Dashboard

Gra: Universum Leda (12.11.2019)

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

kruchy [COMA u32] vs. virus ~ 507.19%

3

amen0688

#151 Scofield [Sprite] vs. dawca smierci [ABD] ~ 2049.53%

0

Handel

13

ciap

Mefi [SKB] vs. JakiOjciecTakiSyn [M-W] ~ 10912.84% Top 1 odzyskane SKB

17

...limfa...

Kobra [Sp z O O] vs. ARK ~ 1646.02%

1

kiszczu

Recent Activities

• amen0688 -

Replied to the thread kruchy [COMA u32] vs. virus ~ 507.19%.

Graty kruchy ! szkoda ze nie zebrales zlomu calego , ale nastepnym razem sie uda XD Obroncy Szo!
  • #151 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 16-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.164.374 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • Scofield u9 -

Posted the thread #151 Scofield [Sprite] vs. dawca smierci [ABD] ~ 2049.53%.

Thread
    #151 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 16-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.164.374 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • ciap -

Replied to the thread Handel.

Quote from Poka_Bydlaka: “A druga część, wbrew pozorom podziela/ła ten pogląd. Niekoniecznie wypowiadając się. ” Po hejt jaki dostałam odniosłam inne wrażenie. Chyba musieli się nieźle zakopać i ukryć. :)
  • ...limfa... -

Replied to the thread Mefi [SKB] vs. JakiOjciecTakiSyn [M-W] ~ 10912.84% Top 1 odzyskane SKB.

Mefi, taki zysk to aż nieprzyzwoite :D Połowe powinieneś oddać na cele społeczne do soja, albo dla yody, bo on tak małe przyrosty ma, że aż nie wstawia ST jak sie ludzie o niego rozbijają :)
  • kiszczu -

Replied to the thread Kobra [Sp z O O] vs. ARK ~ 1646.02%.

Wczoraj go mialem zdjac ale szkoda bylo mi floty wiec dzis rozbudowalem silos, widze na darmo ;) Graty ;)
  • Nie(L)ot -

Liked Kurufir’s post in the thread Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%.

Like (Post)
    Zazwyczaj nie zabieram głosu przy takich ST ale coś mnie dziś podkusiło i się wypowiem. Kolejne już ST tego gracza moim zdanie mocno "dyskusyjne". Zrobione na tym samym graczu, o tej samej porze, znowu pięknie zatankowany surowcami,…
  • PDW -

Replied to the thread Handel.

Quote from szturman: “Jak dla mnie brak handlarza jest ok, skończy się mielenie sury za anty przez pusherów :D ” Naprawdę? Teraz masz legalny push. Przeliczniki na rynku to jest śmiech na sali i wystarczy, że jakiś gracz zrobi sobie parę kont i…
  • Kurufir -

Liked Apeironvi’s post in the thread Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%.

Like (Post)
    Takie tam krótkie podsumowanie, daty i godziny spisane z ST poprzednich i aktualnych. Wszystkie dotyczą starć Death of Rats vs jamnik187: 1) 28 sierpnia, noc z wtorku na środę, godzina ataku: 03:52:29 rano 2) 18 września, noc z wtorku na środę,…
  • grigor04 -

Replied to the thread ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Szmajchel ~ 1847.63%.

Quote from Darkstar: “Tak to widzę: 9gag.com/gag/am5g7e9 hahaha xD ” mistrz! Dziekuje za gratulacje. ;D