Dashboard

News

• New

Drodzy gracze!

Nasze forum już dawno powinno być zaktualizowane do najnowszej wersji, jednak z powodów technicznych nie jest to możliwe. Firma udzielająca nam oprogramowanie do forum nie wspiera już naszej wersji forum i aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie jesteśmy zmuszeni zmienić forum. Histori nie da się odbudować ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się stworzyć nową.

Prawdopodobnie już dziś nowe forum zostanie udostepnione do pisania. Na starym forum zostaną ZAMKNIETE wszystkie dzialy, procz tych ktore dotyka unifusion. Uniwersa które jeszcze nie biorą udziału w UF beda nadal otwarte. Te, ktore sie połączą będą miały swoje miejsce na nowym forum.
    Bedziemy Was informować na bieżąco.

Nowe forum korzysta z globalnego konta gameforge, wiec aby móc z niego korzystać nalezy zalozyc konto na:
    gameforge.com/pl-PL/sign-up.

Link do nowego forum wkrótce.

PS. Forum po całkowitym zamknieciu bedzie jeszcze dostepne do odczytu przez dluzszy czas.

Edit. Jezeli…
  • New

Szanowni Gracze!

Ten czas w końcu nadszedł! Mamy dla Was pierwszą partię grup, które chcemy połączyć do wybranych Universów.
    Oto ona:
    • Zibal (152), Cosmos (155) połączą się z Xanthus (150)
      • Proces fuzji: od 2.03 10:00 do 9.03 10:00
      • Zmiana konfiguracji Universum Xanthus nastąpi 1.03 14:00:
        • zwiększenie pól do +30

• Fenrir (158), Indus (161), Leda (164), Europa (157) połączą się z Galatea (159)
      • Proces fuzji: od 3.03 10:00 do 10.03 10:00
      • Zmiana konfiguracji Universum Galatea nastąpi 1.03 14:00:
        • mnożnik prędkości badań x2 (14)
        • wyłączenie złomu z obrony
        • zwiększenie pól do +30

• Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160)
      • Zmiana konfiguracji Universum Himalia nastąpi 1.03 14:00:
        • prędkość ekonomii x7
        • prędkość flot x5
        • mnożnik prędkości badań x2 (14)
        • zwiększenie pól do +30

• Mensa (165) połączy się z Kalyke (163)

Wasz Zespół OGame

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Anonymous [TIME] vs. mocoloco ~ 3633.29% (#72)

0

Zamknięcie forum, historia etc.

11

Muniekk

Weedy [BOSS] vs. Keyk [DELETE] ~ 8757.13%

2

farmer88

Kepasa [NMT] vs. Kocik88 [NHM] ~ 19645.32%

0

Porozmawiajmy na temat UniFusion

5,271

@Piciu

Recent Activities

• Uudelleen -

Posted the thread Anonymous [TIME] vs. mocoloco ~ 3633.29% (#72).

Thread
    Znalezione podczas rutynowego skanu idlaków :) Podzdro TIME
    Dnia 02-03-2021 10:05:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME]
  • Muniekk -

Replied to the thread Zamknięcie forum, historia etc..

nie wiem o co chodzi bo olewam ogejm ostatnio gf padło ? gaszenie swiateł ? co do spamu - pokazcie mi JEDEN moj post nie na temat !!
  • Selene -

Liked kruchy1916’s post in the thread kruchy [P N] vs. julcyk [DSOP] ~ 13607.23%.

Like (Post)
    Witam :) julcyk dobrze się pilnował, ale nie aż tak dobrze żebym go nie dorwał ^^ Ci którzy dołączali ss do głównego wlotu - SORRY ( tak czułem ,że będzie lag :klaun: ) dziękuje Wszystkim osobom zaangażowanym w te RW. Pozdrawiam całe PN i wszystkich
  • farmer88 -

Replied to the thread Weedy [BOSS] vs. Keyk [DELETE] ~ 8757.13%.

no pięknie ;) cieszy choć drobne utarcie nosa przeciwnikom! Stać Cię na więcej- czekam na kapsa w reckach u Ciebie :D :D :D
  • sandaczz -

Posted the thread Kepasa [NMT] vs. Kocik88 [NHM] ~ 19645.32%.

Thread
    Wrzucam za Keppsa bo chłop jakiś takiś cichociemny ,małomówny , fiku miku... :P Ale udało mu się napisać że chcę pozdrowić cały sojusz Niemoty, Niemotów, Niemot ( jakoś tak xD ) Ode mnie: dzięki za pozdro i Gracioszki :thumbsup: Weekend udany oby więcej…
  • @Piciu -

Replied to the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

• Dinus89CK -

Liked Weedy’s post in the thread Weedy [BOSS] vs. Keyk [DELETE] ~ 8757.13%.

Like (Post)
    Witam Cieszy mnie ściąganie posiłków na uni, bedzie więcej graczy :thumbsup: Pozdrowienia dla BOSS szczególnie: @Dinus89CK :thumbsup:
    Dnia 02-03-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Weedy [BOSS]
  • Dinus89CK -

Replied to the thread Weedy [BOSS] vs. Keyk [DELETE] ~ 8757.13%.

Dzieki za pozdrowienia i jeszcze raz gratuluje Weedy,Milego przetapiania na nowe latajki :bdb:
  • Apofis -

Posted the thread koniec forum.

Thread
    Ponieważ forum może zostać zamknięte lada moment. A miałem czekać regulaminowe 72 h na wstawienie raportu, to jedynie z tego powodu zapytam czy będzie raport z gracza szajka1? Został 1 dzień ale może dziś zostać forum zamknięte. Pytam czy…
  • sheaker -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    Quote from The_Arrow: “@Art Przeniosłem się poprzez fuzję przed tym jak napisaliście, że trycjum nie przechodzi. Nie mam teraz nagród z piątek poziomu. ” Napisz zgłoszenie, zaradzimy ;)