teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • Damashi napisał(a)
      Kto "z góry" jest dla ciebie najostrzejszy? :P a bo ja wiem - jakośszczególnie mocno nie odczuwam zwierzchności sił wyzszych ^^

      Lubisz Linkin Parka? nie kojarzę

      Masz prawko? prawo jazdy kategori B


      Dead Pawelq napisał(a)
      M jak Miłość oglądasz:> nie
      A coś z miłością w tytule ? ;p nie

      oglądałeś 13 dzielnice ? tak - ale jakos nie zachowałysię szczegóły w mojej pamieci

      jesteś za tym , aby w polsce byla kara smierci :> lepiej juz niech zsyłaja do pracy w kamieniołomach - śmierć nie zawsze jest najbardziej dotkliwą kara


      Belit napisał(a)
      Cześć Wakat! cześć ;)
      Co tam, jak tam? powoli ale do przodu
      Co było jak mnie nie było? coś tam byo :P
      Spamują coś na u26?:P a spamują troszkę.. ale tak bez przesady


      Titi napisał(a)
      Słyszałem że GO i SGO śmieją się z Modków i tej reszty z forum ^^ ^^ prawda? nieeee - poza tym zawsze jest taka ewentualność, ze my śmieje sie z nich :E
      Umiesz tanczyc :E? sztywniaki nie umieją z definicji tańczyć =)

      Co myslisz o homoseksualistach :lol: :lol:? niech sobie żyją w spokoju, byleby taki gej nie róbował sied o mnie przystawiac, bo stanę się niemiły
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Jakie święto dziś mamy?! :D ( Wszystkiego najlepszego, bo dziefczyny o nas zapomniały :P ) dzien chłopaka - tandeta :E

      Teamowiczki zrobiły wam jakiś prezent? :E a złożyły życzenia

      Nie znasz Linkin Parku?! o_o nie kojarzę - napewno słyszałem utwory ich ale nie mam pamięci do nazw zespołów i tytułów utworów
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Titi napisał(a)
      Ulubiony drink ?? :lol: nie pijam drinków

      Piwo czy vódka ? 8-) nie stawiaj mnie przed tak trudnym wyborem! :D

      Piłeś kiedyś z graczami ]:-D? nie - bo jakoś niebywam na zlotach

      Skąd jesteś bo się nie dokopałem ? ^^ nie dokopałe się, bo tego nie ma tutaj :] :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Piłeś kiedyś Whisky? raz bodajże

      Smakuje? nie

      Kojarzysz trunk " Niebieski Jaś "? nie - "Dzban leśny" - to tak :D

      Podobno dobry :D nazwa mówi sama za siebie =)


      Titi napisał(a)
      No a gdzie mieszkasz.. byle nie w Grudziądzu :P? aktualnie w Toruniu - studiuje sobie

      Ulubiona vódka ? Bols

      Dlaczego gadamy o alkoholu jak jestem nie pełnoletni xD ? to nie ja zacząłem drogi niepełnoletni obywatelu ^^

      Wolisz obiadek u babci czy mamy ? ^^ jako że babć juz od jakiegoś czasu nie mam to pozostają mi tylko obiady u mamy :)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Co to jest Dzban leśny? nalewka (przynajmniej z nazwy :]), którą sprzedaja w plastikowych saszetkach, majacych symboliować dzban, a leśny to niby od smaku tego napoju ^^

      Jakaś żebrówka czy co ? :D

      Nie nudzi ci sie ciągłe dawanie warnów? :D dobry warn nie jest zły ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      W tym problem że wszystkie warny są złe!:D zło się szerzy po forum ^^ :E

      Co byś zrobił gdybyś spotkał takiego paskudnego spamera na ulicy? :P przekonałbym się jak takowy wygląda w realu :]
      Byłeś za granicą? niet

      Gdzie? :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Co to za skrót kat.BE50 ? :D w każdym archiwum dokumentacja posiada okreslona kategorię - BE50, oznacza, iż minimalny czas jej przechowywania wynosi 50lat a po tym okresie należy poddać ją ponownej ocenie wartości - zwykle BE50 maja wszelkie akta osobowo-płacowe

      Ile razy w życiu piłeś Dzban leśny :E? raz - 2 łyki skutecznie mnie zniechęciły na czas dłuższy :]

      Ile czasu zajmuje ci danie jednego warna? =)? zależy jak leży - czasami godzinę się trzeba namęczyć aby temat oczyścic i zebrać posty a czasami wystarczy wywalic jednego posta i dać warna w pół minuty ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Ulubione piwo? pisałem gdzieś juz tutaj - Żubr, Lech

      Jakie jest twoje stanowisko w sprawie kuratora w PZPN'ie? powinni ten PZPN wypierniczyć w kosmos

