Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

El_PapricanO [C-B] vs. Wojtek [B_S] ~ 2688.15%

1

franc

IronMikeOddam [S-S] vs. Angelina [ONI] ~ 11592.13% POŻENANIE

7

Adam525

Celestial General [P N] vs. Aerik [Nomad] ~ 19573%

0

MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%

1

Genek

El Pancho [J-W] vs. veni ~ 19513.03% 198 życzeń

2

El Pancho

Recent Activities

• franc -

Replied to the thread El_PapricanO [C-B] vs. Wojtek [B_S] ~ 2688.15%.

Gratki menelu chlorowaty, kołku rozporowy, zapadnio i po prostu pało :thumbsup: Zysk przyzwoity ale znając Ciebie pewnie wydasz na pierdoły :E Kiśnij dalej, a imiennikowi SzO! Hoł hoł hoł :mikolaj:
  • Adam525 -

Replied to the thread IronMikeOddam [S-S] vs. Angelina [ONI] ~ 11592.13% POŻENANIE.

Tiaaaa.. Na wstępie, gratulacje udanej kontry! Temat buddy jest dosyć ''delikatny''.... W pełni rozumiem Mike'a, że czuje się w jakimś stopniu ''oszukany'' - wystawiony przez kolegę, ale tak samo rozumiem Taco. (sojusz najważniejszy) Nigdzie nie…
  • czarownica -

Replied to the thread IronMikeOddam [S-S] vs. Angelina [ONI] ~ 11592.13% POŻENANIE.

Gratulowałam po starciu ,gratuluje i na forum :) , tylko i wyłącznie moja wina że tu zawitałam . Dobrze policzone i wszystko zgrane aż, trudno uwierzyć że puszczane z fona :thumbsup: . i Taka ciekawostka co do konta Beliala - co skan to flota z doku była pełna…
  • Genek -

Posted the thread Celestial General [P N] vs. Aerik [Nomad] ~ 19573%.

Thread
    # Trochę poniżej mojego nowego, indywidualnego progu, ale przy tym zysku wkleje :) Zwłaszcza, że to pierwsze ładniejsze trafienie po lichym listopadzie kiedy ani ochoty ani czasu nie było na nic specjalnego w og :-/ Ostatnio też miałem przyjemność go…
  • LOCI -

Gratki Iron ładne podsumowanie :) i przy okazji przekonałeś sie co warte jest buddy :) Powodzenia :) i do następnego :)
  • Genek -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Like (Post)
    Starcie dedykuje opcji "KUP TERAZ" na alledrogo Pozdrowienia lecą dla PN i znajomych
    Dnia 05-12-2020 00:23:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 70.070
  • Genek -

Replied to the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Gratulacje! Uciekł mi z okolicy jakiś czas temu i już nie widywałem już jego flotki -_-'
  • MisiuGD -

Posted the thread MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 8233.04%.

Thread
    Starcie dedykuje opcji "KUP TERAZ" na alledrogo Pozdrowienia lecą dla PN i znajomych
    Dnia 05-12-2020 00:23:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 70.070
  • El Pancho -

Liked kuter_noga’s post in the thread Pongo [B-S] vs. Atomm [G-Z] ~ 5372.98%.

Like (Post)
    Komuś się zapomniało :evil:
    Dnia 04-12-2020 00:47:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pongo [B-S] ________________________________________________ Pancernik 80.000 _________________________________________ Obrońca Atomm [G-Z]
  • El Pancho -

Replied to the thread El Pancho [J-W] vs. veni ~ 19513.03% 198 życzeń.

Quote from kuter_noga: “Gratulacje :) Ale w 7 sekund obrońca mógł jeszcze fikołka pod biurkiem zrobić :E Przetopu i Szo :) ” Wiesz znam agentów co w 3 sek umieją uciec są na to sposoby nie każdy je zna, 7 sek nie wiem czy tyle miał bo…