Dashboard

News

• New

Lista zmian
    Poprawki błędów:
    • Powrót brakujących statusów aktywności na liście sojuszy i znajomych
    • W trybie urlopu licznik surowców pozostaje na 0.
    • Przycisk zakańczający budowę za pomocą Antymaterii nie jest aktywny w trakcie urlopu.
    • Podczas zmiany nicku nie następuje wylogowanie z konta.
    • Gdy fabryka robotów znajduje się w kolejce, ulepszenie zastosuje się dla kolejnego budynku w kolejce.
    • Dok kosmiczny / grawitony są możliwe wyłącznie przy dostępnej energii.
    • Miejsce docelowe floty pokazuje się prawidłowo, gdy księżyc zostanie zniszczony.
    • Wiadomości z rynku informują o dostarczaniu i nie są już puste.
    • W widoku galaktyki pokazana jest teraz opcja szpiegowania własnego księżyca.
    • Blokowane losowe miejsca we flocie nie są już blokowane.
    • Licznik surowców jest synchronizowany podczas przełączania stron.
    • Samouczek pojawia się po wyborze klasy.
    • Ładowność nie pokazuje wartości ujemnej na stronie 3 floty.
    • Pudło eventowe nie będzie już wczytywać się nieskończenie długo
    • Dymek księżyca po najechaniu będzie

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020]

68

Haflinger

Równowaga klas

87

KREAND

Nadchodzi nowe - dyskusja

2,690

cerm3r

Agresywny Szachista [Elita] vs. Zemsta Nadejdzie [TEREFERE] ~ 155.96%

1

Aya007

#165 Scofield [Sprite] vs. ciap [GEN] ~ 10028.03%

4

buleon

Recent Activities

• Haflinger -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Fenrir Edycja 1 [09.12.2019-09.01.2020].

13-12-2019 03:51:59 - Haflinger [Morghul] - 142.58%
    Dnia 13-12-2019 03:51:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Haflinger [S T] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 800.000 Ciężki myśliwiec 222
  • KREAND -

Replied to the thread Równowaga klas.

chyba porażka i na telefonie nie dopracowane tnie mi się to
  • cerm3r -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Wiec tak @Art - czy ty siebie czytasz? wybacz ale brzmisz jaka osmiolatek zagoniony w klatke pomiedzy tygrysem swoim ego ,a tym czego od Ciebie oczekuja. Ludzie:) obudzcie sie gra ogame nie jest gra charetaywna z tego co wyczytalem to jeden byl sensowny…
  • Aya007 -

Replied to the thread Agresywny Szachista [Elita] vs. Zemsta Nadejdzie [TEREFERE] ~ 155.96%.

Gratulacje, przetapiaj i niech Ci służy :D
  • Xadib -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from KrzysDRJ: “Widzę, że wszędzie w różnych krajach opiekunowie gry jakoś sobie radzą, z pomocom dla graczy i wprowadzeniem ich w zmiany a u nas Art ma wyjebane i musimy szukać po innych forach w innych krajach ” Może warto założyć…
  • Witam, Pozdrawiam Aliszje, bejota, Smoko i całą Elitę ;) CO DO STARCIA To muszę przyznać, że napastowałem kolegę dosyć często bo siedzi u mnie w układzie, podchody szły non stop, latałem, wracałem, znowu leciałem, niestety bezskutecznie,…
  • buleon -

Replied to the thread #165 Scofield [Sprite] vs. ciap [GEN] ~ 10028.03%.

To nie jest teoria spiskowa. Po prostu edgar oddał konto, które pewnie miało wrócić kiedyś (razem z edgarem) do Sprite. W momencie starcia konto w Sprite od długiego czasu nie było, a Scofield widząc zysk doraźny przedłożył go nad zysk…
  • sheaker -

Liked buleon’s post in the thread pavciosz [Minionki] vs. Hellmond [N-D] ~ 6365.52%.

Like (Post)
    Gratki pavciosz, kolejny prawidłowy atak z serii :) Tobie, hellmond, szybkiej odbudowy. Pierdołami Tapicera się nie przejmuj, największe, co ten gracz osiągnął na Xanthus, to kilkadziesiąt postów w ST lepszych sojuszników :) Gra pewnie z 10 lat i nadal nie…
  • buleon -

Replied to the thread pavciosz [Minionki] vs. Hellmond [N-D] ~ 6365.52%.

Gratki pavciosz, kolejny prawidłowy atak z serii :) Tobie, hellmond, szybkiej odbudowy. Pierdołami Tapicera się nie przejmuj, największe, co ten gracz osiągnął na Xanthus, to kilkadziesiąt postów w ST lepszych sojuszników :) Gra pewnie z 10 lat i nadal nie…
  • buleon -

Liked sheaker’s post in the thread pavciosz [Minionki] vs. Hellmond [N-D] ~ 6365.52%.

Like (Post)
    Gratuluję kolejnego udanego rajdu ! Nie rozumiem całego tego hałasu, nie skłamię jeśli powiem, że to chyba z 15 wlot w nocną produkcję od czasu fuzji uniwersów - ale widzę pewna część gawiedzi ma ubaw, więc tym lepiej dla naszej Xanthusowej sceny :) !