze


      :noob: :noob: :noob:

      Nie odzywaj sie lepiej bo nie znasz sie:)

      Fakt w ewanzu bedzie strasznie ciezko wygrac bez polowy podstawowego skladu;/
      Na szczescie okazalo sie ze kontuzja Arszawina jest niegrozna
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • O kurde... Mamy wróżbitę na forum... Z fusów też przepowiadasz przyszłość?
      Taka prawda, że kibice Kanonierów powinni dzisiaj całować Alminie po tyłku.
      Sam w sobie Arsenal nic wielkiego nie pokazał. Przez 70 parę minut mogli tylko stać i patrzeć co się dzieje na boisku. Dwa grające najpiekniejszą piłkę dla oka zespoły, no ok, ale to Barca pokazała sie z lepszej strony i zdeklasowała Londyńczyków.
      Do póki nasi nie prowadzili 2 bramkami totalnie zdominowali wszystkie strefy boiska, jak już Ibra się rozstrzelał, to zredukowali bieg, bo byli pewni wygranej. Sami są sobie winni, trudno... Może wyciągna z tego jakieś wnioski.
      Jak na razie to Barca jest w 1/2 ;)

      Swoją drogą, to Theo Walcott wyrasta na gwiazdę ;). Ciekawe czy poradziłby sobie na lewym skrzydle w la Liga....
    • Zaborca ze gdzies tam jakies bledy popelnilem to nie znaczy ze mam 10 lat xD:P Poprostu nigdy nie lubiłem polskiego xD:) wole matme:) poprostu umysl scisly xd:P a szczerze to ogladalem od 1 do ostatniej sekundy:P no moze z pominieciem 3 sekund bo polsat po przerwie sie spoznil xD:P tak nie znam sie oczywiscie xD:P a wy chyba widzieliscie mecz z 99 xd:P
    • bacamody napisał(a):

      Zaborca ze gdzies tam jakies bledy popelnilem to nie znaczy ze mam 10 lat xD:P Poprostu nigdy nie lubiłem polskiego xD:) wole matme:) poprostu umysl scisly xd:P a szczerze to ogladalem od 1 do ostatniej sekundy:P no moze z pominieciem 3 sekund bo polsat po przerwie sie spoznil xD:P tak nie znam sie oczywiscie xD:P a wy chyba widzieliscie mecz z 99 xd:P


      nie chodzi mi o błędy, ale sposób w jakim piszesz ;)
      i dalej uważasz, że karnego nie było? ^^ ajaj, nie wierzę co kibicowanie robi z ludźmi, nawet nie potrafią zauważyć ewidentnego karnego..
    • bacamody napisał(a):

      Zaborca tak nie znam sie na pilce xD Gram od ponad 10 lat xD a od ponad roku sedziuje xD nie znam sie wogole xD
      Pimp a to zagrali dobrze wg ciebie tak?? xD gdyby nie odrobina szczescia ktorego mieli az za duzo w pierwszej polowie do schodza do szatni z wynikiem 4:0 i nie maja nic do powiedzenia xD
      a co do kontuzji to ci powiem ze jak by byl abidal to pierwszej bramki by napewno nie bylo xD:P bo jest szybszy od maxwella i lepszy:) a nie mowie co by sie dzialo z arsenalem jakby byl jeszcze iniesta xD to oni by chyba wogole pilki nie wachali xD:P

      "Arsenal przespał pierwszą połowę, fakt, ale grał z kontry i to skutecznie zagrażając bramce Barcelony."
      mowisz o pierwszej sytuacji w meczu i o slupku ktory byl ze spalonego ??:P xD bo ja nie widzialem zeby mieli wiecej sytuacji do momentu strzelenia pierwszej bramki xD:P no i moze glowka bentnera nie wiem czy tak to sie pisze

      Sędziujesz? Chyba jak grasz w fifę. :quasi:
      Karny ewidentny, dodatkowym potwierdzeniem jest wywnioskowanie, iż właśnie po faulu Puyola Cesc doznał kontuzji.
      Z moich dość pewnych źródeł nie zagra 6-7 tygodni. Arsenal w tym sezonie ma niesamowitego pecha jeśli chodzi o kontuzję.
      Zamiast walić durne teksty, przechwałki, "co by było gdyby nie było tego zawodnika, no i tego" powinniście się zastanowić w jakim składzie wyjdzie Arsenal, Barcelona,
      i jak może potoczyć się los owego rewanżu. Wg. mnie Wenger za Rosjanina wystawi Theo, A za francuza Sola. No i ciekawy jestem kogo za Cesca. Denilson czy Eboue?
      Pożyjemy zobaczymy. }:
      Taki dałn
      <------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

