Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,350

Arti85

Pinned Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

87

Maximus

WujO [WSNR] vs. GooDBaDUgLy ~ 4366.48%

13

UncleBadi

100kk deuteru do wymiany.

0

Rozmówki u68

24

ciap

Recent Activities

• litek. -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Obrona; Kamil vs. mistyk3 [HANDLARZ] & Starrk [WINTER] ~ 3186.89%.

Like (Post)
    I jeszcze ten wstretny maly klamczuch obraza moja kochana Ciapke? teraz to juz i ja go nie lubie :D
  • Arti85 -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Mówicie że Zbieracz będzie lepszy niż Odkrywca? Tak naprawdę jedynym istotnym bonusem dla zbieracza jest +25% do wydobycia. Co oferuje odkrywca? 4x więcej wszystkiego z ekspedycji, antymaterii, floty, surowców, dodatkowo PZ i więcej flot na…
  • litek. -

Liked ciap’s post in the thread Obrona; Kamil vs. mistyk3 [HANDLARZ] & Starrk [WINTER] ~ 3186.89%.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Ano dlatego, ze 45gs co daje smieszne 450kk sury to zadna strata by sie dowiedziec jakie sa powiazania miedzy kontami? Tej wiedzy nie kupisz za nic, czasem trzeba cos poswiecic. W tym przypadku padlo troszke gesi ale wiedza jaka…
  • litek. -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Obrona; Kamil vs. mistyk3 [HANDLARZ] & Starrk [WINTER] ~ 3186.89%.

Like (Post)
    Ej Kamili powiedz mi prosze jedno... Z tego co obserwuje to jestes tu płotka, po co wiec ci ta wiedza? Topki z tego uni z pewnością wiedza czyje konto jest czyje, skoro sa w topce to prosta analiza skanów nie jest im obca. Ty wtopiłes bo zwyczajnie…
  • Maximus -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%.

#14 Maximus [NoM] vs. jupiter106 ~ 275.3%
    Dnia 21-10-2019 19:54:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maximus [NoM] ________________________________________________ Bombowiec 3.026 Niszczyciel 4.337
  • UncleBadi -

Replied to the thread WujO [WSNR] vs. GooDBaDUgLy ~ 4366.48%.

konto nawet jeśli zrobione na 2 zmiany to dalej jedno konto a zamiotło Was że aż żal patrzeć... taki poziom tu jest. Ja na swoje siadłem gdy uni mialo 45 dni (5 planet 1 moon top800) teraz uni ma 70 dni a moje konto jest gdzie jest. A ja nie…
  • Munio_Uni 1 -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• Munio_Uni 1 -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Munio_Uni 1: “Czy było już info kiedy nowa wersja wchodzi na serwery ? Jak pisano już o tym to sorry że przegapiłem ale chyba nikt sie nie dziwi że tego nie czytam ;) Dzieki za info. ” Nie było, trwają testy od tygodnia dopiero. :fsmile:
  • derpolsterer -

Liked sheaker’s post in the thread derp [Minionki] vs. oddamsven [N-D] ~ 8759.09%.

Like (Post)
    Gratulacje dla obydwu panów - Derpowi za udaną akcję, a Svenowi za pobicie sojuszowego rekordu czasowego w dostaniu wcirów po zdjęciu U.. :E
  • .Smyk. -

Liked Rasea’s post in the thread Forster [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~ 220 172.34%.

Like (Post)
    Wrzucam za Forstera. Od niego: "Z dedykacją dla Sory". No i pare słów ode mnie. Luther pizdo znowu w reckach :D niezła faja z ciebie, ale tradycyjnie znalazłeś się tam gdzie twoje miejsce. czyli na PZ, a teraz powiedz coś o moim graniu urlopem :D Ps.