Dashboard

Gra: Universum Volans (28.01.2021)

Gra: FAQ: Cmentarzysko (serwer nieaktywnych)

Gra: Wersja 7.6.3

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Event z nagrodami - dyskusja

1,010

Zbawiciel

Bialy Mis & Angelina vs. Avicularia [JEDI] ~ 6490.14%

2

b4el

promka na platynowe dopalacze

8

Muniekk

Licytator - kto głupszy ten wygrywa

167

I am back

mareczekz20 [SITH] vs. eMZet87 [CHAOS] ~ 2106.61%

4

Eomures

Recent Activities

• Zbawiciel -

Replied to the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Quote from Apofis: “Quote from Ruda: “nformacja myślę, że wkrótce się pojawi. ” Haha kiedy? jak już będzie event uruchomiony? Żenada z tymi informacjami. Nie wiem czyja to wina ale podawanie informacji to porażka. :D ” podają tak rzetelnie informacje…
  • b4el -

Replied to the thread Bialy Mis & Angelina vs. Avicularia [JEDI] ~ 6490.14%.

Avi vel Pączusiu strata niezbyt okazała, więc wyliżesz się. Tak jak napisałeś najbardziej to chyba szkoda pełzaczy, bo rynek zamknięty. Moona odzyskałeś, to pozostaje odklepać i wstać :) Lekcja zaliczona, a następnym razem uważaj gdzie rzucasz spławik i…
  • Apofis -

Liked Macmichael1’s post in the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Like (Post)
    Edycja 3 eventu startuje już dziś: board.en.ogame.gameforge.com/i…8-01-reward-system-event/ Można domniemywać, że będzie się to teraz odbywać wraz z otwieraniem nowych uniwersów, czyli mniej więcej 6-8 tygodni.
  • Apofis -

Replied to the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Quote from Ruda: “nformacja myślę, że wkrótce się pojawi. ” Haha kiedy? jak już będzie event uruchomiony? Żenada z tymi informacjami. Nie wiem czyja to wina ale podawanie informacji to porażka. :D
  • Adamhel2 -

Liked Art’s post in the thread Event Systemu Nagród.

Like (Post)
    Szanowni Gracze, Już dziś rozpoczynamy kolejną edycję Eventu z nagrodami! Event rozpocznie się od godziny 14:00 i potrwa do 11 lutego. Tak jak w poprzedniej edycji: event będzie miał 5 poziomów. Event na nowych Universach będzie miał…
  • Muniekk -

Replied to the thread promka na platynowe dopalacze.

Jak mi ktos zapłaci to inna sprawa. Za darmo to - co mnie to obchodzi.
  • I am back -

Liked umpa’s post in the thread [IRA] IRA vs [CHAOS_1] CHAOS_1.

Like (Post)
    Quote from CzarnyPan: “Postawa sojuszu Chaos_1 zasługuje na wyśmianie, skoro nic nie macie to tym bardziej nie możecie nic stracić, a przeciwników macie tylko 4. Trochę organizacji panowie, nastukajcie każdy po 200 gąsek i ślijcie im na…
  • I am back -

Liked CzarnyPan’s post in the thread [IRA] IRA vs [CHAOS_1] CHAOS_1.

Like (Post)
    Postawa sojuszu Chaos_1 zasługuje na wyśmianie, skoro nic nie macie to tym bardziej nie możecie nic stracić, a przeciwników macie tylko 4. Trochę organizacji panowie, nastukajcie każdy po 200 gąsek i ślijcie im na niszcze. Robicie zwózkę, fs i…
  • Eomures -

Liked Motomysza’s post in the thread mareczekz20 [SITH] vs. eMZet87 [CHAOS] ~ 2106.61%.

Like (Post)
    Maro dobre wyjście z progu i patrzę że telemark w miarę zacny. Gwałć go dalej! :graty: MORDO! Quote from Eomures: “Wstyd stawiać, ledwo się mieści w progu..... ” Mistrzu - jest takie przysłowie " grosz do grosza, a będzie kokosza " oraz " na…
  • Apofis -

Replied to the thread promka na platynowe dopalacze.

Quote from Muniekk: “To liczy sie ranga na forum czy WIEDZA ” To tak jak by się wypowiadał ktoś po zawodówce w jakiejś sprawie i Profesor. Kto ma większy autorytet w sprawie ten wygrywa i jego zdanie się liczy. Tak samo jest na forum. Wiedza…