Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%

1

Genek

El Pancho [J-W] vs. veni ~ 19513.03%

2

El Pancho

Berlin777 [GRUPA] vs. CHRUST [TEREFERE] ~ 30327.68%

1

wronek6

Wersja 7.x - dyskusja

7,194

Freon

IronMikeOddam [S-S] vs. Angelina [ONI] ~ 11592.13% POŻENANIE

4

TACO

Recent Activities

• Genek -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Like (Post)
    Starcie dedykuje opcji "KUP TERAZ" na alledrogo Pozdrowienia lecą dla PN i znajomych
    Dnia 05-12-2020 00:23:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 70.070
  • Genek -

Replied to the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Gratulacje! Uciekł mi z okolicy jakiś czas temu i już nie widywałem już jego flotki -_-'
  • MisiuGD -

Posted the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Thread
    Starcie dedykuje opcji "KUP TERAZ" na alledrogo Pozdrowienia lecą dla PN i znajomych
    Dnia 05-12-2020 00:23:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 70.070
  • El Pancho -

Liked kuter_noga’s post in the thread Pongo [B-S] vs. Atomm [G-Z] ~ 5372.98%.

Like (Post)
    Komuś się zapomniało :evil:
    Dnia 04-12-2020 00:47:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pongo [B-S] ________________________________________________ Pancernik 80.000 _________________________________________ Obrońca Atomm [G-Z]
  • El Pancho -

Replied to the thread El Pancho [J-W] vs. veni ~ 19513.03%.

Quote from kuter_noga: “Gratulacje :) Ale w 7 sekund obrońca mógł jeszcze fikołka pod biurkiem zrobić :E Przetopu i Szo :) ” Wiesz znam agentów co w 3 sek umieją uciec są na to sposoby nie każdy je zna, 7 sek nie wiem czy tyle miał bo…
  • wronek6 -

Replied to the thread Berlin777 [GRUPA] vs. CHRUST [TEREFERE] ~ 30327.68%.

zatrzęsło galaktyką ;) Gratki ataku i szybkiego przerobu życzę, a obrońcy SzO
  • Ice_ -

Liked NowyLolek’s post in the thread Xanthus Wielki konkurs świąteczny z nagrodami.

Like (Post)
    O takim ogejmie pamiętam i za takim ogejmem tęsknię! Jeszcze jakby w nagrodach za miejsca 2-5 zamienić słowo milionów na mililitrów.... :E
  • Freon -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

W takim razie cebule jem do końca miesiąca ;) i liczę że darmoszka z anty wpadnie . Kisze ogóry tak że taka darmowa pizza na przegryzkę będzie . Miło ze strony GF że wspomagaja biednych ludzi takich jak ja :) sztab na 4 dni to było moje marzenie
  • Freon -

Liked Apofis’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Freon: “bulionów ??? póki co mam jakieś badanie już 2 raz ” Bez sztabu można zdobyć łącznie 14000 trytu Żeby wziąć wszystkie nagrody 5 ranga potrzebne jest 12500 trytu każde zadanie to od 100 do 300 pkt więc zależy zadanie…
  • kuter_noga -

Replied to the thread El Pancho [J-W] vs. veni ~ 19513.03%.

Gratulacje :) Ale w 7 sekund obrońca mógł jeszcze fikołka pod biurkiem zrobić :E Przetopu i Szo :)