Dashboard

News

• New

Witajcie!

W poniedziałek 30 listopada na serwery trafi aktualizacja gry do wersji 7.6.0
    Aktualizacja zaplanowana jest na godzinę 10:00 dla Wielkiej Brytanii oraz na godzinę 13:00 dla pozostałych krajów.

Dziennik zmian:
    [Poprawka] Naprawiono ujemną wartość deuteru, która czasem pojawiała się się na nieaktywnych kontach.
    [Poprawka] Poprawiono banery dotyczące eventu 9x więcej Antymaterii dla PT i BR.
    [Zabezpieczenie antyspamowe] Kona nie będą mogły wysyłać wiadomości w grze do momentu rozbudowania kopalni metalu do poziomu 3
    [Nowość]Event z systemem nagród

Event z nagrodami zaczyna się 2 grudnia

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

xxxxx xxx vs. Kuba2945 ~ 3484.03%

2

KrecikMax

kikijiki [N_O] vs. TSW ~ 14092.95%

1

Asalok

JestescieSkonczeni [ONI] vs. Belial [S-S] ~ 7897.11%

2

japson

Wersja 7.x - dyskusja

6,986

cokolwiek

#1 Psikus vs. Kasaji ~ 1761.54%

1

Cry

Recent Activities

• KrecikMax -

Replied to the thread xxxxx xxx vs. Kuba2945 ~ 3484.03%.

No ja też szukam ale coś chyba nie mogę trafić trzy dni na bocie( 50 zeta ) i dalej nic napisałem reklamację do gościa a on mowi TO niemozliwe więc po krótkiej rozmowie okazało się , że najlepszy obserwator na Unii niestety zawodzi bo go ktos zwodzi :popcorn:
  • Asalok -

Replied to the thread kikijiki [N_O] vs. TSW ~ 14092.95%.

Piosenką trafiłeś idealnie w mój gust muzyczny :thumbsup: Brawo szybkiej reakcji i zajebistego łącznika między nami :thumbsup:
  • japson -

Replied to the thread JestescieSkonczeni [ONI] vs. Belial [S-S] ~ 7897.11%.

no w końcu coś :D gratki wlotu :D oby więcej takich obrońcy SZO!
  • cokolwiek -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Wiedziałem, że na Q jest niebiesko - ale że aż tak - to nigdy bym nie powiedział. Dla mnie to jednak jakiś szok. @powyginany drucik Wiesz już jak wyszło zdjęcie banów w połączeniu z cmentarzem? Konto może legalnie wrócić na dowolne uni i już…
  • Cry -

Liked Kobrowski’s post in the thread #1 Psikus vs. Kasaji ~ 1761.54%.

Like (Post)
    Z pozdrowieniami dla znajomych Złom zabezpieczony w całości. youtu.be/YVkUvmDQ3HY Psikus vs. Kasaji ~ 1761.54% Dnia 30-11-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Psikus ________________________________________________ Lekki
  • Cry -

Replied to the thread #1 Psikus vs. Kasaji ~ 1761.54%.

• Kliku kliku pzciku i duża bańka zysku wpadła :D Wrzucaj w stocznie i jedziemy dalej :)
  • cokolwiek -

Liked powyginany drucik’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Statystyka sprzed 2 tygodniu (?), jak ogłosili cmentarz: * serwer * Konta * Aktywni * Do kasacji * Konta po kasacji * % aktywnych * 68 * 3.848 * 994 * 1.744 * 2.104 * 47 * Nekkar *…
  • cokolwiek -

Liked Smell my Farts’s post in the thread Top 10 władowanej kasy w gierke.

Like (Post)
    przeca wszyscy wiedze ze top one to jest pracownik gejforgu albo jakis inny GOly co uzyl swoich tikecikow i msci sie za te szyskie obelgi cosmy mu pociskali gej dzordz nie jest gupi, znaczy jest, wpompowali anty, a teraz wszyscy pompuja, bo jak inaczej…
  • powyginany drucik -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from Apofis: “Quote from powyginany drucik: “Do kasacji ” Do kasacji czy na cmentarz? ” Na cmentarz ;) To kasacja w znaczeniu znikają z serwera ;x