      :quasi:
      }:
    • Eboue jest świetny moim zdaniem, ale on nie gra w środku jak Cesc. Jednak, po drobnych korektach ustawienia mogą wystawić skład, który jako tako powalczy. Tylko czy to wystarczy?
      I nie przesadzajcie, karny nie był tak ewidentny. Ewidentny to jest nieudany wślizg, tutaj było dużo manewru dla interpretacji sędziego (w takich sytuacjach zawsze jest krzyk i płacz).
      Moim zdaniem słusznie. Karny słuszny, kartka co najwyżej żółta.
    • Nie chce mi się wszystkich komentarzy czytać.

      Do PIMPa.
      Moim zdaniem ewidentnie było widać, że Barca oddała inicjatywę po 60 minucie. A jeszcze gorzej się zrobiło jak wszedł Henry... Wtedy Arsenal przejął inicjatywę totalnie i prawda była taka, że od 75 min Barca nie potrafiła Arsenalu powstrzymać.
      Lecz gdyby tej inicjatywy nie oddała to mecz by się na pewno inaczej potoczył, bo Arsenal sobie nie radził :) Wiadomo, że Ty możesz mieć inne zdanie, ale moje jest takie :)
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

    • gdyby puyol wbiegl na niego to rozumiem a on w sumie zrobil krok patrzac na pilke xd aha puyol mu zrobil kontuzje a karnego umial strzelac xD smieszne xd:P wiem meloon ze we fifie sedziujesz i czesciej sie mylisz niz ci na zywo xd:P
    • bacamody napisał(a):

      gdyby puyol wbiegl na niego to rozumiem a on w sumie zrobil krok patrzac na pilke xd aha puyol mu zrobil kontuzje a karnego umial strzelac xD smieszne xd:P wiem meloon ze we fifie sedziujesz i czesciej sie mylisz niz ci na zywo xd:P


      raz mówisz, że Puyol stał w miejscu, drugi raz, że zrobił krok, coś mało zdecydowany jesteś ;>
    • bacamody napisał(a):

      gdyby puyol wbiegl na niego to rozumiem a on w sumie zrobil krok patrzac na pilke xd aha puyol mu zrobil kontuzje a karnego umial strzelac xD smieszne xd:P wiem meloon ze we fifie sedziujesz i czesciej sie mylisz niz ci na zywo xd:P

      Zdecyduj się w końcu a nie co chwile zmieniasz wersję. A wiesz co to jest poświęcenie? Poza tym bardzo dobrze się zachował, jak na kapitana drużyny przystało.

      O Tobie mówiłem, 10 letni piłkarzu, i wspaniały o cudowny arbitrze, że sędziujesz pod nosem grając w fifę. Prędzej niż 10 lat grasz to 10 lat masz. }: Bo to można wywnioskować z tego jak piszesz i co piszesz.
      Kończ Waść, wstydu oszczędź. }:
      Taki dałn
      <------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

      :quasi:
      }:
    • Gratulacje dla ARSENALU w tym meczu kibicowałem całym sercem BARCELONIE ale Arsenal pokazał klasę :)
      Jakby to był finał to najlepszy od kilku lat (nie wiadomo co by się stało w dogrywce )
      Fabgregas z kontuzja Barca w 10 oj ciekawie by było :) ale nie ma co gdybać ;] na Camp Nou Arsenal nie da rady .
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Nie malo zdecydowania tylko tamto ze stal to byla przenosnia bo chyba nie ma zawodnika ktory by w polu karnym stal i patrzyl xD:) a melon chcialbym ci powiedziec ze mam 21 lat xD:P cos ci sie pomylilo:) dobra nie bede sie z wami przegadywal ja wiem swoje wy swoje i tyle :) przekonacie sie na camp nou:)
    • bacamody napisał(a):

      Nie malo zdecydowania tylko tamto ze stal to byla przenosnia bo chyba nie ma zawodnika ktory by w polu karnym stal i patrzyl xD:) a melon chcialbym ci powiedziec ze mam 21 lat xD:P cos ci sie pomylilo:) dobra nie bede sie z wami przegadywal ja wiem swoje wy swoje i tyle :) przekonacie sie na camp nou:)


      ta pewność siebie kiedyś cię zgubi ^^