      Ulubiona czekolada? :P mleczna :E

      Piłeś kiedyś grzane piwo w górach? :D grzane, tak, w górach - nie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Jak określisz umiejętności dryblerskie Rogera i Błaszczykowskiego? Błaszczykowski ma wieksze

      Jaki wynik obstawiasz? chyba poniewczasie :E

      Nie uważasz że Czech wygląda "interesująco" w tym kasku ? :E widziałem laski w telewizorni, które widziały po raz pierwszy Czecha w tym kasku - też się śmiały :D mnie to już nie dziwi - od lat w takim "rynsztunku" występuje
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)

      Nie uważasz że Czech wygląda "interesująco" w tym kasku ? :E widziałem laski w telewizorni, które widziały po raz pierwszy Czecha w tym kasku - też się śmiały :D mnie to już nie dziwi - od lat w takim "rynsztunku" występuje Swoją drogą gościu naprawdę ma pogrzane w bani że w tym stanie gra :D


      Chciałeś mieć kiedyś długie włosy? =)

      Dres czy Metal?

      Podaj średni wzrost braci Kaczyńskich :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • Elmo napisał(a)
      ogladales DB?? a co to DB, bo nie czaję tego skrótu?

      kogo mamy ladniejszego prezydenta czy premiera? premiera zadecydowanie - prezydenta prawie nie widać :]

      :* :* :* oddaj mi maUpo ]:-D nie :P


      Damashi napisał(a)
      Chciałeś mieć kiedyś długie włosy? =) zdecydowanie nie

      Dres czy Metal? zdecydowanie i nieodwołanie metal! precz z dresami!

      Podaj średni wzrost braci Kaczyńskich :E ponizej granicy przyzwoitości :E
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Elmo napisał(a)
      ogladales DB?? a co to DB, bo nie czaję tego skrótu? Dragon Ball =)

      Damashi napisał(a)
      Dres czy Metal? zdecydowanie i nieodwołanie metal! precz z dresami! Metal hardcore czy metal EMO? :E

      Podaj średni wzrost braci Kaczyńskich :E ponizej granicy przyzwoitości :E
      Buahaha masz u mnie plusa :P


      Oglądasz czasem anime? :)

      Jak byłeś mały czytałem komiksy? ^^
    • Damashi napisał(a)
      Dragon Ball =) a to nie oglądałem

      Dres czy Metal? zdecydowanie i nieodwołanie metal! precz z dresami! Metal hardcore czy metal EMO? :E ujmę to tak - jakikolwiek metal byleby nie dres!


      Damashi napisał(a)
      Oglądasz czasem anime? :) niet

      Jak byłeś mały czytałem komiksy? ^^ jak byłem mały - fajnie brzmi - ale ja stary :P :XP: a co do komiksów - owszem jakieś się tam czytało


      a czemu podzieliłem na 2 cytaty ;> bo ładniej wygląda i ordnung must sein :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • ELo : *

      Co tam Wakat ?

      Kujesz Cos w tej szkole ? :D
      Masz jakies banie juz xD ? ; )

      heh pewnie sie cieszysz ze ci juz prawie nie spamuje :D

      ŻAL


      Pozdro =)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pinooo ().

    • Pinooo napisał(a)
      ELo : *

      Co tam Wakat ? a to i owo ^^

      Kujesz Cos w tej szkole ? :D ja student historii piątego roku - nie muszę kuć :D
      Masz jakies banie juz xD ? ; ) banie?

      heh pewnie sie cieszysz ze ci juz prawie nie spamuje :D a bo ja wiem czy cieszę :]

      ŻAL


      Pozdro =) pozdrawiam takoż


      Damashi napisał(a)
      Co to znaczy ordnung must sein ? porządek musi być

      Uczysz/uczyłeś sie szfabskiego? uczyłem w sumie 5,5 roku - ale zawiele to wyniosłem z tej nauki - nie cierpię tego języka

      Lubisz grać w kręgle? :P grałem chyba raz czy dwa - podobało mi się


      Belit napisał(a)
      Wakat, a dlaczego masz tyle postów?:P a bo przemierzam dział wojen w ta i nazad i tak jakoś posty powstają ^^
      Czy ilość Twoich postów czyni z Ciebie spamera? nie no - jakbym śmiał być spamerem =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Zauważyłeś, że did u26 umiera?
      Czy w ramach ożywienia did u26 pozwoliłbyś na jakiś temacik w stylu "opisz osobę powyżej"?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Zauważyłeś, że did u26 umiera? to weź się do roboty =)
      Czy w ramach ożywienia did u26 pozwoliłbyś na jakiś temacik w stylu "opisz osobę powyżej"? nie - uni26 pokazało już, że jest w stanie naprodukowac w 2 dni parę setek postów, któe nadają sie tylko do spamu ^^ no chyba, żeby formuła tematu była sensowna :>
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.