Dashboard

Gra: Universum Leda (12.11.2019)

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

DemoN [3 X] vs. Kilof [GORNICY] ~ 12792.33%

9

Koloc

Koloc [P N] vs. Mario Polo [Honor] ~ 2809.4%

1

Mallory

7# Miedziak [Elita] vs. Naots ~ 4.82%

0

6# Miedziak [Elita] vs. Cytokina ~ 5.44%

0

5# Miedziak [Elita] vs. SquBaNy ~ 5.33%

0

Recent Activities

• Koloc -

Replied to the thread DemoN [3 X] vs. Kilof [GORNICY] ~ 12792.33%.

Elmo Trzeba było pokazać jaki z Ciebie kozak i zostać w SnD robiąc więcej % niż Demon. Kolejna konserwa otwarta i w tym SnD sporo ich przeorałeś, a że ich nie lubię to lecą gratulacje...no i wreszcie się przebijasz :E
  • Mallory -

Replied to the thread Koloc [P N] vs. Mario Polo [Honor] ~ 2809.4%.

brawo Koloc, zbieraj % jeszcze tylko 27k% musisz zrobić do 24 i plan będzie wykonany :) obrońcy SZO
  • franc -

Liked Koloc’s post in the thread Koloc [P N] vs. Mario Polo [Honor] ~ 2809.4%.

Like (Post)
    ST z tego żadne no ale mieści się w progu to wklejam a wszystkie potencjalne PB zrobiły wczoraj fsy :E Pozdrowienia dla sojuszu, znajomych i drużyny w SnD, które na szczęście już się kończy a mam go dość :E
    pn4life.jpg Dnia 20-11-2019 02:01:48
  • Bearded -

Liked Apofis’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from maximus1234: “Więc mówicie, że odkrywcy już zabrali 400% ekspy i zmienili na 300%??? Nie dość, że w tej klasie wielkiego szału nie było to jeszcze ją osłabili ?? OMG... Pomysły maja coraz lepsze... ” Ja tu widzę, że dalej…
  • miedziak -

Posted the thread 7# Miedziak [Elita] vs. Naots ~ 4.82%.

Thread
    Dnia 20-11-2019 10:40:44 następujące floty spotkały się w walce: Podoba mi się dzisiejszy dzień :D Jest na co przetapiać, więc do naSTępnego ;) Agresor Miedziak [Elita] ________________________________________________ Krążownik 35 Okręt wojenny 14
  • aduch -

Liked Wisior’s post in the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Like (Post)
    Mam kilka rekordów od siebie :) Po pierwsze to lama roku :) Miały być grawitony na 7 poziom, a wrzuciłem sondy zamiast satelit :) Zatem pierwszy rekord to: Sondy szpiegowskiego - 3 686 243 Kolejny rekord, ale to już standard widzę :) Grawitony - 6 poziom No i na…
  • miedziak -

Posted the thread 6# Miedziak [Elita] vs. Cytokina ~ 5.44%.

Thread
    Dnia 20-11-2019 06:36:14 następujące floty spotkały się w walce: Flota przeniesiona i od razu są efekty ;) Pozdro!!! Agresor Miedziak [Elita] ________________________________________________ Krążownik 36 Okręt wojenny 13
  • miedziak -

Posted the thread 5# Miedziak [Elita] vs. SquBaNy ~ 5.33%.

Thread
    Dnia 19-11-2019 13:21:43 następujące floty spotkały się w walce: Wczorajsze podróże, złom po mojej stronie :D Pozdro dla elitarnych ! Do naSTępnego ;) Agresor Miedziak [Elita] ________________________________________________ Krążownik 43