Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Event z nagrodami - dyskusja

1,170

I am back

President Hydra [NMT] vs. ROBACZEK [F D] ~ 4468.61%

3

RelentlessOne

SZTURMAN [GoT] & Ryuoshi [GoT] & Miszel [GoT] & ReSeT [GoT] & Gonero [GoT] vs. Gierek [PGR] ~ 792 850.28% TOP 1 ACS Octans , ZAWRÓCONE STACJONUJ

26

Toms150

zohan [FAoE] & pallmall [FAoE] vs. pedro [AiE] ~ 2902.09%

4

Apofis

Dusza Pogorzelisk [LHiP] vs. Nowy nick1 [C-L] ~ 5040.07%

3

NoToLecimy

Recent Activities

• I am back -

Replied to the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Quote from ^BrzydaI^: “tak kazdy liczy maxa a kto ma czas zeby siedziec 24h na dobe i farmic, do teyo tez trzeba miec co i czym... zapraszam na uni 68 zobaczymy ile zysku wyciagniecie. Wiec wasze kalkulatorki sobie mozecie w d wsadzic. A ja nie robie…
  • Apofis -

Quote from john malkowitz007: “. Od kiedy na Moonie mozna budowac magazyny ??? ” Nie wiem od kiedy ale można. :D Pytanie było na forum więc odpowiedziałem co ci ni pasuje jak chcesz zadać pytanie do kogoś prywatnie to na priw My to rozmawiamy o…
  • john malkowitz007 -

@ Apofis 1. Od kiedy na Moonie mozna budowac magazyny ??? 2. Pytanie nie bylo do Ciebie Przestancie wreszcie tu spamowac !!! Takie sprawy to na priwa sobie wyjasnijcie
  • Apofis -

Quote from ^BrzydaI^: “ic klikam i mam w sekunde to co wy musicie caly tydzien zarywsc nocki i marnowac zycie, trgo juz nie liczycie? Wedlug was niema wartosci? ” Z jednej strony to masz rację: farmingi idlaki, ataki, siedzenie, czas. Jak ktoś chce…
  • Aurora Borealis -

Liked ^BrzydaI^’s post in the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Like (Post)
    tak kazdy liczy maxa a kto ma czas zeby siedziec 24h na dobe i farmic, do teyo tez trzeba miec co i czym... zapraszam na uni 68 zobaczymy ile zysku wyciagniecie. Wiec wasze kalkulatorki sobie mozecie w d wsadzic. A ja nie robie nic klikam i mam w…
  • RelentlessOne -

Replied to the thread President Hydra [NMT] vs. ROBACZEK [F D] ~ 4468.61%.

no graty mordeczko Ty nasza Fenkowata no niech ja cie wysciskam!! <3 :D
  • ^BrzydaI^ -

tak kazdy liczy maxa a kto ma czas zeby siedziec 24h na dobe i farmic, do teyo tez trzeba miec co i czym... zapraszam na uni 68 zobaczymy ile zysku wyciagniecie. Wiec wasze kalkulatorki sobie mozecie w d wsadzic. A ja nie robie nic klikam i mam w…
  • Gratulacje całej ekipie, moim zdaniem najlepsza akcja do tej pory na tym uni :) Najbardziej cieszy, gdy takie rzeczy wychodzą przy zaangażowaniu praktycznie całego sojuszu :smiley168: Fajnie było w tym uczestniczyć od samego początku :) Największe brawa na Ryjka i…